ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Дрогобицьку поліцію очолив Мирон Карапата
13 листопада у сесійній залі райради офіційно представили нового начальника Дрогобицького відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області. Ним став Мирон Карапата, який донедавна очолював міськвідділ міліції у Бориславі. Йому присвоїли звання підполковника поліції.

Колективу керівника представив заступник начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Микола Самарчук. Він повідомив, що всі теперішні працівники Дрогобицького відділу поліції – у тимчасовому штаті. Їх чекає серйозна переатестація, аж до тестування на поліграфі (за рішенням комісії). Тож тим, хто хоче залишитися працювати в поліції, слід кардинально змінити ставлення до себе, виконання посадових обов’язків та до громадян.

Микола Самарчук побажав новопризначеному начальнику Миронові Карапаті успіхів у нелегкій праці, адже тепер Дрогобицький міськвідділ поліції буде кущовим підрозділом, тобто у його підпорядкування потрапляють Дрогобич, район, Трускавець, Борислав і Стебник.

Своєю чергою М.Карапата пообіцяв докласти усіх зусиль для завоювання довіри громадян до Національної поліції, захисту законності і правопорядку, підвищення дисципліни працівників.

Новопризначеного керівника привітали і побажали успіхів в.о. міського голови Дрогобича Тарас Метик, голова РДА Максим Лісогор, голова райради Михайло Сікора, представники прокуратури, управління СБУ. Вони також подякували за співпрацю попередньому начальникові міськвідділу міліції Андрієві Біласу, котрого переведено на службу до Галицького райвідділу Львова.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 Создан 13 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником