ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


І в нас, і у вас хай буде гаразд
 

У серпні 2012 року паспортний підрозділ України «розчинився» у новоствореній державній міграційній службі України. На відповідні посади Львівщини «сватали» людей із системи правоохоронних закладів, за плечима яких є досвід і професіоналізм. Обласну службу доручили інтелігентному, спокійному і розважливому колишньому заступникові управління внутрішніх справ Львівщини Ярославу Скибі. Йому було легко формувати аналогічні міські відділи, позаяк в особистій картотеці було чимало прізвищ гідних людей, з якими довелося працювати. Вакансію у Дрогобичі безапеляційно обійняв Іван Крецул.

Гонорові керівники взялися за облаштування офісів. Ярославу Скибі не довелося переконувати міського голову Олексія Радзієвського в тому, що треба підставити плече Іванові Крецулу, бо він усвідомлював його державницьку позицію у будь-яких проектах, справах. І ось зусиллями всіх Дрогобицький відділ головного управління державної міграційної служби управління у Львівській області днями, а саме на свято Івана, освятив реставрований офіс.

Дійство проходило за традиційними сценаріями. Уляна Воят озвучила ролі і місце міграційної служби у суспільстві. Вона надаватиме послуги у сферах громадянства, реєстрації місця проживання та документування фізичних осіб, працюватиме з іноземцями та особами без громадянства, проводитиме державний контроль за дотриманням законодавства у сфері міграційної ситуації та багатьох інших.

Начальник управління державної міграційної служби України у Львівській області Ярослав Скиба підкреслив важливість і значимість Дрогобицького підрозділу у регіоні. Міський голова Олексій Радзієвський відзначив актуальність подій у контексті європейської інтеграції, позаяк міграційна інституція властива саме цивілізаційним державам. Іван Крецул висловив подяку всім інституціям влади за розуміння і підтримку. Священик о.Бачинський освятив офіс з напутніми словами: «Нехай Божа благодать огорне душі всіх, хто працюватиме тут і переступатиме поріг цієї установи».

Упродовж новосільної процесії вітальні колядки і щедрівки дарував дзвінкоголосий ансамбль «Щасливі діти» Стебницької музшколи під керівництвом Люби Кузьмич.

У святковій імпрезі взяли участь – міський прокурор Володимир Павич, голова міськрайонного суду Андрій Хомик, начальник міськрайонної міліції Андрій Білас, начальник міськрайонного управління юстиції Руслан Щерба, начальник МРЕВ Михайло Кузьмін, начальник міського відділу культури Олег Яводчак, начальник «Укртелекому» Мирон Карп’як, знані у місті люди Володимир Сабат, Ярослав Савшак, Євген Майданюк, Ярослав Лоза та інші.

У щедрому віншуванні добрі слова лунали на адресу всіх, хто працюватиме в головному офісі на вулиці Стрийській, 64 і його філії на вулиці Є.Коновальця, 7/1, зокрема Лесі Кузьмін, Ольги Балашової, Лідії Мороз, Марії Кропивницької, Тетяни Мовчан, Марії Ваврин, Оксани Кутняк та Ірини Кузьменко.

У затишному, освяченому приміщенні колектив з настроєм розпочав наступний трудовий будень. Відповідно відвідувачі відчувають певні зручності.

Володимир ТУРМИС

Фото автораСоздан 24 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником