ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 6 листопада 2013р.




Пишемо історію!

4 листопада 2014 року редакції часопису «Галицька Зоря» виповниться 75

Післявчора виповнилося 74 роки від дня заснування часопису «Галицька Зоря». Щоправда, за майже три чверті століття газета змінила декілька назв (зрештою, як і більшість друкованих ЗМІ, що видавалися, так би мовити, до і після нашої ери). Поза тим, залишилася спадковість досвіду, традицій, творчого духу, який десятиліттями плекала ціла плеяда відомих сьогодні на Дрогобиччині та далеко поза його межами особистостей. Щоби когось не оминути, не будемо називати сьогодні ці імена.

На все свій час. Редакція фундаментально і відповідально готується до 75-го ювілею, який разом із Вами, шановні читачі, відзначимо в листопаді 2014 року. Відтак, щиро сподіваємося, спільними зусиллями у друкованому слові відтворимо яскраву і багатогранну історію редакції газети, яка стала не тільки фактом, але й фактором громадського життя нашого краю.

Редакція «ГЗ»

 

Львівщиною керуватиме Олег Сало

31 жовтня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представив новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Олега Михайловича Сала.

«Я вдячний за довіру Президента України і дбатиму про добробут, щастя та мир мешканців Львівщини. Робитиму все можливе, аби налагодити співпрацю між всіма гілками влади», – сказав новопризначений голова ЛОДА та запевнив, що в найкоротший термін вивчить проблеми кожного району.

Попередній очільник Львівщини Віктор Шемчук, який керував областю вісім місяців, став радником Президента України Віктора Януковича.

45-річний генерал Олег Сало – уродженець Львівщини. Від 1995 року працював інспектором МРЕВ УДАІ у Львівській області, начальником РРЕВ відділення ДАІ Жовківського району. У 1998 році Олег Сало керував обласним МРЕВ, у 2000-му році був начальником ДАІ у Львівській області, а через три роки, у віці 35 років, став начальником обласного УМВС і отримав генеральські погони. У 2005 році тодішній міністр МВС Юрій Луценко звільнив Олега Сала з посади. Навесні 2010-го О.Сало очолив ГУ МВС у Рівненській області, в 2012-му – міліцію Івано-Франківщини.

А вже 1 листопада голова Львівської ОДА Олег Сало зустрівся із головами Городоцької, Сокальської, Жовківської, Дрогобицької, Миколаївської та Яворівської райдержадміністрацій.

Під час зустрічі керівники районів поінформували очільника області про економічну, соціальну та політичну ситуацію в районах. Також заслухали інформацію про виконання місцевих бюджетів. Найкраща ситуація із виконання зведеного районного бюджету (114%) за підсумками 10 місяців є у Дрогобицькому районі. Також бюджет виконується у Миколаївському (103,3%) та Яворівському (99,3%) районах. Проблемними для районів залишається питання виплати заборгованості із заробітної плати, залучення інвестицій, наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та облаштування внутрішніх вбиралень у школлах.

Олег Сало доручив головам РДА підготувати зведений лист щодо боржників із виплати заробітної плати та скласти узагальнений звіт з цього питання. Також першочерговими завданнями для районів, та й області загалом, керівник області назвав підготовку до опалювального сезону, завершення облаштування внутрішніх вбиралень у школах, погашення заборгованості із заробітної плати та налагодження взаємодії усіх органів управління.

Вл.інф.

 

Гілка Залужан – у «Дерево пам’яті»

У Дрогобичі триває робота над втіленням Всеукраїнського проекту «Дерево пам’яті». Днями ковану гілку символічного дерева презентувала громада с.Залужани Дрогобицького району. Виготовив її молодий, талановитий коваль Роман Домін.

Нагадаємо, що долучитися до започаткованого у Дрогобичі проекту зголосилися Житомирська, Одеська, Київська облдержадміністрації, Дрогобицька райдержадміністрація, місто Трускавець, Миколаївський район Львівської області.

За попереднім задумом, майстри народного промислу кожного із регіонів виготовлять одну з гілок, яка буде вмонтована в символічну ковану калину і свідчитиме про пошанування пам’яті невинно убієнних людей.

Як зазначив секретар міської ради Тарас Метик, участь у цьому проекті допоможе об’єднати всю Україну навколо однієї мети – увіковічення пам’яті жертв політичних репресій.

Символічне коване «Дерево пам’яті» заплановано встановити на території меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській» до 80-річчя Голодомору 1932-33 років.

За інформацією прес-служби виконкому

 

Вітали працівників соціальної сфери

Традиційно у першу неділю листопада в Україні професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. З цієї нагоди 1 листопада у сесійній залі ратуші відбулася святкова зустріч міського голови Олексія Радзієвського та секретаря міської ради Тараса Метика з соціальними працівниками міста.

У Дрогобичі у цій галузі працюють майже 300 спеціалістів. Це працівники Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (керівник – Іван Терлецький); міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Оксана Матчишин); міського територіального центру соціального обслуговування (Марія Лютик); Управління Пенсійного фонду України у Дрогобичі та Дрогобицькому районі (Любов Яневич); Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості (Богдан Волошин); Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дрогобицькому районі (В’ячеслав Плазинський).

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Олексій Радзієвський підкреслив, що відзначення на державному рівні Дня працівника соціальної сфери свідчить про високу оцінку відповідальної та благородної праці тих, хто не лише за професійним обов’язком, а й за покликом серця присвячує себе служінню людям, які потребують підтримки, особливої допомоги та турботи.

Міський голова розповів, що спеціалістами Управління праці та соцзахисту населення щороку виплачується державних соціальних допомог 12-ом тисячам одержувачів на суму 75 млн 500 тис. грн. На обліку в управлінні перебувають понад 21 тисяча пільговиків, яким надаються пільги на суму майже 10 млн грн. Субсидіями на відшкодування витрат з оплати послуг ЖКГ користуються 3,5 тисячі сімей на суму 4 млн 900 тис. грн. Серед них – 400 багатодітних родин, 492 сім’ї учасників бойових дій.

У центрі зайнятості щоденно обслуговують понад 500 мешканців Дрогобича та району, а завдяки колективу терцентру турботу та підтримку відчувають майже 2000 самотніх непрацездатних мешканців і людей похилого віку.

З нагоди свята міський голова побажав присутнім міцного здоров’я, щастя й благополуччя, успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. «Нехай епіграфом Вашого життя будуть слова нашого всесвітньо відомого земляка Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», - завершив виступ О.Радзієвський.

З нагоди професійного свята найкращих працівників галузі нагородили грамотами Дрогобицької міської ради. Завершилися урочистості святковим концертом.

За інформацією прес-служби виконкому

***

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький підписав розпорядження про нагородження до Дня працівників соціальної сфери.

Грамотами РДА за багаторічну сумлінню працю у сфері соціального захисту відзначені керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, головний лікар районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук, директор Підбузького геріатричного пансіонату Віра Баброцяк, директор Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Дрогобицькому районі В’ячеслав Плазинський, інші працівники соціальної сфери.

 

У районі відзначили 95-річчя ЗУНР

31 жовтня в районному Народному домі відбувся святковий вечір з нагоди 95-х роковин утворення Західно-Української Народної Республіки. В урочистостях взяли участь представники влади та громадськості району.

Реферат про важливу подію в історії українського державотворення виголосила вчитель Добрівлянського НВК Валентина Кіндратів.

Учасники художньої самодіяльності сіл району, учнівські колективи виконали твори на стрілецьку та повстанську тематику, сучасні патріотичні поезії, пісні та хореографічні номери. Школярі Довжанської гірської школи здійснили хвилюючу постановку на тему трагічних сторінок боротьби українського народу за незалежність.

Присутні на святковому вечорі аплодували переможцям ХІV дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»: Назару Боцику з Уличненської школи, Тетяні Грицан із Модрич, Степану Критчаку з Попелів, Олесі Маршалок із Михайлевич, сімейному тріо Токарчуків із Меденич, танцювальному колективу з Уличного.

За інформацією прес-служби РДА

 

Піску на зиму наразі бракує

На оперативній нараді міський голова О.Радзієвський загострив увагу присутніх на питанні заготівлі піщано-соляної суміші до зимового періоду.

Як зазначив директор департаменту міського господарства Іван Лепкий, при потребі 1200 тонн на сьогодні є лише 35 т піску та 15 метрів кубічних солі. Причина банальна. Закупівлю піскосуміші для підсипання доріг та тротуарів взимку не вдається зробити через блокування коштів казначейством. Міський голова наголосив на необхідності шукати інші шляхи розв’язання цього питання, адже безпека громадян – понад усе.

 

І знову про люки

Тривалий час на вулицях Дрогобича зникають каналізаційні металеві кришки і решітки. Це – не лише багатотисячні збитки для бюджету, а й загроза здоров’ю чи життю людей. Як відомо, їх викрадають зловмисники, заробляючи таким нечесним шляхом гроші.

Розшукові та профілактичні заходи правоохоронних органів не дали бажаного результату, а тому 29 жовтня відбулася зустріч першого заступника міського голови Олександра Коростельова з власниками приймальних пунктів металобрухту у Дрогобичі. Таких пунктів, що мають ліцензію на свою діяльність на території міста, зафіксовано шість. О.Коростельов наголосив на необхідності контролю з боку влади та самих підприємців щодо цього питання, адже усім небайдуже, як виглядає Дрогобич.

Під час зустрічі досягнуто домовленості про ретельний огляд підприємцями металобрухту, який приймається.

Окрім того, за результатами інвентаризації міського господарства було виявлено, що сьогодні у Дрогобичі бракує понад 100 люків та решіток. Щоб допомогти міській господарці, власники пунктів прийому пішли назустріч владі і дали згоду організувати збір необхідної кількості брухту чавуну для виготовлення нових металевих люків та решіток, щоб найближчим часом перекрити місця, де їх зараз немає. Отже, скоро мешканці Дрогобича зможуть безпечно ходити вулицями.

За інформацією прес-служби виконкому

 

Благородна місія урізьких школярів

Днями учні Урізької СЗШ долучилися до благородної місії, взявши участь в акції «Посадимо захисні придорожні смуги».

Учні 8-11 класів під керівництвом директора школи М.Г.Нащочича та класних керівників Г.Й.Квятківської (8 кл.), М.С.Блюма (9 кл.), Г.І.Волощук (10 кл.), Г.І.Гром (11 кл.), вчителя трудового навчання Ю.М.Чаплі дружньо взялися до роботи.

Як вправно і завзято діти працювали: хлопці викопували ямки, а дівчата акуратно закладали в них молоденькі пагінці берізок, тополь, ялинок, дубів тощо. Діти знали, що творять добру справу, адже колись побачать, ідучи дорогою до Дрогобича, алею дубів, ялин, берізок, тополь.

Буде приємно і радісно від цього на душі.

То ж хочеться просити всіх:

Бережімо, люди, землі, води,

Кожну квітку в лузі, деревце,

Вбивцею не стань краси – Природи,

Пам’ятаймо, діти, й ми про це…

Г.КВЯТКІВСЬКА, вчитель укр. мови і літератури Урізької СЗШ

 

«Ми восени таки похожі,

Хоч капельку на образ Божий»

Уже вкотре люди похилого віку, інваліди, котрі перебувають на обліку у відділеннях Дрогобицького міського територіального центру, мали можливість доторкнутися до прекрасного, відвідавши музеї Дрогобича та Трускавця.

Нещодавно вони знову мали таку нагоду і, буквально, потримали в своїх руках столітній ключ від святині, мистецької пам’ятки – дерев’яної Церкви Святого Юра та задумали бажання. Цікаву розповідь про історію музею та розписи провела екскурсовод Юлія Лаврис. Приємно вразило відвідувачів, що саме в їхньому місті розташована одна з найкращих пам’яток давньої української сакральної архітектури.

Свої почуття та враження від екскурсії до святині одна з відвідувачок передала такими словами поета і художника Тараса Шевченка:

І хочеться сповідатись,

Серце розповити,

І хочеться... Боже милий!

Як хочеться жити..!

Вл.інф.

 

Офіційні відомості Дрогобицької міської ради

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», доручення голови ЛОДА у Дрогобичі створюється Центр надання адміністративних послуг. Він розташований у приміщені ратуші. Дрогобицька міська рада 27 вересня ц.р. прийняла рішення про створення Центру надання адміністративних послуг та затвердила положення про Центр. Будуть внесенні зміни до штатного розпису виконавчого комітету для введення трьох посад адміністраторів. Основними принципами роботи центру будуть відкритість і прозорість, зручний для громадян графік роботи. Відпаде необхідність безконечного відвідування різних закладів і установ для отримання відповідної послуги.

Для впровадження відкритого доступу громадян до інформації про адмінпослуги, які надаються органами виконавчої влади та іншими державними структурами, розробляються та впроваджуються інформаційні карти надання адмініпослуг для громадян та суб’єктів підприємницької діяльності. У них міститься вичерпна інформація про адміністративну послугу, а саме: інформація про суб’єкт надання послуги – його адреса, телефон, електронна адреса, прізвище керівника, графік прийому громадян; перелік документів для отримання послуги; інформація щодо платності послуги і термін надання; спосіб отримання документа.

У рамках проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» на поштові відділення скеровано інформаційні карти щодо найпопулярніших серед населення адмінпослуг, щоб громадяни мали змогу надіслати поштою суб’єкту надання послуг пакету необхідних документів (згідно з картою) для отримання адмінпослуги.

***

Комісією з ліквідації незаконно встановлених рекламних засобів разом з працівниками КП «Комбінат міського господарства» проведено рейд з демонтажу незаконно встановлених рекламних засобів у центральній частині міста. Демонтовано 26 рекламних щитів.

Планується продовжити роботу з очищення міста від незаконно встановлених рекламних засобів.

***

У зв’язку з невиконанням представниками ТзОВ «Мостиський хлібокомбінат» домовленості про самостійний демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та продовженням торгівлі з кіосків, згідно з рішенням виконкому Дрогобицької міської ради, комунальні служби міста залучили до демонтажу МАФів. Першим знесли кіоск на вул.М.Грушевського,19.

Представники власника, розуміючи серйозність намірів міської влади, зобов’язалися самостійно провести демонтаж решти кіосків.

 

До відома депутатів Дрогобицької міської ради!

28 листопада 2013 року о 10.00 відбудеться ХХХVІ сесія Дрогобицької міської ради шостого скликання. На розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

1. Бюджетні питання.

2. Питання приватизації.

3. Земельні питання.

4. Різне.

Міський голова Олексій РАДЗІЄВСЬКИЙ

 

Шановні мешканці Дрогобича!

У зв’язку із розробленням проектної документації для будівництва житлового кварталу індивідуальної забудови (друга черга) в районі міської лікарні (позаду пологового корпусу та дитячої лікарні) на вул. А.Шептицького, на виконання рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.04.2013р. №82 «Про надання дозволу на виготовлення проектів детального планування територій вулиць А.Шептицького, У.Кравченко, Горішньої Брами, Паркової та Трускавецької м.Дрогобича», просимо на зазначеній земельній ділянці не здійснювати роботи сільськогосподарського призначення. Також просимо вносити свої пропозиції та корективи щодо цього питання зацікавлених осіб.

О.КОРОСТЕЛЬОВ, перший заступник міського голови

 

Депутат, із якого варто брати приклад

До редакції звернувся пенсіонер Олег Костянтинович Паньків. Він розповів, що у мікрорайоні Млинки на вул. Кецала має житловий будинок і вже багато років користується земельною ділянкою – займається садівництвом і городництвом. Пан Олег вирішив приватизувати цю земельну ділянку і, знаючи, що це тривала бюрократична процедура, звернувся за допомогою до депутата Дрогобицької міської ради Михайла Шеремети. Михайло Михайлович уважно вислухав виборця, попросив написати заяву і роз’яснив, які саме документи необхідно додати.

Олег Паньків був приємно здивований, що його питання вирішили оперативно: трохи більше, ніж за тиждень заяву розглянула земельна комісія, і депутати позитивно проголосували на сесійному засіданні.

«Дякую нашому депутату Михайлові Шереметі за відповідальне ставлення до проблем виборців і оперативне реагування на звернення. А ще хочу відзначити діяльність Михайла Михайловича за основним місцем праці – як директора ЗОШ №9. Побувавши у школі, я був приємно вражений: приміщення чисте, відремонтоване, обладнаний власний спортивний зал, оновлене приміщення майстерні. Словом, людина на своєму місці – і як депутат, і як директор школи», - зазначив у своєму листі Олег Костянтинович Паньків.

 

АПТЕКА «ААF» – КОЛИ ЛІКИ ПОТРІБНІ ВЖЕ!

Нещодавно у нашому місті відкрилаcя вже третя аптека мережі аптек «AAF» та ще й цілодобова! Тому спробуємо ближче познайомитися із цією мережею. І у цьому нам допоможе директор фармацевтичного відділу О.Вархоляк, яка розповість нам про її призначення та головні напрями роботи.

- Отже, пані Оксано, яку головну мету своєї роботи мають аптеки AAF?

- Основну мету своєї роботи мережа аптек «ААF» вбачає у прагненні бути найкращою компанією, що надає фармацевтичні послуги найвищої якості за доступною ціною в найповнішому асортименті задля збереження здоров’я нації. Бо ж ліки це не розкіш, а радше необхідність. Тому аптека «ААF» – це коли ліки потрібні вже! А ще це – сучасний фармацевтичний заклади з європейським дизайном і раціональним обладнанням, достатньою кількістю кас і максимумом уваги до клієнта.

Аптека – це соціально скерований бізнес незалежно від форми власності, отже, має бути відповідальним перед суспільством за свою діяльність. Доступність ціни забезпечить можливість більшій кількості відвідувачів поліпшити своє здоров’я. Широкий асортимент забезпечить повноцінне якісне лікування та економію часу на пошук необхідних ліків.

Кваліфікований персонал надасть повну інформацію про препарати, їх застосування, зберігання в домашніх умовах для забезпечення якості та дотримання схем лікування.

Участь аптеки «ААF» у соціальній програмі «Оранж кард» в Україні, дає можливість хворим на бронхіальну астму придбати найпотрібніші ліки з економією від 100 до 250 гривень.

Підтримка аптекою «ААF» «Пілотного проекту» для хворих на гіпертонічну хворобу суттєво здешевлює лікування цього хронічного захворювання.

Ми завжди турбуємося про наших відвідувачів і пропонуємо їм якісні додаткові послуги: індивідуальне замовлення ліків протягом доби, можливість оперативно отримати по телефону повну інформацію про наявність, застосування необхідних препаратів та їх аналогів, можливість розрахунку за допомогою платіжних карток.

Підприємствам та організаціям пропонуємо якісне постачання лікарських засобів і виробів медичного призначення за оптимальними цінами, у стислі терміни, за відсутністю обмеження величини замовлення, з можливістю відстрочення терміну оплати та організацією доставки без зміни вартості замовлення по безготівковому розрахунку.

- Що ж можуть запропонувати аптеки «AAF» своїм відвідувачам?

- На сьогоднішній день у аптеці «ААF» є понад 8 тисяч лікарських препаратів, виробів медичного призначення, косметики, засобів гігієни, дитячого харчування, фітопрепаратів. Усі ліки сертифіковані і цьому тут завжди приділяють особливу увагу, оскільки йдеться про здоров’я людей. Контроль якості продукції при отриманні від постачальника, проводиться уповноваженою особою в кожній аптеці, яка гарантує якість продукції за усіма показниками.

- А що скажете про роботу персоналу?

 - Робота персоналу аптек дуже копітка, вимагає високої кваліфікації та професійної компетентності, надзвичайної уваги, вміння і зусиль з боку провізорів першого столу. Фахівці аптеки постійно підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації, спеціальних заняттях, тренінгах.

- Щоб Ви хотіли б додати на завершення своєї розповіді про мережу аптек «AAF»?

- Здоров’я – найцінніший дар. І саме фармацевти разом із лікарями стоять на його сторожі.

І колектив спеціалістів у білих халатах щоденно несе свою службу та дарує тепло своїх сердець людям.

Завітати в аптеки мережі «AAF» та переконатися у перевагах, які там надаються Ви зможете за адресами у Дрогобичі:

- пл. Т.Шевченка,1/1 (навпроти фонтану), тел. (067) 314-06-89;

- вул. Т.Шевченка,37 (навпроти міської поліклініки), тел.: (067) 674-06-69, (03244) 3-99-21;

- вул. А.Шептицького,16/1 (ЦІЛОДОБОВО), тел.: (067) 341-06-61, (03244) 5-06-31.

 

СПОРТ

Уперше – перші!

Майже місяць (8-30 жовтня) тривав чемпіонат з футболу серед збірних юнацьких команд загальноосвітніх установ у залік 19-их спортивних ігор школярів «Юність Прикарпаття», присвячених 140 річниці батька української фізичної культури Івана Боберського.

Цього року у змаганнях взяла участь рекордна кількість команд – 14. Їх розподілили на дві підгрупи по 7 команд. По дві найкращі вийшли до раунду плей-офф.

І ось 29 жовтня на стадіоні Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського відбувся фінальний матч турніру. За головний приз змагалися команди Дрогобицької ЗОШ №10 та Стебницької ЗОШ №7.

Незважаючи на дощову погоду, на полі точилася справжня чоловіча боротьба – ніхто не боявся забруднити футбольне екіпірування. Гра пройшла за переваги гравців ЗОШ №10, котрі втілили її у три забиті м’ячі. Стебничани намагалися грати на контратаках, проте так і не зуміли вразити ворота суперників.

У підсумку вперше за всю історію турніру звання чемпіона виборола команда ЗОШ №10 (на фото). Срібні нагороди вибороли футболісти ЗОШ №7. «Бронза» дісталася гравцям Дрогобицької гімназії, котра у грі за ІІІ місце з рахунком 2:0 перемогла збірну СЗОШ №2.

Інші команди посіли такі позиції: 4 місце – СШ №7; 5 місце – педліцей; 6 місце – ЗОШ №17; 7 місце – ЗОШ №1; 8 місце – СЗОШ №16; 9 місце – ЗОШ №11; 10 місце – ЗОШ №15; 11 місце – ЗОШ №4; 12 місце – ЗОШ №15; 13 місце – ЗОШ №14; 14 місце – ЗОШ №18.

Урочисту церемонію нагородження провели директор ДЮСШ Іван Файчак, провідний спеціаліст Львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки «Гарт» Микола Грешта, старший тренер відділення футболу Дмитро Курп’як. Команди отримали кубки та грамоти. Відзначили і найкращих гравців змагань у різних амплуа: воротар – Михайло Романів (ЗОШ №10), захисник – Андрій Павлюх (СЗОШ №2), півзахисник – Олександр Іваник (ЗОШ №7), нападник – Вадим Липа (гімназія), бомбардир – Юрій Федак (ЗОШ №10) – 15 забитих м’ячів, гравець турніру – Роман Лещинський (ЗОШ №10).

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради висловлює щиру подяку директорам та вчителям фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, відділенню футболу, медперсоналу Дрогобицької ДЮСШ та меценатам змагань – підприємцям Русланові Стасінчуку та Богданові Монастирському за організацію та допомогу в проведенні змагань.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

До уваги шанувальників футзалу!

Стартує чемпіонат Дрогобиччини з футзалу 2013-14рр. серед чоловіків та вперше серед жінок!

Заявки на участь приймають до 8 листопада ц.р. (довідки за тел. (067) 764-40-78).

Жеребкування – 10 листопада 2013р. о 10.45 у приміщенні ДЮСШ (вул.Ак.Сахарова,2а).

  

ІНФОРМУЄ ПОДАТКОВА

Центр обслуговування – до послуг платників податків

Для якісного та вчасного надання адміністративних, інформаційних і консультаційних послуг у Дрогобицькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області функціонує Центр обслуговування платників податків. Робота Центру сприяє формуванню орієнтованої на платника податків системи адміністрування, підвищенню рівня добровільної сплати податків, формуванню у громадськості високої податкової культури.

У Центрі суб’єкти господарювання та громадяни отримують весь спектр якісних послуг: видача довідок та дозвільних документів, прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції, надання податкових консультацій, допомога у складанні звітності, взяття на облік, а також видача ключів електронного цифрового підпису тощо.

За січень-вересень 2013 року Центром обслуговування платників податків Дрогобицької ОДПІ було надано 52633 послуги, з них 10159 – адміністративні, 2747 – інформаційно-консультативні, 38858 – з прийому податкової звітності та вхідної кореспонденції. Крім того, 869 платників податків отримали, у зручний для себе час, електронний цифровий підпис.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Дрогобицької ОДПІ



Создан 06 ноя 2013



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником