ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини «ГЗ» від 21 березня 2014 року
Постмайданний синдром

Відгриміли бойові дії Революції Гідності. Україна попрощалася із загиблими героями Небесної Сотні. Та ще сотні пранених майданівців перебувають у медичних закладах, заліковуючи фізичні і психологічні рани. Велике навантаження з оздоровлення постраждалих майданівців взяв на себе трускавецький санаторій «Молдова».

Про це 17 березня повідомив на оперативній нараді в дрогобицькій ратуші начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Андрій Шевкенич.

За його словами, під час об’їзду минулої суботи директором департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ростиславом Ступницьким територій, де надають допомогу постраждалим на Майданах, у санаторії «Молдова» було 72 таких людей.

А.Шевкенич зауважив, що у Дрогобичі проходять лікування 6 осіб. Із 4 стаціонарних хворих виписалися троє, одного хлопця днями переведуть у відділення відновного лікування.

«Цих людей проліковано державним коштом, – наголосив Андрій Іванович. – Частину коштів на медикаментозне забезпечення виділено відділом за рахунок медустанов, частину скерували депутати міської ради – по 2 тис грн кожен із депутатських рахунків. Дуже допомагає з медикаментами церква. Усі ланки – поліклінічна, стаціонар і відновне лікування – спрацювали нормально».

У Дрогобичі лікуються постраждалі майданівці, що мешкають на території міста і сіл району, у Трускавці – з різних регіонів України.

«На лікуванні – різний контингент з різними травмами, – каже Андрій Шевкенич.- Найголовніше, що їм зараз потрібно, – це психологічна і психіатрична допомога. Адже бачимо явно виражений постмайданний синдром: ці люди далі «воюють», неможливо вночі вимкнути у палаті світло».

***

«Кризова допомога при психотравмах»

Днями психологи львівської психологічної служби Оксана Сапіжак та Ірина Горбаль провели для фахівців Дрогобицького міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді семінар на тему: «Кризова допомога при психотравмах».

Мета семінару – надати методичну допомогу фахівцям у підтримці учасників подій у Києві, постраждалим в акціях протесту, родичам і близьким загиблих і потерпілих, а також усім, хто перебуває в стані психологічного стресу внаслідок пережитих трагічних подій на Майдані.

Під час семінару фахівці могли поставити запитання, які виникали під час їхньої практичної діяльності, та отримати кваліфіковану пораду. А 18 березня відбувся ще один семінар для фахівців ДМЦСССДМ на тему «Посттравматичний стресовий розлад».

Кор. «ГЗ»

 

Роман Курчик підбирає команду

Кілька тижнів тому депутати міської ради задовольнили заяви про складення повноважень перших керівників Дрогобича і призначили секретарем міської ради голову «Народної Ради», депутата Романа Курчика. Згідно із законодавством, він повинен виконувати обов’язки міського голови. Час минає, а в місті і далі нема повноцінного керівництва. У чому причини такої ситуації, минулої п’ятниці на звершення засідання чергової сесії міської ради розповів сам Роман Курчик.

- Увесь цей час я не міг повноцінно виконувати своїх обов’язків, оскільки посадова особа місцевого самоврядування не може водночас бути ще й підприємцем. Також необхідно було пройти спеціальну перевірку. На все це потрібен час.

Спецперевірку (а треба було отримати 5 висновків) вдалося пришвидшити – у відповідних органах пішли назустріч і всю процедуру здійснили упродовж тижня.

Хоч підприємницьку діяльність я вже склав, щоб мене зняли з реєстрації, згідно з процедурою, має пройти два місяці. Закон вимагає, щоб процедура закриття підприємницької діяльності була витримана в часі.

Проконсультувавшись із юристами у Львові та Києві, отримав інформацію, що відколи мене обрали секретарем ради, я мав право підписувати пошту та деякі інші документи, крім фінансових. Щоб отримати таку можливість, власне, і необхідно пройти спецперевірку.

Тим часом виникло доволі складне питання фінансового характеру – Дрогобичу необхідно було отримати позику з обласного бюджету для виплати зарплати працівникам бюджетної сфери. Згідно з угодою між фінансовим управлінням міської ради та Держказначейством, для надання позики необхідне відповідне розпорядження міського голови із його підписом. Нам вдалося досягти домовленостей з обласним управління Держказначейства і наразі зняти цю вимогу. Тож позику місто отримало, і зарплату бюджетними виплатили.

Виникла проблема платежів у житлово-комунальній сфері, за різними угодами тощо. Але вже незабаром і проблему розв’яжемо, - зазначив Роман Михайлович.

Він також повідомив, що наразі тривають консультації щодо кандидатур на посаду першого заступника міського голови та керуючого справами виконкому.

- Це – складне питання. Люди, яким я пропонував посаду заступника, мають великий управлінський, економічний, фінансовий досвід, незаплямовану репутацію. Але вони відмовилися йти у владу через дуже короткий термін повноважень. Адже вибори місцевих органів влади, ймовірно, відбудуться восени цього року. І людина, маючи добру роботу, не хоче змінювати місце праці на кілька місяців. Адже нема гарантії, що після виборів залишиться працювати у міськраді.

Приглядаємося і до активних, професійних молодих людей. Наприклад, на Раді Майдану я публічно запропонував посаду Олегові Дацюку. Він відмовився. Консультації тривають. Якщо не знайдемо фахової кандидатури – тимчасово можна буде запропонувати виконувати обов’язки комусь із апарату міськвиконкому.

Наступне засідання міської ради заплановане на 28 березня. До того часу посилено працюватиму над цими кадровими питаннями. На цьому ж засіданні плануємо змінити склад виконкому. Половину кандидатур погодили, триває обговорення решти. Це мають бути люди, які не просто сидітимуть і голосуватимуть, а думатимуть і даватимуть слушні поради. Мій принцип такий: це мають бути молоді, але фахові люди – наприклад, у галузі архітектури, юриспруденції, педагогіки, економіки, культури, адже на виконком виносяться різні питання.

Додам, що сесійні засідання міської ради та засідання профільних депутатських комісій відбуватимуться відкрито, доступ до них матимуть усі бажаючі. Вже тепер кожен може прийти, послухати, подивитися, як ми голосуємо. Тут таємниць ніяких нема.

Щодо економіки і міської господарки... За сьогоднішньої надскладної і нестабільної ситуації в державі головне наше завдання – втримати господарку міста принаймні на тому рівні, який був, і водночас спробувати максимально залучити кошти обласного і державного бюджетів. У цьому сподіваюся на плідну співпрацю з депутатами обласної ради, народним депутатом Романом Іликом, міністерствами і відомствами.

Максимально співпрацюватимемо з підприємницькими структурами. Колись при міській раді діяла Рада підприємців, її варто відновити. В умовах, коли великі бюджетонаповнюючі підприємства фактично стоять, буде дуже важко… Я це розумію. Але докладу максимум зусиль, аби місто працювало і розвивалося, - наголосив Роман Курчик.

Кор. «ГЗ»

 

Роман ІЛИК: «Як тільки витіснимо окупанта – приступимо до відбудови інфраструктури»

24 березня з трибуни Верховної Ради України прозвучав депутатський запит народного депутата Романа Ілика на ім’я голови Державного агентства автомобільних доріг України «Щодо незадовільного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Дрогобицькому районі Львівської області».

У запиті, зокрема, звертається увага на незадовільний експлуатаційний стан та термінову необхідність проведення ремонтних робіт таких доріг загального користування місцевого значення: Дрогобич – Комарно, Дрогобич – Довголука, Стрілки – Новий Кропивник, Добрівляни – Ролів та Ступниця – Лішня (на ділянці Лішня – Медвежа). Роман Ілик наголосив: для розв’язання цього питання у 2013 році ним скеровано численні депутатські звернення і запити в усі відповідні інстанції, проте на сьогоднішній день жодних ремонтних робіт не проведено.

Відтак, парламентар вимагає забезпечити повноцінне сполучення зазначених територій та передбачити фінансування робіт з проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту вказаних доріг у 2014 році.

«Наша країна переживає дуже непростий час. Але, вірю, вже скоро все стабілізується. Тож як тільки витіснимо окупанта з нашої країни – маємо приступити до відбудови інфраструктури. Сільські голови Старого Кропивника, Доброгостова, Медвежі, Ролева та Волощі за часів попередньої влади оббили всі можливі і неможливі «владні пороги. Та жодні апеляції ті, хто тоді називав себе владою, до уваги не брали. Нова влада декларує побудову Європейської України. Найкращим свідченням завжди є результат роботи – коли декларації та обіцянки не розходяться зі справами. Маю надію, що час відписок минув і незабаром ми побачимо перші реальні зміни. Дрогобиччина цього, направду, вартує!» - зазначив народний депутат Роман Ілик.

Прес-служба Романа Ілика

 

Кримчанка народила донечку у Дрогобичі 

14 березня 25-річна кримчанка Вілена, яка приїхала у Львівську область із райцентру Леніно біля Керчі через небезпеку проживання у Криму, народила донечку у Дрогобицькому міському пологовому будинку.

Як повідомив головний лікар Дрогобицького міського пологового будинку Володимир Штогрин, це третя дитина у цій родині кримських татар. Вага новонародженої – 3400 г. Мама і дитина почуваються добре.

 

Дрогобицька РДА офіційно без голови

Виконувач обов’язків Президента, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив голів райдержадміністрацій у Львівській області.

Відповідні Укази з’явилися 18 березня на офіційному сайті в.о. Президента України. В одному з документів, зокрема, сказано: «Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України звільнити Винницького Михайла Петровича з посади голови Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області».

 

У Дрогобицькій «Батьківщині» – новий голова

Минулого тижня у Дрогобичі відбулася конференція міської партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої обрали нового голову партосередку.

Про роботу та участь партійців в останніх подіях у державі, в тому числі на Майдані у Києві та Дрогобичі, прозвітував голова парторганізації Роман Москаль.

Останні події в Україні, на майданах Дрогобича, Львова та Києва дали поштовх до появи в політиці нових облич із принциповою громадянською позицією. Одним із активних партійців дрогобицької «Батьківщини», зазначив Роман Москаль, є Олег Ягоцький.

«Ця людина має досвід управлінської роботи, фаховий менеджер. Переконаний, такий голова максимально мобілізує усі інтелектуальні та організаційні резерви партії. Саме тому висуваю і пропоную підтримати його кандидатуру. Ми будемо спільно працювати в інтересах партії», - наголосив Роман Москаль.

Кандидатуру Олега Ягоцького делегати підтримали й одностайно обрали його новим головою Дрогобицької міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Новообраний лідер партійного осередку – 1978 року народження. Одружений, має трьох дітей. Чотири роки очолював Державну екологічну з інспекцію у Львівській області, працював у бізнесі.

«У Дрогобичі діє дружна партійна команда. Важливо цю роботу підсилити, відкоригувати. У рамках виборчої кампанії Президента України працюватимемо на перемогу. Ми вартуємо гідного майбутнього», - зазначив новообраний голова ДМО ВО «Батьківщина» Олег Ягоцький.

 

Митці – війську

З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 25 березня у Народному домі ім.І.Франка о 17.00 відбудеться благодійний концерт Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина».

 Про це повідомив директор ансамблю Зорян Ацедонський. Напередодні та під час концерту реалізовуватимуться благодійні купони, виторг від яких перекажуть на підтримку українського війська.

Захід проводиться з ініціативи ансамблю «Верховина» й за підтримки ВО «Майдан» (Т.Кучма), відділу культури і мистецтв міської ради (О.Яводчак) та Народного дому ім.І.Франка (П.Кос).

Вл.інф.

 

До уваги депутатів Дрогобицької міськради усіх скликань!

2 квітня о 12.00 у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбудеться урочиста сесія з нагоди 24-ої річниці підняття Державного Прапора України над ратушею Дрогобича.

Запрошуються депутати усіх скликань.

Роман КУРЧИК, секретар міської ради

 

Тарасове слово житиме у віках

Україна та весь світ відзначають величну подію – 200-ліття від Дня народження славного Сина українського народу Тараса Шевченка. Не залишились осторонь такої важливої дати і у Дрогобицькому міському терцентрі соціального обслуговування.

13 березня у світлиці терцентру зібралося чимало літніх людей, щоб вшанувати пам’ять Великого Кобзвря.

Розпочався захід емоційним виступом директора терцентру Марії Лютик. Вона наголосила, що Тарас Шевченко не лише дав орлині крила українському слову, а й сам став крилами народу, який із підневільної пітьми спромігся піднятися до обріїв волі.

Учасники заходу мали змогу поринути у безмежний світ Шевченківських думок, сподівань та відчути красу українського слова. Здається, й кам’яне серце здригнулося, коли звучав уривок з поеми «Катерина» та поема «Тополя» у виконанні волонтерок ГО «Батьківщина молода» Христини Ялохи та Мар’яни Пиль.

Яскравості та емоційності святу додали пісні на слова Кобзаря, які виконав хор «Калинонька» (муз. керівник М.Романяк). Словами «браво» супроводжували присутні сольну пісню Віктора Магери «Гей, літа орел». Власну поезію «До 200-ліття Пророка», яка переплітається з подіями сучасності, прочитала Дарія Паньків.

На завершення дійства прозвучав славетний шевченківський «Заповіт».

Підготували та вели захід працівник терцентру Н.Фролова та учасниця хору «Калинонька» Н.Сарабрин.

Кор. «ГЗ»

 

Перевірте правильність персональних даних у Держреєстрі виборців!

Як відомо, у неділю, 25 травня 2014 року, відбудуться позачергові вибори Президента України. За інформацією начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради Богдана Николаїшина, кожен виборець може особисто перевірити персональні дані у відділі ведення Державного реєстру виборців та звернутися із заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей, неточностей у персональних даних.

Якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках виборців, якщо Ваші дані були записані неправильно, якщо Ви хочете змінити місце голосування на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року – просимо Вас звернутися з паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Дрогобич, пл.Ринок,1 (ратуша), каб.№1, або зателефонувати за номером 3-98-21.

Також перевірити свої дані можна не виходячи з дому, завдяки глобальній мережі Інтернет, в “Особистому кабінеті виборця”. Процедура реєстрації на цьому сервісі доволі проста і не потребує багато часу. Зареєструватися можна за адресою – https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN.

Відео, як перевірити своє включення до Державного реєстру виборців, не виходячи з дому – https://www.youtube.com/watch?v=wh73rs16DQQ.

В «Особистому кабінеті виборця» можна перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього в розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслано на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Насамперед це стосується громадян, які: голосуватимуть уперше; виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні у списках виборців під час попередніх виборів; ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС; проходили строкову військову службу та звільнилися у запас; звільнилися із установ виконання покарань; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію (документально підтверджену) про помилкове включення до списків осіб, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (померли або змінили місце проживання).

Відділ забезпечення діяльності виконкому

 

І про хворих дбають, і пісень співають

Неврологічне відділення Дрогобицької міської лікарні №1, очолюваний Тетяною Дружиніною, є одним із кращих серед споріднених на Львівщині. Там пацієнти під дбайливим наглядом досвідчених лікарів поправляють своє здоров’я.

Завідувач відділення докладає зусиль, щоб у теперішній непростий час хворі і медпрацівники перебували у належних умовах. Починання Тетяни Аркадіївни підтримує головний лікар ДМЛ №1 Володимир Бігуняк.

Водночас трудовий колектив неврологічного відділення бере активну участь у громадському житті лікарні. Зокрема, на святкуванні 200-ліття Тараса Шевченка молодша медична сестра Ніна Перловська разом із восьмирічною дочкою Вікторією (котра акомпанувала мамі на фортепіано), виконали пісню «На високій дуже кручі», отримавши щедрі оплески глядачів.

Ігор СОБКО

Фото Ярослава ГРИЦИКА

 

«Під віще слово «Заповіту» краяни голови схиліть»

Тарас Шевченко... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, всіх прогресивних людей світу.

У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися заходи з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

«Під віще слово «Заповіту» краяни голови схиліть» – під такою назвою відбулися літературно-мистецькі вернісажі в Народних домах, школах, бібліотеках сіл Меденичі, Дережичі, Гаї Нижні, Ріпчиці, Ролів, Гаї Верхні, Далява, Попелі. Там читали поезію Шевченка, ставили театралізовані сценки.

Самотній мешканець с.Попелі І.Й.Іванішин (колишній голова с. Довге Гірське) є творчою людиною і на схилі літ пише вірші. Він зачитав власну поезію «Лист Тарасу Григоровичу Шевченку».

Одинокі мешканці разом із соціальними робітниками брали участь у панахидаху селах Вороблевичі, Літиня, Уличне, а також у відкритті пам’ятника Т.Шевченку в с.Новий Кропивник.

Наталія ДЕМ’ЯНОВСЬКА

 

Зброю краще здати добровільно

На території України органами внутрішніх справ організовується проведення місячника добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів самооборони, які незаконно зберігаються громадянами, та їхня реєстрація.

Попереджаємо, що незаконне носіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, згідно зі ст. 263 ККУ караються позбавленням волі терміном від двох до п’яти років. Але особи, які добровільно здадуть зброю в міліцію, звільняються від кримінальної відповідальності. Громадяни, які здадуть гладкоствольні мисливські рушниці та газову зброю, при бажанні, зможуть їх у встановленому порядку зареєструвати.

Закликаємо мешканців Дрогобиччини бути законослухняними та високосвідомими громадянами, адже вогнепальна зброя, боєприпаси, вибухівка у ваших оселях – це небезпека для ваших дітей, рідних та близьких.

За довідками звертайтеся у дозвільну систему Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області за тел.: 2-37-02 або 102.

Примітка: до вогнепальної зброї та боєприпасів, за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут яких передбачена кримінальна відповідальність, належать: нарізна зброя армійських зразків(пістолети, револьвери, гвинтівки, карабіни, автомати, кулемети) та боєприпаси до неї, нарізна спортивна зброя (малокаліберні пістолети, гвинтівки) та боєприпаси до неї, нарізна мисливська та комбінована мисливська зброя (мисливські нарізні карабіни, комбіновані мисливські рушниці, в яких один або два стволи гладкоствольні, а один нарізний) та боєприпаси до неї.

До холодної зброї належать: арбалети, мисливські ножі, катани, шаблі, шашки, мечі, палаші, ятагани, фінські ножі, кортики, штики, штик-ножі, кастети, стилети, нунчаки.

До спеціальних засобів самооборони належать: газові пістолети та револьвери, пістолети та револьвери, призначені для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями та патрони до них.

 

24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Туберкульоз – проблема сьогодення

Туберкульоз – це інфекційне (заразне) захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу (M.tuberculosis), найчастіше її називають бацилою або паличкою Коха на честь науковця, який відкрив цей збудник у 1882 році.

Захворювання передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Туберкульоз у більшості випадків вражає легені, але захворювання може виникнути в будь-якому органі: наприклад, нирках, хребті, мозку, лімфатичних вузлах, кишківнику, на шкірі, статевих органах тощо.

Зараз третина населення земної кулі інфікована мікобактеріями туберкульозу. Щорічно в світі хворих на туберкульоз додається 7-10 млн. осіб. Загальна кількість хворих сягає 50-60 млн. осіб.

Мікобактерії туберкульозу живуть у річковій воді до 5 міс., у ґрунті від 3 міс. до 1-2 років, у фекаліях тварин і на пасовищах – більше року, у вуличному пилу – до 15 днів, на одязі, предметах – упродовж багатьох місяців. В умовах кімнатної температури (у темному місці) туберкульозні палички залишаються життєздатними протягом 4-ох місяців, при розсіяному світлі – до 1,5 місяця. Бактерії туберкульозу тривалий час можуть виживати у молочних продуктах. Так, у маслі в умовах холодильника вони зберігають життєздатність до 30 діб, у молоці – 18, сирі – 26, у замороженому м’ясі – до одного року, соління і копчення практично не знешкоджують бактерії туберкульозу. Кип’ятіння знищує їх упродовж декількох хвилин. Літні сонячні промені знешкоджують бактерії через 30 хв., весняні і осінні – через 1 год., зимові – через 2 години, ультрафіолетові промені – через 2-3хв.

Джерелом інфекції при туберкульозі є хвора на «відкриту» форму туберкульозу людина, яка виділяє туберкульозні бактерії; більше 55 видів тварин, серед них сільськогосподарські; 25 видів птахів, риб, а також заражені продукти тваринного і рослинного походження, ґрунт, органічні і неорганічні речовини, в яких живуть, розмножуються та зберігаються збудники туберкульозу.

Основними клінічними ознаками туберкульозу є: кашель протягом 3-ох тижнів і більше; зниження маси тіла, схуднення; слабкість, втомлюваність; субфебрелітет (підвищення температури тіла до 37,2-37,5оС чи лихоманка 38-39оС із ознобом); пітніння вночі; біль у грудній клітці; задишка; погіршення апетиту; кровохаркання.

При появі будь-яких із зазначених симптомів кожна людина повинна звернутися до лікаря, щоб пройти обстеження.

Для вчасної діагностики туберкульозу всі діти до 17 років повинні проходити щорічну туберкулінодіагностику, тобто пробу Манту, а доросле населення повинно що два роки обстежуватися методом флюорографії. Окремі категорії працівників – кухарі, вчителі, медичні працівники та інші – повинні обстежуватися флюорографічно щороку.

Основні заходи профілактики туберкульозу: уникати прямих контактів із хворими людьми і тваринами; не докурювати цигарки після когось із курців; користуватися особистими предметами гігієни; вести здоровий спосіб життя, виконувати фізичні вправи, не палити, не зловживати алкоголем, наркотиками; докладати зусиль, щоб їжа була поживною, багатою на вітаміни, білки, жири і вуглеводи, мінеральні речовини; не купувати продукти на стихійних ринках, бо вони можуть бути заражені мікобактеріями туберкульозу; регулярно провітрювати житло, не допускати накопичення пилу в приміщеннях; оберігати себе від ВІЛ інфекції, уникати випадкових статевих стосунків, користуватися презервативом; вчасно проводити первинну вакцинацію БЦЖ у пологових будинках новонародженим дітям та ревакцинацію БЦЖ у 7 років згідно з результатами проведеної проби Манту; не рідше як раз у 2 роки проходити флюорообстеження.

Пам’ятайте: якщо вчасно звернутися і провести ефективне лікування, то туберкульоз можна вилікувати.

Галина ГЕРМАН, лікар-епідеміолог Дрогобицького міськрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦ»

 

Дрогобицькі гирьовики – серед найкращих на Львівщині

Як повідомив на оперативній нараді начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Роман Проць, минулими вихідними у місті Львові на спортивній базі Міністерства оборони України відбувся чемпіонат Львівщини з гирьового спорту, присвячений Року Тараса Шевченка в Україні.

У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів.

Спортсменам збірної команди міста Дрогобича, яку очолював старший викладач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання ДДПУ ім.І.Франка Роман Кушнір, вдалося відзначитися у всіх вікових категоріях. Студент четвертого курсу ВПУ-19 Андрій Лагуш посів І місце серед юніорів та ІІІ місце серед дорослих у ваговій категорії понад 95 кг, а Ярослав Пиль був найкращим серед ветеранів у ваговій категорії до 78 кг.

Відділ фізичної культури та спорту висловлює щиру подяку збірній команді міста Дрогобича з гирьового спорту за забезпечення участі у змаганнях власними силами і показані високі результати.

Ярослав ГРИЦИК

На фото: Андрій Лагуш (ліворуч) та Ярослав Пиль із нагородами.

 

 Создан 21 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником