ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 4 жовтня 2013р.
У відрядження – до Кабміну

Понеділкову ранкову нараду у ратуші проводив перший заступник міського голови Олександр Коростельов. Як зазначив чиновник, міський голова перебуває у столиці.

«В Олексія Радзієвського запланована зустріч з Міністром фінансів України Юрієм Колобовим та головою Держказначейства України Сергієм Харченком щодо виділення коштів Дрогобичу. Насамперед йдеться про субвенцію із державного бюджету. А це – закладені у головному фінансовому документі країни десять мільйонів гривень, про які «ні слуху, ні духу». Якщо в інші райони і міста хоча трохи надходять кошти, то до Дрогобича, окрім захищених статей видатків, більше нічого не йде взагалі», – зауважив Олександр Коростельов і наголосив, що усе це виглядає як фінансова блокада.

«Сподіваємося, що міський голова повернеться з втішними новинами, і заплановані у цьому році роботи (зокрема, реконструкція стадіону «Галичина» тощо) вдасться виконати», – додав О.Коростельов.

Вл.інф.

 

«Полімінерал» купили за 56 мільйонів

«Галицька Зоря» вже повідомлала, що на початок жовтня був запланований конкурс з продажу Стебницького підприємства «Полімінерал», яке виставлене на приватизацію. За інформацією агенції «Укрінформ», 2 жовтня відбувся конкурс за принципом аукціону з продажу пакету акцій 93,52% статутного капіталу ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал».

Заявки подали дві компанії: ПАТ «Компанія Райз» і ТОВ «Агротрейд НД». Переможцем стала «Компанія Райз», яка входить до складу агрохолдингу «Ukrlandfarming» Олега Бахматюка. Компанія виплатить Фонду держмайна України 56 млн грн.

Також, за умовами конкурсу, «Компанія Райз» зобов’язалася погасити всі борги «Полімінералу», а це майже 20 млн грн.

Очікується, що власник компанії Олег Бахматюк вкладе в Стебницький «Полімінерал» 1 млрд грн. упродовж трьох років.

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника і створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні у підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

 

У Дрогобичі розпочали опалювальний сезон для бюджетних установ

Дрогобич розпочинає опалювальний сезон раніше, ніж зазвичай. Таке рішення місцева влада ухвалила через низьку температуру повітря.

2 жовтня розпочалася подача тепла для бюджетних установ. Міський голова Олексій Радзієвський підписав розпорядження, згідно з яким стане тепло у дошкільних установах, закладах освіти та закладах охорони здоров’я. Очільник міста дав чіткі доручення начальникам відповідних структурних підрозділів забезпечити належний прийом теплоносія, надійну і безаварійну експлуатацію інженерних мереж.

Якщо температура повітря буде знижуватися і надалі, то подача тепла розпочнеться і до житлових будинків.

За інформацією прес-служби міськвиконкому

 

Михайло Задорожний взяв участь у вшануванні пам’яті січових стрільців

29 вересня 2013 року депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Задорожний взяв участь у вшануванні пам’яті січових стрільців, які полягли в бою на горі Кобила, що між селами Опака та Залокоть Дрогобицького району.

Урочистості відбулися біля каплиці, встановленої торік на цьому місці зусиллями та коштом громади.

У 1914 році на горі Кобила під час Першої світової війни відбувся важкий бій між Українськими січовими стрільцями та московською армією. У бою полягло 16 українських вояків.

«Ці хлопці полягли, самовіддано боронячи свою землю, - зазначив у виступі Михайло Задорожний. – Тоді не було української держави, але їхня боротьба була недаремною. Вони стали прикладом для тих, хто підняв прапор національно-визвольних змагань, і врешті ця багатолітня боротьба увінчалася проголошенням незалежності. Ми стали спадкоємцями незалежної держави, і наше завдання – наповнити її українським змістом, зробити її справді українською. Це наш обов’язок перед славними героїчними предками, зокрема перед січовими стрільцями, які полягли, боронячи наш край».

Щоб вшанувати своїх героїв, на місце подвигу зійшлися громади довколишніх сіл Залокоті, Опаки, Підбужа, а також прибули учні Доброгостівської, Уличненської, Верхньогаївської, Залокоцької шкіл. Священики УГКЦ с.Доброгостів, с.Залокоть, с.Солець відправили панахиду, після якої відбулося віче. Завершилося вшанування виступами школярів.

Вл.інф.

 

Центр надання адмінпослуг – у приміщенні архіву міськради

Дрогобицька міська рада прийняла рішення щодо розміщення на першому поверсі ратуші Центру надання адміністративних послуг. З цією метою відділ міського архіву переїде у колишнє приміщення бібліотеки, що на вул.Самбірській,76.

Нагадаємо, що вищезгадане приміщення сесією Дрогобицької міської ради від 26.03.2013р. №976 «Про надання в оренду нежитлових приміщень» передано в оренду Головному управлінню юстиції у Львівській області.

Однак у зв’язку з невиконанням взятих на себе зобов’язань Головним управлінням юстиції у Львівській області, 27 вересня на сесії Дрогобицької міської ради прийнято рішення про відміну рішення №976. А це означає, що приміщення на вул. Самбірській,76 (площею 328 кв.м) повертається міськвиконкому і тепер там розміститься міський архів.

За інформацією прес-служби міськвиконкому

 

До 200-річчя Тараса Шевченка – наукова конференція

У 2014 році ми відзначатимемо 200-річчя від дня народження видатної постаті – Тараса Шевченка. 2 жовтня у рамках підготовки до ювілею у Дрогобицькому педуніверситеті відбулося пленарне засідання Всеукраїнської наукової конференції «Націософська парадигма художнього універсуму Тараса Шевченка». Його організувала кафедра української літератури та теорії літератури під патронатом народного депутата України Романа Ілика. У засіданні взяли участь доктор філологічних наук, професор НУ «Києво-Могилянська академія» Володимир Панченко, доктор філологічних наук, професор Кіровоградського педуніверситету ім.В.Винниченка Григорій Клочек, доктор філологічних наук, професор ДДПУ м.І.Франка Петро Іванишин, викладачі та студенти, гості та представники ЗМІ.

Виступи доповідачів підтвердили, що творчість Т.Шевченка неможливо дослідити в повному об’ємі, адже щоразу великий Кобзар постає перед нами все новими і новими гранями.

 

П’ять років за хабар

Набув чинності вирок Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області щодо 35-річного начальника відділу Дрогобицької виправної колонії, який вимагав неправомірну вигоду від одного із засуджених.

Нагадаємо, 20 червня цього року працівники Служби безпеки України затримали майора внутрішньої служби «на гарячому» під час одержання 2,5 тисячі доларів США за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого, котрий відбуває покарання у колонії за розбій.

Під час судового розгляду справи прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання провини. Вироком суду цю угоду затвердили, визнавши правопорушника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального Кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки.

Колишнього посадовця також позбавлено спеціального звання «майора внутрішньої служби» і права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади у правоохоронних органах та органах Державної пенітенціарної служби. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Вл.інф.

 

У людей похилого віку – своє свято

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Вже стало доброю традицією, що цього дня для cамотніх літніх мешканців Дрогобича працівники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) влаштовують концерт та святковий обід. Ось і цього разу п’ятдесять літніх дрогобичан зібралися за святковим столом у кафе-барі «Зорепад».

За давнім українським звичаєм розпочалися урочистості з молитви «Отче наш». Привітати людей похилого віку прийшов секретар міської ради Тарас Метик. Від імені міського голови Олексія Радзієвського, Дрогобицької міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто він побажав присутнім міцного здоров’я, довголіття, наголосивши, що влада докладатиме усіх зусиль, для підвищення якості життя літніх людей.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування Марія Лютик у своєму виступі розповіла: «Відзначення Дня людей похилого віку – це своєрідний звіт про роботу колективу працівників терцентру. Так, цього року провели низку заходів для самотніх літніх громадян, зокрема: у січні – «Свято коляди»та «Меланки»; у лютому – свято до Дня Валентина. З нагоди Дня захисника Вітчизни для воїнів-афганців організували концертну програму та фуршетний стіл у світлиці терцентру; у березні в приміщенні БФ «Карітас» за участю хору «Калинонька» відбувся літературно-мистецький вечір з нагоди 199-річччя від Дня народження Тараса Шевченка; у квітні в світлиці терцентру організували розпис писанок, а також Свято матері.

До Дня Незалежності України у Центрі душпастирства молоді СДЄ УГКЦ для 75 підопічних терцентру накрили святковий стіл і підготували концертну програму.

Відбулися екскурсії у відділ Сакрального мистецтва музею «Дрогобиччина», у музей майстра текстилю, народного художника України Михайла Біласа у Трускавці.

Окрім того, самотні, котрі перебувають на обліку у терцентрі, з нагоди свят отримали продуктові набори, які соціальні працівники рознесли по домівках: до Різдва – різдвяні калачі для 317 осіб; до Великодня – 400 продуктових наборів загальною вартістю 25 тис. грн.; до Дня Конституції – 340 продуктових наборів вартістю 15,6 тис. грн.; до Дня Незалежності – 340 продуктових наборів вартістю 14 тис. грн.

З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку самотні громадяни, котрі перебувають на обліку у терцентрі, отримали солодкі подарунки. Окрім того, 266 осіб, у яких низький рівень пенсії, отримають (поштою) по 100 гривень матеріальної допомоги для заготівлі картоплі».

Окрасою заходу стали зворушливі музичні композиції у виконанні хору клубу пенсіонерів та ветеранів «Калинонька», що діє при терцентрі (музичний керівник – Мирослав Романяк), Віктора Магери, вихованців дитячої музичної школи №1 Олени Щипанської та Василини Ковальчук (художній керівник – Роман Ілик). Для гарного настрою прозвучали дотепні гуморески.

У затишній, родинній атмосфері за святковим столом літні дрогобичани мали змогу поспілкуватися, поділитися спогадами, послухати українських пісень. Адже коли людина виходить на пенсію, коло її спілкування звужується, вона підсвідомо відчуває себе менш потрібною. Тож дуже приємно, що учасники дійства поверталися додому щасливі й задоволені, дякували організаторам за гарне свято.

А організувати таке гарне свято вдалося завдяки організаційній праці колективу терцентру і за спонсорської допомоги керівників: магазину «Євро-секонд-хенд» (Назарій Яремчук), туристичної фірми «Глобус-сервіс» (Світлана Захарова), магазину «Посуд» (Анна Золокотська), магазину «Будклас» (Андрій Григоровський), приватного нотаріуса Олени Куртяк, і звісно, кафе-бару «Зорепад» (Богдан Іванців), який гостинно надав приміщення для проведення заходу.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

Мешканців Дрогобиччни турбує питання врегулювання суперечностей в законодстві

У понеділок, 30 вересня, черговий особистий прийом виборців Дрогобицького 121-го виборчого округу провів народний депутат України Роман Ілик. Цього дня він зустрівся з мешканцями Дрогобицького району. Також на прийом до народного обранця прийшли виборці з Дрогобича та Стебника.

Участь в особистому прийомі громадян також взяв голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.

Сьомий за ліком особистий прийом громадян засвідчив: усе частіше краян турбує питання законодавчої ініціативи та врегулювання законодавчих суперечностей.

Водночас, звернення мешканців також традиційно стосувалися питання лікування і оздоровлення, працевлаштування, розв’язання питань, пов’язаних із соціально-економічною інфраструктурою регіону. Загалом, було розглянуто більше двох десятків звернень.

Зокрема, сільський голова с.Медвежа Степан Коваль розповів про намір медвежанців провести реконструкцію одного із приміщень села з тим, щоб там зафункціонувала дошкільна дитяча установа. Голова с.Болехівці Дарія Ясеницька наголошувала на проблемі непроходження коштів через Держказначейство України, внаслідок чого у селі не можуть здійснити заплановані роботи та відремонтувати дороги. Сільський голова с.Долішній Лужок Василь Котик просив сприяння в питанні завершення будівництва Народного дому. А сільський голова с.Бистриця Ярослав Комар озвучив клопотання щодо облаштування території біля пам’ятника Тарасові Шевченку та оновлення постаменту.

«Проблемні питання, які порушили сільські голови, вказують на те, що вони дійсно вболівають за долю своїх територій. Сьогодні, в надзвичайно складний соціально-економічний час, їм чи не найважче. Адже односельчани чекають від своїх голів конкретних дії, а непрофесійна центральна влада усі процеси розвитку і модернізації гальмує. Ми уважно розглянемо кожне звернення і максимально посприяємо у розв’язанні питань, які належать до нашої компетенції», - запевнив парламентар.

Окремо Роман Ілик зупинився на темі реконструкції пам’ятника Тарасові Шевченку, що височіє при в’їзді до Дрогобицького району та органічно вписався у загальну картину місцевості.

«Це гарна і дуже актуальна ініціатива. Адже в наступному році ми святкуватимемо 200-ліття від дня народження українського Кобзаря. І пам’ятник, який возвеличується на горі при в’їзді до Франкового краю, повинен нести усю велич українського Генія. До речі, це один із перших пам’ятників Шевченкові на Дрогобиччині. Тож ми обов’язково спільно з місцевою владою включимося у цей процес і спробуємо довести його до логічного завершення», - запевнив парламентар.

Також зі своїми турботами до обранця звернулися інші мешканці Дрогобиччини. Так, голова спілки політв’язнів Дрогобича Ярослав Барабан попросив парламентаря з’ясувати, чому так сталося, що згідно з Постановою КМУ, ті, хто сидів у тюрмах та народився у засланні в Сибірі, і мали б отримувати допомогу від держави, її не отримують – вона до них не надходить.

Галина Кітраль розповіла, що має сестру-інваліда, яка потребує слухового апарату вартістю 12-20 тис.грн. Пані Галина звернула увагу, що станом на сьогодні у країні нема такої державної програми, завдяки якій люди з обмеженими можливостями мали б змогу отримувати безоплатно або на основі часткової оплати необхідне для нормальної повноцінної життєдіяльності спорядження, та попросила Романа Ілика вивчити це питання. «Адже людей із аналогічними проблемами у країні є багато. Доцільно було б, щоб держава подбала і про них», - акцентувала заявниця.

Від ще однієї заявниці зі смт.Підбуж прозвучало схоже звернення – щодо законодавчої ініціативи в галузі охорони здоров’я. Жінка розповіла: її син хворіє на рідкісне захворювання муковісцидоз. Воно надзвичайно складне і дороге в лікуванні. Допоки хлопець був неповнолітнім, держава сприяла ліками. Але коли досяг повноліття, допомоги не стало. «Мало хто із хворих на муковісцидоз доживає до цього віку. Нам, Богу дякувати, пощастило. Але на загальнодержавному рівні невідомо, що робити далі таким людям, як їм допомагати…», - резюмувала жінка.

Кілька заявників просили допомоги в розрізі ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного значення, зокрема у школах, Народних домах, садочках. Звучали питання, пов’язані із господарськими і житловими конфліктами (Дрогобич) та щодо неадекватної поведінки чиновників в органах місцевого самоврядування, зокрема у Стебнику.

Також під час особистого прийому громадян, окрім звернень, звучали і слова вдячності для народного депутата України щодо питань, які за сприяння парламентаря вдалося вирішити. Зокрема, мешканець с.Лішня Богдан Іванців подякував Романові Ілику за допомогу у розв’язанні проблеми, яка роками турбувала частину лішнянської громади.

Прес-служба Романа Ілика

 

Рак грудної залози – порятунок є!

7-21 жовтня – Дні профілактики захворювань грудної залози у жінок

Якщо у вас з’явилася щонайперша думка «чи це не рак грудей?» – жодного самолікування, жодних знахарів. Негайна консультація у фахового лікаря-онколога. Наслідок зволікання – фатальний.

За статистикою, в Україні кожні 30-40 хвилин діагностують рак молочної залози, і кожної години від цієї хвороби помирає жінка. У Львівській області щороку через рак молочної залози передчасно йдуть із життя приблизно 400 жінок. При цьому у 30% випадках рак виявляють на пізніх стадіях. Як це пояснити: з одного боку, очевидний масовий страх перед цією хворобою, з іншого – жінки не кваплять йти до лікаря?

Ми боїмося, що статистика, яка була названа вище, може бути й гіршою... У чому тут річ? Насамперед необізнаність суспільства із проблемою, і з тим, коли і до кого слід звертатися. Спрацьовує хибна логіка. А для чого йти до лікаря, коли у мене нічого не болить? Але рак починає боліти у третій, четвертій стадії, а це вже надто пізно…. Через таке легковажне ставлення до власного ж здоров’я, відсоток запущеного раку у нас, на жаль, є дуже великим.

Друга причина – ми так і не відновили систему регулярних профілактичних оглядів. За Союзу дуже багато соціальних благ надавалося за місцем праці. Зокрема, на заводах та фабриках оглядалися жінки. Такими профілактичними щорічними заходами було охоплено, щонайменше, 50% жіноцтва. Так от, розгалужену систему соціальних послуг, прив’язану до місця праці, було зруйновано. Замість цього нічого іншого не запропоновано. Негативні наслідки цього грандіозного перерозподілу соціальних благ особливо гостро проявилися у сфері охорони здоров’я. Скажімо, у справі профілактики ракових захворювань ми тепер можемо покладатись хіба що на свідомість людини. При цьому достукатися до цієї свідомості не так легко. Наприклад, в Ізраїлі заохочують жінок проходити періодичне обстеження стану молочної залози тим, що за все платить держава. Відгукується не більше як 50% жінок.

Третя причина. У нас дуже слабко працює первинна ланка – це лікарі, які в районах (за місцем проживання) безпосередньо спілкуються з пацієнтами. Це сімейні лікарі, терапевти, фельдшери, акушери.

Кожна жінка дітородного віку щороку має пройти огляд у онколога та гінеколога. Після 40-45 років це слід робити обов’язково, до того ж у такому віці вже треба один раз на рік проводити обстеження на мамографі.

Водночас хочемо наголосити, що і молодим жінкам все ж таки слід взяти за правило щороку проходити такі огляди, оскільки, на жаль, за останні 5-6 років ми фіксуємо захворювання на рак грудної залозу у щораз молодших вікових групах.

Також треба розуміти, що рак – це не гостре захворювання, це не апендицит, який формується за лічені години. Це процес, який розвивається роками. Вважається, що від формування ракової клітини до утворення пухлини, завбільшки півтора сантиметра, яку можна виявити клінічно, може пройти від 2 до 6 років.

Є ще одна причина, чому молодим жінкам слід регулярно навідуватися до мамолога. Рак – це, як правило, гормональне захворювання. Тобто, зростання ракових клітин стимулюється власними гормонами жінки. Часто ці гормональні зрушення призводять до утворення у молочній залозі доброякісних гіперплазій. Їх стан треба регулярно контролювати, бо є чималий ризик переродження цих утворів у рак. Тому при найменших симптомах – біль у грудях, поява якогось вузлика, деформації молочної залози – негайно до лікаря! По-перше, не треба лякатись, бо це не обов’язково може бути таким небезпечним захворюванням, як рак. По-друге, слід зрозуміти, що важливим є контроль і вчасна діагностика. Рак – це не вирок. Адже у понад 95% випадків діагностуваного раку на ранніх стадіях, після вчасно отриманого лікування, люди довго і комфортно живуть.

Застерігаємо жінок від спокуси самопризначення обстежень. Часто трапляється, що приходить жінка і просить зробити їй мамографію і все…. Її не цікавить консультація лікаря, нічого, тільки мамографія! У цьому випадку хочемо наголосити ось на чому; у жінок до сорока років мамографію ми практично не застосовуємо, бо вона малоінформативна: щільність тканини грудної залози у такому віці є досить висока і, як наслідок, можлива значна похибка у трактуванні цього обстеження, особливо без консультації та огляду онколога.

Як відомо, рак грудей посідає перше місце поміж онкологічних захворювань у жінок не тільки в Україні, а й в світі. Так, щорічно у світі діагностується близько 1 млн нових випадків на це захворювання (15 тисяч з них – в Україні). При цьому в США, і в країнах Західної Європи наявна тенденція до зростання. Медики стверджують, що людство на порозі показника 1,5 млн захворювань на рік. Можливо, рак грудної залози – це плата за «західний» комфорт.

Проблема раку грудної залози – це соціально-медична проблема. Боротися з цим захворюванням – це завдання всієї мережі охорони здоров’я. Багато жінок готові померти, але не втратити груди. Цей стереотип треба змінювати, тому зараз при лікуванні раку грудної залози є можливість зберегти груди, більше того, дуже низька ймовірність втратити здатність дітонародження після проходження лікування цього захворювання.

Новітні технології у медицині, високоточні прилади для діагностики та лікування сьогодні є в України. Це дозволяє не тільки виявити онкологічну патологію на найраніших стадіях, при яких лікування найбільш ефективне, але й запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Я.СТРИЙСЬКИЙ, головний лікар Дрогобицької онколікарні №3

В.САСАЙ, завідувач стаціонарного відділення

 

Теофілю Федику – 85!

Сьогодні свій 85-річний перевал переступає поважний краянин, багатолітній політв’язень, учасник Норильського повстання, багатолітній голова Стебницької спілки політв’язнів Теофіль Федик.

Мабуть, високий поріг прожитих років не важко долати, якщо душа легка від світлих почуттів і добрих справ. А їх у п.Теофіля – ой як багато!

За його плечима – викошене поле, укладене високими покосами. Він з когорти тих, хто понад усе в житті ставили Україну. Змагалися за неї. Платили за це в’язницями, вигнанням та особистим щастям.

Пан Теофіль – це гідний приклад життєлюбства, громадянської мужності, відданості, внутрішньої волі й нескореності.

Надто багато випробувань випало на його долю. Та на життєвих перехрестях не проклинав темряви, а знаходив і запалював свічку. Ніколи не питав, що Україна зробила для нього, а віддавав себе їй сповна. Такими звеличується народ. Такі мусять бути в кожній історичній добі, аби не згасав вогонь священної любові до рідної землі.

Тож не дивно, що він і нині боліє нашим українським безголів’ям, що тривогою й неспокоєм назавше прописані в його серці, за Україну, за могуть її коренів під вітрами, злими й підступними.

Краса душі пророча і проста,

Як крапля сонця. Спраглим до знемоги.

Тремтить душа – у ній одна сльоза:

Не дай нам, Боже, збитися з дороги.

У своїх 85 він і надалі служить рідному народу своєю одвертою незрадливістю, сповненої енергії й завзяття, тільки йому властивого. Він у постійному русі, в леті, в турботах за тих, хто потребує його допомоги, поради чи підтримки.

Теофіль Григорович – людина високоосвічена, високодуховна, шляхетна, з глибоким розумом і щирим серцем.

Від нього віє тихим, вольовим спокоєм і звичайною людською доброзичливістю, якої так бракує в теперішньому світі. На його устах незмінна привітна посмішка до людей, до сонця і до всього сущого.

А скільки світла в його очах… Дивовижної, яскравої внутрішньої краси, життєвої мудрості й доброти. А ще молодечого блиску… Бо Господь винагородив його потребою не гнутися, ні перед ким, і ні перед чим. Навіть під власним тягарем пережитого й переболілого, упокорюючись лише силі Духа і Волі Всевишнього.

Його осінь оповита легким сутінками. Пахне жоржинами, майорами, яблуками і бджолиним медом. Голова його в срібній короні сивого досвіду, а душа молода. І він ще так багато сокровенного має сказати людям.

Глибокоповажний і дорогий Теофілю Григоровичу!

Вітаючи Вас з ювілеєм, випрошуємо у Всевишнього:

Хай Небо убезпечує спокій Вашій душі, а Господь освітлює долину земну!

Хай кожна клітинка Ваша безустанно чуває благодать Отця Небесного!

Нехай душа оживає вічним та віщим покликом щастя – здатністю повертатися до часу й кидати йому виклики!

Нехай безконечність Божих ласк стає запорукою дорідного ужинку в життєвому винограднику!

Аби кришталева чаша буття земного Вашого по вінця виповнювалася теплотою людських душ!

Аби ми до понад Ста освячувалися любов’ю Вашого серця! З роси і води! На многії літа!

О, Боже, ти живеш над нами.

Тебе благаємо в цей час:

Пошли здоров’я ювіляру

І збережи його для нас.

Стебницька міська організація товариства «Просвіта» Л.Волошанська,

Дрогобицька міськрайонна організація МБУ «Центр національного відродження» К.Іваночко,

Стебницький осередок Спілки політв’язнів України Р.Пацула,

Стебницька станиця Всеукраїнського братства ОУН – УПА М.Тершівська, Стебницька міська організація Всеукраїнського товариства «Меморіал» М.ТимишинСоздан 04 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником