ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Інформує Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області. Семінар щодо детінізацції ринку праці
 Під час проведення семінару в Дрогобицькій міській раді місцевим роботодавцям розповіли про детінізацію зайнятості населення

У Дрогобицькій міській раді днями відбувся семінар із роботодавцями, присвячений детінізації зайнятості населення. В зустрічі прийняли участь представники Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, відділів Дрогобицької міської ради, центру зайнятості, сектору з питань праці та пенсійного фонду.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління Орест Бокач повідомив про заходи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролюючих структур щодо дотримання вимог трудового законодавства, які проводяться в рамках доручення Прем'єр-міністра України.

Посадовець зазначив, що кампанія з детінізації зайнятості направлена, в першу чергу, на суб'єктів господарювання, які відносяться до зони ризику, а саме: здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування. Роботодавцям у цих та інших галузях нагадують про належне оформлення трудових відносин. Орест Бокач зауважив, що наразі широкомасштабна роз'яснювальна робота є першим етапом, у подальшому на суб'єктів господарювання, які не працюють у правовому полі, чекає відповідальність відповідно до законодавства.  

Фахівцями державних структур наголошено, що всі без винятку роботодавці, які використовують найману працю, повинні дотримуватися норм чинного законодавства, легалізувати трудові відносини та своєчасно виплачувати заробітні плати своїм працівникам не нижче мінімального рівня, від якого напряму залежить надходження податку на доходи фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету. Винагорода за виконану роботу є основним джерелом формування доходів працюючих громадян та основою при розрахунку розмірів майбутніх пенсій.

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській областіСоздан 03 фев 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником