ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Всего 62 сообщенийСтраницы: 1 2

 
 Галицька ЗОРЯ2012-09-13 11:33:48
Нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для кожного житлового будинку Дрогобича, які належать до комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», опубліковані на 14 сторінках у газеті «Галицька Зоря» №94 від 21 серпня 2012р.
Придбати газету з новими тарифами та методикою їхнього розрахунку можна у редакції «Галицької Зорі» за адресою: вул. Тараса Шевченка,14.
 
 Зоя2012-09-13 10:05:15
Чи не могла б газета надрукувати нові тарифи, які вводить ЖЕО м . Дрогобич з вересня 2012р.
 
 Трускавецька міська рада2012-09-12 14:28:28
Партія регіонів програла суд
Партія регіонів звернулася до суду з позовом до виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Цьому позову передувало офіційне звернення облдержадміністрації з пропозицією утворити на територіях санаторно-курортних закладів міста Трускавця додаткові спеціальні виборчі дільниці на тимчасовій основі по 121 Дрогобицькому виборчому округу, де у день виборів будь-який відпочивальник міг би проголосувати за двома виборчими бюлетенями, тобто за політичну силу (це цілком об’єктивно і прийнятно) і за мажоритарними списками, що і викликало заперечення, оскільки могло суттєво вплинути на регіональну виборчу політику в тому плані, що, за попередніми підрахунками близько 5 тисяч виборців інших регіонів України отримували можливість віддати свій голос за незнаного для них кандидата по чужому мажоритарному округу і таким чином реально позначитися на результаті виборів. Крім того, це певною мірою створювало б ґрунт для фальсифікації результату виборів.

Трускавецька міська рада проаналізувала виборче законодавство і відмовила в утворенні додаткових спеціальних виборчих дільниць на тимчасові основі, що і стало предметом позову Партії регіонів.

Трускавецька міська рада у період з грудня 2011 року до вересня поточного року зверталася у ЦВК, а також до окружної виборчої комісії, Львівської облдержадміністрації та прокуратури за роз’ясненням з питань організації підготовки та забезпечення виборчого права для громадян, які у день голосування перебуватимуть на оздоровленні у Трускавці.

Постановою Кабінету Міністрів від 11 липня 2011 року затверджене «Загальне положення про санаторно-курортний заклад», згідно з яким, з огляду на характер наданих послуг, санаторно-курортні заклади не відносяться до стаціонарних лікувальних закладів.

Розглянувши позовні вимоги Партії регіонів Львівський окружний адміністративний суд відмовив у їх задоволенні повністю та постановив, що виконком Трускавецької міської ради жодним чином не порушує прав потенційних виборців – гостей санаторно-курортних закладів у реалізації ними виборчого права та не порушує Закону України «Про вибори народних депутатів», оскільки виборче законодавство чітко визначає порядок зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3378
 
 Камінний Господар2012-08-08 00:05:46
Нещодавно ДРОГІНФО провели так званий "всеукраїнський літературний конкурс".Фарисеї фарисействували про мову , про нарід наш багатостраждальний,і головне - щиро та проникливо просили грошей у потенційних спонсорів.хто ж давати грошей не хотів того "пісочили" прямо на форумі.Причому , умови конкурсу було прописано таким чином , що критерії оцінювання творів пани організатори вигадували самі і за "за умовчанням". Єдиною умовою була вимога ,щоб перемогу здобули члени "мєждусобойчика". Лише третє місце вельможні судді великодушно жалували "варягу". А як інакше підкреслити статус "всеукраїнського"? Виникає ряд питань:" 1.Де Положення про конкурс? Хто його розробляв і хто затверджував.(А така процедура має бути обов'язковою)! І чи існує такий документ взагалі? 2.Де затверджені критерії відбору творів - переможців?і І де письмові науково та літературно аргументовані відгуки жюрі?3.Чиї "чисті" руки брали спонсорські гроші? І де звіт про їх використання?; 4. Чому відзначення переможців відбулося потайки , без жодної про те інформації на ДРОГІНФО? Людей поставили до відома постфактум. Доки народ будуть мати за бидло? Хіба ви б із сімєю не пішли на таку подію як вручення нагород лауреатам? Я би пішов! Якби знав про те що така подія має бути. Отже , фактом є те ,що нагороди вручалися потайки і у ресторані.Невже у нашому славному місті замаало бібліотек чи музеїв? Очевидно , що там не наливають і закусить не дають. А тут і пропіарилися і випили-закуусили на дармовщинку, та ще й під сиропом боротьби за рідну неньку-Україну.Великий сором , коли пройдисвіти торкаються своїми брудними руками найсвятішого! Може досить уже спекулювати "українством"?Попросіть грошей на шинок і я вам іх дам.Але ви плюнули у душу тим молодим , щирим , наївним котрі ще не втратили віри у справедливість.Схаменіться!
 
 Назар2012-06-13 10:40:09
О це так!Що коїться на світі.У гірському селі Залокоть твориться бозна-що.Одна із сільських дівчат,яка навчається у 8 класі(перейшла в 9)завагітніла.Ірина Б. говорить,що це не правда,але ж Іринко про це знали всі.І ДЕ Ж ТІЛЬКИ БАТЬКИ ДИВЛЯТЬСЯ???
1 Надя2012-06-14 15:55:427 лет назад
 Це все брехня....Вам що нема що робити????????
 
 katedra2012-06-05 11:49:07
katedra.org.ua/index.php/en/80-icetheme/sample-news/187-arkhitekturno-mystetska-kontseptsiya-memorialu
 
 Саша2012-06-01 21:10:13
Що ви думаєте про це?http://taxton.ru/viewtopic.php?f=1&t=45
 
 ФАГОТ2012-05-20 22:58:58
В с. Смільна дві сестри разом із своїми сім'ями, одна з яких працює сільським бібліотекарем 20,05,2012р. вчинили вандалізм на могилі свого батька, мотивуючи тим, що невідомі особи залили надгробну плиту.
1 Тарас2012-05-28 19:18:527 лет назад
 Невідомі особи - це працівники фірми "Борислав ГРАНІТ" які виконували замовлення Мікало Галини яка є дружиною брата цих сестер, який проспонсорував виготовлення даного пам’ятника, при цьому вони знищили і майно даної фірми яка виконувала свою роботу.... З повагою працівник фірми "Борислав ГРАНІТ"
2 Справедливість2012-05-30 20:12:407 лет назад
 Все це брехня.
3 Справедливість2012-05-31 22:45:227 лет назад
 Відчай і душевна біль змусили сестер заступитися за могилу батька. Чужі люди розпорядилися і вирішили справу без рідних чотирьох доньок. Після смерті батька, за проханням матері, на сімейній раді, було вирішено похоронити її поруч з батьком і пам'ятник поставити один на двох. Вихованість і повага до батьків, які все життя посвятили дітям, не торкнулися серця невістки Галини. Вона, наперекір всій родині, вирішила знехтувати останньою волею матері і нікого не повідомивши, почала роботи по встановленню пам'ятника лише на могилі батька, тобто вчинила "...що хочу те і роблю..."(зі слів телефонної розмови). Можливо дії сестер були не цілком правильні, але іншого способу, щоб зупинити Галину М. НЕ БУЛО.... Родина прагне, щоб цей коментар прочитали ті, котрі своїми діями та порадами ще більше ускладнюють ситуацію, і задумались чи вправі вони ОСУДЖУВАТИ...??????
4 Гнат2012-06-03 09:19:187 лет назад
 Я проживаю в селі Смільна і знаю цю обстановку дуже детально, насправді перед самою смертю батька йому розповіли що донька яку він годував все життя - не його, але він це знав і за кілька місяців до смерті розповів своїй жінці що він це знав і розпові жінці усе де вона була і з ким, на підставі цього його вчепив інсульт, і ці доньки хотіли його запхати в психіатричну лікарню, хоча про "вірність" дружини його знало все село, от і під опіку батька забрав син, для того щоб не рідні йому дочки не знущалисьз кволої людини, батькопобачив в синові хорошу людину і переписав на нього хату, після цього даній особі сестри чинили різні пакості, і вирішили знищити батькову могилу через свою заздрість та бажання накапостити свомєму братові (по матері)....
5 Іван2012-06-03 09:36:177 лет назад
 О так, по селі і по цілій окрузі ця ситуація набрала великого шуму і всі дивуються як можна таке зробити на підставі заздрості а тепер себе виправдовувати що невідомі особи щось зробили, чи як з другого та третьго повідомленняя оправдувати свої злодійські вчинки говорити таку дурню під іменем "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" Я хочу підтвердити слова Гната, так як це чиста правда... А також хочу сказати що в пятницю 1 червня фірма демонтувала понівечений фундамент і залила наново плиту, а вчора встановили памятник, за цим спостерігало все село, а також в ніч з п'ятниці на суботу односельчани з братом покійної мусіли патрулювати вночі могилу пана Мікала, так як сестра яка працює в сільській бібліотеці погрожувала знову знищити могилу, але все обійшлося без пригод.....
6 Справедливість2012-06-08 21:30:137 лет назад
 Як добре, що я не проживаю в с. Смільна, де живуть такі підлі, нікчемні люди, як Гнат. Хто дав йому право чорнити пам'ять добрих людей? Видно він із компанії Галини М., що так уміло вводить в оману село. Саме їм місце в психіатричній лікарні. Треба бути зовсім хворою людиною, щоб у таке величне свято (Зіслання святого духа) не молитися Богові у церкві, а оскверняти пам'ять померлих. Мабуть ці вовки в овечих шкурах прийшовши до церкви щиро молилися і на показ виставляли свою побожність. Від душі жаль священника цієї парафії, що він не знає, які лицеміри його оточують. Напевно автор цього паскудства направду так ставиться до своїх батьків і міряє всіх по цій мірці. Схаменися паскуднику (бо ти не вартуєш слова "людина") тому що Бог покарає тебе!!!
7 Олег2012-06-12 23:22:027 лет назад
 Так жорстоко можна назвати тільки тих сестрів-вандалів(а не Гната),які своїми вчинками поганять честь своїх батьків.При житті дочки довели батька до інфарту,а після смерті "ПОБИЛИ"!!!!!!!!!!!!!
Про жорстокість сестер дізнався і брат,який перебуваючи на чужині покинув роботу і повернувся додому,щоб хоч якось зарадити цьому ганебному вчинку.....
Саме душевна біль і подяка батькові за все,змусили сина Михайла вдруге домовитись з фірмою "Борислав ГРАНІТ", заново залити надгробну плиту і встановити пам"ятник.Ось дочки і показали свою любов до батьків,якої ніхто не чув і не бачив.
ТАКИХ РІДНИХ СЕСТЕР НЕ ПОБАЖАЄШ І ВОРОГОВІ...........................................
 
 Східничанка2012-04-20 10:43:03
Шкода, що друкуєте такі статті , як від зайди-Федьків про Східницю, і не приїдете до нас, корінних східничан, щоб почути чесну думку, і про нашого голову і про ситуацію, яка склалася у Східниці і на джерелах. Серце крається, що людина, яка живе вже багато років у Східниці, заради власних амбіцій (посада директора "Східницьких джерел") обливає брудом людей.
 
 Східничанка2012-04-20 10:31:23
Христос Воскрес ! Шановна редакціє "Галицька Зоря" . Сиділа , писала довгого листа до Вас, але чомусь не вдалося опублікувати. Дуже шкода.(((((((
 
 !EV42012-04-20 10:23:23
м
 
 Юлія2012-03-20 10:19:11
Реалії сьогодення
Нещодавно Україну сколихнула жахлива новина про трагедію, що сталася в Миколаєві:троє молодиків вирішили трохи розважитись і запросили у свою компанію 19 річну дівчину, котру згодом зґвалтували, душили та ще й заживо спалили. Усе це – трохи скидається на сюжет чергового американського трилера, але, на жаль, - це українська реальність! Ця подія змусила замислитись чи не кожну українську родину про долю свою і своїх дітей:«А що ж чекає на нас завтра???». А коли стало відомо про те, що учасники цього злочину нове покоління «золотої молоді», так звані мажори, то справа набула ще більшого резонансу. Адже у нашій країні – це не рідкість, більше того, це вже стало звичним, що життя простих смертних людей давно нічого не вартує і ми з вами просто іграшки для багатих та владних чинів.
Ця подія змусила мене замислитись: скільки коштує людське життя у сучасному суспільстві і чи варте воно хоч гроша?
Насправді подібні події досить таки часто трапляються у повсякденно житті, просто люди мало звертають на них увагу, оскільки кожен зайнятий своїм життям і своїми проблемами. Але варто лише один раз подивитись новини, і зразу стає зрозумілим, що життя перетворюється на боротьбу за виживання, люди перетворюються на звірів, а будь-які цінності втрачають вагу в суспільстві. І, як правило, виживає той, у кого гаманець погрубший, у кого «батя» крутіший – одним словом «вони» - надлюди. Скільки разів нам доводилось чути про ДТП, які сталися за участі мажорів, скільки разів вони ображали і зневажали простих людей, забираючи в ни будинки, землю? Але чи багато з цих проступків були доведені до логічного і справедливого закінчення? Безперечно, логічне закінчення було:коли за недостатньою кількістю доказів обвинувачених виправдовували і вони й надалі продовжували спокійне життя.
Багато людей говорить, що у всьому винне суспільство, що це воно зробило з тих молодих людей справжніх катів і безсердечних звірів, але ж хто – це суспільство? Кожен з нас становить певну його ланку і виступає його певним компонентом. Звичайно, що від таких компонентів як ми з вами не багато залежить, але все ж таки потрібно спробувати розпочинати зміни з себе. Бо ситуація у звичайних школах, підліткових компаніях чи університетах нічим не відрізняється:починаючи з молодших класів, діти знущаються одне над одним, ображають грубими словами, молодики не соромляться лаятись при дівчатах, вважаючи це крутістю, ніхто не вступає місце старшим у транспорті. Дедалі частішають випадки насильства серед дітей та підлітків, котрі не задоволені своїм життям.
Інколи мені здається, що саме так і приходить кінець світу. Адже на зміну гуманістичним цінностям людинолюбства приходить культ грошей і влади, замість захоплення літературою і мистецтвом – усі цікавляться дизайнерськими брендами та новими гаджетами, котрі нам пропонують винахідники. Люди давно забули про підтримку, довіру, взаємодопомогу і взаєморозуміння. Але без єдності – ми ніхто! Для того, щоб добре жити потрібно триматися купи і довіряти один одному, потрібно радіти за успіхи своїх ближніх і ділитися своїми проблемами. Бо вбивати, калічити і знущатися над людьми – це не вихід, це шлях у безодню, з якої виходу немає!
Юлія
 
 Знайомий2012-01-31 18:33:37
Радий, що "ГЗ" нарешті в Інтернеті публікує всі матеріали. ДЯКУЮ!!!!!
 
 Гість2012-01-30 11:04:21
Стаття "Права – закон Творця та фундамент світогляду наших предків" на -
rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/121

Стаття "Рахмани, волхви-укри, волхви: боротьба крізь тисячоліття" на -
rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/122
 
 Байгар2011-12-29 04:41:49
Дешевизна...
 
 Гість2011-11-15 15:16:05
Статті про давню історію України -
rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/
Карти з давньої історії України -
rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps
Фото історичних об"єктів -
rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo
 
 Фендак М.2011-03-27 16:16:19
У вас якысь проблеми з сайтом у розділі Нариси - зразу відображається, а потім все зникає і починає грузити щось аж до n/700 і вище в загрузці сторінки. Раніше було нормально. В кого ще так напишіть, бо в мене не тільки з одного компа. Користуюся Оперою.
 
 Андрій та Юра Д.2011-02-03 15:23:48
Ваш сайт дуже змінів своє обличчя на краще!
 
 Ігор2010-12-26 00:44:10

800 x 641, 70 кБ
Кожен з нас, почувши тривожну сирену карети швидкої допомоги, мимоволі уповільнить ходу. Деколи травми супроводжуються великою втратою крові і потрібне її переливання. Важливо, щоб в такий момент, в достатній кількості була відповідна група крові. Та не завжди серед родичів є саме така. І тоді вся надія тільки на сторонню людину, яка погодиться подарувати часточку своєї крові заради спасіння життя. Може тому слово „донор” походить від латинського „donare”- дарувати. На даний момент на Україні є велика нестача донорської крові та її компонентів. Саме тому, Молодіжна Партія України, за ініціативи Петра Ренжина розпочинає всеукраїнську донорську акцію „Краплини життя!” Акцію підтримує гурт „Скрябін” в особі фронт-мена гурту Андрія Кузьменка. „Дуже важливо в житті вміти віддати кусочок себе для того, щоб зробити комусь добро. І тому я вас запрошую: здавайте кров - рятуйте комусь життя!” – говорить А.Кузьменко. Акція розпочалася на Закарпатті і своєрідною хвилею охопить всю Україну. На протязі півроку будуть проводитись семінари, опитування, зустрічі для пропаганди донорського руху на Україні. А підведення підсумків буде 14 червня у Всесвітній День Донора. За словами Петра Ренжина, основна надія покладається на молодь, яка повинна активно підтримати акцію. Не будьте байдужими! Приєднуйтесь!
 
 сема2010-07-27 14:57:25
Побільше матеріалів відомої журналістки Анізії Онищак, від яких справді просльозитися можна. Бо пише правду, а не розбавляє все це водичкою. Складається враження , що у редакції лише працює один-єдиний Ярослав Грицик, який відвідує чи не всі заходи. А де ж інші панове-журналісти, за що їм зарплату платять? Ну і привабливості міськрайонній газеті уже бракує.
 
 дрогобичанин2010-07-27 14:53:29
Газета стала нудною, в ній хвалять хіба що чиновників, а не пишуть про простих людей, їхні проблеми. Один офіціоз, і повідомлення хто кого вітає, чи співчуття.
 
 КОля2010-05-30 18:17:23
Зробіть нормальний баенр)) Ну що ж це таке?((
 
 Надя - Muskatine - USA2009-07-14 22:13:39
Я читаю "Галицьку зорю" в Інтернеті. Дякую за таку можливість. Це нам, емігрантам, дуже потрібно. Прошу, якщо можна, якнайшвидше виставляти матеріали, що друкуються в газеті.
 
 Кушнір - Дрогобич - Ukraine2009-06-16 20:52:50
Виставляйте матеріали, бо подумають, що не виходить газета.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: 1 2