ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Дива бувають! Святий Миколай «приніс» у дарунок спортивній школі «Медик» мікроавтобус
Довгоочікуваний подарунок до Свята Миколая отримав колектив СДЮСШОР з велоспорту «Медик». 18 грудня на площі перед ратушею міський голова Олексій Радзієвський урочисто вручив директорові спортивної школи Павлу Поповичу ключі від мікроавтобуса «Форд-Транзит 115Т350». «Дива бувають! Ми отримали від Святого Миколая чудовий дарунок!» - сказав, звертаючись до юних велосипедистів та їхніх тренерів, Павло Попович.

Останнім часом у спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик», яку ще в 70-х роках заснував заслужений тренер України Ігор Романишин, виникали проблеми з поїздом до місця проведення змагань. Адже мікроавтобус, отриманий ще під час першої каденції міського голови Олексія Радзієвського, був уже настільки зношений, що його просто здали на металобрухт. Щоб поїхати на змагання, щоразу доводилося шукати транспорт. Тож директор «Медика» Павло Попович та його син – відомий у світі велосипедист Ярослав Попович звернулися до міського голови Олексія Радзієвського з проханням посприяти у придбанні транспортного засобу для школи. Очільник міста пообіцяв допомогти розв’язати цю проблему і дотримав слова. Минуло трохи часу і 18 грудня на площу Ринок в’їхав білосніжний мікроавтобус з написом «Придбаний за підтримки міського голови О.Радзієвського».

Сучасний мікроавтобус «Форд-Транзит», що тепер належить велошколі, має два відділення – пасажирське для спортсменів та вантажне для велосипедів. Оглянути автівку мали змогу усі, хто завітав на площу. Транспортний засіб освятив отець-протопресвітер Михайло Бачинський (УАПЦ).

Виступаючи перед присутніми, Олексій Радзієвський згадав про значні досягнення СДЮСШОР «Медик», де виховали чимало майстрів спорту СРСР та України, а імена Ярослава Поповича та Володимира Білеки добре знають у Європі та світі. Міський голова нагородив грамотами тренерів-викладачів школи Сергія Франка, Володимира Савчина, Анастасію Дуб, веломеханіка й одного зі співзасновників велошколи Леоніда Іванціва. А вихованець «Медика» Юрій Поляков, котрий цього року тричі перемагав у чемпіонаті України, отримав з рук міського голови посвідчення майстра спорту України (на фото).

На знак подяки за сприяння у придбанні мікроавтобуса ще один вихованець СДЮСШОР подарував меру статуетку велоспортмена, а директор Павло Попович – ікону Великомученика Олексія авторства художника Левка Скопа.

Згодом міського голову О.Радзієвського та його першого заступника О.Коростельова запросили проїхатися у новому транспортному засобі вулицями Дрогобича.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автораСоздан 24 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником