ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Оперативні новини за 24-25 березня 2020 року
Загальний карантин в Україні продовжили до 24 квітня

   В Україні оголошена надзвичайна ситуація на всій території країни, а загальнонаціональний карантин продовжили до 24 квітня 2020 року, замість 3 квітня. Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду 25 березня.

    «Запроваджуємо надзвичайну ситуацію на всій території України до 24 квітня Стан надзвичайної ситуації і карантину діє до 24 квітня 2020 року з можливістю його подальшого продовження згідно чинного законодавства, або, якщо ми справимося і поборемо цю ситуацію скоріше, тоді окремо будемо приймати рішення на засідання Кабінету міністрів», –прокоментував прем’єр-міністр УкраїниДенис Шмигаль.

    Нагадаємо, станом на ранок 25 березня в Україні підтверджено 113 випадків захворювання на COVID-19, найбільше – в Чернівецькій та Київській областях і місті Києві.

 

Карантинні заходи дають результат

    Станом на 16:00 24 березня на території Дрогобицького району та у Дрогобичі, Стебнику, Трускавці, Бориславі жодного випадку коронавірусу не зафіксовано.

    Про це повідомили під час засідання Штабу а протидії коронавірусу, засідання якого відбулося у Дрогобицькій РДА.

Наголошуємо, у Львівській області з 24 березня запроваджено режим надзвичайної ситуації.     Просимо громадян, які повернулися з-за кордону, не покидати осель та домівок!

 

Оперативна інформація Міжрегіонального координаційного штабу протидії коронавірусу на Дрогобиччині

 станом на 10:00 25 березня

  Госпіталізовані з підозрою на коронавірус на Дрогобиччині:

 Дрогобич – 1 (мешканець Болгарії, котрий днями прибув в місто Котермака із Мальти), Стебник – 0, Борислав – 0, Трускавець – 0, Меденицька ОТГ – 0, Дрогобицький район – 0.

    Станом на ранок 25 березня на Львівщині з підозрою на коронавірус – 96 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту.

    В Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків.

    Кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі становить 422 663 осіб.

***

        Благодійні внески для КНП «Стебницька міська лікарня»:

   Виконком Дрогобицької міської ради – 520 тис. грн..; Депутатський корпус Дрогобицької міської ради – 132 тис. грн..; Бориславська міська рада – 274 757 грн.; Дрогобицька районна рада – 100 тис. грн; Меденицька ОТГ – 100 тис. грн.

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції не забувайте ретельно та регулярно мити руки з милом або користуватися спиртовмісними (від 60%) антисептичними засобами. Пам’ятайте, прості речі рятують життя!

    Черпайте інформацію з надійних джерел і пам’ятайте: вірус паніки страшніший за коронавірус. Бережіть себе та будьте здорові!


На Львівщині запровадили режим надзвичайної ситуації

   Ситуацію, яка склалася на території Львівської області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, визнано як надзвичайну ситуацію медико-біологічного характеру регіонального рівня.

   З 00:01 24 березня 2020 року на території Львівської області запровадили режим надзвичайної ситуації.

    Усі органи переведено у режим роботи у в умовах надзвичайної ситуації. Таке рішення прийнято на вечірньому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, яка відбулася 23 березня.

 

Створений міжрегіональний координаційний штаб

з протидії коронавірусу

    23 березня у Дрогобицькій міській раді відбулося перше засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу.

    Участь у засіданні взяли міські голови чи їх представники Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, Дрогобицького району, очільники силових структур та служб з надзвичайних ситуацій.

    Прийнято рішення до 25 березня на кожній окремій території визначити потреби лікарень в засобах індивідуального захисту, дезінфікуючих та лікарських засобів, а також інших матеріальних засобів, які необхідні для протидії коронавірусу.

«Є легший варіант – те, що ми зараз переживаємо. Але можливий і гірший розвиток подій, тому ми повинні випередити події та скоординувати свої дії», – звернувся до учасників засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Ініціативу Тараса Кучми щодо створення Міжрегіонального координаціного штабу з протидії коронавірусу підтримали, як керівники міст, так і керівники силових структур та надзвичайники.

У ході засідання було порушено питання алгоритму дій кожної служби при виявленні підозри на коронавірус та логістики госпіталізації можливих інфікованих пацієнтів з територій.

   Володимир Чуба – начальник відділу охорони здоров’я ДМР, наголосив, що при найгіршому розвитку подій при заповненні Стебницької лікарні хворими, буде потреба у госпіталізації пацієнтів до інших лікувальних закладів регіону. Відтак перелічив вимоги для лікарень.

    Погодили й питання накопичення резервних запасів.

   За пропозицією учасників засідання головою Штабу обрано Тараса Кучму.

   Відтак, на 25 березня заплановано чергове засідання координаційного штабу.

Для оповіщення населення регіону прийнято рішення, що при штабі функціонуватиме інформаційний центр. Такі ж центри функціонуватиме для координації дій медиків та надзвичайників.

 

Випереджуємо події: ЛОДА доручила створити

координаційні штаби в районах,

у Дрогобичі такий штаб вже створено

    При райдержадміністраціях створюють штаби щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. З цього приводу сьогодні в ЛОДА було проведено нараду під головуванням Максима Козицького – голови ЛОДА. Нараду проведено в режимі відео зв’язку.

   Участь у нараді взяв й міський голова Дрогобича Тарас Кучма.Тарас Кучма повідомив Максима Козицького про те, що вчора на теренах Дрогобиччини створено Міжрегіональний координаційний штаб з протидії коронавірусу. Таке рішення спільно прийняли міські голови Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, керівництво району, керівники силових структур та надзвичайники.

   Заслухавши Тараса Кучму, Максим Козицький зазначив, що цей штаб має працювати, а його очільник має увійти до складу штабу при РДА.

   Нагадаємо, напередодні головою Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу обрали Тараса Кучму.

     Також нагадуємо, що Дрогобицькою міською радою створено кризовий медіа-центр, який забезпечує висвітлення оперативної інформації в режимі прямої трансляції. Переглянути відео можливо на Інтернет-порталі ДМР та на сторінці у Фейсбук.

 

Майже пів мільйона гривень Борислав, Меденичі та Дрогобицький район виділили Стебницькій лікарні

    Місто Борислав, Меденицька ОТГ та Дрогобицький район перерахували зі своїх бюджетів майже пів мільйона гривень у бюджет Дрогобича. Ці кошти будуть скеровані на потреби КНП «Стебницька міська лікарня» у протидії коронавірусу.

    Борислав виділив зі свого бюджету 274 тисячі гривень, Меденицька ОТГ – 100 тисяч гривень та Дрогобицький район – 100 тисяч гривень.

    Рішення про затвердження наданих територіями трансфертів затвердили у вівторок, 24 березня, на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради.

    Нагадаємо, інфекційне відділення КНП «Стебницька міська лікарня» наказом Департаменту охорони здоров`я ЛОДА визначене як резервна госпітальна база для надання медичного допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 для мешканців міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району.

 

Поліклініці придбали парогенератори для дезінфекції

    Для КНП «Дрогобицька міська поліклініка» придбали 2 парогенератори, призначені для дезінфекції приміщень та поверхонь усіх предметів. Такі ж збираються закупити і для КНП «Стебницька міська лікарня».

   Про це повідомляють у відділі охорони здоров’я ДМР.

   Холодна пара, яка утворюється внаслідок переробки подрібненого у парогенератор дезінфектора, дозволяє якомога стерильніше обробити і продезінфікувати приміщення та поверхні без залишку зайвої вологості.

   Як зазначає заступник головного лікаря КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Леся Остапенко, окрім дезінфекції приміщень парогенератором, молодший медичний персонал щогодини дезінфікує дверні ручки, проводять дезінфекцію також і після кожного прийому пацієнта лікарем.

  Усі планові прийоми пацієнтів у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» скасували, щоб не наражати людей на небезпеку. Однак, за слова Лесі Остапенко, щодня медзаклад позапланово продовжує відвідувати велика кількість пацієнтів.

 

Лікарня Стебника закупила

90 захисних костюмів для медиків

   У КНП «Стебницька міська лікарня №1» закупили костюми захисту медиків на випадок коронавірусу.

   Про це під час прямого етеру у Кризовому медіа-центрі «Дрогобич:» повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

   Всього закуплено 90 костюмів, які є одноразовими. Окрім захисних костюмів, за словами Володимира Чуби, закупили також маски та респіратори.

 

Кіоски з продажу хлібобулочних виробів працюватимуть

    23 березня у міськраді відбулося засідання оперативного штабу міста Дрогобича із запобігання розповсюдження коронавірусу. Засідання відбулося під головуванням міського голови Тараса Кучми.

   На засіданні прийнято рішення про надання дозволу роботи в закритому режимі кіосків з продажу хлібобулочних виробів. Всі продукти мають бути упаковані у поліетиленову чи паперову обгортку.

    У закритому режимі можуть працювати й ветаптеки та зоомагазини.

Щодо роботи магазинів, які здійснюють реалізацію продуктів харчування та побутової хімії, одночасно у приміщенні мають знаходитися не більше 10 осіб.

   У супермаркетах громадяни повинні дотримуватися дистанції 2 метри один від одного.

За матеріалами пресслужби ДМР

 

АНОНС

До уваги депутатів Дрогобицької міської ради!

24 березня о 15.00 год. відбудеться ІІ пленарне засідання 64 сесії Дрогобицької міської ради.

Пресслужба ДМР

 
Создан 25 мар 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником