ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Новини в "ГЗ" від 27 червня 2018 р.
Вандали добралися до фонтану! 

У неділю, 24 червня, у Дрогобичі трапилася безпрецедентна крадіжка.

Двоє підлітків близько 18-ї години відкрутили й викрали латунні розприскувачі з міського фонтану. Причому численні перехожі не звертали жодної уваги на те, як молоді хлопці, залізши у воду, нищать фонтан. Це добре видно на відео з камер спостереження, яке оприлюднене на офіційному сайті міської ради.

Поліція затримала підлітків, ведеться слідство. Викрадені латунні розприскувачі від фонтану, які вже зняті з виробництва, на щастя, знайдено у пункті прийому металобрухту.

Окрім того, як повідомив на нараді у ратуші директор КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів, у ніч з 21 на 22 червня було пошкоджено кабелі і здійснено крадіжку елементів водопостачання й електроживлення фонтану, що могло призвести до летальних випадків. Цього не сталося лише тому, що зловмисники знеструмили електрощитову, від якої струм подається до фонтану.

Андрій Янів звернувся до поліції з проханням посилити заходи безпеки у місті, адже щойно комунальники відновлюють освітлювальні ліхтарі у парках, як їх знову розбивають вандали…

Кор. «ГЗ»

Фото з камери відеоспостереження

 

Струменевим методом – по ямках

Упродовж останніх двох років у Дрогобичі ямковий ремонт виконували за допомогою спецтехніки, яка працює методом напилення спеціальної асфальтно-щебеневої суміші.

Як зазначають у Департаменті міського господарства, такий метод є ефективним та якісним. Техніку для цього орендували, а цьогоріч таку машину придбали для міста.

Установку ямкового ремонту струменевим методом моделі «MADPATCHER» МРА 6.5W придбано за 1 млн 842 тис. грн. у ТОВ «Пролог ТД». Конструкція передбачає кріплення обладнання на шасі іноземного автомобіля, та для економії коштів її встановили на автомобілі МАЗ-533702, який є на балансі КП «КМГ», дещо переробивши систему кріплення. Виробником установки є польська фірма «Madrog Construction».

Згідно з технічною документацією, спецтехніку використовуватимуть для закладення тріщин, вибоїн, а також пошкоджень в дорожньому покритті за допомогою суміші асфальтної емульсії та щебеня, без попередньої обробки ремонтної поверхні. Важливою є можливість проводити ремонтні роботи при низьких температурах, адже система підігріву підтримує постійну температуру бітумної емульсії.

Під час випробовування спецтехніку вже залучили до ремонту дороги на вулиці Володимира Великого.

Нагадаємо, впродовж останніх двох років фонд міського господарства було поповнено новопридбаними каналопромивною машиною для обслуговування мереж КП «Дрогобичводоканал», сміттєвозом на шасі МАЗ-5340С2 для КП «Комбінат міського господарства» та мінінавантажувачем ІСВ 155 для КП «КМГ», який у зимовий період залучають до розчищення пішохідних зон.

Прес-служба міської ради

 

НОВИНИ

Нагорода знайшла героя

У понеділок на оперативній нараді міський голова Тарас Кучма виконав приємну місію – вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня Олексію Біжику.

Цієї високої нагороди наш земляк удостоївся ще три роки тому за подвиг у складі військового підрозділу «Барс» у тилу ворога. Ця спецоперація перебуває у графі «секретно». Тому 48-річний скромний чоловік жодного разу не оббивав пороги владних кабінетів, вимагаючи визнання.

Демобілізувавшись з армії, жив собі, як більшість пересічних дрогобичан, заробляючи на хліб насушний чорновою роботою. Тому, коли Тарас Кучма потиснув руку героя, присутні у залі стоячи зааплодували йому. І це – теж неабиякий моральний додаток до головного державного визнання.

В.Т.

 

Понад 24 тисяч пацієнтів обрали сімейного лікаря

У квітні цього року розпочалася загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря», під час якої українці мають укласти з лікарем первинної ланки декларацію про надання медичних послуг.

До переліку лікарів первинної ланки відносять сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Уже понад 24 тисяч пацієнтів, серед яких мешканці Дрогобича і Стебника, підписали декларацію з сімейним лікарем.

Для того, щоб підписати декларацію з лікарем про надання медичних послуг пацієнту потрібно особисто звернутися у медзаклад, де працює лікар, маючи при собі паспорт, податковий номер та мобільний телефон, і підписати з ним декларацію.

Дрогобич став одним з перших міст України, де процес підписання декларації між пацієнтом та лікарем можна розпочати в режимі онлайн. Усе це можливо за допомогою електронної системи «ASKEP.nеt». Потрібно ввійти до електронної системи «ASKEP.nеt», перейшовши за посиланням https://askep.net/doctors, і подати заявку на початок підписання декларації. Слід обрати місто і лікаря, з яким ви маєте намір укласти угоду, і ввести дані, які запитує система. Згодом під час візиту пацієнта до лікаря обидві сторони підписують документ декларації і отримають примірники угоди.

Можливість користування електронної системою значно скоротить час перебування у закладі охорони здоров’я, адже заповнення декларації займає майже півгодини. Якщо ж пацієнт заповнить її самостійно у режимі он-лайн, не виходячи з дому, то час перебування у лікаря скоротиться до двох-трьох хвилин.

При досягненні лікарем ліміту пацієнтів, яким він може надати медичні послуги, подати заявку на укладення декларації буде вже неможливо.

Зазначимо, що сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем.

Для зручності громадянам користуватися електронною системою «ASKEP.nеt», охочим пропонується переглянути відеоінструкцію.

Нагадаємо, що на базі системи «ASKEP.nеt» для дрогобичан також доступна функція електронного запису на прийом до лікаря.

 

Для немовлят – «Пакунок малюка»

22 червня у сесійній залі ратуші 31 сім’я, у яких народилися двоє і більше дітей, отримали «Пакунок малюка».

Привітав батьків з народженням малят та вручив «Пакунок малюка» міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Окрім привітань, міський очільник звернувся до батьків з проханням висловити рекомендації щодо отримання медичних послуг у поголовному будинку Дрогобича. Тарас Кучма наголосив, що це дуже важливо, аби батьки висловили рекомендації і зауваження, які скерують до керівництва пологового будинку та у міру можливості вирішуватимуть.

Як зазначила начальник відділу молодіжної політики, сім’ї, молоді та спорту ДМР, який реалізовує програму «Пакунок малюка» у Дрогобичі, Олександра Пашко, сьогодні такі пакунки отримала 31 сім’я з Стебника і Дрогобича: у 17 сім’ях народилися хлопчики, у 14 – дівчатка.

Загалом з початку 2018 року видано вже 118 таких пакунків. Це набір першочергово необхідних дитячих речей, одягу та засобів гігієни для новонародженого маляти. Його надають батькам, у яких народжується друга і більше дитина у рамках програми «Пакунок малюка».

Вартість одного пакунка – 720 гривень. Кошти для реалізації цієї програми виділено з місцевого бюджету Дрогобича. Щодо отримання «Пакунку малюка» просимо звертатися у каб. №33 Дрогобицької міської ради.

 

Наш досвід – для Калуша

22 червня до нас завітала делегація посадовців міської ради з Калуша Івано-Франківської області.

Мета візиту делегації – переймання досвіду з відкритості, прозорості та smart-управління містом.

Гості зустрілися з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, а також начальником відділу ІТ та аналізу ДМР Станіславом Гайдером та керівником КУ «Інститут міста» Володимиром Кондзьолкою. Калушани почули про необхідність та важливість впровадження у містах України проекту «Smart city», адже у такий спосіб містяни самостійно долучаються до управління містом. Для них провели презентацію концепції проекту «Розумне місто», відкритих даних та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування.

На завершення зустрічі гості наголосили, що готові впроваджувати проект «Smart city» у Калуші, враховуючи напрацювання та досвід Дрогобича.

 

З міста частково вивозять сміття

Від середи, 21 червня, попри усі труднощі, які виникли з утилізацією ТПВ з Дрогобича, КП «Комбінат міського господарства» розпочав поступово вивозити сміття, яке накопичилися на майданчиках.

Керівництво КП «КМГ» повідомило, що спільно з керівництвом міста щоденно проводить переговори з власниками полігонів щодо можливості утилізації сміття з Дрогобича.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

 

Вогонь забрав два життя

24 червня о 21:00 у Стебнику в дачному кооперативі «Білий Берег» сталася пожежа.

Як повідомили в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, пожежа виникла у цегляному будинку площею 20 кв. м. О 21:20 пожежу ліквідували місцеві мешканці до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Під час обстеження будинку виявлено тіла двох осіб без ознак життя: 66-річного власника будинку та його 56-річного брата. Причини та обставини події встановлюють.

Вл.інф.

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Що треба знати працюючим пенсіонерам

Якщо пенсіонер працює, це впливає на його право на доплати, надбавки, підвищення, а також перерахунки пенсії в разі зміни прожиткового мінімуму. Тому пенсія громадянина, що працює або здійснює підприємницьку діяльність, буде обчислюватися дещо інакше.

Зокрема, у разі працевлаштування пенсіонера перерахунок з урахуванням нового прожиткового мінімуму для обчислення мінімального розміру або доплати законодавством не передбачено. Такий перерахунок здійснюється автоматично за даними пенсійної справи, у якій інформація щодо працевлаштування з’являється, якщо особа повідомляє про це. Інакше може утворитися переплата пенсійних коштів. Надбавка пенсіонерам, що не працюють і мають на своєму утриманні дітей до 18 років, також не виплачується у разі працевлаштування.

Буває й так, що після працевлаштування пенсіонера виплата пенсії йому взагалі повинна бути припинена. Приміром, так відбувається у разі працевлаштування до досягнення пенсійного віку жінок, які скористалися правом дострокового виходу на пенсію після досягнення 55-річного віку зі зменшенням її розміру. Припиняється також виплата одержувачу пенсії за вислугу років, якщо він іде працювати за тією спеціальністю, що дає право на призначення пенсії за вислугу років.

Під час призначення (перерахунку) пенсії пенсіонеру під особистий підпис повідомляють про його обов’язок у разі працевлаштування надати дані про це до органів Пенсійного фонду. Таке саме попередження міститься в пенсійному посвідченні. Якщо пенсіонер не повідомить про такі зміни, Фонду стане про них відомо, оскільки систематично здійснюється звіряння даних з державними реєстрами загальнообов’язкового державного соціального страхування, юридичних і фізичних осіб-підприємців і виявляється факт працевлаштування. Однак на дату звіряння і виявлення такого факту вже набігає сума надміру виплачених пенсійних коштів.

Отже, якщо після працевлаштування пенсіонер не повідомив про це до Пенсійного фонду і внаслідок цього утворилася переплата пенсійних сум, органи Пенсійного фонду на підставі статті 50 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” мають право ухвалити рішення про утримання з пенсії сум переплати в межах 20% від пенсії (щомісяця). Суми пенсій, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних (а в цьому випадку неповідомлення про працевлаштування вважається зловживанням), пенсіонер може повернути добровільно.

Для попередження переплат пенсій у зв’язку з працевлаштуванням обов’язково слід вчасно повідомляти про це органи Пенсійного фонду за місцем проживання.

Л.ЯНЕВИЧ, начальник Дрогобицького сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України у Львівській обл.

 

ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Убивство через... борги

Дрогобицькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом умисного вбивства чоловіка, яке трапилось в с.Новий Кропивник Дрогобицького району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в ніч з 14 на 15 червня поточного року, між 30-річним та 33-річним мешканцями Борислава стався конфлікт через боргові зобов’язання останнього, який згодом переріс у бійку, в ході якої потерпілому-боржнику завдано численні ножові поранення по тілу, внаслідок чого він помер.

Після скоєного, зловмисник зник у невідомому напрямку.

Проте завдяки скоординованій роботі прокуратури та поліції, а також проведенню невідкладних слідчих (розшукових) дій злочинця було встановлено та розпочато його переслідування з метою затримання.

В подальшому, особу було затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру за ч.1 ст.115 України (довідково умисне вбивство, за яке передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). За клопотанням сторони обвинувачення, судом обрано підозрюваному міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Досудове розслідування триває, призначено низку судових експертиз, проводяться необхідні слідчі дії.

 

ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА

Він ніколи не стояв навколішки

Часто-густо замовчується роль цікавих і непересічних персонажів на хід історії на тлі перших осіб. Але, як полюбляє говорити мій давній приятель: краще інколи бути першим у другій шерензі, ніж другим – у першій. Бо люди цієї категорії вперто і мужньо пруть свого плуга, не очікуючи на схвальне публічне «Осанна!». Можливо, їхня мудрість і проявляється в тому, що вони знають остаточний «вердикт».

Акурат у це кліше вписується Микола Миколайович МУЛЬ.

Коли розпочався національний здвиг, п.Микола був на передовій. У цей час українські патріоти усвідомили, що без періодики навряд чи можна буде обійтися. Потрібно було нести слово правди у народ. Велику справу у цей час роблять Василь Іванишин, Ярослав Радевич-Винницький, Петро Бобик, Євген Гнатик і Микола Муль. Масовими тиражами вони друкують брошури, книги національно-патріотичного спрямування. Надворі у повітрі витає дух бунтарства, але ситуація все ще перебуває під контролем репресивної союзної машини. Микола Муль виконує важливе завдання розповсюджувача літератури. Його кур’єрні маршрути пролягають на схід України, до Криму. Ризик величезний, кагебісти могли зупинити, а то й знищити автівку, а далі могло бути по-різному. З Божою поміччю Микола Миколайович успішно проводить ці «лікнепівські» рейди. І хоч він виконував посередницьку роль в агітаційно-пропогандиській кампанії, але перебував на її передовій. То нині всі ці розмови здаються буденною справою, але тоді, 30 років тому, коли ніхто не міг остаточно сказати, чим все це закінчиться, це було неабияким подвигом.

У житті Миколи Муля було, є і, очевидно, будуть ще чимало змістовних сторінок. Ще трохи зануримось у минуле, а потім звернемо увагу на нинішній стиль його стиль життя-буття. Був ще один випадок, пов’язаний із бандитсько-рекетирським тиском на керівництво Дрогобицького нафтопереробного заводу, на якому у цей час працював Микола Муль. Озброєні нахаби-мародери могли без докорів сумління відправити на той світ не одну душу. І в першій обоймі на відстріл, звісно, були й перші особи підприємства. Завдяки своїй кмітливості, впертості і безстрашності ніхто не постраждав, і в цьому є його велика заслуга.

Про порядність людини може говорити і один правильний вчинок, як і неправильний – про його нікчемність. Тому кожна мисляча і богобоязлива людина перед тим, як прийняти будь-яке рішення, задумується про те, який слід залишить після себе, в яких координатах буде передусім занотована її земна мандрівка. За словами багатьох колег, старший Муль, а в Миколи Миколайовича є два сини – Роман і Тарас – дорожить своєю репутацією і завжди дає їм напутні настанови.

Зберегти гідність і честь у цій круговерті злоби, неправди і фальші вкрай проблематично. Микола Муль своїм прикладом надихає синів на сповідування моральних постулатів, традиційно вкорінених у галицькому суспільстві: можна бути бідним, але гідним і навпаки.  Микола Миколайович – працьовита людина, він й досі підставляє своє плече своїй родині, як і завжди, робить це в ім’я важливої національної справи. І хоч роки трохи даються взнаки і уже не такою стрункою є його постать, але він ніколи не горбився чи згинався.

Микола Миколайович, очевидно, свідомо вибрав для себе роль другої скрипки в суспільно-політичному і громадському «оркестрі». Це – теж прояв неабиякої мудрості і етичний вчинок. Але він гордий тим, що ніколи не фальшивив і не розбалансував колектив однодумців.

Колеги і пересічні дрогобичани, яких зводило життя із Миколою Мулем, майже в одноголоссі говорять про нього як про яскраву, справедливу людину із загостреним почуттям справедливості. Він ніколи без потреби не картає тих, кому не вдається справа, і жорстко критикує нероб і делетантів, котрі вміють давати лише поради, не збудувавши у своєму житті навіть собачої будки.

За декілька років до проголошення незалежності України на авансцену громадянського руху за пробудження і утвердження національного духу вийшло багато діяльних дрогобичан. Їхня участь знайшла відображення і на сторінках місцевої газети (на той час єдиної у місті – «Радянське слово»). З плином часу чимало з них пішли у засвіти або на заслужений відпочинок і живуть спогадами, другі – як, зокрема Микола Муль, працюють не покладаючи рук.

У ІІ томі «Постаті друзів. Дрогобицькі репортажі. Дорожні замальовки» Мирослав Маринович у статті «Три дні, які розгойдали Київ» (написана 10 жовтня 1990 р.) цитує Миколу Муля: «Поки існує комуністична партія і Москва, Україна волі не може здобути. Ми повинні боротися проти московської імперії». У цих словах – весь Муль того періоду. Він докладав всіх сил і енергійно розвалював фундаменти імперії. Нині він будує міцний і сильний фундамент незалежної України своїм особистим звитяжним прикладом – сумлінною працею. Він разом із синами дали роботу близько 200 дрогобичанам, зберігши у такий спосіб не одну сім’ю.

В.Т.

 

У честь небесних заступників міста

Храмовий празник на вул. Є.Коновальця – завжди резонансна подія для усієї Дрогобичини. До такого свята парохіяни рихтуються не один день: чепурять власні оселі, спільними зусиллями приладжують Церкву, ґаздують на парохіяльній території і навіть прибирають на вулицях.

Цього року торжество на парафії Блаженних Священномучеників Северина, Віталія і Якима випало на 24 червня. Незважаючи на погоду, на свято в «Італійському кварталі» щорічно збігається, певно, півміста. А ще завжди приїжджає делегація закордонних гостей. На празникування у неділю завітали друзі з Польщі на чолі з Янушем Венгжином – директор центру культури у Мейсці П’ястовому.

Святкування традиційно розпочалося з дитячого футболу. Церковну команду сьогоріч запросили взяти участь у турнірі «Футбол у кожен двір». Змагання відбувся під патронатом МФК «Галичина». До слова, у фінальних баталіях з міні-футболу, що відбулися у ДЮСШ, коновальська команда посіла перше місце у старшій групі.

У суботу адміністрація парафії провела велопробіг «Слідами дрогобицьких мучеників». У такому спортивно-пізнавальному дійстві взяло участь майже 40 велосипедистів, які під професійним модераторством п.Юрія Тудрія та священослужителів відвідали місця, окроплені кров’ю Дрогобицьких святих. Учасники підкорили нелегкий маршрут, зокрема гору біля тюрми «Бригідки» на вул.Трускавецькій (де в часи радянського переслідування перебували двоє мучеників: ігумен монастиря василіян Северіян Бараник та парох Пресвятої Трійці Яким Сеньківський), а ще прослухали науки та історичні оповідки. До маршруту також увійшли: музей «Тюрма на Стрийській», Катедра Пресвятої Трійці і храм Дрогобицьких Священномучеників.

День завершився спільною ватрою та поїданням «смаколиків», сердечними розмовами з парохом о.Іваном Паньківим та професійним «роверистом» Юрієм Тудрієм.

День самого храмового свята розпочався, як і належить, зі Святої Літургії. Хоч погода була несприятливою, на відправу прийшла сила-силенна люду. Завершилася офіційна частина празника спільним виступом дітей разом з польськими гостями. Після фінального виступу юного віртуоза Віталія Земка усі почимчикували по домівках, аби продовжувати празник вже з гостями.

P.S. Парох храму разом з усією спільнотою щиро дякує владі за сприяння у прибиранні сміття з мікрорайону вул. Є.Коновальця.

Іларіон ПАНЬКІВ

На фото: до учасників велопробігу промовляє о.Іван Паньків.

 

СПОРТ

Непоступлива Пісочна

24 червня дрогобицька «Галичина» в 11 турі Першої футбольної ліги Львівщини у Пісочній зустрічалася з тамтешнім футбольним клубом.

Юнацький склад нашої команди упевнено переміг з рахунком 5:2. У дрогобичан відзначилися Віталій-Іван Мирончук (1'), Андрій Цицик (18'), Ростислав Мацан (21'), Віталій Швець (35'), Андрій Микитич (65').

У матчі основних складів перший гол забили господарі поля – на 12-й хвилині відзначився Тарас Карабин. Упродовж всього матчу гравці «Галичини» намагалися змінити рахунок на табло на свою користь, проте лише на 70-й хвилині Ігор Тершак забив м’яч у відповідь. Попри атаки гостей, підсумковий результат не змінився – 1:1.

Дрогобичани виступали в такому складі: Є.Нестеренко, В.Трусевич, Т.Тарасович, А.Сенів, Ю.Федуняк, Т.Грицан, Т.Рудавець, (В.Галясовський, 85'), І.Тершак, Р.Маланяк, В.Бреньо (Б.Гарас, 61'), М.Філіпов.

Результати інших матчів: «Вікторія» (Трускавець) – «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – 2:1, «Авіатор» (Черляни) – «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 4:0, «Сокіл» (Борщовичі) – ФОК «Городок» – 3:1, «Скеля» (Жовква/Крехів) – «ГалКатЗубр» (Зубра) – 0:6, «Хімік» (Новий Розділ) – «Сокіл» (Золочів) – 3:5, «Корміл» (Давидів) – «ФСК «Яворів» – 3:0.

Матч «Нафтовик» (Борислав) – «Богун» (Броди) перенесено.

У турнірній таблиці юнацький склад «Галичини» поділяє друге-третє місця із золочівським «Соколом» – по 24 очки. Лідирує «Авіатор» (Черляни) – 26. Таблицю основних складів дивіться нижче.

Наступний матч – перенесену гру 15 туру – дрогобичани проведуть у Борщовичах із «Соколом». 1 липня удома «Галичина» у грі 12 туру зустрінеться із ФСК «Яворів». Початок матчів: юнаки – 14:00, дорослі – 16:00.

Ярослав ГРИЦИК

 

У РУБРИЦІ P.S.

Дрогобицькі ескімоси

Минулого тижня директор департаменту міського господарства Роман Москалик дав прес-конференцію для ЗМІ. Як завжди, ні сіло, ні впало у залі появилися відомі в місті «санітари» неспокою і своїми репліками, коментарями, повчальними терадами практично зірвали зустріч. Зрештою, журналісти, які насправді 36-37 років тому закінчили за спеціальністю Львівський національний університет не мали бажання брати участь у цьому словесному базарі. Та й взагалі, у Дрогобичі існує якась нездорова практика, коли під час оперативних нарад у міськраді може будь-хто з вулиці побувати на ній, внести деструктив у роботу тощо. У наших сусідів, зокрема стриян і трускавчан такі наради проходять винятково за участю апарату влади і журналістів.

А в Дрогобичі, як любить говорити Петро Мацан, знайдуться ескімоси, які будуть вчити журналістів Конго як рятуватися від спеки.

Якось треба позбуватися цього вірусу. Але чи хтось вилікує цю хворобу?

В.Т.

 

Запровадження централізованої моделі

виконання дохідної частини бюджетів

Дрогобицьке управління Державної казначейської служби України Львівської області повідомляє, що відповідно до пункту 4 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року №215, наказу Міністерства фінансів України 29 січня 2013 року №43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» та наказу Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» змінився порядок відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державної казначейської служби України.

Так зокрема рахунки для зарахування доходів до державного бюджету та місцевих бюджетів відкриваються в Державній казначейській службі України МФО 899998. Рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі Державної казначейської служби України, вступають в дію з 2 липня 2018 року.

Рахунки для зарахування доходів до державного бюджету та місцевих бюджетів відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Львівській області МФО 825014 закриваються 02 липня 2018 року.

Реквізити згаданих рахунків можна дізнатися у державних органів, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2011 року № 106 контролюють справляння надходжень бюджету. Крім того реквізити рахунків розміщено на офіційній Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області (www.treasury.gov.ua/reg/control/lviv/uk/ рубрика реквізити рахунків).

 Создан 27 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником