ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Новини в «ГЗ» від 31 жовтня 2012р.
У Дрогобицькому окрузі лідирують ВО «Свобода»  та Роман Ілик

За інформацією офіційного сайту ЦВК, маємо такі попередні результати підрахунку голосів виборців у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (на момент верстки номера було опрацьовано 94,15% бюлетенів).

1. «Партія регіонів» – 30,82% (5 868 838 голосів);

2. ВО «Батьківщина» – 24,97% (4 754 874);

3. «УДАР В.Кличка» – 13,68% (2 605 910);

4. Комуністична партія України – 13,50% (2 571 851);

5. ВО «Свобода» – 10,08% (1 919 903);

6. Партія Н.Королевської «Україна – Вперед!» – 1,59% (303 619);

7. «Наша Україна» – 1,10% (209 505);

8. Радикальна Партія Олега Ляшка – 1,08% (206 402).

Решта – менше 1%.

У Дрогобицькому виборчому окрузі №121 симпатії виборців розподілилися так (опрацьовано 81,11% бюлетенів).

За партійними списками:

1. ВО «Свобода» – 42,82% (37 865 голосів);

2. ВО «Батьківщина» – 36,65% (32 415);

3. «УДАР В.Кличка» – 10,30% (9 109);

4. «Партія регіонів» – 3,82% (3 380);

5. «Наша Україна» – 2,04% (1 807);

6. КПУ – 1,75% (1 552);

7. «Україна – Вперед!» – 0,64% (566);

8. Радикальна Партія Олега Ляшка – 0,40% (359).

Серед кандидатів-мажоритарників у в/о №121 (опрацьовано 90,90% бюлетенів):

1. Ілик Роман Романович, ВО «Батьківщина» – 49,34% (49 824 голоси);

2. Барнацький Павло Степанович, самовисування – 9,95% (10 056);

3. Курус Ігор Федорович, самовисування – 7,20% (7 273);

4. Задорожний Михайло Леонович, самовисування – 6,53% (6 604);

5. Гук Микола Петрович, самовисування – 4,47% (4 516);

6. Конц Віктор Ярославович, самовисування – 3,86% (3 903);

7. Лагодич Микола Миколайович, самовисування – 3,57% (3 612);

8. Возняк Віктор Франкович, самовисування – 2,94% (2 974);

9. Янковський Михайло Петрович, Партія регіонів – 2,56% (2 592);

10. Зубицька Наталія Петрівна, УП «Зелена планета» – 1,56% (1 583);

11. Курчик Тарас Михайлович, самовисування – 1,51% (1 526);

12. Задорожний Іван Маркович, самовисування – 1,22% (1 232);

13. Гентош Тарас Йосифович, КУН – 1,07% (1 088);

14. Сендак Михайло Дмитрович, самовисування – 1,03% (1 050);

15. Одрехівський Микола Васильович, самовисування – 0,97% (983);

16. Старовойтова Валентина Михайлівна, КПУ – 0,76% (773);

17. Тустановський Микола Миронович, УП «Собор» – 0,63% (641);

18. Грабовський Святослав Мирославович, УНКП – 0,38% (392);

19. Трощановський Костянтин Анатолійович, самовисування – 0,18% (189);

20. Соколов Віктор Михайлович, НДП – 0,16% (168).

Інформацію підготував Ярослав ГРИЦИК

 

ВИБОРЧА ХРОНІКА

Роман Ілик голосував у ЗОШ №1

Лідер Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик, кандидат у народні депутати, проголосував за місцем проживання, на дільниці у Дрогобицькій ЗОШ №1.

«Приємно бачити досить велику кількість людей на дільниці, які прийшли проголосувати, незважаючи на негоду. Сподіваюся, після закриття дільниць, оприлюднення перших екзит-полів завтра вранці ми будемо бачити гарний результат», – зазначив Роман Ілик.

Крім того, політик висловив сподівання на чесність і правдивість вибору кожного українця, а також на те, що опозиційним силам вдасться захистити кожний голос, і принаймні тут, на Дрогобиччині, волевиявлення українців буде правдивим.

У кабінці для голосування кандидат довго не затримався. Зрозуміло, що з вибором політик уже визначився. «Сьогодні вибір насправді дуже простий. Я проголосував за гідне європейське майбутнє для України, за звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, за достойний вибір Дрогобиччини», – сказав політик.

Прес-центр ЛОО «Батьківщина»

 

Виявили ручку з диво-чорнилом

У ніч на 29 жовтня під час підрахунку голосів у виборчій дільниці №461717 (загальноосвітня школа №14) виявили приблизно 300 чистих бюлетенів – половина з них зі списками партій, решта – зі списком кандидатів-мажоритарників.

Уважніше придивившись, побачили сліди від позначок, які зникли. Відтак було оглянуто ручки, що були у виборчих кабінах, і виявили, що одна з них писала чорнилом, яке зникає.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу із посиланням на інформацію, яку надав довготерміновий спостерігач від Комітету виборців України Ігор Струналь.

Бюлетені, за якими вдалося встановити волевиявлення виборця, який ними голосував, взято до уваги, решту визнано недійсними.

 

На дільниці зникло світло

У Стебнику ввечері на одній із дільниць виникли проблеми з електроживленням, які оперативно усунули. Працівники «Укртелекому» відновили роботу камер відеоспостереження, щоб продовжити відеозапис підрахунку голосів. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Загалом на Дрогобиччині вибори пройшли спокійно. Варто відзначити, що штаби окремих кандидатів у народні депутати України так масово розклеювали агітаційну продукцію, що комунальні служби ледве дали собі раду з очищенням міста від агіток напередодні виборів. Щоправда, у деяких місцях гасла претендентів у нардепи із їхніми обличчями видніються й досі.

 

Вагітну жінку, члена ДВК, госпіталізували

У ніч із суботи 27 на неділю 28 жовтня, коли на виборчих дільницях готувалися до проведення голосування, одну з членів дільничних виборчих комісій у Дрогобичі довелося госпіталізувати. У жінки виникли проблеми, пов’язані з вагітністю, тож участь у проведенні виборів на дільниці вона взяти не змогла. Про це повідомили в місцевій організації Комітету виборців України.

 

НОВИНИ

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору!

У світлиці ратуші під головуванням секретаря міської ради Тараса Метика відбулося засідання робочої групи щодо відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

З метою належного вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років планується 23 листопада на площі Ринок провести віче-реквієм за участю священиків усіх конфесій. Відтак у знак пам’яті за мільйонами жертв штучного голодомору будуть запалені свічки та лампадки.

Окрім того, як зазначила начальник відділу сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради Олександра Пашко, підготовлено фільм про Голодомор, який зможуть переглянути старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.

У центральній бібліотеці міста планується виставка тематичної літератури.

 

Малозабезпеченим – матеріальні допомоги

25 жовтня у сесійній залі Дрогобицької ратуші відбулась зустріч секретаря міської ради Тараса Метика та начальника управління праці та соцзахисту населення Івана Терлецького із малозабезпеченими мешканцями Дрогобича.

Сорок дрогобичан, котрі звернулися до влади у зв’язку з важким матеріальним становищем, отримали грошову допомогу.

За інформацією відділу

забезпечення діяльності виконкому

 

Засідала комісія з питань дотримання прав дитини

25 жовтня заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглядалися питання: про визначення способу участі батька у вихованні дитини; про доцільність позбавлення батьківських прав; про умови проживання та подальше перебування 5-ти малолітніх дітей в сім’ї Бараняк (с.Смільна), яка перебуває у складних життєвих обставинах; про захист майнових прав неповнолітніх. Комісія також заслухала звіт служби у справах дітей про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу.

За інформацією офіційного сайту РДА

 

У Дрогобичі збудують ще одну школу

У Дрогобичі на вул. Є.Коновальця побудують загальноосвітню школу №10 І-ІІІ ст.

Про це повідомив на нараді в ратуші перший заступник Дрогобицького міського голови Олександр Коростельов.

За словами посадовця, школа №10 свого часу була розміщена у приміщенні дошкільної установи. На той час, можливо, це було виправдано. Сьогодні мікрорайон Євгена Коновальця розбудувався, дітей стало більше і приміщення вже не задовольняє потреби школи, створює певні труднощі у навчально-виховному процесі.

Олександр Коростельов каже, що до весни завершать розробку проектної документації і вже наступного року школу буде включено у програму будівництва.

Іван ТИХИЙ

 

У столиці вшанували вчителя і науковця

Жовтень видався щасливим для наших краян, зокрема для вчительки Дрогобицької загальноосвітньої школи №10 Марії Ільницької і викладача факультету менеджменту і маркетингу Дрогобицького педуніверситету ім.І.Франка Миколи Одрехівського.

Першою привітання від колег, родичів, друзів з нагоди присвоєння почесного звання «Заслужений вчитель України» отримала Марія Іванівна Ільницька. Напередодні Дня працівників освіти Президент підписав Указ, в якому зазначено, що такого визнання педагог удостоїлася за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність і високий професіоналізм.

Щодо Миколи Васильовича Одрехівського, то Атестаційна колегія Міносвіти, спорту і туризму 25 вересня поточного року підтвердила його наукові надбання відповідним рішенням, а 26 жовтня надіслала йому атестат професора економічної кібернетики та інновацій. У переддень виборів до Верховної Ради, а пан Микола був серед кандидатів у нардепи, ця звістка стала для нього приємним подарунком. Добрий настрій мав він і в понеділок, бо статус депутата парламенту міг для нього набрати обрисів тимчасовості, натомість професорська мантія – це пожиттєва річ.

Володимир ТУРМИС

 

Свічку капеланства запалив Валерій Скотний

Минулого тижня з нагоди десятиліття студентського капеланства у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім.І.Франка відбулася науково-практична конференція на тему: «Роль університету і церкви у вихованні сучасної молоді». На цей захід прибув Блаженніший УГКЦ Любомир Гузар. Ректорат до знаменної події підійшов з усією відповідальністю: продумана програма, підготовлений прес-реліз на тему національно-громадянського виховання студентської молоді.

Капеланство академічної молоді покликане духовно опікуватися студентами, формувати та розвивати у них гуманістичний світогляд, виховувати почуття любові до України та її народу, пошановування культурного і духовного надбання, прививати стійкі моральні риси характеру, необхідні для подальшої успішної діяльності у суспільстві. Ці завдання добре усвідомлював покійний ректор Валерій Скотний, тому першим в Україні уклав угоду про таку духовну співпрацю. Завдяки душпастирській праці о.Олега Кекоша молодь гуртується у спільноти, братства, які беруть активну участь у різних сферах суспільно-громадського життя. Більшість випускників, як зазначалося у матеріалах конференції, згодом стають прекрасними вчителями і продовжують апостольське служіння серед своїх учнів, організовуючи прощі, молитовні зустрічі, вертепи, тим самим подаючи добрий особистий приклад християнського життя.

Духовна вузівська проща (о 9 годині у каплиці Центру душпастирства молоді відбулася Свята Літургія) – це як щира поминальна молитва за упокій душі Валерія Скотного, який торік 5 листопада зустрів свій ранок у Вічності.

Честь відкрити конференцію випала владиці Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярославу Прирізу. Єпископ подякував ректору ДДПУ Надії Скотній за духовну співпрацю світської установи з релігійною і наголосив, що віруюча людина є цінним скарбом для держави. З нагоди десятиліття студентського капеланства владика Ярослав Приріз вручив подячні благословенні грамоти ректору Надії Скотній, проректору Юрію Кишакевичу, отцю-капелану Олегу Кекошу.

У своїй промові Надія Скотна зробила екскурс у духовний світ людини і високо оцінила толерантність УГКЦ у контексті християнського світогляду до вірян усіх конфесій. Вона зауважила, що спільні зусилля церкви й університету скеровані на формування стійких особистісних якостей нинішнього покоління. Ректор схвально відгукнулася про проповідницько-пророчу місію Блаженнішого Любомира Гузара задля цементації і формування нації. На знак глибокої пошани вона вручила Блаженнішому, владиці Ярославу Прирізу й о.Олегу Кекошу пам’ятні подарунки.

Із дотепною промовою виступив Блаженніший Любомир Гузар. Він спершу подякував за запрошення, а потім поринув у спогади про капеланство у США, порівнявши його з нашим.

Слід підкреслити, що капеланство у дрогобицькому виші на багатьох міжєпархіяльних конференціях і семінарах визнано кращою моделлю та взірцем для багатьох навчальних закладів.

Володимир ТУРМИС

На фото: Блаженніший Любомир Гузар у Франковому навчальному закладі.

 

Бережімося від нещасть на виробництві!

1 листопада – День працівника соціальної сфери

Серед основних завдань відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Дрогобицькому районі Львівської області – захист людей у процесі виконання трудових обов’язків; проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих та небезпечних умов праці; попередження нещасних випадків та професійних захворювань; відновлення здоров’я і працездатності потерпілих; їхня медична, професійна реабілітація після нещасного випадку на виробництві. Реалізовує належним чином перелічені завдання колектив із 11 працівників, який очолює В’ячеслав Плазинський (на фото). За плечима цього досвідченого фінансиста – досвід, знання і вміння працювати на багатьох рівнях фінансово-економічної господарки держави. Тривалий час В’ячеслав Іванович проживав і трудився в Києві, відтак знову повернувся додому. «Він – принциповий і вимогливий, – говорять про нього підлеглі, – але справедливий, ніколи нікого не ображає. І ще одна важлива деталь: присутність пана В’ячеслава за робочим столом вселяє у нас неабияку впевненість. Адже В’ячеслав Іванович у конфліктних ситуаціях бере «вогонь на себе», бо не вміє ховатися за спинами інших». Завдяки цій рисі сектори по роботі з роботодавцями (Оксана Грабовенська, Людмила Клепініна), сектор відшкодування збитків (Дарія Хомич, Галина Грицай, Іванна Волошанська) функціонують як швейцарський годинник. Вміло тримають руку на пульсі Фонду головний спеціаліст із правової і кадрової роботи Оксана Чичула, страховий експерт із охорони праці Олег Касянчук та головний бухгалтер Руслана Гартман.

Зараз на обліку перебувають 4452 страхувальники, у тому числі 2739 юридичних та 1713 фізичних осіб, що мають найманих працівників. На обліку у відділенні знаходяться 408 осіб, яким проводяться страхові виплати. З початку року потерпілим виплачено 2,5 млн.грн. як відшкодування за завдані збитки здоров’ю. Ще така деталь: з ініціативи Президента України проведено перерахунки розмірів виплат потерпілим, які збільшилися майже на 300 гривень.

Щодо страхових виплат, то за три квартали 408 осіб отримують їх. Якщо говорити мовою цифр, то з початку року для відшкодування збитків потерпілим виплачено 2534,66 тис.грн. З них частина коштів була скерована на щомісячну грошову допомогу при частковій і повній втраті працездатності (386 осіб – 2226,72 тис.грн.), втраті годувальника (22 особи – 169,24 тис.грн.), допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю (5 осіб – 10,52 тис.грн.), витрати для сім’ї на поховання потерпілого (дві сім’ї – 4,66 тис.грн.). А на медичну, професійну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві виділено 115,75 тис.грн.

Відділення Фонду систематично в рамках чинного законодавства проводить семінари з питань техніки безпеки. Цей профілактичний захід покликаний передусім нагадати відповідальним за цю ділянку виробництва про те, що недотримання правил техніки безпеки на виробництві призводить до плачевних наслідків. На жаль, доводиться констатувати, що цьогоріч уже зареєстровано чотири нещасні випадки. І хоча відділення Фонду не несе жодної адміністративної відповідальності, одначе його працівникам небайдужа доля тих, кого спіткали травми та каліцтво.

Користуючись нагодою, В’ячеслав Плазинський побажав згаданій категорії наших громадян не втрачати стійкості духу супроти викликів часу й обставин. Адже всі ми ходимо під Богом і не відаємо, що кого чекає завтра. Тому шануймося й бережімося від нещасних випадків на виробництві.

Володимир ТУРМИС

 

ЗА ЛАШТУНКАМИ АПТЕКИ

Коли чуємо слово «аптека», кожен із нас відразу уявляє чисте світле приміщення із величезною кількістю баночок, коробочок, тюбиків на вітринах та з працівниками у білих халатах. Часто, навіть не задумуючись, ми називаємо їх продавцями, обурюємося, коли вони не хочуть прийняти назад чи обміняти ліки, і гучно висловлюємо невдоволення, коли не відпускають нам ліки без рецепта.

Але чи хтось із нас хоча б один раз задумувався над тим, яку величезну відповідальність має провізор перед покупцями. Тому ми пропонуємо заглянути за лаштунки аптеки і подивитися на все очима провізора. У цьому нам погодилася допомогти мережа аптек «На здоров’я».

Спершу дамо відповідь на питання: яким же чином ліки потрапляють на вітрини? До аптек «На здоров’я» майже щодня надходить товар. Провізор розпочинає перевірку кожної упаковки на належний зовнішній вигляд, відповідність серії, терміну придатності та терміну реєстрації в Україні лікарського засобу й тільки тоді викладає на полиці. Окрім того, він відповідає за те, щоб кожен препарат був розміщений у своїй фармакологічній групі й було забезпечено відповідні умови зберігання. Цей етап не доступний для наших очей.

Завітавши до аптеки, ми відразу зустрічаємо усміхненого працівника у білому халаті. Найчастіше відвідувач просить на розсуд провізора дати йому щось від болю у горлі, шлунку, проти нежиті. Проте він не усвідомлює, наскільки провізор відповідальний за цей вибір. Адже від того, що йому порадить провізор, залежить здоров’я людини. Провізор часто змушений виступати в ролі лікаря і надавати вичерпну консультацію, вивідуючи при цьому симптоми, відомості про наявність алергій, а також про те, які медичні препарати відвідувач уже вживав. І якщо провізор радить Вам усе ж таки звернутися до лікаря і не займатися самолікуванням, це зовсім не означає, що він некомпетентний чи не бажає Вам допомогти. Насправді ж він турбується про Вас і бажає Вам найкращого.

Розглянемо ще одну досить поширену ситуацію. Ми приходимо в аптеку, щоб придбати якийсь препарат. Через деякий час з’ясовується, що переплутали назву і купили щось не те або лікар змінив карту назначення і ліки вже не потрібні. І ми вирушаємо знову в аптеку із наміром обміняти чи повернути ліки і дуже обурюємося, коли провізор відмовляє нам, посилаючись на закон. Відразу виникає думка: «Який злий працівник! Він ніяк не хоче піти назустріч». А тепер лише на мить поставимо себе на місце іншого клієнта, котрому продали ліки, які ми повернули. Чи хотіли б ми придбати такі ліки? Чи будемо впевнені в тому, що попередній власник правильно їх зберігав, а чи, може, взагалі він поміняв або щось підсипав у вміст препарату? Тому й існує закон, якого провізор суворо дотримується для убезпечення здоров’я всіх своїх відвідувачів.

А чи знайома Вам така ситуація? Ми приходимо в аптеку і хочемо придбати рецептурний препарат, але при цьому не маємо рецепта від лікаря. Знову ж таки провізор не бажає піти нам назустріч і відправляє нас до лікаря. І річ тут зовсім не у злому провізорі, а у відповідальності. Адже провізор не може за нашим зовнішнім виглядом оцінити, чи потрібен нам цей препарат задля лікувальних цілей. Багато ж рецептурних препаратів містять сильнодіючі компоненти. Крім того, окремі ліки вживаються у комплексі з іншими препаратами, які може назначити тільки лікар. І не завжди те, що допомогло нашій сусідці, підійде і нам. І якщо ми дійсно повинні вживати медичний препарат, який хочемо придбати, не так важко звернутися до лікаря і отримати рецепт. Тим самим ми убезпечуємо і себе, і провізора. Адже самолікування – річ дуже шкідлива. Саме з цією метою мережа аптек «На здоров’я» започаткувала соціальний проект «Лікуємося правильно». Його основна мета – пропагування культури лікування, оскільки безсистемне вживання ліків і неконтрольоване самолікування дуже часто призводять до непередбачуваних наслідків. Зміст програми полягає у тому, що в аптеці надається знижка у розмірі 5% на придбання ліків за назначенням лікаря. Щоб скористатися пропозицією, клієнту достатньо лише пред’явити рецепт лікаря.

Тепер ми бачимо, яка відповідальність лягає на плечі провізорів та фармацевтів, починаючи від моменту спілкування з нами і до моменту відпуску ліків. Тому давайте спробуємо ввічливо та із розумінням ставитися до людей цієї професії, бо саме вони – це та перепона, яка стоїть на шляху до безконтрольованого самолікування та дає нам змогу лікуватися правильно.

Скористатися послугами мережі аптек «На здоров’я» та переконатися в перевагах, що там надаються, можна особисто за адресою:

- м. Дрогобич, вул.Лесі Українки,14, тел.: (03244) 5-15-31, (067) 67-06-875;

- м.Борислав, вул.Т.Шевченка,33, тел.: (03234) 4-29-80, (067) 34-04-260;

- м.Трускавець, вул.Стебницька,27, тел.: (03247) 5-33-33, (067) 82-65-121;

- м.Стебник, вул.М.Грушевського,1, тел.: (03244) 4-51-28, (067) 67-00-859.

 

Дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Для безпеки дорожнього руху та запобігання дорожньо-транспортним пригодам під час керування транспортними засобами у час складних погодних умов (туман, ожеледиця, дощ, мокрий сніг, сніг, різкий перепад температур тощо) на вулично-дорожній мережі та особливо на заміських дорогах Державтоінспекція застерігає і закликає водіїв транспортних засобів дотримуватися Правил дорожнього руху (швидкісний режим, правил маневрування та обгону, проїзду перехресть).

Не сідайте за кермо транспортних засобів, на яких встановлені пошкоджені, зношені та шини різних розмірів чи конструкцій, а також шини різних моделей із різними малюнками протектора для легкових автомобілів, різними типами малюнків протектора для вантажних автомобілів.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходам-дітям при можливості слід використовувати світлоповертаючі елементи на одязі та шкільних ранцях.

В.ЛАВРИК,

начальник ВДАІ Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області, старший лейтенант міліції

 

СПОРТ

Турнір пам’яті С.Ференца виграв «СКА-Педагог»

27 жовтня у приміщенні Дрогобицької ДЮСШ відбувся регіональний турнір із міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті дрогобицького футболіста Степана Ференца.

Його організатором виступила група здоров’я «СКА-Педагог» в особі Богдана Мозоля, Юрія Котова та депутата міської ради Івана Ільницького. Ідея проведення такого турніру серед спортивної громадськості міста виникла досить давно, і зараз ініціативна група вирішила втілити задумане в життя.

У змаганнях взяли участь три колективи: «СКА-Педагог» (Дрогобич), «Карпати» (Трускавець), «Хімік» (Стебник). Команди розіграли головний приз за коловою системою.

Спершу дрогобичани розійшлися миром із трускавчанами – 0:0, а згодом гості з Трускавця поступилися стебничанам із рахунком 4:5. Тож третій матч між командами «СКА-Педагог» (Дрогобич) та «Хімік» (Стебник) став вирішальним. Після першого тайму дрогобичани поступалися з рахунком 0:3, але проявили неабияку волю і перемоги з рахунком 4:3. Цікаво, що всі 4 голи забив Дмитро Курп’як.

Отож, перше місце здобули ветерани футболу Дрогобича, друге – Стебника, третє – Трускавця.

Як зауважив під час церемонії нагородження співорганізатор турніру Богдан Мозоль, планується, що змагання стануть традиційними і проводитимуться щороку.

«СКА-Педагог» виступав у такому складі: Ярослав Карбітник (воротар), Руслан Стасінчук, Юрій Котов, Дмитро Курп’як, Володимир Денисюк, Олег Денисюк, Володимир Терлецький.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

ОГОЛОШЕННЯ

Чемпіонат та Кубок Дрогобиччини з футзалу сезону 2012-2013 рр. стартують 11 листопада 2012 року.

Заявки приймаються до 4 листопада 2012 року. ЖЕРЕБКУВАННЯ та організаційна нарада з представниками команд-учасниць відбудеться 4 листопада (НЕДІЛЯ) 2012 року о 13 годині в спортзалі ДЮСШ (м.Дрогобич, вул. Ак.Сахарова,2а). Запрошуються гравці і тренери – будуть розглянуті зміни та доповнення до ПРАВИЛ ГРИ.

Телефон для довідок (067) 764-40-78 – головний суддя змагань, арбітр національної категорії Роман Проць.

 

Стартує «Залізничник-2012»

З нагоди Дня працівників залізничного транспорту відбудеться відкритий шаховий турнір «Залізничник-2012» пам’яті Героя України Георгія Кірпи. Змагання пройдуть 3-4 листопада на базі вагонного депо Дрогобич (провулок Вокзальний,11).

Турнір проходитиме за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 25 хв. на партію кожному учаснику. Запрошуємо провідних спортсменів західного регіону України.

Оргкомітет

 Создан 31 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником