''ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ''

Всего 55 сообщенийСтраницы: 1 2

 
 ірір2018-11-26 19:10:05
Вам не соромно за ваш тупий дизайн?
 
 Мар'ян2017-12-11 21:16:17

300 x 388, 90 кБ
Історія України яку варто знати...

Чому нічого не відаємо про давні слав'янські держави на українських землях?
Чому забули державу Рось?
Чому історична наука досі цурається правди про давнє минуле України?
Чому тисячоліття української історії, коли суспільством керували рахмани, невідомі нам?

Збірка статей про забуте минуле Артанії-Дулібії-Росі-України у блозі
"Україна: забута історія слов'янських предків" -
zabutaistoriia.blogspot.de/
 
 Степан2016-04-22 23:13:05

800 x 1115, 143 кБ
Запрошуємо всіх бажаючих на концерт!
 
 Павло2016-02-29 13:25:01

800 x 600, 84 кБ
На стадіоні СШ№2 у м. Дрогобичі проводиться зрізка дерев по клопотанню єпархії, яка межує з школою. Задіяна важка техніка. Цілий день їздять тракторами. Через що було пошкоджено стадіон. Поле повністю тепер не є придатне до використання по призначенню. Мотивуть зрізку дерев так, ніби вони загрожують життю дітей, хоча ті дерева під якими проходить бігова доріжка і дійсно є небезпечними в план зрізки не входять. Також було пошкоджено телефонну лінію. Уже
4 дні проводи лежать просто на землі, а люди без телефонного зв"язку.
 
 Мешканці будинку2015-10-19 09:33:23
Ми мешканці будинку по вул.В.Великого 46 обурені діями керівництва Дрогобичтеплоенерго . В вересні 2015 року працівниками цього підприємства був демонтований лічильник якій обліковував теплову енергію в зимовий період для нашого будинку Було сказано що він нібито поломаний і його потрібно відправити на ремонт в Київ !Ремонт буде відбуватись 3 місця . Фактично весь опалений період ціну за тепло нам будуть розраховувати по загальних тарифах Це набагато дорожче ніж би по лічильнику !!
Виникає питання якщо вони знали що лічильник працює не вірно то чому вони після закінчення попереднього опалювального перідода не передали його в ремонт , що б до початку опалення він був відремонтований ?
Як вияснилось що відбулась змова між керівництвом Дрогобичтеплоенерго і власником магазину меблів що знаходиться в підвальному приміщенні нашого будинку .Оскільки меблі в магазині сиріють і псуються якщо прикручувати опалення в зимовий період (відповідальна особа від будинку це робила постійно що б менше плати мешканцям за опалення ) Власник магазину меблів домовися з керівництвом Дрогобичтеплоенерго (можливо за винагороду) що б взагалі забрати лічильник нібито він не працює і його потрібно ремонтувати.
Ми мешканці будинку по вулиці В.Великого 46 просимо Вас розібратись в ситуації і виправити її . Поставити лічильник і що б оплата йшла згідно лічильника. Чому ми і наші сімї маємо страджати . Платити по загальним тарифам це дуже фінансово складно !
 
 Pravdoliub2015-10-12 20:52:20
Хочу поділитись інформацією, яку вдалось зібрати про кандидата до Львівської обласної ради від об’єднання “Самопоміч” Конца Віктора Ярославовича. Вона, можливо Вас зацікавить.Доброго дня,
надсилаю інформацію, яку вдалось зібрати про кандидата до Львівської обласної ради від об’єднання “Самопоміч” Конца Віктора Ярославовича. Вона, можливо Вас зацікавить.
Конц Віктор Ярославович подав у своїй офіційній біографії, розміщеній на веб-сторінці об’єднання “Самопоміч”, неправдиві дані щодо свого місця роботи. Там зазначено:
Місце праці:
завідувач сектору зв’язку Управління спецтелекомунікацій Державного управління справами Президента України
А насправді він являється лише головним консультантом в декретній відпустці цього Управління. Тобто, простим спеціалістом, до того ж, уже майже 2 роки як в декретній відпустці. Цю інформацію можна легко перевірити, зателефонувавши до Управління спецтелекомунікацій ДУС за вказаним на офіційній сторінці у розділі “:Публічна інформація /Інформація щодо посадових осіб Державного управління справами” номером, (044) 255-64-16.
Причини такого вчинку Віктора Ярославовича цілком зрозумілі. Адже тоді виникає логічне запитання, а звідки у нього гроші на те, щоб вести такий спосіб життя як він та ще й балотуватись у 2012 році до Верховної Ради України, провівши досить активну і зовсім не дешеву передвиборчу компанію, а зараз претендувати на місце у Львівській обласній раді. Очевидно, що живе він не лише на одну зарплату, вона у головних консультантів ДУС не така уже й велика, до того ж якщо вони знаходяться у декретній відпустці. Дружина Олена, якщо вірити декларації за 2011 рік, поданій Віктором Ярославовичем під час балотування до ВРУ у 2012 році, будучи приватним підприємцем, заробляє удвічі менше нього.
Відповідь на це запитання добре відома кожному хто хоч трохи ближче знає цю людину та його родину. Початок було покладено батьком Віктора Ярославовича, який був керівником будівельного управління і активно на цьому збагачувався. Далі справу продовжили його сини, займаючись тим, що переганяли з-за кордону та продавали крадені авто. Згодом Віктору Концу вдалось переїхати до Києва та влаштуватись на роботу в Управління спецтелекомунікацій ДУС. Тут він теж зумів організувати схеми перекачування державних грошей до своєї власної кишені та збагачення за рахунок державного бюджету України під час проведення цілого ряду тендерів і закупівель товарів та послуг. У цьому Віктору Ярославовичу сприяв та допомагав тодішній Заступник Керівника ДУС Панько О.М. Дружина якого добре нам усім відома як “мошенница от Бога” через свої багатомільйонні грошові афери.
Саме за це Віктор Ярославович, використовуючи свої зв’язки у прокуратурі, й значною мірою спричинився до того, що Олексій Миколайович вийшов сухим із води.
На мою думку, людина з таким минулим, крадій, корупціонер, з тісними зв’язками з найближчим оточенням Віктора Януковича (під час передвиборчої компанії 2012 навіть говорили, що Віктор Конц – працівник охорони Януковича) не повинен претендувати на місце в обласній раді нашого славного міста Лева. До того ж, саме через таку репутацію після революції гідності його понизили з завідувача сектору до консультанта і навіть хотіли звільнити, що стало причиною того, що у декретну відпустку пішов Віктор Ярославович, а не його дружина.
 
 Руслан2015-08-10 21:12:02
Добрий день. Я проживаю в м.Дрогобич за адресою вул. В.Великого 2.
31 липня, без попередження, відімкнули водопостачання.
У довідковій водоканалу повідомили, що Львівобленерго припинило постачання електроенергії на трьох насосних станціях за борги.
От так, взяли три будь-які насосні, і відключили. Вже 11 днів, при температурі повітря 30 градусів немає води!!!
Підвозять генератор і включають на годину-півтори. І все.... Один раз на день.
У водоканалі навіть не знають, коли може вирішитися ця проблема.
В міській раді якийсь "клоун" порадив звертатися на телебачення, мовляв, може там допоможуть, бо йому вже набридло відповідати на телефонні дзвінки від мешканців, у яких немає води.
Що робиться!!!!!.. Нікому ніякого діла до сотень жильців багатоповерхівок.
 
 ПАТРІОТ2015-05-17 22:17:14
Дуже все добре! Але чомусь всі мовчать про "добровільне" обєднання громад. Керівництво Дрогогобицької РДА грузить сільських голів підписуватись під документами про обєднання громад недаючи їм вибору. "Добровільне" обєднання громад означає ліквідація сільських селищних рад за винятком деяких. Але дуже жаль, що так звані представники громад лопухи сільські голови ведуться на такі витівки керівництва і ставлять свої підписи не порадившись з громадами, які їх обирали, фактично зрадивши їх. Лиш три сільські голови вирішили стояти до кінця, а це Медвежанський, Унятицький та Смільнянський ну і на роздоріжжі Залокоцький. З цього приводу в неділю 17, 05, 2015 року в Народному домі с. Смільна відбулися загальні збори громадян сіл Смільна та Жданівка за участі місцевої влади, заступника голови Дрогобицької РДА Гайдук Г. А. та депутата районної ради Дяківа Й. М. , на яких люди сказали своє фе стосовно такого обєднання представнику адміністрації. Також громадяни категорично виступили проти "добровільного" обєднання громад(ліквідації сільської ради) ствердивши це своїми підписами. Дуже жаль цих головів, які не хочуть бути господарями своїх сіл, а хочуть стати чиїмись підстилками і думаю вигнанцями з своїх сіл. Переконливо прошу долучитися до обговорення надзвичайно болючого питання та плачевного стану малих сіл!
 
 Ганна2015-05-10 21:59:56
Доброго дня
Можливо буде цікаво!
Майстер-клас із акторкою Львівського театру імені Леся Курбаса, а також учасницею гурту "Курбаси" НАТАЛІЄЮ РИБКОЮ-ПАРХОМЕНКО.

Ці заняття відрізнятимуться від наших попередніх майстер-класів, оскільки працюватимемо не лише з голосом, а й з тілом.

На вас чекатимуть три дні колективного та індивідуального дослідження території звуку. Метою тренінгу є пробудження голосових регістрів, фантазії, гри і свідомої дії.

Під час навчання виконуватимемо вправи на дихання, на резонування різних частин тіла.

Також буде робота з регістрами, гра із звуками, просторовий рух, знайомство з народною піснею. Розкриття змісту пісні. Співатимемо індивідуально та всі разом.

Мк відбуватиметься упродовж 3 днів:
16 травня з 16.00 до 18.00 год;
17 травня з 13.00 - 15.00год ;
18травня з 18.30-20.30 год.

ОБОВ"ЯЗКОВА попередня реєстрація за тел. 097 980 74 57 або 063 065 39 33.
Зареєструватися можна до 13 травня включно.

Вартість за три дні МК: 350 грн.

Як і у минулі рази наш майстер-клас відбудеться за адресою м. Львів, вул. Руська, 10 (приміщення Маріїнського товариства).
 
 Дмитро Виговський2015-03-26 17:27:18
СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ ТА СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ В АВСТРІЇ

Громадська організація "Інститут досліджень соціального капіталу", спільно із Медичним Університетом м. Грац (Австрія), розробили та впровадили перший в Україні постійно діючий проект стажування для лікарів та студентів -медиків.

Проект проводиться на індивідуальній основі, програма стажування підбирається під кожного учасника індивідуально в залежності від його спеціалізації та наявності місць.
Витрати, пов'язані із стажуванням, покриваються учасниками самостійно.

Умови участі в проекті:
1. навчання в медичному університеті в Україні або робота лікарем.
2. Знання німецької або англійської мови на рівні, достатньому для спілкування.
3. Достатні фінансові ресурси для покриття необхідних витрат.
Можлива тривалість стажування: від двох тижнів до трьох місяців.
expert-portal.org/travels-for-school-children/117-internship-medicine

Контактна інформація:
Дмитро Виговський
0676745226
vyhovskyy@expert-portal.org
 
 Богдана Гурій2015-03-19 15:54:32
"НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ В АВСТРІЇ" - медична подорож
Львів - Відень - Львів
06 - 10 травня 2015 р.
В рамках програми Ви відвідаєте:
1. Воркшоп "Стажування та працевлаштування для медиків в Австрії";
2. Медичний факультет Віденського університету;
3. Клініку Віденського медичного університету;
4. Клініку «Rudolfstiftung» та профільні відділення;
5. Доповідь: «Робота лікарів в Австрії. Практичний досвід»;
6. Оглядову екскурсію Віднем.
Кінцевий термін подання заявок 10 квітня 2015 року.
ОРГАНІЗАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:
1. Цікаву і насичену програму;
2. Проживання і сніданки за програмою;
3. Візову підтримку та страхування ;
4. Трансфер автобусом євро-класу за маршрутом;
5. Сертифікат, що засвідчує участь.
Організатори: Громадська організація «Інститут Досліджень Соціального Капіталу»
Контактна інформація: Богдана Гурій dana.hurij@expert-portal.org ;
+38 096 39 86 531
 
 Богдан Коваль2015-02-24 14:51:30
Запрошуємо на тренінгову програму для активних громадян

Якщо Ви суспільно-активна людина і живете у маленькому місті чи селищі Західної України - запрошуємо до участі у новому проекті “Енергія Євромайнану в малі громади”, який втілює ГО "ЦеГрІн" у партнерстві з ГО "Яскраве життя" (Львів) за фінансової підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

Практична навчальна програма, де за короткий термін можна навчитися ефективно втілювати суспільноважливу ідею: як вивчати думку громади, писати проекти, шукати кошти, комунікувати, організовувати роботу команди та взаємодіяти з владою.

Навчання проводиться в малих групах. Дві навчальні сесії з шести практичних семінарів. В підсумку - підготовка власних проектів за участі досвідчених консультантів.

Учасники програми - це громадянські активісти - мешканці малих міст та селищ (за винятком міст-обласних центрів) Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Закарпатської та Чернівецької областей. Кількість місць - обмежена!

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА. Організатори забезпечують навчальні матеріали, харчування, послуги інших підрядників. НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ транспортні витрати учасників.


Для участі в навчальній програмі необхідно зголоситися до 17:00 години 01 березня, заповнивши анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1C5EzbFXVC3fMWGm9Yx8cv8hsuAFpHXqNWxJsxMit6Hk/viewform

Організаційні деталі будуть повідомлені відібраним учасникам програми до 05 березня 2015 року. Додаткова інформація та оновлення на сайті cehrin.org.ua/


Контактна особа: асистент керівника проекту Богдан Коваль, 0674548188, 099 00 42 635, cehrin.ngo@gmail.com
 
 Роман2015-02-12 13:25:56
ШАНОВНІ КРАЯНИ! 15-й РЕАКТИВНО-АРТИЛЕРІЙСЬКИЙ ПОЛК (в/ч А1108) м. Дрогобич ПРОВОДИТЬ НАБІР громадян-добровольців для проходження військової служби за контрактом на вакантні посади рядового, сержантського та офіцерського складу . Зарплатня від 2400 гр. (перший рік служби рядового складу) та вище, в залежності від займаної посади та вислуги років.

Крім того є ще додаткові виплати та пільги:

- виплата допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, яка складає 30 діб та більше;

- надання грошової виплати для вирішення соціально-побутових питань ( 1 раз в рік);

- безкоштовне харчування (обід) для рядового та сержантського складу (в добовому наряді 3-разове харчування);

- гідна професійна спеціальність;

- соціальне та медичне забезпечення;

- можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах за цивільною спеціальністю, за умови оформлення другого контракту.
ЯКЩО ВИ НЕ МАЄТЕ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ АБО ПІДЛЯГАЄТЕ ЧЕРГОВІЙ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ
Звертайтеся: Львівська область м.Дрогобич вул. Трускавецька, 64.
(тел.067-79-31-385, 096-51-79-952, 067-73-91-824, 244-2-14-19)
Бажана стать - чоловіча

Бажаний вік - 18-35 років (може бути і вище, на рішення командира частини).

З собою мати: військовий квиток (приписне посвідчення - для призовників), паспорт громадянина України, посвідчення водія (при наявності). ПОСПІШАЙТЕ, КІЛЬКІСТЬ ВАКАНСІЙ ОБМЕЖЕНА !!!
 
 LYUBOMIR 22015-02-02 15:32:23

800 x 600, 64 кБ
Звертаюсь до Вас від імені громади смт. Меденичі в проведені журналістського розслідування
про використання коштів з держбюджету на капремонт дороги в межах населеного пункту по вул.Грушевського (дорога Т1416 Львів-Пустомити-Меденичі).

Капремонт дороги проведено в листопаді-грудні 2014 року.
При проведені ремонту використали "ПРОГРЕСИВНУ" ТЕХНОЛОГІЮ РЕМОНТУ.
Подібної технології я думаю не використовують в світі. Засипка старого асфальтного покриття
відсівом вапняку. Створили небезпечні умови для пішоходів та автомобільного транспорту.
В даний час мешканців вулиць пожинають плоди безгосподарності місцевої влади.Пропалюється одяг та взуття пішоходів.

ШВИДКО-ВИГІДНО???????
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!
 
 LYUBOMIR2015-02-02 15:29:07

800 x 600, 53 кБ
Звертаюсь до Вас від імені громади смт. Меденичі в проведені журналістського розслідування
про використання коштів з держбюджету на капремонт дороги в межах населеного пункту по вул.Грушевського (дорога Т1416 Львів-Пустомити-Меденичі).

Капремонт дороги проведено в листопаді-грудні 2014 року.
При проведені ремонту використали "ПРОГРЕСИВНУ" ТЕХНОЛОГІЮ РЕМОНТУ.
Подібної технології я думаю не використовують в світі. Засипка старого асфальтного покриття
відсівом вапняку. Створили небезпечні умови для пішоходів та автомобільного транспорту.
В даний час мешканців вулиць пожинають плоди безгосподарності місцевої влади.Пропалюється одяг та взуття пішоходів.
Дана ділянка дороги знаходиться в комунальній власності (лист від 03.11.2014 Заступника начальника п. В.Шикули СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАВТОДОРУ)

ШВИДКО-ВИГІДНО???????
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!
 
 Ігор Парафіянин2014-12-21 16:53:31
Крик душі молоді!
На парафії с.Дережичі вже тривалий час з приходом о.Михайла Олійника та допомогою його дружини п.Ірини було створено християнсько-молодіжну організацію УМХ(Українська Молодь —Христові). Діти з великим бажанням відвідували ці зустрічі, на яких вони дивились повчальні фільми, розмовляли на християнсько-релігійні теми. Багато подорожували, наприклад, їздили на декілька днів на гуцульщину, гуляли вулицями Львова, з вертепом доїхали аж до головної сцени Майдану у Києві та провели тиждень у християнському таборі сарепті у Ісаях. Відвідали велику кількість церков, монастирів, святих місць і самі вивчали біографії українських священномучеників.
І все було б добре, якщо не одне але! Розвитку цієї організації всілякими способами перешкоджає о. Ігор Швед, який себе видає не за того, яким є насправді. Він не дає можливості п.Ірині займатись катехизацією УМХ, а о. Михайлу попри все це, ще й займатись професійною діяльністю. Він знаходить безглузді причини для того, щоб заборонити п.Ірині займатись з молоддю. Вимагає плани робіт, яких не може бути у даній організації, адже кожна зустріч унікальна. Це не є секта, яку намагається впровадити у життя села о. Ігор. На церковних проповідях ми неодноразово чуємо, як треба уступати, миритися та жити у злагоді з ближніми без лицемірства. Але в житті, як ми бачимо, він далеко цього не дотримується, а грубо порушує християнські цінності та норми. Він здійснює моральний і психологічний тиск на п.Ірину. Навіть ігноруючи звертанням батьків до владики про допомогу о.Ігор дальше продовжує свої замисли. Не зважаючи на присутність посторонніх людей він може їй нагрубити та принизити. Забувши, що він знаходиться у церкві, і не має права там командувати, адже церква є власністю громади, а не його власний дім. І він повинен зважати на думку громади і дітей, які неодноразово висловлювали обурення на рахунок дій о. Шведа.
Дорога громадо, не будьте байдужими до майбутнього своїх дітей та нашого села, не залишайтесь осторонь, адже слово сказане вами сьогодні вплине на майбутнє всього села. Не забувайте про Революцію Гідності, та тих хлопців, що погинули заради змін на краще. Творіть нову історію сьогодні і зараз.
Допоможіть нам, п. Ірині та о.Михайлу, просимо церковний комітет, депутатів, голову села, вчителів і всіх, хто не байдужий.
Ми висловлюємо велику вдячність п.Ірині та о.Михайлу за їх терпеливість перед приниженнями, які завдає їм о.Швед. За той цінний вклад, який вони внесли у серце кожного з нас.
 
 Бориславець2014-10-15 12:41:22
Прикро, що в Бориславі є послідовники сепаратизму! Чого лише варте звернення перевертня Туряка, а тут ще й священник молиться вголос випоминаючи Гундяєва Кирила! На свято Покрови Божої Матері на Мражниці, вчора, Возняк Миколай, -назвати його священником язик не повертається, також знову молився за Гундяєва Кирила! Це в Галичині! ! ! І ми всі мовчимо! ! Чому мовчимо! ? Й далі будемо мовчати? Де влада Дрогобицького району? Де влада Борислава? Де справжні патріоти України? ?
 
 Оксана Нахлік2014-09-02 23:22:40
Дякую Тобі, Уличне!
28–29 червня цього року в красивому, розлогому, обрамленому синіми горами-лісами Уличному (Дрогобицького району Львівської області) відбулися дні пам’яті уродженця цього села Мирослава Гнатовича Стельмаховича (1934–1998), випускника Уличненської середньої школи, Дрогобицького педагогічного інституту, автора численних книг, понад 300 публікацій, який пройшов подвижницький шлях від бібліотекаря, інспектора, вчителя-словесника, директора шкіл, аспіранта Київського науково-дослідного інституту педагогіки до викладача, декана педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в м. Івано-Франківську, академіка Академії педагогічних наук України; доброї/світлої/життєрадісної людини, вірного сім’янина, неповторного/люблячого мого батька.
З нагоди 80-річчя від дня народження М. Г. Стельмаховича в суботу, в церкві-перлині поч. ХХ ст., – заупокійна служба, в неділю, в будинку просвіти, – літературно-мистецька композиція про життя і творчість неординарного земляка (сценарій заступниці директора з виховної роботи Оксани Василівни Филяк), обрамлена зворушливими, високохудожніми патріотичними, гуманістичними віршами, піснями у виконанні учнів молодших та старших класів Уличненської загальноосвітньої школи та місцевого хору «Підкарпаття» (керівник – Мирон Осипович Якубів). Особливо розчулив мене талановитий декламатор і соліст, випускник 9-го класу, Назар Боцик, у якому побачила юного тата: чорнявого, кучерявого, стрункого, одухотвореного! – козацькому роду нема переводу! Щиро дякую за заквітчаний портрет Мирослава Гнатовича перед сценою, а завідувачці Уличненської сільської бібліотеки Юлії Володимирівні Кречківській – за книжкову виставку праць мого батька, а також – матеріалів про нього. Дякую татовим однокласникові Орестові Костянтиновичу Гавриліву, колезі Несторові Михайловичу Гамалю – за виступи-спогади (а Несторові Михайловичу – ще й за статтю «У 14 років майбутній академік з Уличного став круглим сиротою» – газ. «Високий Замок», 26 червня 2014 року); дякую гідному голові сільської ради Анатолієві Костянтиновичу Корінських – за присутність і сприяння… Підтримали ідею, скрасили свято, зокрема, односельці Марія Ярославівна Рогульська , Галина Дмитрівна Олійник , Катерина Василівна Петрівська, колишні уличненські вчительки Юлія Василівна Терлецька та Галина Гаврилівна Яворська.
Таким чином, з одночасної ініціативи татової однокласниці Марії Михайлівни Жагаляк, керівництва Уличненської загальноосвітньої школи (зосібна, директора Ярослава Васильовича Савчина, заступниці директора з навчальної роботи Світлани Любомирівни Білан) та Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи, уличненці мали чудове духове свято, яке припало якраз на дні пошанування Конституції України!
До речі, методист Марія Вікторівна Гелій та провідний бібліотекар ДРЦБС Ірина Романівна Зубрицька були присутні на святковому дійстві в будинку просвіти й розділили загальне захоплення успішно проведеним духово-патріотичним заходом. (Іриночці щиро дякую за прислані світлини!)
По-особливому тепло і затишно було мені в родинному колі, поруч із Романом Олексійовичем, Романом Богдановичем, Дарією Михайлівною Стельмаховичами, Анною Юріївною Коцюк, Марією Степанівною Гуняк, Ольгою Михайлівною Яцкевич, Наталією Андріївною Кушнір, Дарією Андріївною Хоньків.
У рамках днів пам’яті небайдужі відвідали на чепурному сільському цвинтарі могилу Мирослава Гнатовича Стельмаховича, перечитали викарбуваний на граніті крилатий вислів, що відображає основне кредо його життя і наукової діяльності (у царині етнопедагогіки): «Нема в світі як родинонька», поклали живі квіти, засвітили свічки, помолилися.
За ці два дні заново прожила/пригадала основні віхи татового життя-буття, поділилася спогадами з уличненцями та гостями.
Попереду – подальше спілкування та співпраця. Сподіваюся, що гуртом облаштуємо світлицю-музей «Наші славні уличненці», де знайдеться місце і для матеріалів про мого незабутнього тата. Ще не раз завітаю до надзвичайно чистої, охайної, затишної бібліотеки під старезними липами напроти церкви, де порядкує співоча господиня-професіонал Юлія Володимирівна Кречківська, до гомінкої школи із самовідданими вчителями, старанними учнями; запишу спогади своїх кревняків, доповню наше родинне генеалогічне дерево…

Оксана Мирославівна Нахлік,
кандидат філологічних наук,
старша наукова співробітниця
Інституту Івана Франка НАН України (м. Львів)
 
 Актуально2014-04-13 18:33:13

800 x 575, 53 кБ
За спільну ідею, і гідну долю,
За те що хотіли, здобути нам волю,
А як наслідок заплатили, пролитою кров’ю,
Відали найдорожче, в нерівному бою.

© Віталій Пиріг
 
 Гість2014-04-09 14:12:11

507 x 241, 16 кБ
Герої не вмирають, вони вічно живуть,
На майдані своїх, з небес бережуть,
Бо Ми родина, в якої сьогодні жалобна днина,
Країну сколихнула, жахлива картина,
Тут дальше без слів, тиха хвилина …

© Віталій Пиріг
 
 за справедливість2013-08-19 18:55:37
Чомусь головний редактор газети проігнорував моє запрошення до суду!!!!хоча обіцяв що буде!!!!ганьба таким людям!!!!
 
 гість2013-04-28 21:53:44
Христос Воскресе !Воістину Воскресе!
Від щирого серця і з відчуттям глибокої радості вітаємо Вас
з наступаючим Воскресінням Христовим!
Хочемо побажати Вам і Вашим родинам щастя,здоров*я та благополуччя,
земних щедрот і Божого благословення на добрі справи.
Хай ці Великодні дні кожну домівку і Ваші серця наповнять любов*ю,
терпінням,добром і надією!
Хай лине увись передзвін Великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ!
Христос Воскресе! -Воістину Воскресе!

Настоятель Свято-Іовського кафедрального собору
і прихожани
м.Дрогобич
 
 галина2012-11-29 12:58:24
дозвілля ,,Дивовижні долоні” відбувся майстер – клас Львівського художника п. Остапа Лозинського. В рамках мистецького проекту ,,Молоді митці та молодь з особливими потребами” п. Остап презентував ,,Іконопис на склі”.
Мета та цілі цього заходу зі слів художника, спрямована на:
· залучення неповносправної молоді до мистецької роботи;
· популяризація іконопису та арттерапія ;
· краща соціальна інтеграція, розвиток комунікативних навиків та самореалізації;
· удосконалення творчого, фізичного та інтелектуального розвитку.
Митець привіз молоді книгу, де зібрані малюнки давніх ікон, намальовані у Карпатах, які були популярні на Гуцульщині, .
Молодь з ентузіазмом взялась до роботи, художник кожному допомагав.
Друзі довго чекали на цей урок, так як їхні роботи будуть презентовані на виставці ,,Шоколаду” у м. Львові, тому старалися як могли.
В центрі ,,Дивовижні долоні” вирували емоції та кипіла робота, результат перевищив сподівання.
 
 Галицька ЗОРЯ2012-09-13 11:33:48
Нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для кожного житлового будинку Дрогобича, які належать до комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», опубліковані на 14 сторінках у газеті «Галицька Зоря» №94 від 21 серпня 2012р.
Придбати газету з новими тарифами та методикою їхнього розрахунку можна у редакції «Галицької Зорі» за адресою: вул. Тараса Шевченка,14.
 
 Зоя2012-09-13 10:05:15
Чи не могла б газета надрукувати нові тарифи, які вводить ЖЕО м . Дрогобич з вересня 2012р.
 
 Трускавецька міська рада2012-09-12 14:28:28
Партія регіонів програла суд
Партія регіонів звернулася до суду з позовом до виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Цьому позову передувало офіційне звернення облдержадміністрації з пропозицією утворити на територіях санаторно-курортних закладів міста Трускавця додаткові спеціальні виборчі дільниці на тимчасовій основі по 121 Дрогобицькому виборчому округу, де у день виборів будь-який відпочивальник міг би проголосувати за двома виборчими бюлетенями, тобто за політичну силу (це цілком об’єктивно і прийнятно) і за мажоритарними списками, що і викликало заперечення, оскільки могло суттєво вплинути на регіональну виборчу політику в тому плані, що, за попередніми підрахунками близько 5 тисяч виборців інших регіонів України отримували можливість віддати свій голос за незнаного для них кандидата по чужому мажоритарному округу і таким чином реально позначитися на результаті виборів. Крім того, це певною мірою створювало б ґрунт для фальсифікації результату виборів.

Трускавецька міська рада проаналізувала виборче законодавство і відмовила в утворенні додаткових спеціальних виборчих дільниць на тимчасові основі, що і стало предметом позову Партії регіонів.

Трускавецька міська рада у період з грудня 2011 року до вересня поточного року зверталася у ЦВК, а також до окружної виборчої комісії, Львівської облдержадміністрації та прокуратури за роз’ясненням з питань організації підготовки та забезпечення виборчого права для громадян, які у день голосування перебуватимуть на оздоровленні у Трускавці.

Постановою Кабінету Міністрів від 11 липня 2011 року затверджене «Загальне положення про санаторно-курортний заклад», згідно з яким, з огляду на характер наданих послуг, санаторно-курортні заклади не відносяться до стаціонарних лікувальних закладів.

Розглянувши позовні вимоги Партії регіонів Львівський окружний адміністративний суд відмовив у їх задоволенні повністю та постановив, що виконком Трускавецької міської ради жодним чином не порушує прав потенційних виборців – гостей санаторно-курортних закладів у реалізації ними виборчого права та не порушує Закону України «Про вибори народних депутатів», оскільки виборче законодавство чітко визначає порядок зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3378
 
 Камінний Господар2012-08-08 00:05:46
Нещодавно ДРОГІНФО провели так званий "всеукраїнський літературний конкурс".Фарисеї фарисействували про мову , про нарід наш багатостраждальний,і головне - щиро та проникливо просили грошей у потенційних спонсорів.хто ж давати грошей не хотів того "пісочили" прямо на форумі.Причому , умови конкурсу було прописано таким чином , що критерії оцінювання творів пани організатори вигадували самі і за "за умовчанням". Єдиною умовою була вимога ,щоб перемогу здобули члени "мєждусобойчика". Лише третє місце вельможні судді великодушно жалували "варягу". А як інакше підкреслити статус "всеукраїнського"? Виникає ряд питань:" 1.Де Положення про конкурс? Хто його розробляв і хто затверджував.(А така процедура має бути обов'язковою)! І чи існує такий документ взагалі? 2.Де затверджені критерії відбору творів - переможців?і І де письмові науково та літературно аргументовані відгуки жюрі?3.Чиї "чисті" руки брали спонсорські гроші? І де звіт про їх використання?; 4. Чому відзначення переможців відбулося потайки , без жодної про те інформації на ДРОГІНФО? Людей поставили до відома постфактум. Доки народ будуть мати за бидло? Хіба ви б із сімєю не пішли на таку подію як вручення нагород лауреатам? Я би пішов! Якби знав про те що така подія має бути. Отже , фактом є те ,що нагороди вручалися потайки і у ресторані.Невже у нашому славному місті замаало бібліотек чи музеїв? Очевидно , що там не наливають і закусить не дають. А тут і пропіарилися і випили-закуусили на дармовщинку, та ще й під сиропом боротьби за рідну неньку-Україну.Великий сором , коли пройдисвіти торкаються своїми брудними руками найсвятішого! Може досить уже спекулювати "українством"?Попросіть грошей на шинок і я вам іх дам.Але ви плюнули у душу тим молодим , щирим , наївним котрі ще не втратили віри у справедливість.Схаменіться!
 
 Назар2012-06-13 10:40:09
О це так!Що коїться на світі.У гірському селі Залокоть твориться бозна-що.Одна із сільських дівчат,яка навчається у 8 класі(перейшла в 9)завагітніла.Ірина Б. говорить,що це не правда,але ж Іринко про це знали всі.І ДЕ Ж ТІЛЬКИ БАТЬКИ ДИВЛЯТЬСЯ???
1 Надя2012-06-14 15:55:426 лет назад
 Це все брехня....Вам що нема що робити????????
 
 katedra2012-06-05 11:49:07
katedra.org.ua/index.php/en/80-icetheme/sample-news/187-arkhitekturno-mystetska-kontseptsiya-memorialu
 
 Саша2012-06-01 21:10:13
Що ви думаєте про це?http://taxton.ru/viewtopic.php?f=1&t=45Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: 1 2