ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Герої не вмирають!
20 лютого страшна звістка облетіла Дрогобиччину: серед загиблих новітніх українських героїв у Києві снайперські кулі обірвали життя трьох мешканців нашого краю. Це – дрогобичани 31-річний Олег Ушневич, 62-річний Йосип Шилінг та 49-річний мешканець с.Летня Дрогобицького району Богдан Вайда.

Того ж вечора за упокій їхніх душ разом з багатотисячним дрогобицьким Майданом молилися єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Ярослав Приріз та священики УГКЦ. У Дрогобицькі міській раді одразу ж розглянули питання про надання родинам загиблих дрогобичан матеріальної допомоги.

Як повідомив народний депутат від Дрогобиччини України Роман Ілик, поранений пострілом з вогнепальної зброї ще один дрогобичанин – Василь Михалко (прострілена легеня, його стан стабільний). Наш земляк перебуває у київській лікарні на Бульварі Т.Шевченка,17.

 

Про полеглих героїв

Олег Ушневич народився в 1982 році в Дрогобичі в сім’ї працівників дрогобицького нафтопереробного заводу (теперішнє ВАТ «НПК-Галичина») Михайла та Євгенії Ушневич. Мав молодшого брата. Мати померла під час пологів, коли Олегу було 3 роки. Михайло Ушневич дотепер працює зварником на «НПК-Галичина». Свого часу Олег вчителював на Сколівщині. В останні роки виїжджав на заробітки до Португалії. На Майдані у Києві Олег Ушневич був з першого дня. Там і загинув від пострілу снайпера…

Поховали його 23 лютого на Сколівщині, звідки походить батько, там мешкають родичі.

Богдан Вайда народився в 1965 році у Стебнику. Неодружений. Останні роки життя мешкав з матір’ю у с.Летня Дрогобицького району. Маму поховав рік тому, 13 лютого. За братом сумують дві рідні сестри Марія та Любов.

Був палким патріотом України. На київський Майдан поїхав 19 лютого. Зранку наступного дня, приїхавши до Києва, зателефонував сестрі: «Любо, тут справжня війна! Стріляють…», - після цього розмова обірвалася.

Того ж дня по обіді до Летнянської сільради зателефонували і повідомили про смерть Богдана Вайди, котрий загинув від кулі снайпера-вбивці.

Поховали героя 22 лютого у Летні.

Йосип Шилінг народився в 1952 році у с.Вороблевичі Дрогобицького району у багатодітній сім’ї. Мав 8 братів та сестер. Одружившись, переїхав на постійне проживання до Дрогобича. Разом із дружиною Анною народили та виховали двох доньок, які подарували дідусеві та бабці чотирьох онучок.

За професією – будівельник. Останні роки часто їздив на заробітки до Італії. Дружина і зараз працює в Італії.

На київський Майдан їздив кілька разів, затримувався там надовго. Хотів жити у вільній, заможній країні – аби внуки не шукали щастя по закордонах.

Загинув 20 лютого від кулі снайпера біля Жовтневого палацу у Києві.

Поховали загиблого у с.Вороблевичі 23 лютого.

Герої не вмирають! Вони дивляться на нас з небес, стоячи на варті України, яку вони так гаряче і жертовно любили.Создан 25 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником