ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


З КОГО ОБИРАТИМЕМО? Усі кандидати у Президенти України




ЦВК визначилася з остаточною кількістю кандидатів у Президенти України, допустивши до виборчих перегонів 23-х громадян. Ще 23-х – «відсіяла». За найвище крісло в державі боротимуться три жінки та 20 чоловіків. Отож, усі офіційно зареєстровані кандидати в президенти України:

1. Богомолець Ольга Вадимівна, 1966 р.н, освіта вища, проживає у Києві, головний лікар ПП «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець», безпартійна, активістка Майдану, самовисування.

2. Бойко Юрій Анатолійович, 1958 р.н., освіта вища, проживає у м.Рубіжне Луганської області, тимчасово не працює, екс-віце-прем’єр в уряді Азарова, член Партії регіонів, самовисування.

3. Гриненко Андрій Валерійович, 1970 р.н., освіта вища, проживає у Харкові, підприємець, безпартійний, самовисування.

4. Гриценко Анатолій Степанович, 1957 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат України, член партії «Громадянська позиція», яка висунула його кандидатом.

5. Добкін Михайло Маркович, 1970 р.н., освіта вища, проживає у Харкові, тимчасово не працює, екс-голова Харківської ОДА, член Партії регіонів, самовисування.

6. Клименко Олександр Іванович, 1965 р.н., освіта вища, проживає у Донецьку, голова Української народної партії, яка його і висунула кандидатом.

7. Коновалюк Валерій Ілліч, 1966 р.н., освіта вища, проживає у Києві, гендиректор ТОВ «Центр антикризових програм», безпартійний, колишній регіонал, cамовисування.

8. Королевська Наталія Юріївна, 1975 р.н., освіта вища, проживає у Києві, тимчасово не працює, екс-міністр в уряді Азарова, член партії «Україна – Вперед!», cамовисування.

9. Кузьмін Ренат Равелійович, 1967 р.н., освіта вища, проживає у Києві, адвокат, екс-перший заступник генпрокурора В.Пшонки та екс-заступник секретаря РНБО за президентства В.Януковича, безпартійний, самовисування.

10. Куйбіда Василь Степанович, 1958 р.н., освіта вища, проживає у Києві, професор Львівського регіонального інституту держуправління Національної академії держуправління при Президентові України, член партії НРУ, яка його і висунула кандидатом.

11. Ляшко Олег Валерійович, 1972 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат України, член Радикальної Партії, яка його і висунула кандидатом.

12. Маломуж Микола Григорович, 1955 р.н., освіта вища, проживає у Києві, радник голови Служби зовнішньої розвідки України, безпартійний, самовисування.

13. Порошенко Петро Олексійович, 1965 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат України, безпартійний, cамовисування, його кандидатуру підтримала партія «УДАР» і Віталій Кличко.

14. Рабинович Вадим Зіновійович, 1953 р.н., освіта загальна середня, проживає у Києві, голова наглядової ради ТОВ «Ньюс Нетворк», безпартійний, самовисування.

15. Саранов Володимир Георгійович, 1965 р.н., освіта вища, проживає у Києві, генеральний директор ТОВ «Інтерагроекспорт», безпартійний, cамовисування.

16. Симоненко Петро Миколайович, 1952 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат України, член КПУ, яка його і висунула кандидатом.

17. Тимошенко Юлія Володимирівна, 1960 р.н., освіта вища, проживає у Дніпропетровську, голова партії ВО «Батьківщина», яка її і висунула кандидатом.

18. Тігіпко Сергій Леонідович, 1960 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат, член Партії регіонів, самовисування.

19. Тягнибок Олег Ярославович, 1968 р.н., освіта вища, проживає у Києві, народний депутат України, член партії ВО «Свобода», яка його і висунула кандидатом.

20. Царьов Олег Анатолійович, 1970 р.н., освіта вища, проживає у с.Старі Кодаки Дніпропетровської області, народний депутат, член Партії регіонів, самовисування.

21. Цушко Василь Петрович, 1963 р.н., освіта вища, проживає у Києві, тимчасово не працює, колишній керівник Антимонопольного комітету за президентства В.Януковича, екс-член Соцпартії, самовисування.

22. Шкіряк Зорян Несторович, 1970 р.н., освіта вища, проживає у Києві, тимчасово безробітний, активіст Майдану, безпартійний, самовисування.

23. Ярош Дмитро Анатолійович, 1971 р.н., освіта вища, проживає у Дніпродзержинську Дніпропетровської області, тимчасово не працює, член партії «Правий сектор», самовисування.



Создан 11 апр 2014



  Комментарии       
Всего 1, последний 6 лет назад
Хосе Турчик 13 апр 2014 ответить
Володя Садовий знов виставляє крадені , тепер Великодні листівки! Який сором..Дорогі браття нумізмати..коли ми його посадимо в тюрму? Чому не передано справу у міліцію. там купу викрадених листівок з приватних родинних сейфів!!!!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником