ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 20 травня 2014р.
Шановні краяни!

У вівторок, 20 травня, у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбудуться урочистості з нагоди Свята Героїв.

Початок о 15:00.

***

Запрошуємо Вас взяти участь у святкових заходах із нагоди 153-ої річниці перепоховання Т.Шевченка.

Урочистості відбудуться у четвер, 22 травня:

10.00 – покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та святкове віче (пл.Т.Шевченка);

15.00 – урочистий захід з нагоди 153-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка за участю переможців міського Фестивалю студентської та учнівської творчості до 200-ліття від Дня народження Т.Шевченка (Народний дім ім.І.Франка).

 

Дощі наробили лиха

У зв’язку з раптовою зміною погоди та випаданням великої кількості опадів минулого тижня у Дрогобичі сталося затоплення вулиць, дворів та будинків.

Негода 15 травня завдала чималих збитків та проблем, які потребують ліквідації. 16 травня в.о. міського голови Роман Курчик провів оперативне засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Присутні доповідали про роботу відділів та підрозділів у ніч з 15 на 16 травня, про масштаби наслідків негоди та шляхи їх подолання. За рішенням членів комісії ситуацію визнали надзвичайною. Розпочав роботу міський Штаб із ліквідації надзвичайних ситуацій дощового паводка 15 травня 2014 року. Для надання громаді допомоги з відкачування води та ліквідації інших проблем створено «гарячу» телефонну лінію за номером 3-92-83.

За інформацією прес-служби міської ради

 

У районі уточнюють збитки

19 травня відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації С.Рудницький. Мова йшла про ліквідацію наслідків, завданих паводком.

Про найбільш проблемні питання комісію інформував заступник голови РДА Іван Мізерник. Він, зокрема, загострив увагу на пошкодженні дороги у Старому Кропивнику в напрямку Коритища, частковому руйнуванні Рибницького моста, значних збитках, завданих Волощі, Нагуєвичам, Рихтичам, Лішні, Ортиничам, Меденичам, Підбужу.

Про ситуацію у районі внаслідок стихійного лиха та стан ліквідації його наслідків доповідали керівники основних служб району. Зазначалося, що енергетикам власними силами вдалося відновити електропостачання сіл та селищ. Водгосп нарахував поки що збитків на 500 тис. грн., сума уточнюєтьося. Попередні дані щодо шкоди дорожньому господарству, яке знаходиться на обслуговуванні Райавтодору, - 120 тис. грн. Серед сільгосппідприємств найбільше постраждало ТзОВ «Перше Травня» у Волощі, де підтоплено 715 га угідь.

За даними санепідслужби в районі підтоплено 1153 криниці. Тож необхідно провести відкачування та дезінфекцію води. Деззасоби є в необхідній кількості, але існує проблема пального. Тому громадяни самостійно можуть отримати в у санепідслужбі необхідні засоби для очищення води, а також інструкцію щодо їх застосування.

Із закладів освіти найбільше постраждала школа в Ясениці Сільній, де затоплене підвальне приміщення. Зараз навчання у всіх школах проводиться в звичному режимі.

Щодо приватних будинків і господарств, то збитки уточнюються органами місцевого самоврядування.

Питання про компенсацію завданої стихією шкоди вирішуватимуеться на рівні вищих органів влади, зокрема, обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

За інформацією прес-служби РДА

 

Завершила роботу 49-а сесія

У четвер, 15 травня, відбулося третє пленарне засідання 49-ї сесії міської ради. На цьому засіданні запланували розглянути звіти керівників КП «Дрогобицька лазня», КП «Дрогобицький ринок» та Управління комунальних ресурсів.

З приводу КП «Дрогобицька лазня» депутати прийняли рішення, щоб члени виконкому та відповідні депутатські комісії напрацювали шляхи модернізації обладнання та погашення заборгованості на цьому підприємстві. Але за будь-яких умов лазню слід зберегти, оскільки це вагомий соціально-стратегічний об’єкт і він може слугувати укриттям у випадку військових дій. До того ж, це фактично єдине місце для оздоровлення дрогобичан.

Звіт роботи керівника КП «Дрогобицький ринок» В.Мойсеєнка викликав неоднозначну реакцію присутніх у сесійній залі. Підприємці, які прийшли до зали, розділилися на дві групи. Одні висловлювали своє задоволення діяльністю керівництва ринку, інші – навпаки. Керівництво міста та депутати закликали директора ринку вжити заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі навколо ринку, а також розв’язання проблеми паркуванням автомобілів торговців.

Секретар ради – в.о. міського голови Роман Курчик запропонував В.Мойсеєнкові вплинути на ситуацію з розподілом товарів на ринку, подавши пропозиції до відділу економіки міської ради. Мова йшла про те, що промислові товари повинні продаватися на ринку на вулиці П.Орлика, а сільгосппродукція продукція – у центральній частині міста.

У підсумку депутати прийняли рішення, зобов’язавши членів виконкому та відповідних комісій розглянути і напрацювати пропозиції щодо оцінки роботи директора КП «Дрогобицький ринок» і функціонування самого ринку, а проблеми з ліквідації стихійної торгівлі та незаконного паркування вирішувати у співпраці з правоохоронними органами.

Звіту про роботу керівника Управління комунальних ресурсів Р.Росохи народні обранці визнали задовільним, але на майбутнє запропонували удосконалити механізми виділення земельних ділянок та вирішення інших питань.

На завершення роботи сесії депутати заслухали керівника відділу ведення Державного реєстру виборців Богдана Николаїшина. Він розповів про стан готовності міста до проведення виборів Президента України.

Також сесія прийняла рішення про заслуховування звітів інших керівників відділів Дрогобицької міської ради.

За інформацією прес-служби міської ради

 

Шановні дрогобичани!

Допоможіть українцям із Донбасу. Їм потрібне житло!

25 травня наше місто готується прийняти перших біженців зі східних областей України (міста Краматорськ, Слов’янськ та ін.), котрі змушені покидати рідні домівки через воєнні дії, утиски, переслідування.

На літній період прибудуть матері з дітьми, які хочуть для своїх дітей миру.

У зв’язку з останніми подіями, які відбуваються на сході нашої країни, просимо зголоситися родини, установи, готелі, оздоровчі заклади, які готові надати житло для тимчасового проживання (на два-три місяці) сім’ям біженців.

Дрогобицька міська рада спільно з ВО «Майдан» збирає інформацію та створює реєстр наявного вільного житла, яке придатне для поселення.

Якщо ви готові прийняти у себе такі сім’ї, просимо звертатися у:

- Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Дрогобич, вул. Лесі Українки,70 або залиште свої координати за тел. 2-11-01; моб. тел. (067) 729-32-95.

- ВО «Майдан», вул.Шкільна,4, моб. тел. (096) 492-00-92.

Зголошуйтеся, не будьте байдужими!

Пам’ятаймо, Україна – єдина!

 

Державні допомоги виплачені

Традиційно у першій половині місяця управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради здійснюються виплата державних допомог. Не винятком став і травень 2014 року.

У першій половині останнього весняного місяця державні допомоги отримали дрогобичани, що належать до тієї чи іншої категорії (всього 7335 осіб) на суму 6,08 млн грн. Так, найчисельніші виплати складають: допомога з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (2682 одержувачів) на суму 1249,6 грн., одноразову допомогу при народженні дитини отримали 2396 батьків на суму 2698,9 тис. грн., допомога інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам склала 1142,6 тис. грн. (її отримали 989 осіб). Інші види державних допомог, які отримали мешканці нашого міста у першій половині травня – це допомога у зв’язку з вагітністю та пологами (29,3 тис. грн.), допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням (108,9 тис. грн.), допомога одиноким матерям (354,6 тис. грн.), тимчасова державна допомога дітям (72,3 тис. грн.), державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (428,9 тис. грн.), допомога при усиновлені дитини (3,2 тис. грн.).

За словами начальника управління праці та соцзахисту Івана Терлецького, попри усі фінансові негаразди, що сьогодні мають місце у державі, працівниками управління докладається чимало зусиль, щоб громадяни вчасно та без зайвих бюрократичних процедур отримували те, що передбачено для них державою.

За інформацією УПСЗН

 

Дрогобичани молилися за жертв депортації кримських татар

18 травня у Дрогобичі під час народного віча відбулося вшанування пам’яті жертв депортації кримсько-татарського народу, здійсненої сталінським комуністичним режимом 70 років тому.

Учасники віча помолилися за душі тисяч кримських татар, які стали жертвами московсько-більшовицької депортації.

Вл.інф.

 

Успіх юних музикантів

11 травня у Львові відбувався конкурс хорів учнів старших класів, присвячений 200-літтю від Дня народження Тараса Шевченка.

Вихованці Дрогобицької музичної школи №1 посіли третє місце, а музичної школи №2 – четверте. Про це повідомив секретар в.о. міського голови Роман Курчик.

 

Майстер-клас для дітей

У Дрогобицькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов майстер-клас для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, із виготовлення виробів із сірників. Його проводив Орест Плешівський.

У майстер-класі взяли участь 15 дітей. Вони із захопленням спостерігали за роботою автора та власноруч навчалися виготовляти підставку для горнятка, яку потім забрали додому. Із гарним настроєм та новими вміннями діти повернулися до своїх домівок.

За інформацією прес-служби міської ради

 

Гідні продовжувачі славетних захисників Вітчизни

Захист держави, в умовах сучасної динамічної реальності, вимагає від військовослужбовців неабиякої самовідданості та патріотизму.

Для виконання завдань державної ваги щодо захисту нашої країни на базі Дрогобицького реактивного артилерійського полку сформовано зведену стрілецьку роту, яка діє автономно у відриві від пункту постійної дислокації.

Особовий склад зведеної стрілецької роти постійно несе службу щодо виконання поставлених завдань, і вихідні та святкові дні не виключення.

Тож і святкування Великодня для роти наших земляків тісно переплелося з виконанням бойового завдання.

Але, як би там не було, сьогодні, коли Україна переживає напругу, хочеться думати і говорити про мир.

Командування військової частини А 1108 гаряче підтримало ініціативу військового капелана Дрогобицького гарнізону отця Івана Гнатіва щодо привітання з Великоднем особового складу, який виконує бойове завдання у відриві від пункту постійної дислокації. Долучилися до привітання наших хлопців і керівництво Доброгостівського ТзОВ «ВАТРА», ТзОВ «АКВА-ЕКО», ТзОВ «Раневицькі ковбаси», які допомогли поповнити великодні кошики для наших військових солодкими пасками, курячими яйцями, м’ясними смаколиками, безалкогольними напоями.

Військовий капелан о.Іван Гнатів із подарунками від родичів, церковних громад, дрогобицьких підприємств завітав у гості до особового складу Дрогобицької зведеної стрілецької роти на передові рубежі нашої держави. Відвідав блок-пости, на яких вони несуть службу, передав вітання рідних та великодні дарунки. Солдати і офіцери отримали можливість посповідатися та причаститися, взяти участь у Службі Божій.

Вітаючи особовий склад із Великоднем, о.Іван побажав воїнам бути гідними продовжувачами славетних захисників Вітчизни.

Прес-центр в/ч А 1108

 

Безпека населення під час проведення виборів

Заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

Ця інструкція поширюється на всі приміщення, де влаштовані виборчі дільниці, і визначає заходи пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Її вимоги є обов’язковими для виконання всіма організаторами виборчого процесу.

І. Вимоги техногенної та пожежної безпеки

Усі організатори виборчого процесу повинні проходити протипожежний інструктаж та перевірку знань з питань пожежної безпеки. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці необхідно дотримуватись таких вимог:

1. Евакуаційні шляхи та виходи повинні утримуватись вільними, нічим не захаращуватись і в разі виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі, забезпечити безпеку під час евакуації людей, які перебувають на виборчій дільниці.

2. Експлуатувати електричну мережу, електроприлади та іншу електроапаратуру тільки у технічно справному стані, враховуючи рекомендації підприємств-виробників.

3. У випадку виявлення пошкоджень електромереж, вимикачів, розеток, інших електроприладів негайно знеструмити їх та вжити необхідних заходів до приведення їх у пожежобезпечний стан.

4. Розпалювання печей у будівлях та спорудах має припинятися не менше як за дві години до початку відкриття виборчої дільниці.

5. Меблі та кабінки для голосування слід розміщувати так, щоб забезпечити вільний евакуаційний прохід до дверей для виходу з приміщення.

6. Утримувати у технічно справному стані засоби протипожежного захисту, а саме: пожежну сигналізацію, пожежні крани і первинні засоби пожежегасіння. Усі члени виборчої комісії повинні вміти користуватись вогнегасниками, іншими первинними засобами пожежегасіння, знати місце їх розташування.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1. Влаштовувати тимчасові електромережі, прокладати електропроводки та кабелі безпосередньо по горючій основі;

2. Користуватися у приміщеннях виборчої дільниці електрокип’ятильником, чайником, праскою, крім місць, спеціально відведених і обладнаних для цього, а також залишати увімкненими без нагляду електроприлади;

3. Застосовувати відкритий вогонь, палити паперові відходи.

ІІ. Обов’язки та дії членів виборчої комісії у разі виникнення надзвичайної ситуації (НС)

У випадку виявлення ознак виникнення НС, в тому числі пожежі, необхідно:

- негайно повідомити пожежно-рятувальну службу за номером “101”;

- повідомити адміністрацію об’єкту, голову виборчої комісії та охорону;

- вжити заходів щодо евакуації людей, матеріальних цінностей з дозволу голови виборчої комісії та ліквідації надзвичайної ситуації з використанням наявних підручних засобів;

- організувати зустріч підрозділів пожежно-рятувальної служби, надати їм допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації та мінімізації наслідків від неї.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до організаторів виборчого процесу щодо суворого дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

 

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим

У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжується навчання в «Школі соціального робітника».

Днями проведено тестування серед соціальних робітників. Таким чином підсумовано пройдений матеріал. Основне завдання на цьому етапі навчання – запровадити механізми, що забезпечуватимуть якість послуг, їхню гнучкість, стимулюватимуть постійне оновлення системи і можливість швидко реагувати на нові потреби сьогодення.

Оцінювання знань проводили зав. відділеннями Н.Дем’яновська, Г.Вовк, О.Литвин, а очолювала комісію директор терцентру О.Тринчук. Адже зараз запроваджуються нові механізми надання соціальних послуг, щоб люди похилого віку змогли отримати доступ до таких послуг, які забезпечать підтримку, необхідну для їхньої життєздатності та повноцінного життя. Терцентри повинні надавати саме ті соціальні послуги, які відповідають потребам підопічних та їх життєвій ситуації.

Ми настановляємо своїх робітників на те, що доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних наче власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем.

Соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а часто може і єдина розрада в теперішньому складному житті.

Наталія ДЕМ’ЯНОВСЬКА

Фото автора

 

У полоні диму

Куріння – одна з найпоширеніших шкідливих для здоров’я звичок серед населення. У тютюні виявлено велику кількість шкідливих компонентів і всі вони впливають на організм, спричиняючи важкі наслідки хронічного отруєння, руйнують здоров’я, викликають передчасне старіння, смерть.

Виникає хвороблива пристрасть до тютюну, щось подібне до наркоманії, якої важко позбутися. Уже через 2-3 год. після куріння в людини з’являється непереборне бажання знову закурити. Внаслідок тривалої хронічної нікотинової інтоксикації організм пристосовується до певного вмісту нікотину і зниження його рівня викликає тимчасово неприємні відчуття – пригніченості, млявості.

Наслідуючи моду, жінки і молоді дівчата вважають, що з сигаретою вони мають сучасний і незалежний вигляд, незадумуючись над наслідками. Куріння нанівець зводить прагнення завжди бути привабливими, якомога довше зберігати молодість. Уже за кілька років шкіра обличчя набуває жовтуватого відтінку, втрачає еластичність, в’яне, з’являються передчасні зморшки.

На жаль, курці наносять шкоду не тільки собі. Вони перетворюють у пасивних курців оточуючих – сусідів, товаришів по роботі, членів сім’ї, а головне дітей, котрі особливо чутливі до нікотину.

Нікотин негативно діє на плід в утробі матері, якщо вона курить або перебуває у прокуреному приміщенні. У жінок, які курять, удвічі частіше викидні й мертвонародження.

Сьогодні велику стурбованість викликає те, що дедалі більшає курців серед дітей і підлітків. А саме у ранньому віці тютюн найбільш згубно діє на організм, завдаючи часом непоправної шкоди. Шкідливість куріння у ранньому віці посилюється ще й тому, що школярі курять потай, квапливо, глибоко затягуючись. Вартий уваги і той факт, що діти часом докурюють недопалки, а в них міститься максимальна кількість шкідливих речовин.

Отже, перш ніж взяти у руки сигарету подумайте, адже куріння шкідливе не тільки для вас, а є загрозою для близьких вам людей. Обов’язок батьків, а особливо матерів – всіма засобами запобігати появі у дітей шкідливих звичок і перед усім подавати їм позитивний приклад.

І.КУБІШИН, лікар-епідеміолог Дрогобицького міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДСЕСУ

 

Музика В.Барвінського звучатиме завжди

16 квітня в концертному залі Дрогобицького музичного училища ім. В.Барвінського відбулася видатна подія, а саме виконання невідомого твору В.Барвінського – малої хорової кантати «Пісня про Вітчизну» на текст М.Рильського. Твір виконано силами хору училища під керівництвом відомого диригента-викладача відділу хорового диригування Богдана Бондзяка. Це було перше виконання твору (концертмейстер Ірина Пінчук).

В.Барвінський пройшов тернистий шлях у своєму житті. У 1948р. його безпідставно арештовано та вислано разом із дружиною на заслання. Всі музичні твори були спалені на подвір’ї Львівської державної консерваторії. З часу проголошення України незалежною соборною республікою, розпочалась велика і клопітка робота пошуку творів композитора в різних куточках України та інших країн, навіть США. Було віднайдено ряд творів і в цьому велику роль зіграли музиканти, композитори, музикознавці та виконавці Львівщини і зарубіжжя. Цікаво, що цілий ряд віднайдених творів вперше прозвучали в приміщенні нашого закладу. Кожне виконання твору Барвінського для нас було великим музичним святом. Таким святом стало виконання хорової кантати «Пісня про Вітчизну», яка написана для мішаного хору та симфонічного оркестру. Примірник «Пісні про Вітчизну» надрукований у 1947р. (із присвятою автора композитору Л.Ревуцькому), був нещодавно подарований Володимиру Грабовському в Києві. Виникла ідея перевидати цей твір з оновленим текстом. Літературну редакцію тексту здійснив відомий український поет Віктор Грабовський. Видання, яке упорядковував Володимир Грабовський, видано за матеріальної підтримки народного депутата України Романа Ілика. Нещодавно цей твір опубліковано у Дрогобицькому видавництві «Посвіт»

Зі вступним словом про історичне значення композитора виступив В.Грабовський. Своєрідним епіграфом до концерту був продекламований власний вірш студентки фортепіанного відділу Стефанії Сондей, присвячений пам’яті В.Барвінського. А далі звучала музика, сповнена особливої любові до рідного краю. Ця любов передавалась не тільки першою ліричною темою «Рідна мати, щедра мати, славна Україна», а також маршово-героїчною темою «Не змогли нас уярмити заздрісні чужинці». Твір завершується урочистими закликами «Українська слава! Слава!».

Подякою публіки були бурхливі аплодисменти. Після того зі схвильованими промовами виступили: директор училища, композитор Микола Ластовецький; письменник-краєзнавець Роман Пастух, доцент Дрогобицького педагогічного університету ім.Івана Франка Людомир Філоненко та ін. У виступах акцентувалося велике історичне значення українського композитора В.Барвінського, а також думка про те, що сьогодні, в такий важливий та складний час для України, коли вирішується доля держави саме така музика потрібна. Твір Барвінського вчить, що Україна повинна бути єдиною «від Дінця і по Карпати! Навіки єдина!»

Василина ЮНИК, Наталя ВАЛАГА, Роксолана ГЛУГОВСЬКА, Юрій ДУБИНЧУК, студенти IV курсу відділу «Теорія музики» музичного училища ім.В.Барвінського (клас викладача-методиста В.Пилип’юк)

 

ІНФОРМУЄ ПОДАТКОВА

За порушення закону – 8 кримінальних проваджень

З початку року працівники оперативного управління Дрогобицької ОДПІ виявили 8 правопорушень у сфері оподаткування, 2 з яких за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ст. 212 ч.3 Кримінального кодексу України), 3 – за фактами незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв (ст.204 ККУ), 1 – за фактом легалізації коштів, одержаних незаконним шляхом (ст.209 ККУ). У результаті досудового розслідування кримінального провадження до бюджету сплачено 600 тис. грн.

У рамках операції «Акциз-2014» із незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму понад 492 тис. грн., зокрема, 353,5 декалітрів горілчаних виробів на суму 477 тис. грн., 670 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 5,4 тис. грн. та 300 DVD дисків на суму 10 тис грн.

 

Операції з фіктивними суб’єктами небезпечні

Працівники оперативного управління Дрогобицької ОДПІ виявили факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Порушення податкового законодавства вчинили службові особи одного з підприємств Львівщини, документально оформляючи фінансово-господарські операції із підприємствами, які мали ознаки фіктивності. У результаті таких махінацій безпідставно сформовано податковий кредит, що призвело до заниження податкових зобов’язань з податку на додану вартість на суму понад 3,3 мільйони гривень.

Правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.212 ККУ.

Любомир ЛОНЕВСЬКИЙ, начальник ОУ Дрогобицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській обл., полковник податкової міліції

 

СПОРТ

У «Весні Тайфуна» перемогли дрогобичани

2-4 травня в Дрогобичі у приміщенні ДЮСШ проводився традиційний відкритий обласний турнір із кікбоксингу «Весна Тайфуна». Турнір проходив у розділах: семі-контакт, лайт-контакт, фулл-контакт, лоу-кік, К-1.

Організатором турніру виступив Дрогобицький ФСК «Тайфун» (головний суддя і організатор турніру, голова ФСК «Тайфун» В.Ю.Шкраба).

Турнір пройшов під патронатом депутата Львівської обласної ради Миколи Барана. Його організація була на високому рівні, судячи з відгуків представників команд-учасниць. У турнірі взяли участь спортсмени з п’яти західних областей України: Івано-Франківської, Тернопільської, Рівенської, Закарпатської та Львівської.

Усі спортсмени проявили себе стійкими і вольовими бійцями у боротьбі за перемогу. З гостей особливо запам’яталися виступи команди зі Стрия – «Хануман» та львівський «Тайфун». У загальному ж заліку найкращими стали дрогобичани, яких представляли спортивні клуби ФСК «Тайфун» та СОЦ «Еней». За ними 13 перших місць у різних розділах.

Слід відзначити учня Дрогобицької гімназії Сергія Щудла, котрий здобув два перших місця у ваговій категорії до 75 кг. (ФСК «Тайфун»).

Такий же здобуток в учня ЗОШ №1 Олексія Войтовича, вагова категорія до 44 кг (ФСК «Тайфун»).

Василь Давидов святкував перемогу у дорослій віковій категорії (вага до 75 кг; СОЦ «Еней»).

Є чим пишатися і учневі ЗОШ №1 Романові Триленку (ФСК «Тайфун»). У напруженій і важкій боротьбі він здобув два перших місця.

Святкували свої перемоги і учні ЗОШ №16 Микола Тряско, вагова категорія до 64 кг (ФСК «Тайфун») та Дрогобицького педагогічного ліцею Павло Лоєк у ваговій категорії до 80 кг (ФСК «Тайфун»).

Закріпили командну перемогу дрогобичанин Олег Журав у ваговій категорії до 55 кг (ФСК «Тайфун»), Валентин Шутов у ваговій категорії до 70 кг (СОЦ «Еней»), Сергій Кішко у ваговій категорії до 58 кг (СОЦ «Еней»), Юрій Геремеш у ваговій категорії до 63 кг (СОЦ «Еней»).

Окрасою турніру став поєдинок у розділі К-1 у дорослій віковій категорії (вага до 74 кг) між представником міста Луганськ, який виступав за Ужгород, майстром спорту Валентином Рибалком, чемпіоном України та Європи з тайського боксу та дрогобичанином, кандидатом у майстри спорту Василем Давидовим, чемпіоном України з хортингу і призером чемпіонату України з рукопашного бою. У напруженому трираундовому поединку перемогу здобув Валентин Рибалко. Хотів би додати, що за загальним суддівським рішенням цей поєдинок визнано найкращим на турнірі.

До змагань дрогобицьких спортсменів підготували тренери: Віталій Шкраба (ФСК «Тайфун»); Олег Войтович (ФСК «Тайфун»), Андрій Шевчук (СОЦ «Еней»).

Спортивний клуб «Тайфун» висловлює вдячність за надану допомогу меценатам турніру: депутату Дрогобицької районної ради від партії «Удар» Віталію Мойсеєнку, власнику мережі магазинів «Сяйво» Русланові Стасінчуку, а також директору ДЮСШ Іванові Файчаку.

Дякуємо і батькам спортсменів за допомогу в підготовці змагань, а також директорам навчальних установ О.В.Лужецькій (ЗОШ №1), О.В.Заяць (педагогічний ліцей), В.В.Крайчику (ЗОШ №16), І.В.Лепкому (Дрогобицька гімназія), М.М.Баб’яку (Дрогобицький коледж нафти і газу), Андрію Андибуру, Віталію Шкрабі, Олегу Войтовичу (співвласникам клубу «Тайфун»), які чималою мірою долучилися до звитяги дрогобичан.

Віталій ШКРАБА, голова ФСК «Тайфун»Создан 20 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником