ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Новини в "ГЗ" від 27 грудня 2018 р.
За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ 

Вітаємо з Новим роком, Різдвом Христовим і здобуттям духовної незалежності!

На долю української нації випали жорстокі випробування. Далебі не кожна нація, як свідчить історія, потрафила за подібних обставин утриматися на скрижалях історії.

Протягом не десятиліть, а століть кращі сини і дочки України мужньо, самовіддано, жертовно відстоювали право нації на її існування у просторі й часі. Прикладів такої жертовності в історії нашої держави – безліч.

Це, безумовно, парадигма, яка має бути наріжним каменем у справі виховання майбутніх поколінь.

Безпрецедентним взірцем такої жертовності в ім’я мертвих, живих і ненароджених українців (за «формулою» Тараса Шевченка) була героїчна боротьба вояків УПА, котрі впродовж понад десяти років уже після завершення Другої світової «бойні» чинили шалений опір московським загарбникам. Незважаючи на очевидну безперспективність боротьби у рамках тогочасної повоєнної доби. Котра, з огляду на звірства московської орди, санкціонованої так званими західними союзниками, була жорстока, мов вовчиця (за визначенням світлої пам’яті Провідника ВО «Тризуб» імені Степана Бандери, справжнього українця Василя Іванишина).

Прикладів жертовності українців у боротьбі за свободу своєї держави і нації можна наводити без ліку. Проте найбільш прикметним у цьому контексті є героїзм вояків УПА, котрий мав масовий характер і був найтривалішим і безкомпромісним етапом у боротьбі української нації за свободу. Недарма визначний політик ХХ-го століття, Президент Франції Шарль де Голь (генерал, котрий прекрасно розумівся у військових справах) сказав буквально таке: якби у нас були такі вояки як в УПА, то німецький чобіт ніколи не ступив би на французьку землю.

За всю історію боротьби за незалежність України вояки УПА під мудрим проводом великих українців Степана Бандери, Євгена Коновальця, Романа Шухевича та багатьох інших видатних постатей, поза сумнівом, заклали найбільше каміння у фундамент майбутньої незалежності нашої держави. Власне на каміння. Вони поклали свої душу й тіло на вівтар свободи української нації. Історія УПА – це, поза сумнівом, виняткова сторінка не тільки історії України.

Віддаємо глибоку шану героям Крут, багатьом нашим славним князям і гетьманам, яскравому лідерові національно-визвольних змагань початку ХХ століття Симонові Петлюрі, котрий прагнув створити українське військо і українську незалежну церкву. Проте «партачі» на кшталт прісної пам’яті Володимира Винниченка унеможливили втілення націорятівних ідей Петлюри, а відтак утвердження української державності.

Боротьба за історичну справедливість, безмірно скроплена кров’ю кращих синів і дочок української нації, стражданнями їхніх родин, змогла восторжествувати тільки через 70 з гаком років від часу драматичних подій у Києві початку ХХ століття, заплямованих ганьбою і зрадою тодішньої, м’яко кажучи, незрячої так званої еліти.

1991 року ми, нарешті, здобули незалежність. До речі, кремлівський вождь Владімір Путін охарактеризував розпад СССР і, зрозуміло, передусім вихід із складу цього «примусового союзу» України, як найбільшу геополітичну катастрофу ХХ століття. Відтак, опираючись, в основному, на адептів російської православної церкви, цей виплодок пітьми розпочав вторгнення так званого «русского міра» на територію України. Спочатку – за сприяння попів, але коли в попів нічого не вийшло – посунули танки.

15 грудня 2018 року Україна, заснувавши незалежну від Московії автокефальну помісну православну церкву, позбавила, скажемо так, «несостоявшегося імператора Третьєго Ріма» сподівань на вплив через московських попів на мізки українців та реалізацію його хворобливих амбіцій щодо відновлення колишньої імперії. Хай тепер цю небіжку відспівує головний піп Московії генерал ФСБ Кіріл Гундяєв, а Путін хай носить за ним кадило (усе-таки, незважаючи на те, що Путін займає найвищий пост у державі, військове звання у Гундяєва вище). Дослужився!

З огляду на ці історичні події, тобто на надання Вселенською церквою автокефалії українському православ’ю, наш шановний земляк, відомий у світі правозахисник, в’язень сов’єцьких концтаборів, колишній журналіст народного часопису «Галицька Зоря» Мирослав Маринович сьогодні – проректор Католицького університету написав, що надання автокефалії Українській православній церкві є другою геополітичною катастрофою для Путіна і Росії. Цю сентенцію нашого земляка із захопленням процитував у своїй промові під час представлення владики об’єднаної УПЦ Президент Петро Порошенко.

Президент наголосив на тому, що ми започаткували нову віху на шляху українського державотворення. Що ми, перефразовуючи нашого Пророка Тараса Шевченка, відтепер уже не питемемо з московської чаші московську отруту.

Щиро сподіваємося і віримо, що буде саме так. А відтак сердечно вітаємо колективи, які очолюємо, дрогобичан, стебничан, трускавчан, мешканців Дрогобиччини та всіх наших співвітчизників в Україні та поза її межами з цією епохальною історичною подією, яка, поза сумнівом, матиме знаковий вплив на майбутнє української нації.

Шановні краяни, співвітчизники! Просимо наше спільне привітання-звернення з нагоди Нового 2019 року та Різдва Христового, незважаючи на нашу конфесійну різноманітність, сприймати як визнання великого духовного здобутку, як перемогу добра над злом, як символ єднання української нації.

Вітаємо і зичимо щирого, щедрого, приязного Святвечора і Різдва Христового. Хай зірки у 2019 році будуть прихильними до Ваших бажань і прагнень. І хай Господь Бог вбереже Вас від лихого і лукавого.

Щастя, здоров’я Вам і всіляких земних гараздів.

Веселих свят! Христос Рождається!


Тарас КУЧМА, міський голова Дрогобича

Роман ІЛИК, заступник міністра охорони здоров’я України

Андрій ШЕВКЕНИЧ, голова Дрогобицької районної державної адміністрації

Петро СТАРОСОЛЬСЬКИЙ, міський голова Стебника

Михайло ЗАДОРОЖНИЙ, голова правління Дрогобицької райспоживспілки, депутат Львівської обласної ради

Олександр ЧЕБАНЕНКО, голова правління ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, кавалер ордена Ярослава Мудрого IV, V ступенів, повний кавалер ордена «За заслуги», депутат Львівської обласної ради

Лев ГРИЦАК, генеральний директор ГКК «Карпати», заслужений лікар України, голова Ради старійшин Трускавця

Олег ХРУЩ, керівник Дрогобицької міської організації ВО «Свобода», секретар міської ради

Роман ШАГАЛА, начальник КП «Дрогобичводоканал», депутат Дрогобицької міської ради

Олег МАЙДАНЮК, директор КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання», депутат Дрогобицької міської ради

Андрія ЯНІВ, директор КП «Комбінат міського господарства», депутат Дрогобицької міської ради

Орест СКІРКО, генеральний директор фірми «ОРА», депутат Дрогобицької міської ради

Ігор ХОМ’ЯК, директор КП «Дрогобичтеплоенерго»

Василь БОХОНОК, начальник КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради

Олег ЯВОДЧАК, завідувач відділу культури і мистецтв Дрогобицької міськради

Іван ТЕРЛЕЦЬКИЙ, начальник Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міськради

Любов ЯНЕВИЧ, начальник Дрогобицького сервісного центру ГУ Пенсійного фонду у Львівській обл.

Надія СКОТНА, ректор ДДПУ ім. І.Франка, професор

Микола ЛУК’ЯНЧЕНКО, директор навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я ДДПУ ім. І.Франка

Богдан ЗВІР, директор Дрогобицького механіко-технологічного коледжу

Мирон БАБ’ЯК, директор Дрогобицького коледжу нафти і газу, професор

Володимир МАРИНКЕВИЧ, директор Дрогобицького ВПУ-19

Ольга ЗАЯЦЬ, директор Дрогобицького педагогічного ліцею

Олег ГУК, голова міської профспілкової організації працівників освіти

Микола ДУБІЛЬ, начальник Дрогобицького районного відділу Управління поліції охорони у Львівській обл., майор поліції

Леся КРАВЧЕНКО, генеральний директор СП «ІСМ»

Михайло КРАВЕЦЬ, директор ТзОВ «Бистриця-Керамік»

Василь ТАНЧУК, керівник ТзОВ «Тандем»

Микола ДАЩАКІВСЬКИЙ, підприємець

Микола КІМАК, підприємець, меценат

Степан КІЗИМА, директор Дрогобицького МБТІ

Петро КОВАЛЬ, голова правління ТзОВ «Літинське»

Ольга ЛУЖЕЦЬКА, директор Центру поштового зв’язку №3

Ярослав САВШАК, багатолітній керівник Дрогобицького управління газового господарства

о.Іван ПАНЬКІВ, декан Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

о.Андрій БЕЗУШКО, секретар Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ

о.Тарас КОЦЮБА, військовий капелан, протоієрей УГКЦ, Народний герой України

 

***

Вітаю з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Вірю в Україну! Вірю в Українців!

З поваго, Юлія ТИМОШЕНКО

 

Дорогі краяни!

Від щирого серця вітаю вас з Різдвом Христовим та Новим 2019 роком!

Минулий рік видався насиченим подіями, втратами й здобутками, напруженою працею. Ми вкотре згуртувалися навколо головних прагнень кожного свідомого українця: перемоги над агресором та збереження єдиної, неподільної, суверенної Держави!

Низький уклін кожному Воїнові, Волонтеру та їхнім родинам, які стали на захист нашої Батьківщини. Саме з таких випробувань ми повстали як велика нація, як нове демократичне суспільство, де людська гідність та свобода є найбільшими цінностями.

Тож нехай світле Різдво Христове та Новорічне свято наповнять любов’ю та милосердям наші серця, дарують мир і спокій вашим родинам.

Нехай світло Різдвяної зірки осяє Україні шлях до перемоги та процвітання!

Міцного вам здоров’я, прихильності долі та родинного затишку!

Мирного вам Різдва та щасливого Нового року!

Зі щирими вітаннями –народний депутат України Богдан МАТКІВСЬКИЙ 

 

Щиросердечно вітаю вас із Різдвом Христовим і Новим Роком! 

Дуже непрості часи переживає сьогодні Україна. Тому під час Новорічно-Різдвяних свят ми ще зі більшою вірою в серці молитимемося за нашу Державу, за наших Героїв, за наше мирне майбутнє. Віримо, що у 2019 році здійсниться все задумане, прийде мир у наші домівки і злагода – у наші серця.

Нехай рік новий подарує вам, вашим близьким, а також кожній українській родині радість, добро, щастя, достаток і любов.

Щасливого Нового року та гарного Різдва!

З повагою – голова Львівської обласної ради Олександр ГАНУЩИН 

 

Шановні краяни! 

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Най новий 2019-ий прийде багатоголосою, дзвінкою колядою,звіщаючи радість і щастя, любов, віру і надію, засіваючи мир і злагоду, перемогу і успіх повсюди і завжди. Нехай ваші оселі наповнюються добробутом і гараздами, а Новонароджений Спаситель світу подарує Вам здоров’я, сили, натхнення творити нашу Україну багатою і міцною.

З Новим роком! Христос Рождається!

Тарас КУЛИКОВЕЦЬ, станичний Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА,

Тарас ГЕНТОШ, голова Львівського обласного проводу Конгресу Українських Націоналістів

 

Шановні дрогобичани!

Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо, щоби ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, а кожна домівка наповнилася добром, радістю і Божим благословенням. Нехай 2019-й рік буде щасливим і радісним, хай приносить нові здобутки, перемоги та успіхи, мир і радісні дні для всієї України.

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у серці кожного вогонь віри, надії, любові, добра і милосердя!

Дрогобицька міська партійна організація ВО «Батьківщина»

 

 

НОВИНИ

Перші вибори до ОТГ: результати

За підсумками виборів, які відбулися 23 грудня, головою Меденицької ОТГ обраний нинішній Меденицький селищний голова Володимир Шулак, 1966 р.н. (висуванець БПП «Солідарність»). За нього проголосували 1574 виборці (53,5%).

Депутатський склад ради виглядатиме так: від ВО «Батьківщина» 11 депутатських мандатів (36,98% голосів виборців), від БПП «Солідарність» – 9 (32,73%), від партії «Укроп» – 3 (6,97%), від партії «Самопоміч» – 1 (5,67%), шляхом самовисування – 1 (4,76%). В одному  окрузі депутат не обраний.

Проголосували 2942 особи (52,61% виборців).

Меденицька ОТГ об’єднує Меденицьку селищну, Летнянську і Опарівську сільські ради (5 населених пунктів).

 

Чудотворець завітав на комбінат

Традиційно 19 грудня до актової зали КП «Комбінат міського господарства» завітав Святий Миколай. Його з особливою радістю зустріли діти та онуки працівників підприємства і самі комунальники.

Проводити святкове театралізоване дійство вже стало доброю традицією, яку свого часу запровадив директор КП «КМГ», депутат міської ради Андрій Янів. Андрій Євстахійович розповів: «Організовуючи дійство, ми не лише прагнемо дарувати дітям гарний настрій і подарунки, а й хочемо, щоб вони не соромилися, а, навпаки, пишалися тим, що їхні татко чи матуся, дідусь чи бабуся, працюючи у комунальній сфері, виконують дуже потрібну для дрогобичан роботу. Також періодично організовуємо для працівників пізнавальні екскурсії до Львова та Києва, поїздки на футбольні матчі. Словом, намагаємося дарувати нашим колегам приємні моменти життя, які запам’ятаються надовго».

Завітав до «Комбінату міського господарства» і улюбленець усіх дітей Святий Миколай. Він щиро привітав присутніх і вручив усім діткам чудові подарунки – солодощі й канцтовари, а додаткові призи заробили малята, які підготували для Святого віршики, пісні чи колядки.

Щоправда, трохи зіпсувати дійство намагалася замаскована під дівчинку Ганнусю Баба Яга. Але з допомогою дітей дорий Ангел вивів бешкетницю на чисту воду, а Святий Миколай посприяв у перевихованні нечемної Бабусі.

Після спільного виконання відомої колядки «Нова радість стала…» відбулася імпровізована фотосесія зі Святим Миколаєм. Причому з Чудотворцем охоче «знимкувалися» не лише діти, а й дорослі.

Із ролями улюблених персонажів успішно впоралися Петро Кос, Жанна Жаркова і Марія Слобцова.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

Цирк від Святого Миколая

Цікаво й неординарно пройшло Свято Миколая для дітей працівників лінійної виробничо-диспетчерської станції «Дрогобич» філії Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта». До них 19 грудня завітав не лише Чудотворець, а й артисти справжнього цирку!

Спершу Святий Миколай, привітавши присутніх з Новорічно-Різдвяними святами, запросив діточок розповісти йому вірші чи заспівати пісень. Хлопчики й дівчатка хоч і дуже хвилювалися, але прохання Миколая виконали на відмінно. Тож за це Святий роздав усім пакуночки із солодощами.

Але найголовніший подарунок очікував на глядачів попереду. До них приїхали артисти народного цирку «Гоп-компанія» з Трускавця.

Маленькі і дорослі із захопленням аплодували артистам цирку, які продемонстрували вправне жонглювання різними предметами, танець із хула-хупами, мистецтво володіння тілом, якому не страшні бите скло і гострі ножі, вогняне і бульбашкове шоу... А гарного настрою усім додав клоун Мар’янчик. Яскраве свято запам’ятається дітлахам надовго!

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

Миколай відвідав «Карпати» УТОГ

Зимовим сніжком з посохом у правиці та з мішком солодощів-дарунків крокує по землі Святий Миколай.

Уперше зустріли його в передноворіччя нечуючі Дрогобицького меблевого підприємства “Карпати” УТОГ, коли отримували дарунки для себе і своєї малечі від адміністрації підприємства (директор – Б.І.Віткович). А згодом Святий Миколай завітав до їхніх осель – гуртожиток меблевого підприємства “Карпати” УТОГ.

Дрогобицький осередок міської організації ВО “Батьківщина” (голова –Світлана Маменька) з привітаннями, до яких як звично в цей час приєднався Св. Миколай зі своїми помічниками, прийшли привітати мешканців гуртожитку.

- А хто вміє мене потішити, пісню чи віршик розповісти? - як заведено почав мовити Святий Миколай.

І тут – диво: і молитви, і віршики, та що там віршики – і колядки жестовою мовою...

Незабутні враження!

Приємно, що є люди, які допомагають особам з інвалідністю повірити в добро, досягти впевненості в собі. Це, звісно, увесь колектив підприємства, первинна організація УТОГ і небайдужі люди.

Від імені колективу меблевого підприємства “Карпати” УТОГ, мешканців гуртожитку, нечуючої молоді та ветеранів праці висловлюю вдячність Дрогобицькій міській організації ВО “Батьківщина”, особисто голові п. Світлані Маменьці за увагу, за добрі справи.

Передноворічний час – час здійснення бажань. Хай всі добрі бажання здійсняться у кожного з нас. А поганим думкам і справам і місця не знайдеться! А Святий Миколай своїм добром, шляхетністю і милосердям нам це обіцяє.

Іванна ЦЕЛЕНЬ, Дрогобицьке меблеве підприємство “Карпати” УТОГ

 

Чудотворець з «гарячої лінії»

Упродовж останнього тижня на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради функціонувала «гаряча лінія» Святого Миколая для дітей, сім’ї яких перебувають у скрутних життєвих обставинах.

Ініціатором цієї акції виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«У нашому місті, на жаль, є багато дітей, сім’ї яких живуть поза межею бідності, перебувають у складних життєвих обставинах чи кризовій ситуації. Ці діти часто не мають не лишень іграшок, а й одягу, шкільного приладдя, повноцінного харчування. Однак діти завжди вірять у диво і чекають його. Цим символічним днем, коли дива трапляються, є день Святого Миколая. Кожна дитина сподівається на омріяний та довгоочікуваний подарунок», - каже очільник міста.

Як і було передбачено, до збору коштів на придбання подарунків до дня Святого Миколая для дітей соціально незахищених категорій долучилися службовці міської ради, а також представники депутатського корпусу.

19 грудня Миколай Чудотворець завітав у домівки дітей, які звернулися на «гарячу лінію», написавши листи.

Святий Миколай приніс дітям, у яких від важкої хвороби помер один з батьків або ж сім’я яких перебуває у скрутному фінансовому становищі, омріяні планшети, набори інструментів, канцелярські товари, іграшки, теплі речі і, звичайно ж, цукерки, мандаринки та багато іншого.

Під час привітань Святий Миколай наголошував дітлахам, що треба щиро вірити, і тоді бажання обов’язково здійсниться, а ще – бути чемними, слухати батьків і гарно вчитися.

Прес-служба міської ради

 

Усе про податки знають… діти

18 грудня у малому залі Дрогобицького управління Головного управління ДФС у Львівській області відбулося урочисте нагородження переможців та призерів першого та другого етапів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини-2018».

Дітям віком 7-11 років та 12-15 років пропонували намалювати картину або ж написати твір про роль, місце і значення податків у сьогоденні. Кращі твори, відібрані під час першого етапу у Дрогобичі, взяли участь на обласному рівні конкурсу. Їхні автори – вихованці Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості (керівник студії – Калерія Луценко). Чотирьох із них відзначили у Львові. У номінації «Літературні твори» перші місця у своїх категоріях здобули Каміла Пумпа і Надія Василишин, а Зоряна Грицик та Василина Мисливець стали другими.

Цих учнів, а також інших учасників конкурсу із ПДЮТ – Марічку Гавляк і Юлію Біль – привітав, нагородив грамотами і подарунками начальник Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслан Корж.

Руслан Дмитрович зауважив, що участь у конкурсі дає змогу школярам у творчій формі висловити власне бачення ролі, значення і місця податків у житті держави й суспільства. І, можливо, хтось із цих дітей у майбутньому обере для себе професію податківця. Саме тому юних талантів запросили на екскурсію до Центру обслуговування платників податків. Її провела начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Дрогобицької ОДПІ Світлана Пещук.

 

Допоможи пташці зимувати!

Таку акцію доброти і милосердя серед учнів та батьків зініціювала учитель Дрогобицької ЗОШ №15 Любов Куріца.

У Свято Миколая педагог разом з учнями 2-А класу ходили у парки облаштовувати годівнички для пташок, виготовлені батьками, і наповнювали їх зерном та хлібними крихтами! Урок допомоги «братам нашим меншим» запам’ятається малятам назавжди!

 

ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Дівчину передали під нагляд

Дрогобицькою місцевою прокуратурою у суді доведено провину 13-річної мешканки Дрогобича у вчиненні суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України – умисному вбивстві.

Так, у нічну пору 7 липня 2018 р. малолітня, перебуваючи за місцем проживання, на ґрунті конфлікту, що виник раптово, завдала своєму 35-річному батькові один удар ножем у шию, від якого той загинув.

Оскільки дівчина вчинила суспільно небезпечне діяння, не досягши 14-річного віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність за ч.1 ст. 115 КК України, 15 листопада Дрогобицьким міськрайонним судом щодо неї застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді передання під нагляд директорові та психологу одного із дитячих будинків Дрогобиччини строком на один рік за їхнім проханням.

О.МАТОЛИЧ, прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури, юрист 1 класу

 

МАЙБУТНІМ АБІТУРІЄНТАМ

Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.

Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua з 08 до 31 січня 2019 р. – закладка «Пробне ЗНО-2019». (Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів).

2. Заповнити аплікаційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

5. З 25 лютого 2019 р. з інформаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

Учасникам, які першими зареєструються та оплатять заявки, ЛРЦОЯО дарує бонуси – відкриту частину сертифікаційної роботи перевірятимуть учителі-екзаменатори.

Хто ж буде тими першими 300 учасниками з української мови і літератури та першими 300 з математики?

Терміни проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 р. – українська мова і література;

23 березня 2019 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Освіта – скарб, праця – ключ до нього.Создан 27 дек 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником