ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Ще десятеро людей не поїдуть на чужину
Минулого тижня 28 березня у центрі міста на вулиці Шолом Алейхема,8 відбулося відкриття крамниці торгової мережі «Ромашка», яку будували упродовж двох років.

Перший поверх відведений під продовольчі товари, саме цій нагоді й приурочена ця подія, а на другому і третьому будівельних «ярусах» найближчим часом облаштують кав’ярні екстракласу, щоб гурмани кави перестали їздити до Львова.

Відкриття цього комплексу створить чимало робочих місць. До речі, у крамниці у дві зміни нині працюватимуть десять продавчинь. Торгуватимуть вони від 8 години ранку до 9 години вечора.

Загалом керівництво «Ромашки», яке очолює Роман Муль, забезпечило роботою понад сто п’ятдесят наших краян. Без зайвої патетики можна ствердно говорити про те, що завдяки вмілому менеджменту збережено не тільки сім’ї, але й генофонд нації. Адже чимало дівчат, жінок, які трудяться у мережі «Ромашки», залишилися в Україні, а не подалися в найми у пошуку заробітку.

Влучно висловилася відвідувачка крамниці пані Стефа, яка після покупки побажала дівчатам: «Хай Вам працюється весело!».

З презентом повернувся додому і перший покупець – Ігор Стахнів. Зі знаних у місті людей покупцями того ж дня були банкір Мирослав Прим’як та священик о.Софрон.

Володимир ТУРМИС

Фото автораОбновлен 18 мар 2013. Создан 03 апр 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником