ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

Дрогобиччина футбольна. Підсумки

У Дрогобицькому районі завершилися футбольні змагання. Чемпіонат, який проводить Федерація футболу Дрогобицького району, приніс уболівальникам такі результати.

У Прем’єр-лізі чемпіонство впевнено виборола команда ФК «Новошичі» здобувши 41 очко. Срібні нагороди отримав «СтаР» із Дрогобича – 37 очок, бронзові – ФК «Бандери» (Меденичі) – 36. Далі команди розташувалися так: «Іскра» (Грушів) – 32, ФК «Підбуж» – 32, «Тризуб» (Снятинка) – 29, «Беркут» (Нижні Гаї) – 28, «Карпати» (Доброгостів) – 24, «Карпати» (Уличне) – 23, ФК «Рихтичі» – 17, «Надія» (Дережичі) – 6.

У змаганнях юнацьких складів на першому місці фінішувала команда ФК «Підбуж» – 44 очки, друге-третє місця посіли відповідно «Тризуб» (Снятинка) та «СтаР» (Дрогобич) – по 40.

У турнірі команд Вищої ліги першим фінішувала ФК «Бистриця» – 49 очок. Друге місце у нагуєвицького «Каменяра» – 45, на третій сходинці турнір завершив «Арсенал» (Лішня) – 43 очки.

Далі команди розташувалися так: «Медик» (Трускавець) – 37, ФК «Борислав» – 33, ФК «Бистрий» – 28, «Карпати» (Сторона) – 26, ФК «Медвежа» – 23, «Зоря» (Унятичі) – 17, «Сокіл» (Ясениця) – 9, «Ватра» (Уріж) – 8.

У змаганні юнаків найкращим стала ФК «Медвежа»ФК – 44 очки, друге місце в ФК «Бистрий» – 38, третє – у ФК «Бистриця» – 36.

У Першій лізі на Дрогобиччині нагороди розподілилися так: перше місце в «Олімпії» (Раневичі) – 37 очок, друге – в ФК «Летня» – 34, третє – у ФК «Вороблевичі» – 29.

Серед юнаків перше місце посів колектив із Летні – 34 очки, друге – з Почаєвич – 30, третє – з Михайлевич – 27.

У Другій лізі призові місця посіли такі команди: Сілець – 25 очок, Долішній Лужок – 23, Опака – 16.

***

27 жовтня на стадіон «Карпати» у Трускавці відбувся фінальний матч Кубка Дрогобицького району з футболу. За головний приз змагалися ФК «Підбуж» та ФК «СтаР» (Дрогобич). Ще в першому таймі дрогобицькі гравці зробили вагому заявку на перемогу, забивши три м’ячі. Відзначилися Олег Штибель (6 хв.), Олег Андрушко (20 хв., з пенальті), Андрій Шакалець (42 хв.). Наприкінці другого тайму Юрій Завілов (72 хв.) забив четвертий м’яч. Підбужани спромоглися на гол престижу на 78 хвилині, який забив Роман Кекіс.

У підсумку з рахунком 4:1 перемогу і Кубок району здобула команда «Стар» (Дрогобич), яка виступала в такому складі: Л.Цісельський (46, Я.Тхір),М. Ілик, Н.Юрчак, М.Перхун (78, Р.Берегуляк), А.Федитник, А.Петричкович,О. Андрушко (54, М.Лисовець), Р.Собко, О.Штибель А.,Босько, А.Шакалець. (58, Ю.Завілов). Президент клубу – Р.Стасінчук, тренер – Д.Курп’як.

Спонсорами матчу виступили Руслан Стасінчук та Василь Косюта, які придбали оригінальні кубки та медалі всім учасникам фіналу.

***

14 жовтня, на Покрови, у Трускавці відбувся фінал «малого» Кубка району, в якому переможець Другої ліги ФК «Сілець» екзаменував новостворений футбольний колектив з передмістя Борислава – ФК «Губичі».

Оскільки за команду Сільця виступають відомі на Дрогобиччині гравці – Василь Пилат, Іван Самардак, Ігор Нафус та ін., можна було спрогнозувати їхню легку перемогу над молодою командою з Губич. Футболісти з Сільця впевнено нав’язали свою гру суперникам, мали ігрову перевагу, яку втілили у забитий м’яч.

Але у перерві найстарший тренер у районі – 63 річний Орест Флюнт – знайшов потрібні слова для молодих хлопців з Губич. У другому таймі вони перехопили ініціативу і зрівняли рахунок. Гарний гол головою забив Юрій Лех.

У підсумку володаря кубка довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. У спортивній лотереї з рахунком 8:7 перемогу святкували молоді футболісти ФК «Губичі» з Борислава, честь якої захищали: Петро Грицик, Юрій Федик, Богдан Дурибаба, Володимир Фегецин, Роман Хруник, Андрій Веселовський, Юрій Лех, Микола Гулак, Володимир Костенко, Михайло Поливка, Ігор Бойчук, Дмитро Савчук, Тарас Сипяк, Орест Флюнт, Богдан Костів.

Спонсорами фіналу виступили Ігор Михаць та Роман Білас, котрі придбали кубки та медалі.

Ярослав ГРИЦИК

Дніпродзержинську «Сталь» «кує» Володимир Мазяр

Відбулися перші матчі другого кола чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги, зокрема за участю дніпродзержинської «Сталі», яку очолює наш земляк Володимир Мазяр.

Зігравши внічию в останньому турі першого кола з ФК «Тернопіль», підопічні Мазяра переможно стартували у другому колі, здолавши «Макеевуголь» із Макіївки. Наразі «сталевари» перебувають на другій сходинці у турнірній таблиці і тільки одне очко відділяє їх від лідера – криворізького «Горняка». Але на п’яти дніпродзержинцям наступають тернополяни, які пропускали останній тур через участь у кубку України.

Чи вдасться підопічним нашого земляка виконати поставлене перед ними завдання – піднятися у класі, і, водночас Володимиру Мазяру заявити про себе, як про одного із найуспішніших тренерів-дебютантів? Зважаючи на запеклу боротьбу за путівку до Першої ліги вітчизняного чемпіонату, відповідь ми отримаємо, мабуть, ще не скоро, адже шанс потрапити до вищого дивізіону зберігає  багато команд. Тож побажаємо нашому земляку успіхів!