ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

50-річчя – не просто день народження
31 травня золотий ювілей відсвяткував унікальний спеціаліст, справедливий начальник, перспективний політик, громадський діяч і просто чуйна людина Роман Шагала.

Роман Миколайович Шагала – дрогобичанин з діда-прадіда. Його дитинство минуло в Дрогобичі. Після закінчення школи обрав Дрогобицький механічний технікум, де вчився на механіка. Потім була армія. Завершивши службу у війську, Роман одразу став студентом Львівського політехнічного інституту. Студентське життя успішно поєднував з роботою на Дрогобицькому долотному заводі.

Після п’яти років навчання здобув фах інженера-механіка. Маючи досвід роботи інженера-технолога та механіка цеху, у 1995 році Роман Миколайович прийшов у КП «Дрогобичводоканал». Спочатку був начальником дільниці водопроводу, потім працював на посаді заступника начальника з водопостачання Трускавецького КП «Наше місто». У 2005 році повернувся й очолив КП «Дрогобичводоканал».

За десять років на посаді начальника «Дрогобичводоканалу» Роман Шагала бачив різне, робив висновки після невдач, радів з перемог та злетів, але завжди рухався далі. Кожен, хто працював з Романом Миколайовичем, помічає, що ця людина викладається на сто відсотків.

Дрогобицький водоканал – одне з найбільших підприємств у місті, управляти яким – неабияка відповідальність. Але Роману Шагалі це припало до душі. Сумлінний працівник, впертий у подоланні проблем, впевнений у собі й у своїй команді – ці неодмінні атрибути характеру принесли Романові Шагалі, підприємству, і, зрештою, нашому місту багато здобутків. Завдяки його менеджменту вдалося залучити іноземний капітал тоді, коли підприємство потребувало цього найбільше. Провели реконструкцію водозаборів, закупили нову техніку і врешті місто отримало цілодобове водопостачання.

Роман Шагала ніколи не зупиняється на досягнутому. Постійно спілкується з провідними європейськими компаніями, шукає нових ідей мінімізації втрат підприємства, щоб підвищити його прибутки.

Робота Романа Миколайовича завжди показова і відзначається на рівні міста, області та країни. Численні нагороди свідчать самі за себе: почесне звання «Кращий господарник 2010 року у вирішенні соціально-економічних питань», відзнака Агентства США з міжнародного розвитку ПАДКО за активну участь у реалізації Програми «Реформування тарифів та реконструкція комунальних підприємств в Україні», подяка ПАДКО за вміння знаходити оптимальні рішення в складних умовах господарювання, особистий внесок в успішне виконання завдань Програми та інші.

На підприємстві Романа Шагалу знають як стриманого, інтелігентного чоловіка. Колектив ніколи не сумнівається у далекоглядності та послідовності дій свого керівника й беззаперечно виконує поставлені перед собою завдання. Робота має приносити результат – таке кредо начальника добре засвоїли всі працівники «Дрогобичводоканалу». Роман Миколайович – людина не дуже відкрита і не може похвалитися званням «душа компанії», але він справедливий до своїх працівників, прислухається до їхніх думок, допомагає у вирішенні проблем. Бути чесним та справедливим з людьми Романові Шагалі не важко, його співпрацівники, здебільшого прості люди, одразу відчувають обман. «Просто мені пощастило, я очолив колектив, який фактично мене виховав», - не раз повторював пан Роман.

Роман Миколайович не обмежується лише роботою на підприємстві. Він очолює Дрогобицьку міську організацію партії «Національно-демократичне об’єднання «Україна»», є депутатом Дрогобицької міської ради. Як народний обранець, обирає політику результативності, сам не раз наголошував, що не кількість депутатських звернень, поданих на сесіях міськради, є допомогою виборцям, а конкретне їхнє виконання. За свою каденцію депутат Шагала посприяв у розв’язанні багатьох справ у місті. Це перекриття дахів, ремонти під’їздів та фасадів будинків у центрі Дрогобича. Сприяв фінансуванню виконання робіт з благоустрою прибудинкових територій, капітального ремонту інженерної інфраструктури житлових будинків на вулицях М.Грушевського, І.Мазепи та Карпатській. У вирішенні торговельно-економічних питань був прихильником здійснення цивілізованої торгівлі, що, на його переконання, має задовольняти громадськість міста загалом, а не інтереси окремих підприємців у проведенні особистої бізнесової діяльності.

Але робота і громадська активність – це не єдине, що має велике значення для ювіляра. Дуже важливою для Романа Миколайовича є його родина: батько Микола, дружина Леся, донька Зоряна з чоловіком та двоє чарівних онуків. Рідні посідають особливе місце в житті Романа Шагали і знають про його відданість та чуйність. Він, як і багато хто з нас, черпає силу у своїй родині, цінує підтримку і допомогу, дбає та оберігає своїх найрідніших як може.

31 травня Роман Шагала відзначив п’ятдесятиліття. Це не просто ювілей, не просто день народження. Це той рубіж, коли людина підсумовує та оцінює своє життя, згадує про здобутки, рахує невдачі та злети. Наш ювіляр, Роман Миколайович, на щастя, має чим пишатися. Але попереду в нього ще багато цікавих проектів та задумів, які неодмінно треба втілити в життя.

Щиро вітаємо Романа Миколайовича Шагалу із золотим ювілеєм. Нехай життя повниться радістю та любов’ю! Здоров’я Вам, успіхів та всіляких гараздів! Хай Бог береже Вас і всю Вашу родину!

Прийміть найкращі побажання від колег, знайомих та друзів!

Нехай Вам Бог зішле здоров’я й сили

Весна дарує молодості цвіт

Щоб ви добро на цій землі творили

З любов’ю в серці ще багато літ!Создан 05 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником