ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Звіти про депутатську діяльність Михайла Задорожного (обласна рада) та Михайла Ваврина (міська рада)
Старанно працює, ефективно захищає наші інтереси

Звіт депутата Львівської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Михайла ЗАДОРОЖНОГО

Шановна громадо!

Як людина, яку ви уповноважили представляти ваші інтереси у Львівській обласній раді, чудово усвідомлюю усю повноту власної відповідальності за взяті зобов’язання. У непростий час відбувається теперішня каденція. Намагаюся робити все для того, щоб разом із багатьма тисячами українців відстояти свободу та справедливість в Україні. Ми перемогли режим Януковича. Це – сьогодні головне. Послідовно захищаю інтереси своїх виборців як у Дрогобицькій районній, так і в Львівській обласній радах.

Як депутат Львівської обласної ради жодного разу не дозволив собі пропустити важливі голосування чи обговорення. У теперішній складний період був серед тих депутатів, які з перших же днів мирної революції висловили своє негативне ставлення до голови ЛОДА Олега Сала. Регулярно відвідую сесійні засідання Дрогобицької районної ради. Добре володію ситуацією в районі. Коли маю можливість – беру участь і в сесіях Дрогобицької міської ради. Тісна співпраця з колегами-депутатами міста та району прискорює вирішення питань, що стосуються мого виборчого округу.

Упродовж звітного періоду скерував до органів місцевого самоврядування, державних та правоохоронних структур 65 депутатських звернень та запитів.

Завжди стараюся тримати руку на «пульсі». Для своїх виборців доступний. Маю постійний контакт з територіальними громадами. У будь-який час до мене звертаються люди. І в прийомні, і в неприйомні дні моя громадська приймальня, яка розташована у Дрогобичі на вул. Малий Ринок, 6 відчинена для всіх. Часто, як на запрошення голів та місцевих активістів, так і за власною ініціативою буваю у селах та селищах району.

Відповідно до отриманих звернень про надання матеріальної допомоги допоміг 145 малозабезпеченим громадянам та профінансував лікування на суму – 148 тис. 700 грн. Ці кошти було виділено з мого депутатського фонду. Розумію, що цього мало, тому неодноразово підтримував громадян, які зверталися до мене, власними коштами.

ОСВІТА, БУДІВНИЦТВО, КУЛЬТУРА

Упродовж звітного періоду було розглянуто багато заяв та пропозицій. Коротко про зроблене:

* Діти – наше майбутнє. Прикро, що побутові проблеми в дитячих садочках у щораз більшій мірі лягають на плечі батьків дошкільнят. Реагуючи на їх звернення, посприяв у виділенні коштів. Внаслідок моїх депутатських зусиль закладено по 50 тис. грн. бюджетних коштів на дитячі садочки у Верхніх Гаях (50 тис. грн.), Верхньому Дорожові (50 тис. грн.), Урожі (50 тис. грн.), Старому Кропивнику (50 тис. грн.). Заміну вікон в дитячих садочка Дрогобича (садок «Дзвіночок» на вул. І.Чмоли (50 тис. грн.), садок «Берізка» на вул.Бориславська (50 тис. грн.), садок «Віночок» на вул. В.Чорновола (50 тис. грн.), садок «Світлячок» на вул.Зварицькій (50 тис. грн.) профінансовано з іншого джерела – Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-15 рр. За кошти отримані в рамках цієї програми відремонтовано й будинок Просвіти у Залокоті, який не ремонтувався 20 років. Домігся, щоб на це було скеровано 50 тис. грн.

* Також було виділено по 32 тис. грн. на облаштування спортивних майданчиків у Попелях (32 тис.грн.) та Раневичах (32 тис. грн.).

* З програми капітального будівництва вдалося передбачити 100 тис. грн. на будівництво водопроводу в Раневичах на вул. Молодіжній.

* З програми екологічного фонду було виділено 250 тис. гривень на придбання сміттєвоза для Меденич.

* За мого сприяння було скеровано 50 тис. грн. з обласного бюджету на підтримку фестивалю «Франко-Фест» та «Франко Місія» у Нагуєвичах.

* Як член оргкомітету зі святкування 100-річчя бою на горі Кобила у Залокоті, долучаюся до пошукових ініціатив та розвідок.

* Спільно з головою Дрогобицької районної ради Михайлом Сікорою, головою асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району Степаном Ковалем домігся виплати з обласного бюджету 853 тис. грн. винагороди педагогічним працівникам Дрогобицького району.

* Шаную українські традиції та звичаї. На запрошення сільських громад часто буваю у населених пунктах. Домігся, щоб було закладено кошти обласного бюджету на придбання музичної апаратури для будинків «Просвіти» у селах Нагуєвичі (10 тис. грн.), Медвежа (5 тис.грн.), Опори (5 тис.грн.), Старе Село (5 тис.грн.), Раневичі (5 тис.грн.). Допоміг сільським бібліотекам у Гаях Верхніх (500 грн.), Снятинці (500 грн.), Лішні (500 грн.), Стороні (500 грн.), Опорах (500 грн.), Почаєвичах (500 грн.), Долішньому Лужку (500 грн.) та Бистриці(500 грн.). Усі ці кошти пішли на придбання книг.

* Наша історія – предмет захоплення для багатьох поколінь. Маємо знати та пам’ятати усе вагоме та важливе про свій край. Забезпечив участь бригади комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» у пошуках  могил вояків УПА, які загинули в бою з регулярними військами НКВД у Медвежі та Стороні.

* Згідно з програмою Львівської обласної ради, сприяв залученню коштів на встановлення пам’ятника «Борцям за волю України» в Опаці та в Болехівцях. На жаль, даних коштів не вистачило для встановлення таких пам’ятників на території Меденич та Літині. Аби відновити справедливість, виділив 15 тис. грн. на будівництво пам’ятника в с.Меденичі та пам’ятника «Борцям за волю України» в Літині.

 

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА

Будучи головою постійно діючої комісії Львівської обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, за звітний період взяв участь у проведенні 35 засідань комісій, на яких розглянуто понад 715 питань. Комісією прийнято Програму фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, ремонтом, реконструкцією та утриманням автомобільних доріг, з якої передбачено кошти як для потреб Дрогобицького району, так і для Дрогобича.

Дороги комунального значення

Скажу коротко. Роблю все, аби, де тільки можна «вибити» кошти на ремонт. Мій доробок – це 1 млн 600 тис. грн. на ремонт комунальних доріг. Із цієї суми 200 тис. грн. передбачено для потреб Волощі, 100 тис. грн. – для Болехівців, 200 тис. грн. – для Тинова, 80 тис. грн. – для Дережич, 160 тис. грн. – для Меденич, 149 тис. грн. – для Раневич, 90 тис. грн. – для Доброгостова, 50 тис. грн. – для Довгого, 100 тис. грн. – для Гаів Верхніх, 50 тис. грн. – для Почаєвич, 100 тис. грн. – для Летні, 50 тис. грн. – для Болехівців, 50 тис. грн. – для Опарів, 62,5 тис. грн. – для Вороблевич, 50 тис. грн. – для Даляви, 60 тис. грн. – для Бистриці Гірської.

У рамках цієї Програми 2 млн 400 тис. грн. було передбачено для потреб Дрогобича. Усі ці кошти надійшли на рахунки адресата у березні 2013 р.

Дороги загального

користування

Зумів переконати своїх колег, членів комісії, щоб закласти кошти на ремонт таких доріг, як Дрогобич – Довголука (4 млн 780 тис. 514,50 грн.), Снятинка – Рихтичі (99 тис. грн), Нагуєвичі – Лішня (200 тис. грн), Стрий – Меденичі (200 тис. грн), Борислав – Дрогобич (420 тис. грн.). Усього – 5 млн 699 тис. 514,5 гривень.

Хтось може запитати: і де ж ті кошти поділися? Те саме і мене непокоїть, до сліз болить. Бо, як депутат, проробив величезну роботу, аби дані кошти надійшли адресатам. Але ж віз донині там. Таку дійсність маємо. Через різні бюрократичні перешкоди, через проблеми з казначейством, а подекуди і через те, що люди, які мали б освоювати виділені кошти, не спромоглися на це. Звідси, маємо те, що маємо. Але, на щастя, не все ще втрачено. Як керівник постійної депутатської комісії роблю все можливе, аби заплановані торік гроші були витрачені на ремонт доріг хоча б тепер, у 2014 р.

Про гуртожитки

Як голова тимчасової комісії Львівської обласної ради з питань гуртожитків та як член тимчасової контрольної комісії ради з вивчення фактів, викладених у зверненнях громади Дрогобича, беру активну участь у вирішенні житлово-побутових проблем мешканців гуртожитків на Львівщині, оперативно реагую на прохання та звернення дрогобичан.

Завдяки нашій активній позиції врегульовано такі життєвоважливі питання, як тепло-, газо- та електропостачання гуртожитків. На території Львівської області існує 59 державних та 65 комунальних та приватних гуртожитків. Нам вдалося дійти згоди у питанні передачі відомчого гуртожитку на вул.Білоцерківській,10 у власність територіальної громади Львова від ВАТ «Іскра».  Ми не стояли осторонь, коли виселяли людей з гуртожитку Львівського державного університету фізичної культури (м.Львів, вул.Таджицька,19). Враховуючи положення Житлового кодексу Української РСР та Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», нашій комісії вдалося допомогти мешканцям гуртожитків на вул. П.Тичини,14, на вул.Городоцькій,168, на вул.Садовій,25, на вул.Шота Руставеллі,5, на вул. Тракт Глинянський, 145, 147, 151 у Львові та на вул.В.Івасюка у Червонограді. Працювали і над передачею стрийських гуртожитків у власність громади Стрия.

Комісії вдалося добитися того, що до нас не вдавалося нікому. Після багатьох звернень та ініціатив внесено поправку до законодавства, яке не дозволяє виселення мешканців гуртожитків незалежно від форм власності.

***

 

Звіт депутата Дрогобицької міської ради від фракції «Батьківщина» Михайла Ваврина за січень – грудень 2013р.

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.61 регламенту Дрогобицької міської ради, рішення бюро Дрогобицької міської організації партії ВО «Батьківщина» та з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання від них доручень, зауважень, пропозицій, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу у 2013 році.

У своїй роботі керуюся Конституцією України, законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», регламентом Дрогобицької міської ради й іншими нормативними актами, що регламентують порядок діяльності депутатів та ради.

Постійно підтримую зв’язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями та міськими радами міст Дрогобича та Стебника.

1. Робота у виборчому окрузі

Розглянуто 108 звернень громадян: з них письмових – 63 (у тому числі колективних – 31); усних – 45. 73% звернень громадян мають соціальну спрямованість (надання матеріальної допомоги, розв’язання соціально-побутових проблем).

Хочу зауважити і звернути увагу на щорічне збільшення кількісті колективних, повторних звернень громадян.

Основна причина полягає у тому, що звернення громадян розглядаються формально, прийом громадян міським головою здійснюється за попереднім записом, а це означає, що окремі громадяни не мають можливості потрапити на прийом. Як приклад, мешканець вулиці Холмської, 80-річний пан О.Решетняк, який проживає з дочкою-інвалідом, звернувся з проханням відремонтувати дах над його балконом (готовий оплатити вартість матеріалів) неодноразово звертався до міського голови, заступників, керівників комунальних служб. Тричі я письмово просив сприяння у розв’язанні цього елементарно простого питання, але віз і нині там. Неодноразові колективні звернення мешканців вул. Карманського щодо встановлення дорожнього знака для обмеження руху автотранспорту залишилися невиконаними. Не вдалося цивілізовано розв’язати питання з погашення боргів за оренду приміщення товариством «Просвіта». Влада практично «задушила» непомірно високою орендою комунальну аптеку №120. Нагадаю, що це єдина в регіоні аптека, яка обслуговує пільгові категорії громадян, здійснює реалізацію наркотичних, психотропних речовин мешканцям та медичним закладам.

Не почула влада справедливого обурення громади міста, депутатського корпусу з приводу хаотичної забудови міста малими архітектурними формами, розбазарення міського земельного фонду під виділення землі для ведення садівництва з наступною зміною цільового призначення для індивідуального будівництва.

Залишилися впродовж року поза увагою «бородаті» проблеми: добудови стадіону, руйнування історичної пам’ятки «Шпихлір», ремонту доріг, площі Ринок та практично фактичне закриття промислових підприємств.

Активність громадських організацій, громади міста, особливо наприкінці минулого року, вселяє впевненість у тому, що влада міста стане більш відкритою і доступною. Запровадження єдиного вікна у наданні адміністративних послуг має зменшити тяганину при розгляді звернень громадян.

За рік, що минув здійснив 36 прийомів громадян (за адресою: вул. Шкільна,4, тел. 45-12-45) провів 27 зустрічей із виборцями. Брав активну участь у роботі органів місцевого самоврядування, зборах громади, проведенні громадських слухань, дискусійних клубів, творчих вечорів.

Кошти з бюджету розвитку на депутатську діяльність скерував на потреби ЗОШ №8, дошкільної установи №12, спорудження дитячого майданчику на вул. Холмській.

У здійсненні моїх депутатських повноважень суттєву практичну допомогу надавав народний депутат Р.Ілик.

2. Робота у міській раді

Брав активну участь у роботі 16 пленарних засідань 14 сесій, 10 засідань постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини й розвитку громади та 5 інших засіданнях комісій міської, районної рад; 10 проектів рішень і 7 депутатських запитів; 16 звернень.

Брав участь у підготовці та проведенні минулорічних чотирьох позачергових сесій:

- 20.02 – через скасування рішення міської ради щодо спорудження торговельного комплексу на території молочного ринку;

- 22.11 – про дотримання курсу зовнішньої політики України, спрямованої на підписання угоди з Євросоюзом;

- 01.12 – про політичну ситуацію в Україні, у зв’язку з побиттям у Києві студентів;

- 11.12 – про політичну ситуацію в Україні.

На жаль, на рішення сесій від 01.12, 11.12 прокуратурою міста подано адміністративні позови до суду. Зараз наші рішення судами першої інстанції скасовано. Міською радою подано апеляційні скарги.

Як член наглядової ради з впровадження плану економічного розвитку Дрогобича до 2020 р., беру активну участь у всіх заходах, що стосуються перспектив міста.

Недоліком у діяльності депутатського корпусу вважаю недостатню увагу керівництва ради в питаннях організації підготовки і проведення пленарних засідань ради. Низка питань (земельні, приватизаційні) включалися до порядку денного з голосу, жодного разу пропозиції для проведення голосування поіменному режимі не набрала необхідної кількості (17 або 26) голосів.

3. Виконання громадських обов’язків

Як голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, член ВО «Майдан» Дрогобича, член виконавчого комітету Спілки офіцерів України у Львівській обл., член президії Дрогобицького товариства «Просвіта», ради ветеранів органів внутрішніх справ Дрогобича, голова оргкомітету зі спорудження меморіалу Андрія Мельника у с.Воля Якубова, учасник громадського руху «Чесно» у Дрогобичі, активно займався громадсько-політичною роботою.

4. Завдання поточного року

У 2014 р. ми, депутати, члени фракції «Батьківщина», члени депутатської групи «Народна рада у місті Дрогобичі будемо відстоювати питання:

- виконання рішень Народної Ради України;

- налагодження тісної співпраці депутатів ВРУ від опозиції, обласної та міської рад;

- втілення у життя програми просторового розвитку регіону, Стратегічного плану економічного розвитку Дрогобича;

- запровадження електронної системи голосування, зменшення чисельності міської ради, запровадження поіменного голосування з важливих і актуальних питань;

- продовження роботи над програмою духовного розвитку міста; розробкою нових масивів для ведення індивідуального будівництва;

- створення єдиного медичного простору в регіоні;

- продовження роботи з розмежування функцій виконавчих органів влади та виконання депутатських обов’язків.

Цей звіт, відповідно до п.12 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу розглянути на сесії міської ради, та відповідно до п.5 ст.16 Закону України надати сприяння у проведенні звіту.

Звіт перед виборцями проведу згідно із затвердженим міською радою графіком.Создан 18 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником