ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Синьо-жовтому знамену над Дрогобичем - 22!
У понеділок, 2 квітня, у сесійній залі під головуванням секретаря ради Тараса Метика відбулася урочиста сесія Дрогобицької міської ради з нагоди святкування 22-ої річниці підняття над ратушею Національного синьо-жовтого прапора.

Депутатів і міських голів шести демократичних скликань, гостей урочистостей поблагословили владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав Приріз та настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці УАПЦ, протопресвітер о.Михайло Бачинський.

Згодом численні промовці з трибуни згадували події 22-річної давнини, які вже стали історією, називали їх епохальними для становлення незалежності нашої держави. Адже Дрогобич був першим містом в Україні, де за рішенням сесії міськради було піднято тоді ще Національний (а зараз Державний) синьо-жовтий прапор. Не обійшлося і без гострих дискусій і суперечок. Було прийнято відповідне рішення урочистої сесії.

Детальніше про перебіг подій – у наступному номері «ГЗ».

Ярослав ГРИЦИК, фото автора

На фото:

освячене синьо-жовте знамено до сесійної зали ратуші внесли під оплески і спів «Червоної калини»...Создан 03 апр 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником