ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

«Захід-Агро МХП» – нове підприємство на землях Львівщини




«Миронівський хлібопродукт» (МХП) – один із найуспішніших аграрних холдингів України (найбільший виробник курятини в Україні під ТМ «Наша Ряба», земельний банк 380 тис. га в дев’яти областях, виробництво зерна, комбікормів, олії тощо) починає роботу в Львівській області. Землі, які раніше належали «Лендком» як одному з підприємств «Агрокультури» тепер буде обробляти одне з рослинницьких підприємств компанії – «Захід-Агро МХП».

ТОВ «Захід-Агро МХП» розпочав свою роботу у червні 2015 року. Після того, як «Агрокультура» (до якого входять «Лендком» та «Дружба»), передала свої активи новому власнику, 49 тис. га відійшли новоствореному підприємству, а ще 12,8 тис. га приєднали до інших рослинницьких підприємств МХП. Директором підприємства став Віктор Миколайович Рябчук. Він виходець із Вінниччини, працює у МХП з 2008 року і має чималий досвід керівної роботи.

«У «Миронівському хлібопродукті» працюю майже сім років, – розповідає Віктор Миколайович. – Тому система управління та стратегія холдингу мені відома. Компанія займається не тільки рослинництвом, що включає в себе вирощування зернових та виробництво кормів. Серед напрямків бізнесу агрохолдингу МХП: птахівництво (вирощування батьківського поголів’я та виробництво м’яса), переробка (виробництво напівфабрикатів, ковбасних і м’ясних продуктів) та інша діяльність (виробництво гусячих делікатесів, вирощування фруктів тощо). Майже 30% зібраного зерна компанія експортує, а решта здебільшого використовується для виробництва комбікормів. МХП стабільно рухається вперед, ми міцно тримаємося на всеукраїнському та міжнародному ринках.

Щодо «Захід-Агро МХП» я неодноразово зустрічався з працівниками, які раніше обробляли ці землі. Команда тут досвідчена і я хочу, щоб вони продовжили роботу. З метою підвищення ефективності роботи, в планах підприємства і збільшення штату працівників. Водночас у МХП існують свої стандарти, стиль і темп роботи, свої цінності – професіоналізм, відповідальність, прагнення вдосконалюватись, відкритість, тому всім працівникам потрібно буде їх дотримуватися. Хочу додати, що передовсім «Миронівський хлібопродукт» соціально відповідальна компанія, яка дбає про соціальний добробут населення в місцях своєї присутності: здебільшого це підтримка дитсадків, шкіл, лікарень, благоустрій сіл та містечок, тому на населені пункти чекають зміни на краще. Не залишаться без уваги і наші спеціалісти: у п’яти модулях «Захід-Агро МХП» та двох його елеваторах ми плануємо створити кімнати механізаторів, де будуть роздягальні та душові кабіни, впровадити харчування для працівників у новостворених їдальнях, а також проектуємо приміщення для працівників, які проживатимуть там у період сезонних робіт. Також у виробничому плані будівництво нових адмінприміщень, будівель для зберігання техніки та реконструкція ремонтних майстерень. Зараз саме за таким зразком працюють усі підприємства групи МХП. Значну увагу ми плануємо приділити і культурі поля – розширити польові дороги так, щоб там могла без перешкод проїхати техніка, ці дороги постійно будуть грейдеруватися».

Нововведення відбудуться і у сівозміні. Зокрема збіль-шаться посіви сої, натомість зменшаться посіви кукурудзи. Це пов’язано з тим, що місцеві кліматичні умови сприятливіші для сої. Також на наступний рік планується вирощування льону олійного.

Співпраця з пайовиками залишиться на тих же умовах, що й раніше. Люди так само зможуть обирати плату за пай у вигляді або коштів, або високоякісного зерна. Нове підприємство у найближчий час планує розширити свій земельний банк, через що у людей буде можливість укладати нові договори оренди землі та продовжувати ті, які вже укладені. Для цього спеціалісти «Захід-Агро МХП» незабаром відвідають села.

Наразі триває робота із налагодження співпраці з сільськими радами в місцях присутності «Захід-Агро МХП». В планах керівництва підприємства активна співпраця з громадами і реалізація соціальних проектів у рамках соціальної політики компанії.

 

КОМЕНТАРІ

«На цих землях працюю давно – ще за іноземних «ЛендкомЮА» та «Агрокультури» і ось нарешті розпочинаємо роботу з нашою українською компанією, - розповідає керуючий Бережанського відділку Михайло Левицький. – Особисто мені дуже приємно, що за справу взялися українці, ще й така потужна компанія, як «Миронівський хлібопродукт», підприємства якої стабільно розвиваються. Для мене головне, щоб земля не пустувала, щоб їй не дали остигнути – нове керівництво за справу взялося серйозно».

 

«Хочеться стабільності, – ділиться механізатор Золочівського відділку Модуля №1 Степан Дигас, - ми не встигаємо звикнути до керівників через їх часту зміну. З приходом «Захід-Агро МХП» одразу відчутна рука господаря: лише місяць роботи, а ми вже працюємо на новій техніці. Звісно, приємно. Сподіваємося, що вони затримаються у нас надовго».

 

«Працюю тут вже давно, - ділиться механізатор Модуля №2 Михайло Перечін, - коли у нас учергове змінилося керівництво, звісно, були хвилювання, оскільки мій пай орендувало підприємство «Агрокультура», і не було відомо, які плани у нового господаря. Однак побоювання були даремними, умови залишилися ті ж. Що стосується роботи, одразу ж помітні зміни – у нас будуть створені їдальні та кімнати механізаторів, а цього тут якраз дуже не вистачало».

 

«Насправді дуже приємно, що наші землі нарешті орендує український господар, - зазначає директор Модуля №3 Богдан Скабара, - працюю тут ще з часів «Агрокультури», з приходом «Захід-Агро МХП» так і залишився працювати керівником свого Модуля. Тут одразу нові плани, нові перспективи і, судячи за темпами розвитку тих підприємств, які не один рік у складі «Миронівського хлібопродукту», ці плани будуть втіленні у життя».

 



Создан 14 авг 2015



  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
--- 30 авг 2015 ответить
mikolasemkiv@gmail.com
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником