ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 28 січня 2014р.
Активісти заблокували РДА

24 січня, близько 17.30 понад півсотні активістів увійшли до приміщення Дрогобицької районної ради, на другому поверсі якої розташовані кабінети райдержадміністрації.

Було вирішено, що відтепер тут чергуватиме загін самооборони, який, як зазначили активісти та депутати районної і обласної рад, «пильнуватиме громадський порядок та виконуватиме волю народу». Правоохоронці в ситуацію не втручалися, лише спостерігали, щоб не було порушень правопорядку.

Того ж дня, під час віча на площі Ринок у Дрогобичі, депутат обласної ради Михайло Задорожний зачитав заяву РДА, зробивши з неї висновок, що працівники райдержадміністраці – з народом.

Натомість інший обласний депутат Петро Магур у своїй заяві зазначив, що адміністрації слід ліквідувати, а замість них – створити виконкоми місцевих рад.

Вл.інф.

 

Працівники РДА не потрапили на роботу

25 січня протестувальники заблокували приміщення райдержадміністрації. Таким чином працівники РДА не потрапили на робочі місця, що унеможливило виконання ними своїх повноважень.

Водночас керівництво районної державної адміністрації наголосило, що основними її функціями є забезпечення життєдіяльності району, безперебійної роботи всіх служб та об’єктів господарського комплексу. На сьогодні першочерговими завданнями є забезпечення безперебійної роботи енергетичних служб, доїзду до населених пунктів, належного температурного режиму в навчальних закладах, лікарнях, дитячих садках, об’єктах соціальної сфери.

Свою позицію щодо подій в державі РДА відкрито заявила 24 січня в офіційному зверненні.

Офіційне звернення Дрогобицької РДА

Шановні краяни!

Керівництво та працівники Дрогобицької райдержадміністрації стурбовані ситуацією, яка розгортається в столиці нашої держави – Києві. Ми засуджуємо дії та вчинки осіб, які призводять до каліцтва та загибелі громадян нашої держави. Останнім часом у засобах масової інформації поширюються фото- та відеоматеріали, пов’язані зі знущаннями та тортурами над людьми. Ми вважаємо такі дії неприпустимими і такими, що принижують людську честь та гідність.

Хочемо зазначити, що райдержадміністрація жодних протизаконних вказівок не отримує і не дає.

Сподіваємося, що ситуація, яка склалася в Україні, буде розв’язана мирно та цивілізовано, що допоможе зберегти незалежну і соборну державу.

За інформацією прес-служби РДА

 

У районі створили виконком

У понеділок, 27 січня, пройшла позачергова сесія Дрогобицької районної ради. Депутати прийняли рішення про скасування попередніх рішень райради щодо делегування повноважень райдержадміністрації. Натомість створено виконавчий комітет райради та Народну раду, як це відбулося раніше у Львівській обласній раді.

Вл.інф.

 

Фестиваль призупинили

Як повідомив начальник відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради О.Яводчак, у зв’язку з подіями у Києві вирішено призупинити проведення фестивалю «Колядує Франкове Підгір’я», І-й етап якого мав відбутись вже у неділю 26 січня у Народному домі ім.І.Франка.

Зі слів О.Яводчака відбулась зустріч зі священнослужителями УГКЦ, оскільки у фестивалі беруть участь і церковні хори. Духовенство теж рекомендувало не проводити фестиваль 26 січня. Низку культурно-мистецьких заходів скасовано у навчальних закладах нашого міста, зокрема, IV міський фестиваль «Небо і земля нині торжествують». Про це повідомив начальник відділу освіти Петро Сушко.

Також тимчасово припинив показ вистав музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 

Обрані громадою – відповідальні перед нею

На понеділковій нараді у ратуші міський голова Олексій Радзієвський запропонував хвилиною мовчання вшанувати тих, хто загинув на Майдані. Сумний християнський обряд було виконано. Далі говорили про стан справ у місті, про функціонування всіх служб і виробничих підрозділів, які забезпечують життєдіяльність громади міста.

Секретар міської ради Тарас Метик озвучив деякі думки щодо політичного стану справ не лише у столиці, але і на місцевому рівні. Депутатський корпус тричі збирався на віче, щоб висловити свою позицію. У нинішній ситуації місцеве самоврядування виступає як своєрідний баланс противаг влади. Блокувати ратушу з тим, щоб терміново взяти на озброєння постулат Народної ради наразі немає сенсу. Із зникненням президентської вертикалі є необхідність запровадження виконавчої гілки влади.

- Нині ми є свідками руйнації президентської вертикалі влади, - зазначив міський голова Олексій Радзієвський, - і в цьому немає потреби когось переконувати. Переживаємо складний етап у житті країни. На тлі цих подій міській владі слід сконцентрувати зусилля на виробничу і виконавську дисципліну, керівникам підприємств і сфер обслуговування зорієнтувати свої колективи, щоб не допустити хаосу у житті господарського механізму. Треба згуртуватись як ніколи. Ми обрані громадою і перед нею відповідальні. Ніхто у цій напрузі не має потерпіти. Перед нами стоять непрості випробування. Будуть організаційні перетворення. Ми маємо працювати в нормальному, стандартному режимі…

В.Т.

 

Засідав виконком

23 січня під головуванням міського голови Олексія Радзієвського відбулося засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Головне питання порядку денного – «Про міський бюджет Дрогобича на 2014 рік».

Окрім того, розглянуто питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2013 рік та погодження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника на 2014 рік; про тарифи на послуги з теплопостачання; про надання грошових допомог на поховання; про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами тощо.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 

Саморозпускаються осередки Партії регіонів

24 січня у Дрогобицькому районі припинив існування партійний осередок Партії регіонів. Заяву про саморозпуск осередку під час засідання Асоціації сільських і селищних рад Дрогобиччини зачитав тепер уже екс-голова місцевої парторганізації, депутат Дрогобицької районної ради Йосип Дяків.

Крім того, як інформує інтернет-видання «Трускавецький вісник», 24 січня відбулося засідання Ради Трускавецької міської організації Партії регіонів. Спочатку на засіданні прийняли звернення до Президента України В.Януковича з вимогою не допустити ескалації конфлікту та зробити все, щоб у країні запанували мир та спокій. Потім Рада Трускавецької міської організації Партії регіонів на засіданні одноголосно проголосувала рішення про саморозпуск.

А як вияв жалоби за загиблими на Євромайдані, в готельно-курортному комплексі «Карпати», де розташовувався осередок трускавецьких регіоналів, на державному прапорі прикріплено чорну траурну стрічку.

Лев Грицак, який дотепер очолював ТМО Партії регіонів, вирішив перерахувати 10 тисяч гривень власних коштів родині львів’янина Юрія Вербицького, загиблого під час трагічних подій 22 січня.

 

У Дрогобичі створюють Народну раду

23 січня у Дрогобичі на вечірньому віче на підтримку Євромайдану, представники територіальної громади міста висловились за створення місцевої Народної ради як органу представництва депутатів міської ради відповідно до Декларації проголошення Народної Ради України.

З цього питання віче одноголосно прийняло декларацію, в якій зазначається, що Народна рада Дрогобича створюється як міжфракційне об’єднання на базі депутатських фракцій опозиційних партій для захисту Конституційних прав і свобод громадян і буде спільно діяти з національною Народною Радою.

Віче уповноважило депутатів міської ради, членів робочої ради Майдану Михайла Ваврина, Богдана Іванціва, Ігоря Розлуцького, Романа Курчика від імені територіальної громади міста організувати Народну раду Дрогобича, винести її персональний склад і керівництво на затвердження черговим віче.

 

Буде вулиця Героїв Майдану

24 січня під час віча письменник, краєзнавець Роман Пастух запропонував назвати одну із вулиць Дрогобича іменем Героїв Майдану. Учасники зібрання одностайно підтримали цю ініціативу.

Відповідно до ухвали віча, координаційна рада дрогобицького Євромайдану готує відповідне подання на сесію міської ради, яка вже наступного тижня визначить, яка з вулиць носитиме високе ймення Героїв боротьби за визволення України від кримінального режиму.

 

Дрогобич підтримує Майдан

Під час щоденного Народного віча на підтримку Євромайдану учасників повідомили, що щодня майже сотня дрогобичан вирушають до Києва на Майдан. Люди активно здають пожертви для потреб революції. Наприкінці минулого тижня на дрогобицькому Євромайдані за два дні зібрали понад сто тисяч гривень.

Вл.інф.

 

Дикунська ейфорія породила і осуд, і гнів

Старше покоління наших краян звикло до трагічних сторінок своїх родин. У 40-50-і роки минулого століття під час сталінських депортацій чимало родин опинилися в Сибіру. Але наш люд вижив, і головне зберіг почуття гідності, патріотичний дух.

І ось через півстоліття історія знову «захотіла» повторитися. За волю і свободу уже загинуло може і не один десяток людей (відомих і невідомих). Та найбільше обурила весь народ України дикунська ейфорія озвірілих яничар, котрі катували і знущались із добровольця-патріота М.Гаврилюка. Це потроїло протестні настрої. Люди уже пішли до кінця, бо усвідомили трагічність своєї долі і країни загалом.

Хто б міг подумати, що люди втратять страх перед дикунською ейфорією нелюдів? Мабуть, що лише Бог відає про людський героїзм народів. Ось як озвучив думки Майдану один із учасників цих подій, дрогобичанин Ігор МИХАЙЛИШИН:

- іде нова війна за незалежність України;

- молодь – герої, очі багатьом повибивали, а поруч з ними інші не бояться;

- «Беркут» стріляв у людей, як у тирі;

- Європа не висловлює чіткої думки, щоб не мати подібної ситуації у себе;

- Майдан – це порохова бочка;

- у центрі Києва – війна, а на околицях – байдужість;

- в українців вирвали гідність, як у гранати кільце;

- якщо не відстоїмо свої права, волю і свободу, то через рік буде знищений прапор, два – гімн, три – нація;

- тваринний світ більш гуманний, ніж «Беркут».

В.Т.

 

Ветерани міліції – з народом

25 січня на загальноміському віче колишній керівник дрогобицької міліції, підполковник Михайло Строгуш оголосив заяву працівників органів внутрішніх справ у відставці, в якій висловили свою стурбованість діями правоохоронних органів України.

У заяві констатується: посадові особи, які називають себе міліціонерами та офіцерами української міліції, замість того, щоб захищати український народ від бандитів та злочинців, вчиняють безчинства і беззаконня, зухвало знущаючись над нашими дітьми, братами, сестрами і батьками лише за те, що вони мирно висловлюють свою громадянську позицію, виборюють конституційне право брати участь у мирних зібраннях та висловлювати свою думку.

Колишні правоохоронці заявляють, що не можуть осторонь стояти і пасивно спостерігати за «бандитським угрупованням, який називає себе спецпідрозділом «Беркут», працівники якого морально принижують та роздягають людей на морозі, цинічно примушуючи співати Гімн України, вчиняють бандитські напади на мирних людей, чого не допускали навіть фашисти під час Великої Вітчизняної війни».

У заяві звучить категорична вимога до міністра внутрішніх справ України В.Захарченка – негайно подати у відставку, до Генпрокурора України В.Пшонки – негайно розпочати розслідування усіх фактів нелюдської поведінки працівників спецпідрозділу «Беркут», які порушили закони України та перевищили службові повноваження, вчиняючи важкі злочини з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень та вбивства людей; всебічно і повно розслідувати всі факти цих безчинств та висвітлювати їх в засобах масової інформації.

Працівників ДАІ закликають припинити практику фальсифікації адміністративних матеріалів, які ґрунтуються на неправдивих свідченнях деяких працівників ДАІ у вигляді письмових рапортів, що не перевіряються відповідно до цивільно-процесуальних та адміністративних Кодексів України, а також не переслідувати транспортні засоби загального користування, які перевозять людей на акції протесту.

Суддів просять не приймати рішення замовного характеру на догоду владі для ув’язнення активістів Майдану, які захищають інтереси українського народу, не розслідувавши всі надані докази та обставини.

Заяву підписало майже 100 правоохоронців у відставці.

Вл.інф.

 

Обговорювали бюджет-2014

Минулого тижня в райдержадміністрації відбулася нарада з питань формування бюджету району на 2014 рік. У ній взяли участь перший заступник голови РДА Степан Рудницький, заступник голови районної ради Роман Урбан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації бюджетної сфери, представники депутатського корпусу районної ради.

Обговорювали основні показники проекту бюджету, зокрема, перспективи фінансового забезпечення галузей освіти, охорони здоров’я, соціальних допомог. Зокрема, йшлося про необхідність безперебійного фінансування виплати заробітної плати, харчування школярів, роботи шкільних автобусів, придбання медикаментів та інших першочергових витрат, про можливість фінансової підтримки цільових програм, участі у мікропроектах тощо.

Відбулося активне обговорення фінансових показників. Учасники наради висловили зауваження та пропозиції. Степан Рудницький наголосив, що причиною суперечок та незадоволення окремих керівників є доволі скромні можливості проекту бюджету. Тому консультації та обговорення запропонованого основного фінансового документу триватимуть.

За інформацією прес-служби РДА

 

Сумні часи настали і для… Кобзаря

Українське суспільство здетонувала несправедливість влади на київських пагорбах. Князь Володимир, а потім бояри боронили землі Київської Русі від зазіхань орди, і хто б міг подумати, що через тисячоліття все буде навпаки.

Гине протестний люд від куль озвірілих поганців. Та все у руках Божих і настане колись суд справедливий і на тих, хто призвів до кровопролиття. Одне людське життя вартіше за будь-які привілеї, статки, владу. Ось за такої ситуації зібрався оргкомітет з організації святкування 200-річчя Т.Г.Шевченка у світлиці ратуші.

За відсутності міського голови Олексія Радзієвського головував на зібранні секретар ради Тарас Метик. Спершу він запропонував обговорити питання доцільності проведення різдвяного фестивалю «Колядує Франкове підгір’я». Свої міркування висловили О.Яводчак, М.Задорожний, С.Яким, В.Байса та інші. Зійшлися на тому, що його слід відтермінувати, бо нині справді народу гірко. Сумні часи настали і для Кобзаря. Адже підготовка до урочистостей проходитиме у суспільній тривозі і напрузі. І все-таки, – як зауважив заввідділом культури міста Олег Яводчак, - проведена низка заходів відповідно до протоколів намірів. Цілий спектр мистецько-культурної програми святкування стартує уже з 1 березня. Це і виставка малярства, і вистава «Катерина» у драмтеатрі «Верховини» концерти «Легенди».

Дискутували на зібранні і про оптимальний варіант урочистої акції у місцевому драмтеатрі 9 березня. Одні ратували, щоб роздавати запрошення, інші – зробити вхід вільним. Наразі до спільної думки не прийшли. Але це деталі. Можливо, хтось із пересічних людей подасть цікавішу пропозицію.

Заступник міського голови, начальник департаменту комунального господарства Іван Лепкий проінформував членів оргкомітету, що виконано із запланованих завдань. Звісно, через зимову пору року чимало робіт не доцільно виконувати, бо їх якість буде сумнівною. Але площу причепурять належним чином. Отець Іван Паньків попросив владу звернути увагу не лише на центральну частину міста, а й на віддалені вулиці, квартали. Їх теж має торкнутися рука господаря.

У контексті шевченківських заходів прозвучала пропозиція у нішах головного корпусу педуніверситету встановити барельєфи Т.Шевченка, І.Франка, Ю.Дрогобича і М.Шашкевича. Ректор вишу Надія Скотна підтримала цю ідею. Микола Садоха запевнив, що організаційно-протекціоніську роботу візьме на себе. А це робота з усіма інстанціями щодо різних погоджень. Справа – за малим – звідки роздобути кошти на цей проект. Приблизна вартість одного бюсту, залежно від матеріалу, коливається в межах 20-30 тисяч гривень.

Зібрання пройшло у діловій, безпретензійній атмосфері. А через якусь мить активісти громадського життя знову поринули у гущу подій: одні пішли на традиційний молебень за долю України на міську площу, другі збиратися на київський Майдан…

Володимир ТУРМИС

Фото автора

На фото: і попри все життя триває.

 

НОВИНИ ОСВІТИ

КОЛЯДА ПРИЙШЛА ВЕСЕЛА…

Двадцять перше століття Господь нам зсилає,

Відходить в минуле за роком рік,

Христос народився і Бога благає

Продовжити ще трохи Світові вік.

За нас всіх благає і Матері просить

Від горя й біди увесь світ захистити

І в жертву життя своє щиро приносить.

Зірка ясна засвітила, всім народам сповістила,

Що сталася чудасія – народився наш Месія!

Заспіваймо пісню щиро, бо прийшов Провісник миру.

Його славно прославляймо, у колядках величаймо.

Учні, вчителі, батьки Стебницької ЗОШ №11 з великим ентузіазмом та радістю провели Новорічні та Різдвяні свята. А по-іншому і не може бути. Адже це – наше єство, наші звичаї, обряди, які збагачують духовний світ кожного з нас.

Полинули в далеке минуле, коли збиралася на вечорниці молодь, учні 9-А, 9-Б кл. під керівництвом класних керівників В.І.Котлярчук, О.Р.Дирко.

Дійство Українських вечорниць відбувалося у кабінеті народознавства, лунали колядки, загадували про майбутнє і просто жартували…

Багато можна розказувати про улюбленця дітвори Святого Миколая – Вісника Милосердя, Добра і Любові. Цікаву розповідь підготували учні 5-А класу (кл.керівник – О.О.Лавриковська). Вірші, пісні, сценки, танці. І за все отримали подарунки від Святого Миколая і навіть різки від Антипка. І таке буває в школі.

Багато нового та цікавого дізналися учні 5-А, 5-Б класів та їхні батьки про святкування Нового року і Різдвяних свят у Німеччині та Польщі. Лунали пісні, вірші польською та німецькою мовами, переглядали слайди. І все це готували діти під керівництвом вчителів Л.С.Білик та О.О.Яроми.

Новорічні привітання лунали від учнів 6-Б класу (кл.керівник – О.Я.Захарів), які зуміли у таку незвичну зимову пору «перемістити» всіх у переддень Свят.

Незвичну новорічну казку подарували дітям, батькам та вчителям учні 4-А, 4-Б класів разом із вчителем І.І.Купець. І казкові персонажі, і чарівний танець сніжинок, і колядки, і віншування – були приємними для всіх присутніх.

Велику роботу провели учні 4-А, 4-Б, 6-А, 7-А кл. (кл.керівники – Г.М.Андреїшин, А.М.Гримайло, І.З.Крвавич, О.О.Ярома), коли готували вертепні дійства. Розучування слів, виготовлення костюмів, повторення колядок, вивчення нових пісень… Перші виступи у школі.

А потім – вітання працівників та депутатів Стебницької міської ради, Центру зайнятості, міської лікарні, магазинів.

Мандруючи від хати до хати, з веселою колядкою заходили до осель вчителів, батьків, віншували всій родині, нехай добро буде і щастя від нині.

Нехай смуток ваш і горе сплинуть за водою,

Щоб ніколи не стрічатись зі смутком і бідою.

Щоб в доброму здоров’ї сто літ прожити,

Собі і дітям славну долю в Бога заслужити.

З великою приємністю вітали священиків та парафіян Церкви Різдва Пресвятої Богородиці, Архистратига Михаїла.

Учасники вертепного дійства (учні 7-А класу) віншували гостей, які відпочивають у Трускавці в санаторіях «Карпати», «Едельвейс».

Ніби завершальним акордом було свято «Подарунок для Ісуса», яке підготували і провели учні 3-А і 3-Б класів під керівництвом вчителя християнської етики Р.З.Гут, вчителя музики І.Й.Калапуня.

Присутні поринули у ту дивну ніч, коли народився Ісус, і відкрилося небо, і з’явилася сила війська небесного, що Бога славила, промовляючи: «Слава во вишніх Богу, на землі мир, а людям – спасіння» (за допомогою слайдів, гарно прикрашеного залу, різдвяних атрибутів, колядок, віншувань).

Стає тепло і приємно на душі, що не все вже так погано в нашій Україні.

І так хочеться закінчити таким віншуванням:

Просим Тебе, Боже, зглянься на свій люд,

Благослови працю і сердечний труд.

Вчини так, щоб люди були добрі, щедрі, щирі,

Щоб не було зла і воєн, і всі жили в мирі,

Щоби бджоли мед давали і нива родила,

Щоби Бога прославляла Україна мила.

З.ЛЕВИЦЬКА, директор Стебницької ЗОШ №11

 

Вивчення освітньо-виховного потенціалу музеїв вчителями хімії Дрогобича та Стебника

Цього року січневе секційне засідання вчителі хімії загальноосвітніх шкіл Дрогобича та Стебника вирішили провести нетрадиційно. З метою вивчення освітньо-виховного потенціалу музеїв нашого краю 10 січня 2014 року педагоги вирушили до Львова.

Згідно з планом роботи виїзного семінару-практикуму, спочатку вчителі відвідали «Таємну аптеку» –інтерактивний Львівський музей фармації. Цей незвичний музей почав працювати недавно, у березні 2013 року, але вже користується великою популярністю у місцевих жителів та гостей міста. Розмістився він в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», яка була заснована ще у 1772 році. Таємна аптека – це нове атракційне місце у підземеллі Львова. Вчителі мали можливість зануритися в атмосферу середньовічної лабораторії аптекаря, побачити цікаві досліди з використанням лікарських препаратів, переглянути фільм про історію розвитку аптечної справи у Львові та прослухати розповідь про винаходи фармацевтів.

Сьогодні педагоги застосовують у своїй практиці екскурсії до музеїв як форму додаткового навчального елемента. Але останнім часом все більш привабливою формою діяльності, більш звичною у навчальному процесі, стають уроки в музеї. Музейний урок –це урок за шкільною програмою у музеї з використанням його ресурсів. При проведенні такого заняття змінюється роль учнів з пасивних відвідувачів музеїв на активних користувачів музейних ресурсів. Адже музей є унікальним засобом навчання: сотні тисяч цінних експонатів дають можливість безпосередньо доторкнутися до навчального матеріалу, що вивчається на уроках. Емоційні враження після побаченого сприяють виконанню освітніх та виховних завдань.

Вчителі хімії Дрогобича в рамках семінару мали можливість вивчити досвід педагогів Львова щодо впровадження в навально-виховний процес музейних уроків. Ганна Кебас, вчитель хімії СЗШ №7 (м.Львів), та Наталія Левицька, вчитель хімії СЗШ №78 (м.Львів), провели майстер-клас, на якому продемонстрували музейний урок з хімії у 9-му класі на тему «Приготування розчинів».

Педагоги нашого міста відвідали також Аптеку-музей «Під чорним орлом» – найстарішу з чинних аптек Львова, де можна було оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі. Надзвичайно цікаву екскурсію залами цього музею провела Антоніна Калашник, методист кабінету координаційно-методичної діяльності Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти.

У аптеці-музеї, яка, до речі, з 1735 року працює як звичайна аптека, зібрано аптечний посуд і таблеткові машини різного часу, старовинні ваги, траворізки, середньовічні гербарії. Тут вчителі мали можливість оглянути стародавні кам’яні ступки, у яких готували мазі або товкли висушені лікарські рослини. Годі було відірвати погляд від засклених полиць дерев’яних шаф XVIII століття зі сотнями цінних експонатів. На них виблискував порцеляновий, металевий, скляний і відполірований дерев’яний аптекарський посуд. Тут зберігаються пляшечки XIV століття і масивні штофи зі штучного рубінового скла XVIII століття.

Львів називають містом із запахом кави та шоколаду. Вчителі хімії відвідали шоколадну майстерню, побували у кавовій копальні та смакували каву у найкращій львівській кав’ярні «Світ кави», яка є переможцем конкурсу, що проходив у рамках міського свята «На каву до Львова».

Їхали вчителі до Дрогобича задоволені і з думкою, щоб знову повернутися до легендарного і загадкового міста Лева, але уже разом із своїми учнями. Гарного настрою додавала кольорова веселка, яка з’явилась на горизонті і супроводжувала вчителів у дорозі додому.

У планах вчителів хімії вивчення освітньо-виховного потенціалу музеїв рідного Дрогобича.

Марія МЕЛЬНИК, керівник міського методоб’єднання вчителів хімії, вчитель ЗОШ №1,

Надія ОРИЩАК, вчитель хімії ЗОШ №14

 

СПОРТ

У ЗОШ №15 – традиційний зимовий турнір із міні-футболу ім.С.Бандери

24 січня у ЗОШ №15 м.Дрогобича вп’яте провели шкільний зимовий турнір із міні-футболу ім.Степана Бандери.

У змаганнях взяли участь 9 команд учнів 5-11 класів. Під час урочистого відкриття турніру його учасники та організатори хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих активістів Майдану у Києві. Відбулася спільна молитва.

Старт змаганням юних футболістів дав директор ЗОШ №15 Ігор Логин, і баталії розпочалися. У підсумку напруженої і цікавої боротьби команди посіли такі місця.

Серед учнів 9-11 класів І місце здобула команда 11 класу, ІІ місце – команда 9 класу, ІІІ місце – команда 10 класу.

Серед школярів 5-8 класів І місце вибороли гравці 8 класу, ІІ місце – учні 7-Б класу, ІІІ місце – учні 7-А класу.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами.

Підготував традиційний зимовий турнір з міні-футболу ім.Степана Бандери вчитель фізкультури Дмитро Редчиць.

Леся ГРИЦИК

Фото автораСоздан 28 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником