ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Інформує Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області
Понад півтора мільярда гривень податків і зборів сплатили до бюджету платники Дрогобиччини

За січень – жовтень 2019 року платниками податків Дрогобицького управління до Зведеного бюджету сплачено 1643,8 мільйона гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 246,9 мільйонів гривень.

До Державного бюджету протягом січня – жовтня 2019 року перераховано 873,5 млн. гривень, в тому числі – податку на додану вартість – 250,9 млн. грн, рентної плати за користування надрами для видобування нафти та природного газу – 370,8 млн. грн, податку на доходи фізичних осіб –153,8 млн. гривень.

До місцевих бюджетів впродовж січня – жовтня 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 770,3 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це більше на 125,6 млн. грн. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб – 461,3 млн. грн, плата за  землю – 109,8 млн. грн, єдиний податок – 99,9 млн. грн, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 37,1 млн. гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечено в сумі 661,2 млн. грн, у порівнянні з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 100,6 млн. гривень.

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області

 

Увага, шахраї!

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які телефонують платникам податків від імені посадових осіб Дрогобицького управління з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Шахраї пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки у банківських установах.

Наголошуємо, що посадові особи Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області ні в якому разі не здійснюють подібні телефонні дзвінки.

Такі дії є шахрайством та підлягають розслідуванню.

Не вчиняйте запропонованих зловмисниками дій, а терміново повідомляйте підрозділи Національної поліції, до компетенції яких входить розслідування вказаних фактів.

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській областіСоздан 14 ноя 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником