ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Стартували без фальстарту

Звіт міського голови Тараса Кучми за І півріччя 2018 р.Зазвичай перший квартал кожного року не сприяє продуктивній праці, наповненню бюджету, позаяк «новорічно-різдвяні вакації» пригальмовують ритмічність діяльності будь-якого колективу. Такі реалії, і нікуди не подінешся. Та попри ці обставини, міська господарка функціонувала на належному рівні. Зроблений непоганий заділ на поточний рік. Тобто, дрогобичани практично у всіх галузях і сферах бюджетної інфраструктури стартували без фальстарту. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма у скороченому варіанті (повний текст звіту читайте на сайті міської ради) подає інформацію про виконавчу і законодавчу діяльність влади.

 

Фінанси

До загального фонду міського бюджету надійшло всього доходів загального фонду в сумі 250998,5тис. грн. (в т.ч. офіційних трансфертів 186134,4 тис. грн.), при уточненому плані 250154,3 тис. грн., До спеціального фонду разом з офіційними трансфертами надійшло 4350,4 тис. грн. (уточнений річний план 13218,0 тис. грн.).

Надійшло доходів загального фонду в сумі 64864,1 тис. грн. при плані 60508,0тис. грн.

План загального фонду виконано по всіх податках, зборах та інших надходженнях.

Податків та зборів на доходи фізичних осіб надійшло в сумі 36262,2 тис. грн. при затвердженому плані 36116,0 тис. грн.

Податку на прибуток комунальних підприємств отримано в сумі 1548,5 тис. грн. при плані 680,0 тис. грн.

Від акцизного податку надійшло 5020,7 тис. грн. при затвердженому плані 4840,0 тис. грн. Надходження від реалізації вироблених і ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального) становили 2595,1 тис. грн., від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами – 2425,6 тис. грн.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надійшло в сумі 1648,2 тис. грн. при затвердженому плані 1092,0 тис. грн.

Офіційні трансферти загального фонду міського бюджету міста Дрогобич виконано на 98,1 % (при уточненому плані 189646,3 тис. грн.) надійшло 186134,4 тис. грн.

По спеціальному фонду залучено 4350,4 тис. грн. при затвердженому плані на квартал 2906,7 тис. грн. До річного плану виконання становить 32,9 %. Виконання пройшло по всіх податках і зборах.

Податків та зборів отримано 750,9 тис. грн. при уточненому річному плані 2080,0 тис. грн., у тому числі в бюджет розвитку 726,5 тис. грн. при уточненому річному плані 2000,0 тис. грн.

Перевиконання плану за 1 квартал відбулося по всіх податках.

Екологічного податку надійшло в сумі 24,4 тис. грн., до річного плану, що становив 30,5%.

Надходжень від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту отримано в сумі 291,4 тис. грн. До річного плану виконання становить 97% за рахунок додатково укладених договорів із забудовниками.

Коштів від продажу землі надійшло 435,1 тис. грн. До річного плану виконання становить 48,3%.

Власні надходження бюджетних установ склали 3599,5 тис. грн. при квартальному плані 2784,5 тис. грн. До річного плану виконання становить 32,3 відсотка.

 

Економіка

Відділом економіки укладено 9 договорів про пайову участь на загальну суму 279 тис.грн. Заборгованість по цих договорах відсутня.

Здійснено 4 тендерні закупівлі на загальну суму 2 140,2 тис.грн., а саме:

- електроенергія у кількості 147 тис.кВт на суму 338,1 тис.грн.;

- природний газ у кількості 62 тис. куб.м на суму 621,2 тис.грн. (економія 14,7 тис.грн.);

- послуги з розміщення інформаційних матеріалів у газетах на суму 330,0 тис.грн.;

- легковий автомобіль на суму 850,9 тис.грн. (економія 9,1 тис.грн.).

Загальна сума економії бюджетних коштів по вищевказаних закупівлях становила 23,8 тис.грн.

Підготовлено три інформаційно-аналітичні довідки про показники діяльності ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» за певні періоди та роки.

Проведено інформування промисловості міста про міжнародні та всеукраїнські виставки, форуми, ділові зустрічі, а також забезпечувалась участь керівників промислових підприємств міста у нарадах департаменту економічного розвитку ЛОДА.

У січні скеровано листи бюджетоутворювальним промисловим підприємствам міста щодо основних проблем їх діяльності, пропозицій спільної співпраці з органами місцевого самоврядування та підтримки у частині промоції продукції, що ними випускається, та пропозицій щодо вільних виробничих площ для залучення потенційних інвесторів.

У лютому організовано «круглий стіл» для ОСББ. Презентовано підсумки та досягнення міста за період співпраці зі спільним проектом ЄС та ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Запропоновано варіанти підтримки ОСББ, через кредитування, для реалізації проектів з комплексної термомодернізації будинків, за прикладом багатоповерхівок на вул. Трускавецька, 17 та вул. Самбірська, 92.

Розпочато промоцію серед суб’єктів господарювання норм та правил розміщення конструкцій зовнішньої реклами у Дрогобичі. Спільно з КП «Муніципальна варта» та Департаментом міського господарства у квітні організовано місяць боротьби з незаконно встановленими рекламоносіями. Більше 80 підприємцям роз’яснено вимоги до встановлення рекламних конструкцій, близько 30 відмовлено в оформленні дозволу на розміщення рекламних конструкцій у зв’язку з їх неналежним естетичним, технічним виглядом та порушеннями, які перешкоджають вільному руху пішоходів. Проведено демонтаж незаконно встановлених конструкцій. Видано та продовжено 13 дозволів на розміщення конструкцій зовнішньої реклами й укладено договори на сплату за тимчасове користування місцями їх розміщення. За січень-березень 2018 року у міський бюджет від розміщення рекламоносіїв надійшло 81,8 тис.грн.

Розглянуто 65 звернень громадян щодо надання послуг з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у Дрогобичі, з них 47 звернень на гарячу лінію області «112», урядову гарячу лінію – 10 звернень, 8 звернень – на ім’я міського голови. Крім цього, проведено 4 виїзні обстеження маршрутів на перевірку дотримання та виконання умов договору на перевезення пасажирів на міських маршрутах.

Надано консультації учасникам АТО та представникам малого і середнього бізнесу в межах обласної програми конкурентоспроможності Львівської області, яка надає змогу взяти дешеві кредити для започаткування власної справи.

Підготовлено матеріали на участь у форумі «Австрія-Україна», проведено роботу із зацікавленими австрійськими партнерами.

Надано 61 консультацію споживачам з питання захисту прав споживачів, 20 – з питання нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На розгляд листів виконкому Дрогобицької міської ради Головним управлінням ДФС у Львівській області здійснено перевірки повноти сплати акцизного податку та накладено штрафні санкції у 2018 році на суму – 18,4 тис. грн.

 

Оренда та приватизація комунального майна

Надійшло 646 звернень від фізичних та юридичних осіб.

Підготовлено та прийнято 21 рішення сесій Дрогобицької міської ради щодо оренди та приватизації комунального майна та 56 рішень із земельних питань.

Проведено електронні торги (аукціон) з права укладення договору оренди у ЕТС ProZzoro, продажу частини нежитлового приміщення за адресою: пл. Ринок, 1, площею 3,0 м. кв.

Проведено роботу щодо уточнення переліку комунального майна та внесення змін до програмного забезпечення щодо наявності комунального майна, його руху та ефективного використання.

Підготовлено перелік заходів, спрямованих на реалізацію експертних пропозицій за результатами громадської експертизи з питань ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади.

 Проведено процедуру приватизації 7 об’єктів комунальної власності, від продажу яких планується надходження коштів до бюджету міста на загальну суму 1 614 млн. грн., у т. ч. ПДВ.

Підготовлено та укладено 86 договорів оренди нежитлових приміщень, з них укладено 32 договори на пільгових умовах. Місцевий бюджет поповнився від договорів оренди нежитлових приміщень на 242,6 тис. грн., у т.ч. 108,5 тис. грн. від оренди нежитлових приміщень, зданих виконавчим комітетом ДМР.

 

Міське господарство

За звітний період виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт плоских рулонних покрівель за адресами: вул. Вол. Великого,78/1, Самбірська,60/1, Самбірська, 108/1, В. Великого,23, Самбірська,62. Роботи розпочнуться після проведення тендеру КП «ЖЕО» на закупівлю покрівельного матеріалу.

Завершується проведення ремонтних робіт плоскої рулонної покрівлі в житловому будинку на вул. Грушевського,34.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт шатрових покрівель за адресами: Лесі Українки, 19, та М.Грушевського, 95/2;

Виготовлено кошторисну документацію на капітальний ремонт конструктивних елементів (заміна вікон) за адресами: Є.Коновальця,13, Є.Коновальця,7, Є.Коновальця,7/3, І.Франка,1, Бориславська,43, Бориславська,45, Стрийська,181, В.Великого,78, Грушевського, 148, Кн. Ольги, 6.

Виготовлено кошторисну документацію на капітальний ремонт 2 ліфтів за адресами: вул. Грушевського,170, Коновальця, 9 (3 п). Ремонтні роботи ліфтів завершено.

Проводиться коригування проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт, розпуск внутрішньобудинкового обліку електроенергії по квартирах у житловому будинку на вул. Грушевського,105. Роботи заплановано на травень 2018 року.

Продовжується будівництво спортивно-ігрового майданчика на між будинковій території житлових будинків 42/2 на вул. Грушевського та будинків 101, 103 на вул. Стрийській.

Готуються документи на підключення житлового будинку на вул. Шептицького,18 до електричних мереж. (Роботи із розпуску внутрішньобудинкового обліку електроенергії по квартирах завершено).

Завершено роботи на об’єкті «Капітальний ремонт, розпуск внутрішньобудинкового обліку електроенергії по квартирах у житловому будинку на вул. Самбірська,84.

Замовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт центральної внутріквартальної дворової каналізації та дренажної мережі на вул. Каменярська,3 в м. Дрогобич Львівської області».

Виготовлено кошторис на «Капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи водопроводу, каналізації та центрального опалення в житловому будинку №56 по вул. Володимира Великого в м.Дрогобич». Роботи будуть проведені при наявності фінансування.

Проведено коригування кошторисів та експертизу на таких об’єктах:

- реконструкція русла р. Серет при переході через вул. Бориславську;

- реконструкція під’їзних доріг лікарняного містечка з облаштуванням стоянки для автотранспорту на вул. Шептицького;

- капітальний ремонт вул. Грушевського;

заміна світильників вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій;

- капітальний ремонт тротуару на вул. Стрийська (від будинку №2 на вул. Лесі Українки до церкви Спаса на вул. Стрийській);

- капітальний ремонт тротуару по вул. П.Орлика (від вул. Лесі Українки до вул. В.Великого).

 

Медицина

Організовано та проведено:

- «Дні профілактики та раннього виявлення хворих на артеріальну гіпертонію»;

- «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань легень»;

- «Масову акцію з діагностики та профілактики глаукоми»;

- Всеукраїнський «День меланоми».

Впроваджено в дію програму «Доступні ліки». Задіяно в програмі по угодах 36 аптечних закладів, отримано державної субвенції 771,6 тис.грн., отоварено рецептів на медикаменти за програмою на суму 616,8 тис.грн., що становить 80% від запланованого).

Впроваджено у дію програму «Реімбурсації препаратів інсуліну». Задіяно в програмі за угодами 3 аптечні заклади, отримано державної субвенції 352,2 тис.грн., отоварено рецептів на препарати інсуліну на суму 287,3 тис.грн., що становить 81,5% від запланованого).

Забезпечено безоплатне та пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування соціальних груп населення. Задіяно за угодами 3 аптечні заклади, закладено у міському бюджеті 600 тис.грн., отоварено по рецептах медикаментів на суму 130,6 тис.грн.

Розроблено та затверджено «Програму фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Дрогобича та Стебника на 2018 рік, завдяки якій дофінансовано галузь з міського бюджету.

Активно впроваджувалосься «електронне здоров’я», на сьогоднішній день КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та поліклінічне відділення КНП «Стебницька міська лікарня» через систему «Аскеп.нет», офіційно зареєстрована в системі E-health та Національній службі здоров’я України та провадять укладання декларацій з пацієнтами.

Працює «гаряча телефонна лінія» відділу охорони здоров’я.

За звітний період надійшло 44 звернення громадян.

Проведено оптимізацію мережі з вивільненням 90 ліжок і доведенням її до 690 ліжок, також проведено оптимізацію кадрового складу і в поліклінічних закладах.

 

Освіта

Створено соціальні паспорти закладів освіти.

Підготовлено електронний пакет від ЗЗСО на виготовлення документів про освіту для випускників 2017-2018 навч. року.

Проведено заходи щодо страхування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Здійснено упорядкування груп та списків дітей в електронній реєстрації на 2018-2019 навчальні роки.

Здійснено щомісячний моніторинг руху дітей у дошкільних навчальних закладах Дрогобича та Стебника;

Забезпечено проведення пробного тестування ЗНО 2018 року на базі ПТ м. Дрогобича.

Виконано проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок ЗОШ №№1, 2, 3, 4, 9, 10, 14, 15, 16, 17 та Гімназії в м.Дрогобич та ЗОШ №7 у м.Стебник.

Оформлено право постійного користування земельною ділянкою ЗОШ №№1, 2, 4, 10, 14, 16 та Гімназії в м.Дрогобич.

Виконано роботи із заміни внутрішньої електропроводки ДНЗ №27 на суму 19,7 тис. грн. м.Дрогобич.

Завершено роботи із ремонту шатрового даху ДНЗ №19 м.Дрогобич.

Проведено зрізку аварійних дерев ДНЗ №№6, 15 м.Дрогобич.

Виконано роботи з благоустрою територій ДНЗ та ЗОШ.

Проведено 16 процедур закупівель відкритих торгів на загальну суму 15879599,59 грн., 4 переговорні процедури закупівель на загальну суму 21957754,31 грн. та 11 допорогових закупівлі на загальну суму 1090118,62 грн.

Визначено проектні рішення та підготовлено завдання на проектування за 28-ми об’єктами будівництва.

 

Соціальний захист населення

До Дрогобицької міської ради звернулись 4200 осіб з числа тих, хто потребує особливої уваги з боку влади. Відповідно призначено та виплачено різних видів соціальних допомог та компенсацій на загальну суму 30,9 млн грн.

21302 сім’ям нараховано житлові субсидії на загальну суму 103,1 млн грн.

За рахунок субвенцій з державного бюджету за І квартал 2018 року надано пільги окремим категоріям громадян на суму 5,1 млн грн.

Проведено заходи щодо підтримки різних верств населення міста, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, І квартал 2018 року 481 мешканець міста отримав одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 244, 9 тис. грн.

З міського бюджету виплачено допомог 189-ти особам з інвалідністю І групи (лежачих) та по зору на загальну суму 158,4 тис.грн., 192 одиноким непрацюючим особам з інвалідністю I та II груп, сім’ям, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, сім’ям, в яких зареєстровано двоє і більше дітей з інвалідністю віком до 18-ти років на 263,6 тис.грн, 19 воїнів УПА отримали доплату до пенсії на загальну суму 34,5 тис.грн., 47 реабілітованих осіб за статтями 1,3 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні” на суму 28,0 тис.грн.

Загалом за звітний період з міського бюджету виплачено різних видів допомог, доплат до пенсій, компенсацій і надано пільг на суму 995,3 тис. грн.

Допомога одиноким та непрацездатним громадянам, що проживають самі

Було обслужено 321 одиноких та одинокопроживаючих непрацездатних громадян та надано 20206 соціальних послуг.

Організовано безкоштовне відвідування СПА центру «Женева» у м.Трускавець для 35 учасників АТО.

50 особам надано адресну грошову допомогу.

400 особам надано адресну допомогу у вигляді продовольчих товарів.

Для цієї категорії людей проводяться лекції та заняття в «Університеті третього віку».

Також 140 особам надано 631 медичну послугу.

 

Робота з сім’ями, молоддю та дітьми

Міська «Програма соціальної підтримки сімей, та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах на період до 2018 року».

У I кв. 2018 р. на обліку перебувало 756 cімей, які опинились у складних життєвих обставинах, і де виховуються 837 дітей.

Під соціальним супроводом перебувало 62 сім’ї. Здійснено 139 візитів, за їх результатами складено акти оцінки потреб дитини та її сім’ї.

Окрім різноманітних акцій, створено “Дитячий парламент” (основа – діти соціальних категорій) спільно із партнером Центру -Благодійною організацією “Партнерство кожній дитині”.

Взято участь більш як у 40 судових засіданнях різних інстанцій з питань захисту прав дітей.

Проведено 5 засідань комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Дрогобицької міської ради.

Підготовлено в Львівську обласну державну адміністрацію пакет документів з пропозиціями та матеріалами щодо придбання у 2018 році в м.Дрогобич 3-кімнатної квартири для родинної групи.

Відділом – службою у справах дітей проведено 5 профілактичних рейдів «Діти вулиці», в яких виявлено 8 дітей; обстежено 34 сім’ї, в яких діти опинилися у складних життєвих обставинах; здійснено 21 перевірку в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних батьків щодо дотримання прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Культура та мистецтво

Відділом культури та мистецтв разом з підпорядкованими установами й закладами проведено 115 загальноміських і галузевих заходів.

Розпочато паспортизацію 7 об’єктів культурної спадщини за адресами: Площа Ринок 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14. В повному обсязі виконано фотофіксацію міської Ратуші.

Подано рекомендації з питань охорони культурної спадщини до Правил благоустрою м. Дрогобич.

Установи і заклади відділу культуру та мистецтв взяли участь у конкурсах різних рівнів: державного фонду розвитку й обласного.

 

Робота з виборцями

Відділом ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради у взаємодії із суб’єктами подань відомостей про виборців проведено 3 періодичні поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

За цей же період на підставі відомостей, наданих відповідними суб’єктами подань, та за результатами розгляду заяв громадян до бази даних ДРВ включено 84 виборців, внесено зміни до персональних даних 1051 виборця, знищено записи про 269 виборців, термін збереження записів щодо яких закінчився. Для виконання зазначених вище дій видано 56 наказів начальника відділу.

Адресна підсистема Реєстру в межах міст Дрогобич та Стебник включає 361 вулиць, провулків і площ, а також 9430 будинків.

 

Робота з архівною документацією

Оправлено та підшито документів - 86 одиниць зберігання.

Розроблено й опубліковано на сайті міської ради списки ліквідованих установ, документи яких зберігаються в архіві.

 

Надзвичайні ситуації

Упродовж першого кварталу комісією з питань ТЕБ і НС проведено 7 засідань, на яких розглянуто 19 питань.

Організаційна та інформаційна робота

У лютому підготовлено та надано організаційне й інформаційне забезпечення звіту міського голови, який відбувся у Народному домі ім. І.Франка.

Забезпечено організацію заходів з нагоди:

- відкриття малого плавального басейну ДЮСШ ім. Боберського;

- відкриття відреставрованого приміщення Центру надання адміністративних послуг;

- проведення Благочинного балу «Щастя усім – дай Бог».

Організовано зустрічі міського голови з мешканцями міста (5 виїзних прийомів).

Щоденно інформаційними матеріалами наповнюється інтернет-портал ДМР, соціальні сторінки міської ради та мобільний додаток «Дрогобич - Smart City», ведеться співпраця зі ЗМІ.

 

Депутатська діяльність

До відділу діяльності ради за звітний період надійшло 174 депутатських звернень та запитів і 2 запити від народних депутатів, а також 104 листи, звернення від підприємств та громадян міста. Підготовлено та видано відповіді на звернення фізичних і юридичних осіб, депутатів.

За період від 01 січня до 31.03.2018 року відбулося три сесії (шість пленарних засідань міської ради) і прийнято на засіданнях 135 рішень міської ради з питань:бюджетних, земельних, приватизації, організаційних, комунальних, соціальних. Також були затверджені

Програми, прийнято звернення до Президента України та Верховної Ради України, розглянуто інші актуальні питання життєдіяльності міста.

Затверджено міський бюджет на 2018 рік. Скликано 34 засідань постійних комісій ради.

 

ЦНАП

Закінчені ремонтні роботи з реконструкції ЦНАПу в рамках проекту модернізації, фінансованим Європейським Союзом, та розпочато роботу в оновленому приміщенні. Тут обладнано дитячий куточок, рецепцію, налагоджено електронне керування чергою, відеоспостереження, створено комфортні умови для відвідувачів в зоні очікування.

Для встановлення банківського терміналу проведено тендерні процедури, що дасть можливість проводити оплату послуг в приміщенні ЦНАПу.

Центром надання адміністративних послуг надано 9057 послуг на суму 1 266 708,18 грн.

Із них прийнято послуг:

- на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в т.ч. (дострокове) - 2071 на суму 1 152 684,52 грн.;

- на виготовлення паспорта громадянина України у виді ID-картки (вперше і в разі заміни паспорта зразка 1994 року) – 139.

 

Правове забезпечення

Взято участь у судовій справі за позовом ПАТ «Прикарпатбуд» до Департаменту міського господарства про утримання збитків в розмірі 3000000 грн.

З низки судових справ особливою є «броницька».

Підготовлено позовну від ДМР до Броницької сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 року №234 «Про заборону приймання ТПВ на Дрогобицький міський полігон твердих побутових відходів на території Броницької сільської ради».

Підготовлено заяву від ДМР про забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення Броницької сільської ради від 14.02.2018 року №234 та заборону територіальній громаді села Брониця та будь-яким іншим особам чинити перешкоди у вивозі сміття на територію Дрогобицького міського сміттєзвалища в районі села Брониця Дрогобицького району, а також чинити перешкоди в експлуатації цього сміттєзвалища.

 Создан 31 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником