ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Святкуючи любов, серця єдналися під пісню «Ярослав-Ни»
Уже традиційно 14 лютого шанувальники дуету «Ярослав-На» прийшли в муздрамтеатр на «валентинівське» побачення із Ярославом і Наталією Дубами. Цього року на дрогобичан чекала приємна несподіванка, бо, крім співочого подружжя, тепло сердець і задушевні пісні їм дарували гурт «Львівські музики» та соліст легендарної «Ватри», народний артист України Мар’ян Шуневич. У цей світлий день у талановитому колі знаних артистів глядачі відзначили не лише Свято закоханих, але й попрощалися із різдвяними святами. Тому лунали не лише пісні про кохання, але й колядки та щедрівки.

І ось звучить романтична мелодія, на сцені на маленькому гарно прикрашеному столику горить свіча і виблискує ігристе шампанське. До глядачів виходить усміхнене подружжя Дубів, яке запрошує їх у світ ліричної пісні.

Відкрив святкову концертну програму гурт «Львівські музики». Члени колективу, граючи на музичних інструментах, виконали кілька пісень, які давно полюбилися українському слухачеві. А народний артист України Мар’ян Шуневич доповнив пісенну в’язанку відомими «Червоною рутою», «Краєм», «Пшеничним перевеслом» та іншими піснями з репертуару славнозвісної «Ватри».

Упродовж концерту Ярослав і Наталія Дуби всіляко забавляли публіку: розповідали цікаві, а подекуди й кумедні історії про найтепліші почуття між чоловіком і жінкою, гарно віншували, декламували вірші з найщирішими побажаннями. У їхньому виконанні прозвучали милі серцю старі й нові пісні: «Щасливого Різдва», «Осінь», «Неповторна любов», «Балада про любов», «Розцілую тебе», «Батьківський дім» та інші.

Напевно, найбільше розчулив усіх традиційний момент концерту – конкурс на краще виконання пісні з репертуару «Ярослав-Ни». Брат із сестричкою Іванко й Іринка – вихованці дитячого будинку «Оранта» – так безпосередньо, щиро й талановито заспівали пісню «Оксана», що не один у залі витирав сльози від зворушення. Діти отримали від пана Ярослава і пані Наталії солодкі подаруночки.

Завершилося свято на різдвяній ноті – акапельним виконанням учасниками й гостями дійства коляди «Нова радість стала». Пан Ярослав разом із дружиною також подякували усім, хто долучився до проведення концерту: ювелірному магазину «Дукат», туристичній фірмі «Разом-тур», дирекції музично-драматичного театру, пану Євгну, депутат облради М.Задорожному, радіомовленню «Франкова земля», газетам «Галицька Зоря», «Вільне Слово», «ВЗ +Дрогобиччина» та іншим..

Як би не хотілося, але свято дуже швидко минуло, залишивши після себе романтичний настрій і душевне піднесення. Та, попри гірке розставання, кожен радів думкою, що наступного року знову набереться того позитивного заряду, тої невичерпної любові, якими сповнені пісенні зустрічі, організовані подружжям Дубів.

Ірина МИХАЦЬСоздан 18 фев 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником