ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 8 квітня 2016 р.
Національному Прапору над Ратушею – 26!

У суботу, 2 квітня, у мармуровій залі відбулися урочисті збори за участю депутатів усіх демократичних скликань та громадськості з нагоди 26-ї річниці підняття над ратушею Національного прапора.

Відкрив урочисту імпрезу міський голова Тарас Кучма, який у вітальному слові відзначив особливу заслугу депутатів першого демократичного скликання, що наважилися кинути виклик тоталітарній системі і відчайдушно здійснили своєрідну національну революцію, вивісивши на шпилі ратуші синьо-жовте знамено. Тарас Кучма наголосив на символічності і святості українського прапора, яким накривали тіла героїв Небесної сотні. Провісник незалежності, що замайорів у Дрогобичі 2 квітня 1990 року, і нині кличе у бій, надихає до перемоги українських бійців на Сході України, - зазначив міський голова.

Червоною ниткою у виступах голови Дрогобицької міської ради першого демократичного скликання Мирослава Глубіша, почесного громадянина Дрогобича, професора ДДПУ ім. І.Франка Михайла Шалати, бійця батальйону генерала Кульчицького Івана Дацка, депутата міської ради Романа Грицая проходила тема вагомості для подальшого національного відродження суспільного чину, здійсненого депутатами міськради 2 квітня 1990 року.

На святі прозвучали віршово-пісенні композиції у виконанні учасниці літературної студії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості Лілії Траспетрихіної та учениці вокально-естрадного відділу Стебницької музичної школи Вероніки Мураль.

Завершилося дійство традиційним моментом: на запрошення міського голови Тараса Кучми під звуки пісні «Ой у лузі червона калина» школярі винесли полотнище прапора із мармурової зали.

Оскільки цього дня світ вшановував пам’ять Івана Павла ІІ, чисельна делегація з міської ради купно вклонилася пам’ятнику достойникові. До підніжжя монумента владні мужі міста поклали квіти.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

З миру по нитці…

Громада – це велика сила. Завдяки її зусиллям зреалізувались різні проекти. Нині у Дрогобичі на порядку денному – реконструкція парку Небесної сотні, що на вул. Пилипа Орлика. До 25-річниці з дня проголошення Незалежності України він має бути таким, як на цьому проекті.

Благодійний фонд «Парк небесної сотні»

ЄДРПОУ 40201218, Р/р 2600601698705,

ПАТ «Кредобанк», МФО 325365

 

Проти влади почали інформаційну війну?

4 квітня міський голова Тарас Кучма провів брифінг. Приводом для цього стало поширення в інформаційному просторі повідомлення про ухвалене на сесії міської ради рішення щодо надання Дрогобичу особливого економічного статусу.

Міський голова поширену синхронно у кількох місцевих медіа-ресурсах інформацію назвав вершиною провокацій, які останнім часом цілеспрямовано ведуться проти влади. Найбільше стурбувало мера те, що із завзяттям цю дезінформацію підхопили у медіа-просторі Російської федерації, звинувачуючи Дрогобич у проєвропейських симпатіях і сепаратистських настроях.

Тарас Кучма заявив, що провокаційні сценарії готувалися ще з грудня минулого року. Відтоді закидалися псевдоповідомлення про намір влади будувати на місті розстрілу людей біля Стіни плачу розважальний центр. До цього ж ряду Тарас Кучма відніс і нещодавню наругу над пам’ятником Іванові Павлу II.

Усі ці моменти формують переконання, що Дрогобичем, резюмував урядник, дуже зацікавилися. Відтак міський голова хронологічно переповів розвиток подій, які передували суспільному резонансу навколо неіснуючого рішення. Тарас Кучма зазначив, що насправді був проект рішення, розроблений помічником народного депутата Богдана Матківського Володимиром Остапенком, щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Зі слів Тараса Кучми, переглянувши цей проект рішення, він ще до сесії забракував документ як неналежно підготований. Тож ні обговорення, ні результатів цього обговорення, про які згадують у поширених публікаціях, не було.

Секретар міської ради Олег Хрущ додав: «На розгляд депутатських комісій це питання не потрапило. Воно лише містилося у переліку питань, які могли бути внесені з голосу до порядку денного, однак це рішення не включалося до порядку денного». Також посадовець висловив обурливе здивування з приводу того, що в Інтернеті натрапив на начебто готовий варіант згаданого рішення, завіреного сфабрикованим підписом секретаря ради (хоча насправді рішення підписує міський голова), а також вигаданим неіснуючим реєстраційним номером. Олег Хрущ заявив, що під прицілом такої провокації з антидержавними настроями Дрогобич опинився випадково, хоча провокаційні ходи, під час яких пробують зіштовхнути у конфлікті представників владної верхівки, а також повісити на Дрогобич непривабливі ярлики, були помітні ще раніше.

Тарас Кучма закликав журналістів провести дослідження і встановити, звідки тягнеться ниточка однотипного повідомлення, передрукованого кількома інтернет-виданнями, тим самим виявити джерело поширення фальшивої інформації. Міський очільник закликав представників ЗМІ до коректності і висловив застереження щодо ведення жорстокої і брудної боротьби, яка розгорнулася з метою дискредитації влади.

«Це інформаційна війна. Журналісти, не виступайте солдатами на боці ворога. Вас у цій війні просто використовують», - сказав Тарас Кучма.

Тим часом журналіст Володимир Турмис побажав владі не притуплювати пильність у зв’язку з тим, що можлива реалізація нових етапів провокацій, які, з його слів, скидаються на цілеспрямовану диверсію.

Редактор радіо «Франкова земля» Йосип Фиштик акцентував увагу на професійному кодексі журналістів, які не повинні при висвітленні важливих тем забувати про етап перевірки інформації.

На брифінгу прозвучало запитання від громадської активістки Олени Куртяк щодо звернення з приводу розслідування провокації до правоохоронних органів. Таке звернення Тарас Кучма до закінчення робочого дня розпорядився підготувати.

Прес-служба міської ради


ОФІЦІЙНО

Про реформування газети «Галицька Зоря» та її редакції

Рішення Дрогобицької міської ради VIII сесії сьомого скликання від 31 березня 2016 року, №183

З метою забезпечення формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, розглянувши пропозицію трудового колективу Редакції народного часопису «Галицька Зоря» про спосіб реформування друкованого засобу масової інформації від 12 лютого 2016 р. №02/12, враховуючи протокол постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту, керуючись ч.2. ст.8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», п.2 ч.1 ст.З Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», ст.25 та ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації, газети «Галицька Зоря» (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації ЛВ № 098).

2. Вийти зі складу засновників колективного підприємства «Редакція народного часопису «Галицька Зоря» (юридична адреса Львівська обл., м.Дрогобич, вул. Т.Шевченка,14, ЄДРПОУ 02473978).

3. Реформування друкованого засобу масової інформації та його редакції здійснити у спосіб, встановлений п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», а саме: вихід органів місцевого самоврядування зі складу засновників друкованого засобу масової інформації та редакції з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

4. Відділу забезпечення діяльності виконкому (І.Кушнір) оприлюднити це рішення у часописі «Галицька Зоря».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту (А.Андрухів).

Т.КУЧМА, міський голова

 

НОВИНИ

Роман Ілик – заступник міністра охорони здоров’я

Наш земляк, 53-річний доктор медичних наук Роман Ілик 30 березня отримав портфель заступника міністра охорони здоров’я України.

Кількома днями раніше йому було запропоновано посаду голови Держлікслужби України, однак він відмовився.

Тепер у пана Ілика новий статус. З чим його і вітаємо!

Вл.інф.

 

Воїнів відзначили нагородами

31 березня засідання сесії міської ради розпочалося з вручення військових нагород головою громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників антитерористичної операції» Миколою Кобільником.

Зокрема, нагородою і шанобливими оплесками відзначено знаного волонтера Степана Ніколяка, 29-річного дрогобичанина, який, незважаючи на важку недугу (усе тіло хлопця скорчене і кожен рух йому коштує особливих зусиль), займається збором картону та пляшок, а виручені кошти жертвує для бійців АТО. Урочисто Микола Кобільник передав нагороди бійцям АТО: Богданові Рихліцькому, Орестові Каракевичу, Артурові Банзі, Вадимові Крайненку. Ордена «Честь і слава» також був удостоєний Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.

 

Опалювальний сезон завершили

1 квітня, відповідно до розпорядження міського голови Тараса Кучми, у Дрогобичі закінчився опалювальний сезон.

Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго», філії Дрогобицького управління з експлуатації газового господарства доручено припинити подачу газу у котельні підприємства та опломбувати крани. КП «ЖЕО», головам ОСББ, житлово-будівельним кооперативам, керівникам установ і організацій, відповідно до розпорядження, рекомендовано провести консервацію внутрішньобудинкових систем опалення.

 

Бордюри не білитимуть

Як повідомив міський голова Тарас Кучма, у місті, найімовірніше, більше не проводитимуть весняної побілки бордюрів.

Ця процедура аж ніяк не надає хідникам естетичного вигляду. А ще білі смуги вздовж тротуарів дивують іноземців. У туристів з інших країн побілені бордюри асоціюються зі смугами пішохідних переходів. Разом із від відмовою від радянської традиції, переконаний міський голова, вдасться заощадити кошти, що з року в рік комунальники витрачали на вапно.

 

У парку висадили дерева

У парку на вул. Лесі Українки, де місяцем раніше провели планову вирізку старих дерев, висадили саджанці хвойних порід, берези та клена.

Про це на оперативній нараді у ратуші повідомив директор департаменту міського господарства Іван Лепкий.

Секретар міської ради Олег Хрущ доручив комунальній службі подбати про ознакування саджанців, які без поміток не будуть видні у траві, тому їх ненароком можуть скосити з першою весняною травою.

Іван Лепкий сповістив, що у місті жваво розпочалася кампанія із висадки саджанців. Комунальники планують висадити близько двох тисяч молодих дерев. Підмогу надати їм зголосилися навчальні заклади, депутати. Усім, хто виявив бажання взяти участь в озелененні міста, передано саджанці дерев.

***

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував у місті акцію «Дерево миру від учасника АТО».

Бійці АТО дружньою командою трудилися на вулиці Володимира Великого, де висадили майже 150 саджанців дерев.

Як інформує спеціаліст центру соціальних служб Наталя Городиська, до корисної для міста справи долучилися учасники АТО: Роман Тяка, Мар’ян Хомин, Андрій Андрійців, Ігор Фундалевич, Ігор Музика, Ігор Мандрик, Тарас Бенівчак, Микола Шніцер.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

«Хресту Твоєму поклоняємось, Владико»

Сторінками східнообрядового календаря, паперовим кроком пробігає, поспішаючи, вже третій тиждень Великого посту. Вітаю, ми з вами, дорогі мої, проспацерували вже майже половину дороги до світлого празника Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа. Ся неділя посту відома своєю «хрестопоклонністю», бо ж недарма її звуть «Хрестопоклонною».

І саме в день цього пісного свята, вже традиційно, Котермаковим містом крокує хресна хода. Цього року, в порівнянні з минулим, люду було сила-силенна. Чи то потрібно дякувати погоді, чи швидкому духовному зростанню наших краян – не знаю. Та той факт незмінно лишається фактом, і слава за то Богу.

Сценарій дрогобицької хресної дороги знайшов свою традицію: молільники неустанно моляться, проповідники, слуги Всевишнього – проповідують, а наші семінаристи – допомагають і одним, і другим.

Та ту узвичаєну гаму добре розбавив кардинально новий тон – це зовсім новий текст молитви, молитовно складений на парафії Дрогобицьких священомучеників Северина, Віталія і Якима. До речі, цього року, на відмінну від минулих текст Хресної ходи був доступний для усіх охочих.

Іларіон ПАНЬКІВ

Фото Тараса ЖУКА

 

ПОЛІТИКА

Два роки війни: прощання з «газовою голкою» і українські «Молоти»

«Під час війни ми скоротили бюджетний дефіцит з 12% до 3%», – заявив президент Петро Порошенко під час візиту до США. За цими скупими словами – величезна робота уряду Арсенія Яценюка. Всупереч планам Путіна за два роки воєнних дій Україна не приповзла на колінах до «старшого брата». Навпаки: вона з них встає.

Українська армія, яка ще кілька років тому планомірно знищувалась, стає потужною сучасною силою. Цього року Кабмін виділив на безпеку та оборону 5,06% ВВП (114,5 млрд.грн), тоді як навіть у країнах НАТО цей показник не сягає вище 3%. В Україні почали виробляти власну військову техніку, озброєння. Так, на початку березня арсенал українських військових поповнився мінометами 120-мм калібру М120-15 «Молот». Цього року на науково-дослідницькі роботи в інтересах Міноборони передбачено понад 600 млн. грн. – це в 4,5 раза більше, аніж у 2015 р.

Утім, країна не здатна виграти війну винятково за рахунок зброї і солдат. Тож уряд застосував проти Кремля цілий комплекс дій. Це і санкції проти російських компаній, і закриття повітряного простору, і відмова від російського газу. Все те, що ще кілька років тому здавалось українцям неможливим, було здійснено за дуже короткий час. Завдяки діям уряду експорт вдалось переорієнтувати на ринки Європи та Азії, а «Газпром» у розпачі пообіцяв з 1 квітня скасувати знижку на російський газ, який Україна і так не купує. Через чітку позицію Кабміну міжнародне співтовариство відмовляється від співпраці з Кремлем, а анексований Крим перетворюється на «чорну діру» на дипломатичній карті світу.

Україна за два роки війни нарешті почала бути європейською країною не лише географічно: запрацювала зона вільної торгівлі «Україна-ЄС», виконано вимоги Євросоюзу щодо запровадження безвізового режиму. Український прем’єр і урядовці говорять із західними партнерами на рівних – з Яценюком, який вільно володіє англійською і літає економ-класом. З ним охоче зустрічаються лідери світових держав та інституцій, тоді як на голову уряду Януковича Миколу Азарова дивились радше зі співчуттям. Результат промоції України за кордоном – широка підтримка міжнародним співтовариством нашої країни, готовність допомагати досвідом та коштами, які сьогодні державі вкрай потрібні.

Не слід забувати, що війна прийшла на українську землю услід за втечею режиму Януковича, який знекровив українську економіку – за 10 років з України нелегально вивели більш як 116 млрд. доларів. Новому уряду довелось іти на вкрай непопулярні кроки, аби врятувати країну від фінансового колапсу. Зокрема, було ухвалене рішення нарешті розв’язати гордіїв вузол «Нафтогазу». Через нібито низькі тарифи компанія-монополіст вічно з’їдала з державного бюджету десятки наших мільярдів. Звідти вони розкрадалися олігархами, які контролювали «Нафтогаз». Уряд реформував управління компанією, поламав олігархічні схеми і підвищив тарифи на послуги ЖКГ, адже їхнє подальше штучне заниження загрожувало масштабною катастрофою для України. Однак паралельно зі зростанням тарифів було запроваджено систему субсидій, завдяки якій всі українці, що потребували допомогу держави, отримали її.

Водночас уряд почав наводити лад в інших сферах корумпованого енергетичного ринку, де роками наживались олігархи. Не пов’язаному із жодними фінансовими групами голові Кабміну вдалося усунути з ринку посередників, повернути державі контроль над «Укрнафтою», ліквідувати схеми обкрадання українців, вибудовані компаніями Фірташа. Підсумки реформ Яценюка красномовні: лише за рік НАК «Нафтогаз України», на підтримку якого з державного бюджету, а значить із кишені кожного українця, виділялись неймовірні суми, перестав бути збитковим. Та й узагалі за ці роки виявилося, що держава може бути ефективним власником: державні підприємства нарешті почали приносити прибутки. Лише за 9 місяців минулого року їхня виручка зросла на 45%.

Попри війну та передвісники чергової світової економічної кризи в Україні вдалося домогтись зростання промислового виробництва на 7,6%, вчасно виплачувались пенсії та зарплати, які до того ж вдалося кілька разів підвищити. І це – під час виснажливої війни.

Утім, перед урядом стоїть ще чимало завдань. Це і приватизація державних підприємств, і завершення судових позовів проти російських компаній, і продовження реформи з децентралізації, медичного забезпечення, освіти. Рутинна робота, результатом якої насамперед стане зростання рівня життя українців, їхня впевненість у завтрашньому дні. Саме тому сьогодні вкрай необхідно, аби усі процеси, запущені впродовж останніх двох років, не зупинялись. І тому з такою обережністю слід підходити до усіх питань, пов’язаних зі зміною Кабміну.

Політичні чвари навколо чинного уряду, нездатність провідних політичних сил в країні досягти компромісу може завершитися тим, що усі позитивні здобутки цих двох років буде втрачено. Новий уряд має розуміти, що працювати йому доведеться в умовах тотальної критики з боку не лише Кремля, але й начебто партнерів по парламенту. Яценюк та його міністри здійснювали реформи ціною власного політичного рейтингу. А от чи готові майбутні урядовці до таких жертв?

Олена КРАВЧУК

 

АНОНСИ ПОДІЙ

Усі на толоку!

Незабаром ми святкуватимемо Христове Воскресіння. Для того, щоб гідно зустріти це свято, маємо прибрати не тільки свої домівки, вулиці, а й кладовища.

У суботу, 16 квітня оголошується загальноміська толока на цвинтарі на вул. 22 Січня. 

Збір волонтерів – о 10.30 на вул. В.Чорновола біля БФ «Карітас» (навпроти медичного центру А.Бульби), звідти відправлятимуться автобуси.

При собі мати: робочий одяг, рукавиці, сокири та, за можливості, граблі.

 

Запрошуємо на виставу «На перші гулі»

Народний театр ім. Лесі Українки Народного дому ім. І.Франка запрошує дрогобичан та гостей міста на виставу «На перші гулі».

Вистава відбудеться 7 квітня у Народному домі (м.Дрогобич, вул. Івана Франка, 20). Початок о 16:00.

 

До уваги багатодітних сімей Дрогобича та Стебника!

На численні прохання батьків із багатодітних сімей щодо сприяння у наданні 50% знижки на перегляд вистав у Лікувально-оздоровчому комплексі «Оскар» у Трускавці для дітей із багатодітних сімей ми звернулися до керівника дельфінарію з пропозицією допомогти вирішити це питання, на що отримали позитивну відповідь.

Усіх бажаючих відвідати дельфінарій «Оскар» просимо звертатися у відділ сім’ї, молоді і туризму виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, ІІ поверх, каб. №33, тел. (244)2-05-84.

 

Шановні дрогобичани!

Купуючи пиво, алкоголь, тютюн та пальне – неодмінно вимагайте чек, який є підтвердженням того, що підприємець сплачує акцизний податок.

5% із Вашої покупки автоматично ідуть до міської скарбниці, а це кошти на благоустрій міста та соціальні програми. Чек за придбані Вами алкогольні і тютюнові вироби та нафтопродукти – це Ваш особистий внесок у наповнення міського бюджету!

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

Один день із життя лісівників

Колектив ДП «Дрогобицьке лісове господарство» серед аналогічних підрозділів в області – один із кращих, позаяк там ретельно дотримуються вимог щодо висадки лісових насаджень, вирубки дерев, охорони лісових масивів тощо. Постійні навчання з тих чи тих технологічних процесів є для місцевих лісівників нормою.

Днями інспекція зі Львова під керівництвом начальника відділу нормативно-технічної роботи ГУДСНС України у Львівській області полковника служби цивільного захисту Ореста Гапонька прибула до Дрогобича, щоб перевірити облаштування шлагбаумів на в’їздах до лісу, ріст і якість модрини європейської. Відбулися також навчання з пожежогасіння. Полігоном для цього заходу був обраний лісовий масив Раневицького лісництва.

Відтак підсумували весь комплекс заходів, що мав місце цього дня. Подяки отримали колективи Летнянського і Раневицького лісництв, якими керують Тарас Кулинич та Андрій Білас. Опікувався інспектувальним днем заступник директора ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василь Кінаш.

Андрій БІЛЕЦЬКИЙ

Фото автора

 

Як приватизувати земельну ділянку, на якій розташований будинок, що належить кільком співвласникам?

Коментар заступника міського голови, керуючого справами виконкому Володимира КОЦЮБИ

Відповідно до норм Земельного кодексу, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більше 0,25 га, у селищах – не більше 0,15 га, в містах – не більше 0,10 га (ст.121 Земельного кодексу України).

Таким чином, земельна ділянка надається для обслуговування житлового будинку (цілого), незалежно від кількості його співвласників. Водночас, якщо будинок розділено на окремі домоволодіння, приватизація земельної ділянки здійснюється вже окремо для кожного. При цьому, окреме домоволодіння повинно мати окрему адресу, наприклад: вул. Мазепи,1 та вул. Мазепи,1а. Однак, якщо адреса одна – вул. Мазепи, а поділ іде лише на квартири – кв. 1 та кв. 2, земельна ділянка передається у спільну сумісну або часткову власність. Окремо приватизувати частину земельної ділянки власником квартири неможливо.

За відсутності згоди співвласника будинку (власника іншої квартири) на приватизацію земельної ділянки, за певних умов (капітальна стіна між частинами будинку тощо) та наявності висновку БТІ про можливість виділення частини будинку в окреме домоволодіння, можливо звернутись до місцевої ради про його узаконення та присвоєння йому окремої адреси. Після цього можна порушувати питання про приватизацію земельної ділянки вже як для окремого будинку.

Відповідно до ст.89 Земельного кодексу України, співвласникам житлового будинку земельна ділянка може належати на праві спільної сумісної власності. Спільна сумісна власність є власністю двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності (ст.368 Цивільного кодексу України). У разі виділення майна, що є у спільній сумісній власності, частини є рівними, якщо інше не встановлене домовленістю між ними, законом або рішенням суду.

Будинок може перебувати як у спільній сумісній, так і у спільній частковій власності. Якщо будинок перебуває у спільній частковій власності, то, безумовно, і частка земельної ділянки, зайнятої будинком, яка передається у спільну власність, також буде різною. Слід зазначити, що частку земельної ділянки, яка передається у власність співвласникам будинку, повинні визначати самі співвласники. Тому співвласники житлового будинку, який належить на праві спільної часткової власності, до заяви про безоплатну передачу їм земельної ділянки повинні додавати заяву, підписану кожним співвласником та нотаріально завірену про визначення розміру частки кожного співвласника в земельній ділянці, яка приватизується. Якщо частки не визначені, то співвласники повинні визначити, за яким принципом землевпорядна організація повинна розрахувати ці частки: відповідно до площі, яку займає кожна частина будинку, чи відповідно до її вартості, відповідно до фактичного користування, яке склалося, чи за іншим принципом.

Після встановлення меж земельної ділянки, згідно з поданою заявою, визначаються частки кожного співвласника. На підставі цих розрахунків громадяни пишуть заяву про передачу в спільну власність земельної ділянки з визначеним частки кожного в земельній ділянці, яка передається у спільну власність. Після прийняття рішення про приватизацію, ці дані заносяться до державного акта на право власності з визначенням розміру частки кожного співвласника без визначення їх меж на державному акті.

Якщо співвласники бажають надалі використовувати земельну ділянку з визначенням меж, вони можуть замовити проект поділу території. Кадастровий план із визначеними межами додається як невід’ємний додаток до договору про спільну часткову власність. Цей договір, відповідно до частини другої ст.88 та ч.3 ст.89 Земельного Кодексу, укладається у письмовій формі та посвідчується нотаріально, врегульовує питання володіння, користування, розпорядження земельною ділянкою, яка перебуває у спільній власності.

 Создан 08 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником