ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Найкращі читці Дрогобиччини
Такої кількості молодих людей у вишиванках, мабуть, ще не бачив жоден зал у Дрогобичі. Близько двохсот учнів та студентів прийшли підтримати кращих читців поетичних творів Тараса Шевченка та Лесі Українки у національному вбранні. Це надало особливої урочистості конкурсу, який організували та провели громадська організація «Віра та справедливість» і Центр душпастирства молоді.

Близько 50 учасників захоплюючого змагання зачарували увесь зал майже на три години. Усі читці гарно підготувалися, відчувалася серйозна попередня робота з учителями, викладачами, батьками. Членам журі було важко визначити переможців – більше десяти конкурсантів продемонстрували щонайвищий рівень декламаторського мистецтва. Однак найкращим був студент нафтового технікуму Максим Романів, який блискуче прочитав «І мертвим, і живим…» Тараса Шевченка і був нагороджений грошовою відзнакою – 300грн. Друге місце виборола наймолодша учасниця – учениця 1-го класу ЗОШ №2 Галина Іванишин, яка отримала 200 грн., а третім був учень гімназії Олег Коцмина – грошовий приз 100 грн.

Дуже гарно показали себе Юлія Марущак, учениця ЗОШ №1, Зіновій Кішко, студент механіко-технологічного коледжу, Христина Андруневчин та Андрій Захаряк, студенти коледжу статистики, Богдана Воят, учениця ЗОШ №16, Віталій Сливка та Дмитро Мисів, студенти нафтового технікуму та ін.

Усі учасники конкурсу удостоїлися почесних грамот та книг творів Т.Шевченка або Лесі Українки.

Організатори вдячні усім, хто допоміг у проведенні конкурсу.

Богдан ПРИСТАЙ, голова ГО «Віра та справедливість»Создан 18 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником