ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Шевченківська поезія звучала у лікарні
З нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка святкові урочистості відбулися в актовій залі Дрогобицької міської лікарні №1.

Медичний колектив та гостей дійства привітав головний лікар ДМЛ №1 Володимир Бігуняк. І, вже традиційно, Володимир Андрійович продемонстрував талант читця поезії Кобзаря, продекламувавши вірш «І мертвим, і живим…».

Не менше оплесків зібрав автор і виконавець віршів Василь Гірчак. Він прочитав авторську поезію «Небесна Сотня» пам’яті Героїв Майдану та на Шевченківську тематику.

До речі, в актовій залі розгорнули святкову виставку дитячої творчості. Роботи виконали талановиті діти медичних працівників. Наталія Даців підготувала дві вишиті картини та багато виробів із бісеру, Юля Ханас – вишиту картину та роботи з бісеру, Вікторія Гнатків, Христина Возняк, Вероніка Жилянська – вироби з бісеру, Ліля Франківська – малюнки, Микола Перхун – ручні роботи.

Частина творчих діточок виступили на святі. Так, восьмирічна Вікторія Перловська, підготувавши творчі роботи, акомпанувала мамі Ніні на фортепіано пісню «На високій дуже кручі». Гарно виступили і дві сестрички: десятирічна Марія Грицишин декламувала поезію «Розрита могила», а семирічна Анастасія – вірш про Т.Шевченка. Згодом вони дуетом виконали пісню «Співає Шевченко, співає Тарас», а ще – підготували на виставку малюнки.

Уривок з твору великого Кобзаря читала десятирічна Аня Світозарова, яка представила на виставку вишитий бісером великий портрет Тараса Шевченка. Вірш «Стелися, барвінку» прозвучав у виконанні Наталії Луцької.

Оксана Дудич надзвичайно емоційно прочитала поезію Т.Шевченка «Кавказ».

У святкуванні Шевченківських днів взяли участь і працівники лікарні. У їхньому виконанні прозвучали пісні про Тараса Шевченка. А ще глядачі побачили інсценізацію уривків двох літературних творів: «Тополя» (виконавці – С.Кремко, Віра Дудич, Ірина Торська) та «Каземати» (Олег Ваульчук, Світлана Морда, Ірина Торська, Віра Дудич та Оксана Дудич). Гру самодіяльних акторів присутні винагородили щедрими оплесками.

Підготувала, вела свято, а також виконала пісню «Така її доля» бібліотекар міської лікарні №1 Марія Сподар.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автораСоздан 18 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником