ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Новини в «ГЗ» від 9 серпня 2018 р.
Вулиця змінює обличчя

Упродовж минулих вихідних підрядна організація ТОВ «ТЕРКОМБУД», яка виконує роботи з капітального ремонту вул. Михайла Грушевського у Дрогобичі, завершила вистелення верхнього шару асфальту.

Як повідомив керівник Департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик, після того, як на вулиці М.Грушевського вистелили нове дорожнє полотно та встановили бордюри, підрядна організація приступить до асфальтування заїздів на бічні вулиці та асфальтування зупинок громадського транспорту.

Попередньо КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Дрогобичтеплоенерго» та ЕЗ №2 «Укртелеком» провели роботи з приведення інженерних мереж до належного стану.

Окрім того, за словами посадовця, з цього тижня розпочнеться облаштування підвищених пішохідних переходів із кольорової бруківки. Такі переходи встановлять біля коледжу нафти і газу, ЗОШ №14 і магазину «Осавул».

Як зазначив Роман Москалик, станом на сьогодні дорожня розмітка нанесена від вул. П.Орлика до ТЦ «ШАХ», встановлення дорожніх знаків та нанесення решти розмітки відбудеться згодом.

Інші заплановані роботи буде проведено відповідно до виділених коштів уже у у 2019 році.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість робіт становить 30 мільйонів 90 тис грн. Станом на сьогодні, з міського бюджету на ремонт вул. М.Грушевського виділено 17 мільйонів 615 тис грн.

Окрім капітального ремонту дорожнього покриття, проектом передбачено ремонт пішохідного та технічного тротуарів, облаштування пішохідних переходів.

З лівого боку вулиці передбачається облаштування велодоріжки завширшки 1,5 м. Відділятиме проїжджу частину вулиці від велодоріжки зона із зелених насаджень.

Прес-служба міської ради

 

Вежа єднає серця

Воїн АТО освідчився коханій на висоті пташиного лету

Вежа ратуші є одним із найпопулярніших та найбільш відвідуваних місць у Дрогобичі. Саме з висоти пташиного польоту оглядового майданчика вежі турист чи дрогобичанин може помилуватись красою та величністю древнього Дрогобича. А замовивши екскурсію у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, кожен може ще більше пізнати самобутню історію міста та історію архітектурних споруд.

Місце, з якого проглядається весь Дрогобич, чимало місцевих юнаків обирають для освідчення коханим дівчатам, пропонуючи руку і серце.

А в понеділок, 6 серпня, вийти заміж своїй коханій запропонував не звичайний дрогобицький юнак, а воїн АТО, «кіборг» Микола Шніцер.

Як зазначив Микола, шлях до цього дня був доволі нелегким. Кохана дівчина Марія чекала його з війни, а зараз погодилася стати його дружиною.

Нехай щастить цій молодій парі!

Прес-служба міської ради

 

Дрогобич очолив рейтинг 100 найпрозоріших міст України

Лідерами Рейтингу прозорості 100 міст України стали Дрогобицька міська рада та Маріупольська міська рада.

Такі результати рейтингового дослідження демонструє представництво міжнародної антикорупційної мережі «Transparency International Україна».

Набравши 80,3 бала зі 100, Дрогобич і Маріуполь розділили перше місце у рейтингу 100 найпрозоріших міст України, очоливши його.

Таким чином міста першими потрапляють до клубу лідерів – «Клубу прозорих міст».

Підняттю Дрогобича у рейтингу на першу сходинку передувало виконання органами місцевого самоврядування рекомендацій Transparency International Україна щодо підвищення рівня прозорості і відкритості, зокрема висвітлення даних про роботу органів місцевої влади, комунальних підприємств, закупівель, житлової політики, соціальних послуг, кадрових питань та ін.

Нагадаємо, що у червні 2017 року Дрогобич закрив ТОП-10 лідерів в рейтингу із сумарною кількістю 46,2 балів, у квітні 2018 року наше міцсто, поступившись лише Львову, піднявся на 2 місце, а вже у серпні очолив рейтинг 100 найпрозоріших міст України.

«Transparency International Україна» вибудовує рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

Рейтинг розроблено аналітиками «Transparency International Україна» та Інституту політичної освіти у рамках проекту «Розбудова прозорості у містах України».

Прес-служба міської ради

 

НОВИНИ

Ігор ГЕРМАН: «Легалізація виплати зарплати – додаткові надходження до бюджету і кошти для інфраструктури міста»

Сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Доволі часто працівники отримують офіційну заробітну плату меншу за її мінімальний розмір, а решту зарплати – у «конвертах». Адже це ідеальний варіант для роботодавців, оскільки вони таким чином мають змогу ухилятися від сплати податків для того, щоб мінімізувати свої витрати та отримати максимальний прибуток.

Більше того, окремі роботодавці вдаються навіть до того, що взагалі офіційно не оформляють своїх працівників на роботу. І такі випадки непоодинокі! У результаті, держава втрачає значну частину надходжень до бюджету, а працівники, відповідно, позбавляються усіх соціальних гарантій.

1 серпня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Германа відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відтак у межах зустрічі обговорювались питання погашення заборгованості із заробітної плати, обов’язкового підвищення рівня заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників.

Крім того, суб’єктів господарювання ознайомлено із пілотним проектом «Рука допомоги».

На завершення голова робочої групи Ігор Герман зазначив, що детінізація економіки, в тому числі у частині легалізації виплати заробітної плати – це додаткові надходження до бюджету, а відтак це прямі кошти для розвитку інфраструктури міста та забезпечення потреб громади.

Сектор з питань праці ДМР

 

Готують сани влітку

Опалювальний сезон в Україні завершися ще в квітні й з того часу тепловики активно готуються до нового опалювального сезону. Адже від якісної підготовки в міжопалювальний період залежить його успішне проходження.

Про підготовку до нового опалювального сезону у Дрогобичі у понеділок, 6 серпня, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста доповів керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом`як.

За словами посадовця, станом на сьогодні всі теплові мережі міста готові до експлуатації. Щодо підготовки та ремонту обладнання в котельнях міста, то вже відремонтовано близько 50% від загальної кількості котелень у Дрогобичі.

Міський голова Тарас Кучма доручив Ігореві Хом’яку надати графік проведення робіт, згідно з яким, до 15 жовтня всі роботи з підготовки житлових будинків та навчальних закладів міста до початку опалювального сезону мають бути завершені.

 

Незаконні банери – на демонтаж

Упродовж кількох днів комунальними службами Дрогобича прибрано з огорож, фасадів будинків та опор вуличного освітлення майже 70 незаконно розміщених рекламних банерів.

Їх прибрали з вулиць Стрийської, Самбірської, Трускавецької, П.Сагайдачного, центральної частини міста на підставі того, що вони розміщені з порушеннями правил благоустрою міста.

Про це повідомили у відділі економіки Дрогобицької міської ради.

Нагадаємо, у Дрогобичі триває реалізація спільного Проекту «Відкрита реклама: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», завдяки якому відбувається легалізація реклами на теренах міста.

Повідомити про виявлений рекламний носій або перевірити інформацію про те, чи легально розміщено рекламу у Дрогобичі можна за допомогою е-сервісу «Відкрита реклама» на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Прес-служба міської ради

 

У катівні поновлять розкопки

За ініціативи заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара розпорядженням міського голови створено робочу групу щодо ексгумації та продовження розкопок на Меморіалі «Тюрма на Стрийській».

У липні відбулося виїзне засідання робочої групи з розгляду цього питання за участю директора комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля», яке займається пошуком та впорядкуванням поховань жертв війни і політичних репресій, Святослава Шеремети.

Відтак вирішено провести роботи зі сканування території у церковному саду за муром на предмет виявлення останків. Святослав Шеремета також зазначив, що ці роботи можна буде провести за кошти Львівської обласної ради у вересні-жовтні цього року.

Також розглянуто питання продовження розкопок у криниці музейної кімнати. Святослав Шеремета слушно зауважив, що продовження цих робіт можливе за умови виготовлення інженерної конструкції (згідно з ПКД), яка б гарантувала безпеку людей, які працюватимуть у цих умовах, та уберегла будівлю від руйнації.

Виїзне засідання робочої групи відбулося на території музею «Тюрма на Стрийській».

Г.ЛУЦЬКА, головний спеціаліст з охорони культурної спадщини відділу культури і мистецтв

 

У пошуках нелегалів

2 серпня відбулися виїзні засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради у суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють продаж морозива і квасу.

З’ясовано, що із 10 працівників працюють без оформлення трудових відносин – 8. Задумайтеся! Це лише 20% легальних працівників.

Підприємцям скеровано листи з вимогами привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства та легалізувати працівників.

У разі невиконання ними вимог, буде розглянуто можливість анулювання дозволів розміщення точок, а інспектором з праці виконкому міської ради буде проведено інспекційне відвідування щодо оформлення трудових відносин.

Слід зазначити, що в основному продаж морозива проводили неповнолітні. З огляду на це, хочемо роз’яснити, що працевлаштування неповнолітніх, відповідно до Кодексу законів про працю України, здійснюється на підставі трудового договору, який обов’язково укладається у письмовій формі та лише після попереднього медичного огляду. Приймаючи на роботу неповнолітніх, власник зобов’язаний ознайомити їх із правилами внутрішнього трудового розпорядку, правилами техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки. Згідно з ч.3 ст.26 КЗпП України, для осіб, які не досягли 18 років, випробувальний термін при прийнятті на роботу не встановлюється. Тривалість робочого часу є скороченою.

Під час канікул робочий час не повинен перевищувати 36 годин на тиждень для осіб віком від 16 до 18 років і 24 години на тиждень для осіб віком від 15 до 16 років.

Заробітна плата працівникам, молодшим вісімнадцяти років, при скороченій тривалості щоденної роботи, виплачується в такому самому розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи. Діти, які працюють, мають право на щорічну відпустку тривалістю 31 календарний день у зручний для них час.

Крім того, якщо дитині не виповнилося 16 років, при прийнятті на роботу батьки обов’язково повинні надати дозвіл на працевлаштування.

Враховуйте всі «за» і «проти» перш ніж укласти цивільно-правовий договір замість трудового. У разі виникнення необхідності у найманні тимчасового працівника, ви можете укласти з ним строковий трудовий договір, що передбачено КЗпП. Адже наслідки можуть бути досить серйозними, аналогічними, що й робота без оформлення трудових відносин (штраф 111 тис 690 гривень).

Сектор з питань праці ДМР

 

Збережемо історичні пам’ятки!

У четвер, 2 серпня, у ратуші під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара відбулося засідання робочої групи зі збереження об’єктів культурної спадщини та відновлення історичного середовища міста.

Розглянуто низку питань, серед яких: ситуація на ДП «Дрогобицький солевиварювальний завод»; звернення до правоохоронних органів з питання втрати пам’яток культурної спадщини; про проведену роботу у 2018 році; про самовільне зняття мешканцями будинку №55 на вулиці 22 Січня таблиці Феліксові Ляховичу; про аварійний стан дзвіниці церкви Воздвиження Чесного Хреста.

Як повідомив радник міського голови Олег Дукас, 1 серпня в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглянуто питання діяльності ДП «Дрогобицький солевиварювальний завод» і прийнято рішення про створення робочої групи при облраді, яка має вивчити ситуацію на підприємстві і подати пропозиції з вироблення стратегії його розвитку. У серпні у Дрогобичі відбудеться виїзне засідання комісії.

Також учасники засідання прийняли рішення про необхідність внесення цього об’єкта до Реєстру як пам’ятки археології, що дасть можливість збереження земельної ділянки у комунальній власності Дрогобича. Розглянуто пропозицію розвитку сільзаводу як туристичного об’єкта.

Заступник міського голови Василь Качмар вніс пропозицію звернутися до правоохоронних органів з метою перевірки законності господарської діяльності на території підприємства.

Під час розгляду питання втрати пам’яток культурної спадщини, спеціаліст відділу культури та мистецтв ДМР Галина Луцька повідомила, що за результатами інвентаризації 2017 року було виявлено 17 об’єктів, які втратили критерій пам’ятки. Інформацію надіслали в правоохоронні органи, прокуратуру, департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА. Однак від поліції надійшла відповідь, у якій зазначено, що складу кримінального злочину немає. У Департаменті архітектури і розвитку містобудування ЛОДА повідомили, що інформацію буде взято до уваги при формуванні нового Державного реєстру, оскільки він створюється відповідно до чинного законодавства. Від прокуратури жодної відповіді не надійшло.

Василь Качмар доручив відділу культури та мистецтв ДМР підготувати повторне звернення до прокуратури, а також організувати нараду за участю представників муніципальної варти, поліції, прокуратури, департаменту міського господарства щодо розгляду питань дотримання пам’яткоохоронного законодавства на теренах Дрогобича.

Також Галина Луцька повідомила, що вже проведено паспортизацію 8 об’єктів культурної спадщини (площа Ринок,1, 9-15) за кошти Дрогобицької міської ради у рамках Програми з охорони культурної спадщини. Під час паспортизації при обстеженні підвальних приміщень встановлено, що вік деяких будинків на площі Ринок є значно старший від загальноприйнятого. Усі матеріали розміщені у журналі «Наша спадщина».

Щодо ситуації, яка виникла зі самовільним демонтажем таблиці польському художникові Феліксу Ляховичу при проведенні робіт з оновлення фасаду мешканцями будинку №55 на вул. 22 Січня, то відділом культури та мистецтв скеровано відповідні звернення до мешканців будинку щодо необхідності поновлення цієї таблиці, а також скеровано звернення до правоохоронних органів від виконавчого комітету ДМР.

Директор музею «Дрогобиччина» Алла Гладун повідомила про аварійний стан дзвіниці церкви Воздвиження Чесного Хреста. На цьому об’єкті необхідно провести реставраційні роботи, яким передує виготовлення проектно-кошторисної документації. Тому необхідно передбачити співфінансування на виконання обласної Програми охорони культурної спадщини.

За пропозицією Василя Качмара, робоча група прийняла рішення підготувати звернення від депутатського корпусу до Львівської обласної ради щодо збереження об’єкта і виділення необхідних коштів.

Прес-служба міської ради

 

Готуємося до Франкових днів 

У п’ятницю, 3 серпня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання організаційного комітету щодо проведення 27 серпня у Дрогобичі ІІІ урочистої церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Розглянуто низку організаційних завдань. Відтак, уже в найближчі дні розпочнеться інформаційна кампанія цього важливого для краю заходу!

Міжнародний фонд імені Івана Франка уже провів низку переговорів щодо інформаційноі підтримки церемонії з медіапартнерами не лише в Україні, а й за кордоном, зокрема у Канаді. Обговорено й питання щодо запрошення учасників дійства, прийому делегацій та почесних гостей.

Загалом, на Дрогобиччині 162-гу річницю від Дня народження Івана Франка святкуватимуть не лише 27 серпня, а й напередодні. Саме 26 серпня у селі Нагуєвичі з 10:00 заплановано низку заходів у межах «Етно-фесту в садибі Франків».

Після засідання організатори дійства відвідали Народний дім ім. І.Франка, де відбуватиметься церемонія вручення премії. Там зараз тривають ремонтні роботи і реконструкція сцени.

Нагадаємо, Міжнародна премія ім. Івана Франка є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі суспільних наук та україністики. Засновником Міжнародної премії ім. Івана Франка є його онук – Роланд Франко.

Премію буде вручено у двох номінаціях:

– у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» нагороду отримає доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен), завідувач кафедри філології Українського католицького університету – Ярослава Мельник.

– у номінації «За вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» нагороду вручать доценту східноєвропейської історії Гельсінського університету – Йоганнесу Ремі.

Прес-служба міської ради

 

У Дрогобичі розробляють сервіс «Е-перевезень»

У найближчий місяць компанія «Ekreative», яка реалізувала систему відслідковування руху громадського транспорту у Лондоні, допоможе Дрогобичу створити та реалізувати аналогічний продукт.

Проект, який реалізовуватиметься у Дрогобичі за сприяння міського голови Тараса Кучми та депутатського корпусу міської ради, сприятиме мешканцям міста в якісному отриманні послуг у сфері пасажирських перевезень. Своєю чергою, завдяки реалізації проекту, службовці зможуть реагувати не лише на скарги громадян, а й на порушення, які демонструватиме е-система.

Завдяки роботі е-системи, буде можливо:

- здійснювати централізований контроль за громадським транспортом, зокрема це важливо у випадку поломок, перекриття вулиць, непогоди чи в екстрених випадках;

- здійснювати контроль за рухом громадського транспорту у реальному часі;

- аналізувати продуктивність роботи транспортних засобів;

- відстежувати статистику щодо кілометражу проходження контрольних пунктів.

- здійснювати підрахунок кількості пасажирів;

Переваги для пасажирів:

- визначення часу очікування транспорту з точністю до хвилини;

- за допомогою мобільного додатку контролювати маршрут поїздки, адже система автоматично сповіщатиме про наближення до вибраної (попередньо) зупинки;

- безконтактна оплата проїзду.

Загалом впровадження повної концепції «Е-перевезень міста» відбуватиметься у три етапи:

І етап

Встановлення трекерів для маршрутного транспорту.

Розробка програмного забезпечення (Front/Back end).

Розробка мобільних додатків для (IOS/Android/WEB).

ІІ етап

Впровадження е-квитка.

Встановлення трекерів для снігоприбиральної техніки, сміттєвозів та іншої техніки, яка знаходиться у комунальній власності.

Розробка програмного забезпечення.

ІІІ етап

Закупівля інформаційно-сенсорних кіосків для залізничного вокзалу, АЗС.

Закупівля електронних інформаційних табло для зупинок громадського транспорту міста.

Проведення оптиковолоконної мережі у місті.

«Компанія «ЕKreative» має величезний досвід у створенні мобільних додатків, зокрема, із використанням GPS-трекінгу. Реалізувавши систему відслідковування руху громадського транспорту в Лондоні, ми поширили цей досвід в Україні. Кожен мешканець зможе завантажити додаток на Android або iOS телефон чи відкрити наш сайт і легко слідкувати за рухом транспорту. Додаток також буде корисним для планування пересування містом завдяки інформації про всі зупинки на маршруті. Приємно, що скоро MapaMagic з’явиться і в Дрогобичі», - зазначив керівник компанії «ЕKreative» Віктор Євпак.

Прес-служба міської ради

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

Про перерахунок пенсій

Дрогобицький відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України повідомляє, що набрала чинності Постанова Правління ПФУ від 18.05.2018 № 10-1 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсії без додаткового звернення особи відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Цим порядком передбачається проведення без додаткового звернення перерахунку пенсій пенсіонерам, які після призначення (перерахунку) пенсії:

- продовжували працювати та мали не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої (якого) призначено (попередньо перераховано) пенсію або із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону, за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії;

- продовжували працювати і мають менш як 24 місяці страхового стажу. Перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки з дня звернення за призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.

Ця постанова застосовується з 1 квітня 2018 року.

 

У РУБРИЦІ «P.S.»

А коли буде гаразд?

На замітку скептикам

У всіх державах світу суспільство нарікає на свою владу. І нічому дивуватися: адже ще не народився той, хто б вгодив усім. Особливо дошкуляють владі місцеві громади. Бо, як правило, люди мають можливість вочевидь спілкуватися  з першими особами міста, селища, села.

Хоча згідно із соціологічними дослідженнями найжадібнішими «комарами», «осами» є мізерний відсоток жадібних до крові людей. Втім, такі реалії, і влада мусить прищеплювати собі імунітет, щоб не розчинитися у хаосі наклепів і бруду.

Від короткої ремарки про ці роздуми перейдемо до конкретики – дрогобицької влади. Як тільки міський голова Тарас Кучма задіяв у своїй роботі сучасну логіку з прозорої співпраці «влада і громада», відтоді на його адресу посипався «град» звинувачень. І те міський голова не робить правильно, і інше не потрібно робити. А далі: що дальше в ліс, то більше дров. Влаштували міському голові «сміттєву проблему». Благо, що більшість дрогобичан збагнули цю авантюру деяких ділків, тому не пішли на «барикади» за їх закликами. Та за великим рахунком до Дрогобича за досвідом щодо створення стратегії міста приїжджають делегації з міст області, зокрема Городка, Жовкви. А міські влади Стрия і Самбора з тим, щоб бути обізнаними з інформаційною політикою у Дрогобичі, навіть передплатили «Галицьку Зорю».

Скептикам, які скиглять і все бачать у чорних тонах, варто полюбити своє місто і підставляти плече у багатьох проектах. І все буде гаразд…

В.Т.

 

СВІТ СПОРТУ

У контрольних матчах – нічиї

Дрогобицька футбольна команда «Галичина» готується до другого кола змагань у Першій футбольній лізі Львівщини, проводячи товариські матчі.

У суботу, 4 серпня, у товариській грі дрогобичани на виїзді зустрічалася з юнацькою командою ФК «Львів», котра виступає у Прем’єр-лізі чемпіонату України серед команд U-19. Колективи закінчили матч бойовою нічиєю з рахунком 3:3. У складі нашої команди відзначилися Роман Подоляк (двічі) і Тарас Тарасович.

Нагадаємо, два попередні товариські матчі «Галичина» також зіграла унічию: з ФК «Самбір» (2:2 )та з ФК «Миколаїв» (1:1).

Ярослав ГРИЦИК

***

Календар матчів МФК «Галичина» (Дрогобич) сезону 2018 р.

Першість Львівської області з футболу. Перша ліга. Друге коло

16 тур. 12 серпня

«Галичина» – «ГалКатЗубр» (Зубра)

17 тур. 19 серпня

«Вікторія» (Трускавець) – «Галичина»

18 тур. 26 серпня

«Галичина» – «Богун» (Броди)

19 тур. 29 серпня

«Нафтовик» (Борислав) – «Галичина»

20 тур. 2 вересня

«Галичина» – «Кар’єр-Дністер» (Старий Самбір)

21 тур. 8 вересня

«Скеля» (Жовква-Крехів) – «Галичина»

22 тур. 15 вересня

«Галичина» – ФОК «Городок»

23 тур. 23 вересня

«Хімік» (Новий Розділ) – «Галичина»

24 тур. 30 вересня

«Галичина» – «Авангард» (Жидачів)

25 тур. 7 жовтня

«Корміл» (Давидів) – «Галичина»

26 тур. 14 жовтня

«Галичина» – СКК «Пісочна»

27 тур. 21 жовтня

ФСК «Яворів» – «Галичина»

28 тур. 27 жовтня

«Галичина» – «Авіатор» (Черляни)

29 тур. 4 листопада

«Сокіл» (Золочів) – «Галичина»

30 тур. 11 листопада

«Галичина» – «Сокіл» (Борщовичі)

Орієнтовний початок матчів: юнаки – 14:00, дорослі – 16:00.

 

НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ

Чоловік загинув під брусами

До Дрогобицького відділу поліції 3 серпня надійшло повідомлення про смерть чоловіка на одному з місцевих підприємств.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці попередньо встановили, що близько 10:00 працівника підприємства, 50-річного місцевого мешканця, притисло дерев’яними брусами. Від отриманих травм він помер на місці.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання до семи років позбавлення волі. Слідство триває.

 

З ножем – на колишню дружину

У Бориславі правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка, причетного до вбивства колишньої дружини.

До Бориславського відділення поліції 4 серпня надійшло повідомлення про те, що у власній квартирі в одному з будинків міста виявлено тіло 35-річної жінки без ознак життя. На тілі жінки правоохоронці виявили численні ножові поранення. Як встановили експерти, вона померла не менше ніж дві доби тому.

Поліція уже затримала ймовірного вбивцю. Це 36-річний колишній чоловік загиблої, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу. За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) ККУ.

Відділ комунікації Нацполіції Львівської обл.

 Создан 09 авг 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником