ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Таланти одинадцятої школи
Уже стало традицією в перші дні весни проводити шкільне свято. Нещодавно в приміщенні Народного дому Стебника зібралося багато глядачів, серед яких – учні, батьки, бабусі й дідусі, священики, гості міста. Зал був переповнений.

На сцену виходять ведучі – учні 8-их класів Софія Кішко та Ростислав Горячко.

Талантами багата не тільки наша школа, а й уся Україна. Віддзеркаленням усіх попередніх поколінь нації були Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, які здійснили титанічну роботу духу, доповнюючи один одного. Ці слова стали епіграфом до звітного концерту школи. Адже недарма згадано трьох геніїв нашої країни. 28 лютого ми відзначали 140-річчя від дня народження Лесі Українки, а 9 березня – 197 років від дня народження великого Кобзаря – Тараса Шевченка.

Із благословенням до присутніх звернувся отець Андрій із церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Ведучі запросили до слова директора Зеновію Левицьку. Вона говорила про те, що кожний день у школі повинен бути незабутнім як для учнів, так і для вчителів. Йдучи на уроки, педагог прагне не лише навчати, але й виховувати в школярів любов і повагу до свого, рідного. Вчителі намагаються відшукати в кожному учневі той талант, який закладений Всевишнім.

Цьогорічне шкільне життя було представлене на мультимедійному обладнанні.

А відтак піснею «Як у нас на Україні» у виконанні Анастасії Андрущакевич розпочався концерт.

Звучали вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, які натхненно читали учні школи: Іванна Захарів (4-Б), Марія Кітраль (8-Б), Лілія Міщук (8-Б), Христина Ничипір (8-Б), Діана Ференц (8-А).

Зливу оплесків отримали танцювальні колективи під керівництвом А.Сіпратової та О.Дирко.

Затамувавши подих, присутні слухали літературно-хореографічну композицію, присвячену дитячим рокам Лесі Українки у виконанні учнів третіх класів (підготували вчителі О.Орсуляк, Л.Петруняк).

Маленькі солісти під керівництвом І.Калапуня чарували своїми дзвінкими голосами, виконуючи пісні. Але найбільш очікуваним і приємним був виступ вчителів, які заспівали пісні «Калини цвіт» та «Дорога додому» (О.Добош, Л.Здерок, І.Саєвич, О.Суслова). А за ними на сцені з’явилася «візитка школи» – хор учнів 5-8-их класів.

Секретар Стебницької міської ради Р.Івасівка привітав творчі колективи школи, побажав успіхів у праці, плеканні молодих талантів. Зі словами вдячності звернувся митрофорний протоієрей отець Михайло Комарницький, настоятель храму святого Архистратига Михаїла.

Прозвучали «Многії літа»… І на цьому свято завершилося. Концертну програму підготували: заступник директора з навчально-виховної роботи Н.Струбіцька, педагог-організатор І.Саєвич.

М.КОКОЦЬ, педагог-організатор

Стебницької ЗОШ №11Создан 18 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником