ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Не просто професія – поклик душі
Третього жовтня у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім.Ю.Дрогобича відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників освітньої галузі. Керівництво міста на заході представляли міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський та секретар міської ради Тарас Метик.

«Учитель – це не просто професія, це поклик душі і призначення дане Богом. Освітянська праця вимагає невтомного пошуку, високої відповідальності і професіоналізму. Саме ці риси притаманні потужному колективу педагогів міст Дрогобича та Стебника, який славиться вагомими здобутками й переконливими успіхами у справі навчання та виховання підростаючого покоління», - зазначив у вітальному слові О.Радзієвський.

Очільник міста наголосив, що, незважаючи на всі труднощі, система освіти Дрогобича та Стебника зберігає свій творчий потенціал, оновлюється, збагачується новими ідеями, утверджує демократичні засади.

Також міський голова звернув увагу на те, що у будь-якій галузі є певні вимоги часу. Для освітян – готувати справжніх патріотів, розумне покоління і свідомих громадян.

О.Радзієвський щиро подякував усім освітянам загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, ліцеїв, коледжів, а також викладачам Дрогобицького державного педагогічного університету за самовіддану жертовну працю, за учительський талант, за формування української національної еліти.

Під час урочистостей міський голова вручив подяки кращим освітянам Дрогобича та Стебника за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі і з нагоди професійного свята.

Освітян також вітали начальник відділу освіти Дрогобицької міської ради Петро Сушко, проректор з науково-педагогічної роботи ДДПУ ім.І.Франка Ю.Кишакевич, народний депутат України Роман Ілик. Урочисті заходи завершилися святковим концертом.

За інформацією прес-служби виконкому

 

Педагоги району приймали вітання

Третього жовтня у районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Від районної державної адміністрації з професійним святом педагогів привітав заступник голови РДА Олександр Філіпенко. Від імені голови РДА Михайла Винницького він подякував освітянам за їхню самовіддану творчу працю. У вітальному слові п.Філіпенко наголосив, що в сьогоднішньому прагматичному та інформаційно наповненому світі до педагога ставляться особливі вимоги. І вчителі Дрогобицького району з честю виконують покладені на них суспільством обов’язки. Про це свідчать результати олімпіад, високий рівень знань, який демонструють при вступі до ВНЗ випускники сільських шкіл Дрогобиччини. Водночас, щоб добре працювати, педагоги повинні відчувати, що держава дбає про них. Олександр Іванович повідомив, що голова райдержадміністрації прийняв рішення про виплату всім педагогічним працівникам 50% винагороди, а вчителям, чиї вихованці стали переможцями обласних та Всеукраїнських олімпіад, буде встановлена 60% виплата. Поряд з цим робиться все для того, щоб вчителі району вчасно отримували заробітну плату.

Кращих педагогів та керівників навчальних закладів нагородили грамотами райдержадміністрації.

Отець Любомир Митник, благословивши педагогічних працівників на добру успішну працю, зробив наголос на професії вчителя як людини, яка покликана виховувати майбутнє людства, створеного Богом змінити світ на краще.

Із професійним святом присутніх привітали заступник голови районної ради Роман Урбан, керівник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Стецко.

Усі присутні на святі педагоги отримали квіти від депутата районної ради Юрія Кулинича.

Учнівські творчі колективи подарували улюбленим учителям концертні номери. Власні пісенні твори виконала Оксана Винницька.

За інформацією прес-служби РДАСоздан 08 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником