ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 29-30 квітня 2014р.
Слухання знову перенесено

Слухання у Дрогобицькому суді справи за позовом міського голови Дрогобича VІ скликання Олексія Радзієвського, яке мало відбутися 28 квітня, перенесено на невизначений час.

Внаслідок заяви представника відповідача Анатолія Мацея, котрий запідозрив головуючого у цій справі Руслана Дубеля в необ’єктивності, суд задовільнив клопотання представника Дрогобицької міської ради щодо відводу судді Р.Дубеля.

Подробиці щодо цих судових перипетій – у наступному числі «ГЗ».

Вл.інф.

 

Шанс для автокранового

Під час прес-конференції для журналістів регіону секретар міської ради – в.о. міського голови Роман Курчик повідомив, що з’явився шанс для відновлення роботи «Дрогобицького заводу автомобільних кранів».

За словами Р.Курчика, на підприємстві та у ратуші побували інвестори (серед них – іноземці), котрі зацікавлені викупити завод у теперішніх власників і відновити виробництво. Перемовини з потенційними інвесторами, які готові вкласти кошти у підприємство, тривають.

 

Щоб запобігти провокаціям…

Секретар міської ради Роман Курчик під час засідання міськвиконкому наголосив, що зараз особливу увагу слід приділити питанню відзначення у Дрогобичі Дня Перемоги – 9 травня.

Для цього заплановані робочі зустрічі з представниками ветеранських, громадських організацій, правоохоронних органів – аби уникнути можливих конфліктів і провокацій у нашому місті. Наразі ж під пильним оком правоохоронців перебувають Меморіал Слави та пам’ятник С.Бандері.

Ярослав ГРИЦИК

 

Міліцію Львівщини очолив Дмитро Загарія

28 квітня особовому складу обласної міліції представили нового керівника – Дмитра Загарію.

Новопризначений очільник подякував громадськості за підтримку, пообіцяв докласти зусиль, щоб міліція працювала для народу. Особливу увагу він приділятиме кадровим питанням.

З-поміж 15 претендентів на посаду керівника міліції Львівщини кадрова комісія МВС за активної участі громадськості області, зокрема, представників Люстраційного комітету, відібрала кандидатуру полковника у відставці Дмитра Загарії.

Вл.інф.

 

Лауреат конкурсу «Учитель року-2014» – дрогобичанка

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та міський методичний кабінет щиро вітає Тетяну Дмитрівну Гоцій, учительку початкових класів Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 з перемогою (друге місце) у третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» у номінації «Початкові класи».

Із 4 до 10 квітня 2014 року у місті Черкаси відбувся Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2014» у номінації «Початкові класи».

На Черкащину завітали представники різних регіонів України, найкращі вчителі початкової ланки загальноосвітніх навчальних закладів. 25 педагогів демонстрували сучасні перспективні надбання практики навчання і виховання підростаючого покоління.

Упродовж 6 днів кращі вчителі початкової школи брали участь у непростих випробуваннях: презентували свій досвід роботи, виконували завдання з перевірки фахової майстерності та використання ІКТ. Окремо конкурсним журі проведено співбесіди з кожним конкурсантом, де вчителі продемонстрували високий рівень професійної майстерності та обізнаності, уміле володіння науковою термінологією, інноваційними методами та прийоми викладання, знаннями сучасних досягнень у педагогіці.

На останньому етапі залишилися 12 найсильніших педагогів, які продемонстрували фахову майстерність під час конкурсних уроків, які проводилися на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 Черкаської міської ради та Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27 ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради.

Конкурсні уроки відзначалися особливим настроєм, з перших хвилин привнесли в дитячий колектив дух радості і співтворчості, показали, що учителі володіють не лише міцними теоретичними знаннями з обраної спеціальності, а й непоганими виконавськими навичками, продемонстрованими на навчальних заняттях. Висловивши вдячність усім учасникам за їхню майстерність, професіоналізм, інноваційний характер представлених на конкурсі професійних знахідок, журі відзначило високий рівень креативності та неординарності досвіду кожного конкурсанта.

Пишаємося творчим учителем!

Нехай ця вагома перемога надихає Вас на нові звершення! Бажаємо Вам нових успіхів, творчого натхнення, пошани від колег, учнів, батьків!

Колеги-освітяни

 

Веселі гаївки у Трускавці

Трускавецька парафіяльна громада храму Покрови Пресвятої Богородиці дуже тепло і привітно відгукується про свого настоятеля – отця Володимира Боднарчука. Цей прогресивний священик дуже велику увагу приділяє роботі з молоддю, за якою – майбутнє Української держави. Привабливий вигляд має територія храму, велично виблискує золотавими куполами сама церква.

Цього року в час Великодніх свят на подвір’ї храму Покрови Пресвятої Богородиці відбулися велелюдні гаївки. Перед трускавчанами та гостями міста-курорту з концертною програмою виступили співачки Оксана Муха (Львів) та Уляна Боднарчук (Трускавець). Та найвеселіше на святкуваннях було дітям, яким вельми припали до душі Великодні забави.

Ярослав ГРИЦИК

Фото Ігоря ФЕЦЯКА

 

Дебати у другій школі

Уже вкотре учні десятих класів Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 мають можливість брати участь у молодіжних шкільних дебатах.

Цього разу четверо дебатантів висловлювали свою думку та наводили аргументи щодо питання, чи потрібно забороняти учням користуватися планшетами у школі. Учні показали неабияке вміння – захищати свою думку, будувати свою аргументацію у відповідь на запропоновану тему, шукати компроміс та переконувати своїх опонентів.

У напруженій і надзвичайно цікавій боротьбі перемогу здобули Ліліана Весела і Божена Кльок. Вони представляли другу школу на регіональних дебатах у Чернівцях, а Весела Ліліана презентували західний регіон у півфіналі, який відбувся 12-13 квітня 2014 року Києві.

 

Майстер-клас із писанкарства для кримчан

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з майстрами із Палацу дитячої юнацької творчості провели майстер-клас із писанкарства. Захід проводився для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та гостей із Криму, які ознайомлювалися із нашими традиціями. У майстер-класі взяли участь 15 дітей.

Розпис писанок воском – процес складний і копіткий. Але хоч розпис писанок потребує недитячої зосередженості, дітлахам ця кропітка робота сподобалася.

Було приємно спостерігати на обличчях дітей зацікавленість і віру в безсмертя українських традицій. Розмальовані власноруч писанки не тільки прикрасять стіл, але й подарують багато позитивних емоцій рідним і близьким у світле свято Христового Воскресіння.

Вл.інф.

  

Делегація СШ №2 – учасник зустрічі шкіл-партнерів у Вроцлаві

У 2011 році Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 підписала угоду про співпрацю із ліцеєм №12 м.Вроцлав (Польща).

А почалася міжнародна співпраця названого ліцею ще 20 літ тому. З цієї нагоди із 7 до 12 квітня у Вроцлаві відбулася зустріч шкіл-партнерів, де зібралися гості із Німеччини, Голландії, Франції, Ізраїлю та України, яку представляла Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2. Кожна делегація презентувала своє місто і навчальний заклад.

Школярі шести європейських країн працювали у майстер-класах із хореографії, вокального співу, сценічної майстерності та образотворчого мистецтва. Результати своєї роботи вони представляли на заключному етапі святкувань. Із захопленням сприйняли всі учасники урочистостей український гопак у виконанні учнів дрогобицької другої школи.

Директор СШ №2 Л.Панькевич подякувала організаторам міжнародної зустрічі молоді та висловила сподівання щодо подальшої співпраці між навчальними закладами країн-учасниць, адже таке співробітництво нашій державі зараз дуже потрібне, бо допомагає учням-ровесникам з європейських країн глибше пізнати культуру та історію України і формує прагнення відвідати наш край.

Учасники зустрічі

 

«В кожнім серці є місце Майдану»

В останню неділю березня Україна вшановувала пам’ять Героїв «Небесної сотні» – сорок днів від дня їхньої загибелі. До всенародного вінка скорботи за полеглими на Майдані свою квітку пам’яті долучив і Дрогобич. Одним із заходів, приурочених цій події, став благочинний авторський концерт відомого барда, доцента кафедри методики музичного виховання та диригування музично-педагогічного факультету ДДПУ імені І.Франка Лілі Кобільник.

Зал Народного дому ім. І.Франка зібрав усіх, кого болить ця незагоєна рана, усіх тих, чий настрій суголосний з назвою вечора – «І болем я плачУ. ПлачУ. І плАчу».

Словом прозовим і поетичним, фрагментами думок і телефонних розмов, почутими там, у серці України, на Майдані, промовляли до глядачів ведучі концерту-реквієму – актриса Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені  Ю.Дрогобича Тетяна Лучейко та Антон Цимбал.

«В кожнім серці є місце Майдану», «Революція – це я» – такими проникливими акордами розпочала свій виступ шанована авторка благочинного заходу Ліля Кобільник. Думка тривожила думку, одна пісня кликала за собою іншу. А їх у пані Лілі не один десяток. Та цього дня прозвучали найбільш актуальні – на слова О.Смика, М.Петрика, В.Миронюка, К.Луценко, Л.Костенко, А.Листопад, А.Кичинського, В.Слапчука, І.Даньків, Л.Дешевої, Л.Максим’юк.

«То чи були в народу мого свята, чи будуть тільки чорні дні?» – запитувала виконавиця пісні словами Ірини Даньків. І ніби сама відповідала поезія Калерії Луценко: «Якщо тобі призначено Голготу, то ти її ніяк не обминеш».

І все ж виступи дрогобичан і стриян, які висловлювали подяку Лілі Кобільник за проведений благочинний концерт, звучали оптимістично, з вірою у завтрашній день. І хай те «завтра» для України ще в дорозі, маємо спричинитися до його творення вже сьогодні. Зусиллям кожного. У міру своєї снаги. Адже, як писала Мати Тереза: «Те, що ти робиш, я не можу робити, те, що я роблю, ти не можеш робити, але разом чинимо щось гарне для Бога».

Уляна ГАЛІВ, викладач ДДПУ імені І.Франка

 

Попередити. Захистити. Щепити

Імонопрофілактика – проведення профілактичних щеплень з метою створення у людини імунітету проти інфекційних захворювань. Буває активною (вакцинація) – створення в організмі людини стійкого та тривалого імунітету, і пасивною – введення специфічних антитіл для створення короткотривалого захисту.

Ефективність вакцинації (захист) залежить від стану організму, дотримання рекомендованого календаря щеплень, а також якості вакцини.

В Україні здійснюється імунізація населення проти 10 інфекцій: дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, туберкульозу, вірусного гепатиту В, кору, епідемічного паротиту, краснухи (червінки) та гемофільної інфекції.

Усі вакцини, які застосовуються в Україні, – сертифіковані. Медичні протипокази до щеплень кожній конкретній дитині встановлюються імунологічною комісією.

Профілактичні щеплення здійснюються у кабінетах щеплень лікувально-профілактичних закладів, медпунктах і медичних кабінетах навчальних закладів, підприємств. Перед щепленням проводять медичний огляд з обов’язковою термометрією. Щеплення здійснюють одноразовими шприцами. Медичні протипокази до щеплень кожній конкретній дитині встановлюються імунологічною комісією.

Чи бувають ускладнення?

Найчастіше поствакцинальний період перебігає безсимптомно. Тільки у 3-5% щеплених можуть виникнути поствакцинальні реакції: як місцеві (почервоніння на місці введення), так і загальні (підняття температури до 38оС).

Поствакцинальні ускладнення бувають дуже рідко (0,01-0,03%) і виникають внаслідок, як правило, порушення процедури щеплення або індивідуальній непереносимості.

Будь-які щеплення є в сотні разів безпечніші, ніж захворювання, від якого вони захищають!

Ольга ФЕДОРОНЬКО, завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Дрогобицького міжміського відділу лабораторних досліджень ДУ «ЛОЛЦ ДСЕС України»

 

Великдень у центрі «Сонечко»

Великий день! Великий день!

Ясний Великдень на землі.

Багато радості й пісень

Приніс нам Янгол на крилі.

Веснянку діти хороводять

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Сьогодні й сонце не заходить,

А сяє й сяє із небес.

Великдень – найбільше релігійне свято. Слово «пасха» у перекладі з грецької означає «позбавлення». Своїм воскресінням Христос визволив людей від смерті, дав надію усім нам на вічне життя.

В Україні цей світлий день святкується з Х століття. Українці заздалегідь готувалися до свята. Так і в нашому Обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів вихованці з великою цікавістю та захопленням проводили підготовку до свята «Святкуємо Великдень у «Сонечку». Ця підготовка розпочалась заздалегідь. На заняттях із трудового навчання діти мали можливість проявити свої творчі здібності у розписуванні писанок, крашанок, крапанок, дряпанок… Також було цікаво дітям дізнатися легенду про крашанку, а саме, що Марія Магдалина, розповіла римському імператорові Тиберію, що Христос Воскрес. Однак Тиберій не повірив. Тоді Марія подарувала йому яйце зі словами «Христос Воскрес», і воно зафарбувалось у червоний колір – колір крові, що пролив Христос за народ.

Свято, в якому брали активну участь і батьки, розпочалося музичним супроводом піснею «Христос Воскрес!». Усі учасники дійства були святково одягнені у вишиванки. Щирі слова лунали з уст наших діточок про возвеличення Христового Воскресіння. Цікавою була поставлена сценка про Курочку Рябу, яка розбила крашанку. Відзначилися у своїй артистичності в ролі бабусі – Юрій Панчук та Курочки Ряби – Ольга Турик. До проведення конкурсу «Розмалюй писанку» були залучені батьки та гості Центру Оксана Варенікова, Лідія Піряник, Галина Турик, Галина Бреня. У музичному супроводі водилися гаївки «Ой минула вже зима», «Подоляночка» та співали пісні «Гарна писанка у мене» та «Христос Воскрес!».

На завершення свята директор Центру привітав усіх діток та їх батьків, трудовий колектив із величним Христовим святом побажав щастя, миру, благополуччя та здоров’я під покровом Воскреслого Христа.

Галина ЛЬОРЕТ, вчитель-реабілітолог Центру

 

НАРОД І АРМІЯ – ЄДИНІ!

Відповідно до положення основного закону держави Конституції України, захист держави, її недоторканності і територіальної цілісності покладається на Збройні Сили України.

Зараз настав той момент, коли українське військо має повністю виконати свій конституційний обов’язок перед державою.

Будь-який успіх Армії залежить не тільки від зразкового вишколу рядових і офіцерів на полігонах, а й від того, як забезпечені підрозділи матеріально-технічними засобами та іншими компонентами для виконання завдання.

Шкода, що лише тоді, коли виникла справжня загроза територіальній цілісності України, керівництво держави та політикум повернулися обличчям до оборони Вітчизни. Зараз потрібно терміново у міру можливості продовжити нарощувати боєздатність Збройних Сил України, бо лише високим морально-психологічним духом не можна забезпечити захист нашої країни.

На превеликий жаль, попередні уряди країни протягом років не бачили ані викликів національній безпеці, ані варіантів, як справлятися з потужною військовою машиною – Збройними Силами… Виходячи з цього, скорочували армію, як зараз визнано, бездумно, необґрунтовано й фінансово не підкріплено.

У таких умовах стан бойової підготовки Збройних Сил різко впав та впритул наблизився до критично незадовільного.

Лише за рахунок свідомості та високого морально-ділового духу офіцерського корпусу, фахівців сержантського і солдатського складу, за умов хронічного недофінансування вдалося зберегти бойовий та матеріально-технічний потенціал Збройних Сил України, в тому числі військової частини А 1108, що дислокується у Дрогобичі, від повного занепаду і краху.

Сьогодні, коли над Україною нависла загроза іноземного військового вторгнення, загроза територіальній цілісності і незалежності нашої держави, коли постало питання, чи буде така держава, як Україна на мапі світу, вже чимало політиків і громадськість озвучує стару істину про те, що варто нарешті розпочати годувати свою армію, аби не довелося годувати чужу.

У цій непростій ситуації спостерігаємо консолідацію органів державної влади і суспільства, а головне – зміну ставлення до Збройних Сил.

Приємно констатувати й той факт, що сьогодні зростає повага громадськості до людей в погонах, збільшується їх підтримка як матеріально, так і морально. В суспільстві шириться впевненість у тому, що Збройні Сили України – це народна армія, яка покликана захищати український народ.

Збройні Сили України, а відтак Дрогобицький реактивний артилерійський полк, готові дати відсіч будь-якому агресору. Зараз підрозділи військової частини А 1108 приведені в повну бойову готовність. Тривають заходи щодо вдосконалення професійних навичок особового складу, обслуговування техніки й озброєння. Мешканці Дрогобича стали свідками опробовування грізної бойової техніки, на якій протягом багатьох днів здійснювалися марші. Ці опробовування показали, що бойова техніка, яка є на озброєнні військової частини, готова до бойового застосування.

На жаль, є в полку і певні труднощі із забезпечення необхідними засобами для ремонту техніки, засобами зв’язку. Долати ці труднощі нам активно допомагає громада Дрогобича і району, органи державної влади, підприємці, громадські організації.

Набуває реальної ваги і смислового змісту вислів: «Народ і Армія – єдині!» Щоденно надходить допомога краян Дрогобицькому реактивно артилерійському полку.

Окремі слова вдячності хочемо висловити на адресу Трускавецької мерії та особисто голові міста Трускавця Русланові Козару, голові Дрогобицької районної ради Михайлу Сікорі.

Вдячні підприємству «Вестукртранс» та його директору за надання допомоги з відновлення та підготовки техніки спеціалістами ремонтної бригади.

Дякуємо керівникам Дрогобицького РЕМ, КП «Дрогобичводоканал», КП «Дрогобичтеплоенерго» за допомогу в придбанні електрогенераторів, акумуляторів, автозапчастин.

Слова подяки висловлюємо нашим побратимам із 2-го спеціального загону МНС за допомогу в підготовці техніки до експлуатації.

Відгукнулися допомогти в закупівлі портативних радіостанцій підприємці Дрогобича, а саме керівники фірм «Декарест», «Бистриця-Керамік», МПП «Західтранс», підприємства УККАН, МПО «Прикарпаттранс».

Долучилися до підтримки військової частини і спілка ветеранів Великої Вітчизняної війни і військової служби Дрогобича.

Передали досвід молодим офіцерам колишні військовослужбовці полку майор запасу Сергій Бігун та капітан запасу Євген Антюков.

Вдячні військовослужбовці і Дрогобицькій спілці бджолярів та директору ПП «Авторазом» Р.Войтківу за закупівлю автомобільних запчастин.

Не залишились осторонь активісти Дрогобицького осередку ВО «Майдан» та особисто голова міської організації Тарас Кучма.

Дякуємо керівнику Дрогобицького лісгоспу В.Матяшовському, керівникові Доброгостівського хлібокомбінату.

Висловлюємо слова поваги та вдячності представникам релігійних конфесій м.Дрогобич за ті зусилля, які докладає церква з метою підтримання нашої військової частини.

Щирі слова вдячності особовий склад полку висловлює керівникам та працівникам фірм «Західукртранс», «Фарматрейд», «Ора», приватних підприємств «Самоцвіт», «Гедеон», «Андрушко», «Дмитруш», «Коло», ДПІ «Добробуд». ТОВ «Олан», ВАТ «Дрофа», магазинам «Блиск», «2002», «Школярик», «Каменяр», «Ельдорадо», «Пляц», «Новобуд Захід», «Книгоман», «Техніка для бізнесу», «Будмас», «Орфей», «MOYO» за сприяння військовій частині у придбанні необхідних матеріальних засобів для зміцнення боєздатності військової частини.

Щиро вдячні громаді міста Дрогобича за пожертви до благодійного фонду «Розвиток Дрогобича», зібрані кошти якого скеровуються для забезпечення військової частини А1108.

Підтримка народу вселяє у воїнів полку впевненість у своїх силах. Ми – армія українського народу! Ми з честю стоятимемо на сторожі нашої незалежності. Як ніколи стають актуальними рядки із пісні:

Ми армія воскреслого народу,

Що багатолітнє розламав ярмо,

Наш Прапор, Україну і Свободу

Покласти в домовину не дамо!

Слава Україні!

Прес-центр в/ч А1108

 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ!

Останніми роками в Україні невпинно зростає захворюваність на туберкульоз. Туберкульоз – це заразна інфекційна хвороба, хворіють люди і більше ніж 55 видів домашніх та диких тварин, риб та ще 25 видів птахів. Поміж ними та людиною можливе перехресне зараження. Немає такого органу людини чи тварини, який би не вражав туберкульоз.

Захворювання починається тоді, коли в організм потрапляють особливі мікроби – туберкульозні палички або мікобактерії туберкульозу.

Зараження туберкульозом відбувається від хворих на туберкульоз людей, але можливе від великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, кролів, птиці та інших. У 95% випадків туберкульозна паличка потрапляє в організм людини через легені.

Особливо легко заражаються туберкульозом діти. Не можна допускати, щоб діти спілкувалися з туберкульозними хворими. Не слід дозволяти цілувати дітей не тільки хворим, але й здоровим. Хворий на туберкульоз повинен мати окрему кімнату, а якщо це неможливо, то для нього відокремлюють частину кімнати. Дитячі ліжка повинні стояти від ліжка хворого на відстані не менш ніж 3 метри, хоча це дуже умовно, бо найкраще ізолювати хворого й здорову дитину в різних кімнатах. Усі дитячі речі та іграшки треба зберігати окремо, і не допускати їхнього контакту з речами інших членів сім’ї.

Найважливішим засобом захисту від туберкульозу є дотримання правил особистої гігієни, утримання в чистоті свого одягу та взуття, часте миття рук, не тільки перед їдою, а одразу ж після повернення з вулиці додому. Для утримання імунітету на належному рівні слід добре харчуватися. Їжа повинна бути різноманітною, багатою на білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи. Житлові та робочі приміщення слід добре провітрювати, застосовувати вологе прибирання, а також відкривати штори, гардини, щоб у кімнату заглядало сонце, яке вбиває мікобактерії туберкульозу. Це значною мірою убезпечує від зараження туберкульозом.

Кожен громадянин повинен знати дев’ять основних симптомів туберкульозу легенів: кашель 3 тижні й більше, у т.ч. із відхаркуванням мокротиння, втрата маси тіла, стомлюваність, лихоманка, потіння вночі, біль у грудній клітці, задишка, втрата апетиту, кровохаркання.

При ураженнях туберкульозом інших органів людини можуть бути три загальні симптоми: втрата маси тіла, лихоманка, потіння вночі.

При наявності будь-яких із названих ознак треба негайно звернутися до лікаря.

Усім дітям до 14 років потрібно один раз на рік проводити туберкулінову пробу Манту. Також дорослим від 15 років і старшим необхідно звернутися у свої поліклініки та пройти рентгенфлюорографію легень, хоча б раз на рік або у два роки.

Щоб уберегти себе від туберкульозу, не купуйте молоко, сметану, сир, м’ясо на стихійних ринках, де вони не перевіряються і можуть бути заражені. Категорично забороняється користування речами, посудом, рушниками, зубними щітками хворих на туберкульоз.

Лікування туберкульозу тривале й складне. До того ж, протитуберкульозні ліки токсичні та спричиняють різну побічну дію. Досить часто доводиться вдаватися до хірургічних операцій і видаляти уражений туберкульозом орган або його частку. Більшість хворих вимушені усе життя перебувати під наглядом фтизіатрів і періодично отримувати запобіжне лікування, щоб не повернулася недуга. Що раніше виявлено туберкульоз, то краще він піддається лікуванню. Тому легше запобігти захворюванню на туберкульоз, аніж лікувати його. Бо як кажуть: «береженого – Бог береже».

Бережіть себе!

Лев КРУГЛІЙ, лікар Дрогобицької міської поліклініки

 

СПОРТ

Легкоатлети вшанували пам’ять Анатолія Коцковича

Традиційно у квітні відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р.Проць) спільно з кафедрою спортивних дисциплін та методики їх викладання ДДПУ ім.І.Франка (Г.Кондрацька), вихованцями Анатолія Коцковича (О.Тарасюк, О.Фляк, М.Білий, Д.Лесков, О.Лемешко) та ДЮСШ ім.Івана Боберського (І.Файчак) провели Х турнір із легкої атлетики пам’яті Анатолія Коцковича.

Суддівство змагань забезпечили тренери ДЮСШ та студенти факультету фізвиховання ДДПУ. У турнірі змагалися 158 учасників, з яких – 36 жінок і 122 чоловіки. Серед переможців слід відзначити досягнення: Вероніки Сенюх (1996 р.н., ДДПУ) – І місце в бігу на 100 м, 400 м; Мар’яни Шостак (1997 р.н., ЗОШ №2) – І місце в бігу на 100 м, 400 м та у стрибках у довжину; Галини Киценюк (1996 р.н., ДДПУ) – І місце у штовханні ядра та метанні списа (600). Серед чоловіків добре виступили Іван Бабюк (1996 р.н., ДДПУ) – І місце в бігу на 100 м і 1500 м; Романа Горошко (1996 р.н, ДМТК) – І місце у штовханні ядра і метанні списа (800).

Відзначилися й уславлені ветерани: Ігор Щур (1935 р.н.) у забігу на 100 м, Дмитро Лєсков – І місце у штовханні ядра та метанні списа (800), Микола Білий.

Кор. «ГЗ»Создан 30 апр 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником