ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 27 травня 2014р.
Дрогобиччина – за Порошенка

У неділю, 25 травня, українці обирали Президента. Мабуть, попередні результати голосування вже відомі усім, хто цікавиться перебігом подій – вже у першому турі новим главою нашої держави став народний депутат України Петро Порошенко.

Подаємо дані Центральної виборчої комісії, станом на другу половину дня 26 травня. За даними 83,48% оброблених протоколів Петро Порошенко зібрав 54,27% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, Юлія Тимошенко – 12,97%, Олег Ляшко – 8,42%, Анатолій Гриценко – 5,43%, Сергій Тігіпко – 5,27%, Михайло Добкін – 3,15%, Вадим Рабинович – 2,27%, Ольга Богомолець – 1,91%, Петро Симоненко – 1,54%, Олег Тягнибок – 1,16%, Дмитро Ярош – 0,69%, решта кандидатів набрали менше половини відсотка голосів.

На Дрогобиччині вибори пройшли спокійно і практично без порушень. Це підтвердили і голови низки виборчих дільничних комісій, на яких побували кореспонденти «ГЗ». Практично всюди панувала спокійна робоча обстановка, сповнена взаєморозуміння, толерантності, забезпечувалося дотримання законодавства України. Щоправда, через невелику кількість членів ДВК часом виникали черги, траплялися непорозуміння зі списками виборців. Перебіг голосування контролювали спостерігачі. Дехто з виборців йшов голосувати як на свято – одягав вишиванку чи новенький костюм.

У Дрогобицькому територіальному виборчому окрузі №127 у виборах взяли участь 127 тис. 232 виборці. За даними 100% оброблених протоколів найбільше голосів виборці, які взяли участь у голосуванні, віддали за Петра Порошенка – 67,34% (91068 голосів). На другому місці – Юлія Тимошенко – 13,69% (18516), на третьому – Олег Ляшко – 7,16% (9683), четвертому – Анатолій Гриценко – 5,98% (8092), п’ятому – Ольга Богомолець – 1,44% (1953). Далі йдуть Олег Тягнибок – 1,07% (1449), Дмитро Ярош – 0,76% (1035), Сергій Тігіпко – 0,67% (909).

А загалом у нашому окрузі у голосуванні взяли участь 135 тис. 222 особи (при 174 тис. 703 внесених до списків виборців).

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

Пам’ять про Героїв «Небесної сотні» – у камені

21 травня у світлиці ратуші відбулася зустріч керівництва Дрогобича та району, родичів загиблих на Майдані мешканців Дрогобиччини та Стрийщини зі скульпторами-добровольцями з Коростишева Житомирської області.

Скульптори запропонували родичам загиблих на Майдані у Києві безкоштовне виготовлення пам’ятників. Також наголосили, що шукають перевізників для доставки пам’ятників по всій Україні. Ще одна пропозиція, яка прозвучала на зустрічі, – виготовити для Дрогобича пам’ятник Героям Небесної сотні (ескіз на фото).

У зустрічі також взяли участь працівники відділу сім’ї, молоді та туризму міськради, головний архітектор Дрогобича, громадські активісти. Модератором зустрічі був Тарас Демко.

На завершення керівники міста і району подякували ініціаторам за пропозиції і подарували їм сувеніри на пам’ять про наш край.

В.о. міського голови Роман Курчик запевнив присутніх, що влада долучиться до цієї ініціативи і зробить усе необхідне і можливе, щоб пам’ять про Героїв Майдану і їхній внесок у відстоювання Незалежності України були увіковічені.

 

Компроміс знайдено

22 травня відбулося засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Розпочалося засідання з обговорення виконання рішення про демонтаж самовільно встановлених кіосків фірм «ПекПол» та «Мостиський хліб». В.о. міського голови Роман Курчик наголосив, що для виконання цього рішення було необхідно розробити Положення, щоб уникнути судових позовів зі сторони фірм-порушників після демонтажу, а також обумовлення транспортування, зберігання та оплати послуг. Днями відбудеться демонтаж перших МАФів. Він проводитиметься у вечірній або ранковий час для того, щоб не створювати заторів на дорогах.

Опісля члени виконкому перейшли до розгляду порядку денного. Найбільше часу присвятили розгляду питань пасажирських перевезень громадським транспортом. Зокрема, йшлося про зменшення кількості автобусів на маршруті №2 (вул.С.Наливайка – зал. вокзал) та призначення тимчасового перевізника на маршрутах №1 (синагога – ДДЗ), №8 (УТЦ «Матадор» – вул. Гайдамацька), №9 (вул. Горішня Брама – вокзал) та №12 (вул. Холмська – вокзал).

Жваву дискусію викликало питання про встановлення єдиного тарифу на проїзд пасажирів маршрутами Дрогобича. У підсумку усі члени виконкому зійшлися на думці, що допустима вартість проїзду на сьогодні становить 2 гривні, а не 2,50, як цього бажають перевізники.

Проект рішення про зміну тарифу з 1,50 до 2,50 грн. члени виконкому не підтримали. Натомість затвердили вартість проїзду у розмірі 2 гривні. Таке рішення є компромісним між інтересами громади і перевізників. Воно не викличе соціальної напруги, а час покаже, чи потрібно буде знову підвищувати тариф.

 

Квітники – окраса міста

У Дрогобичі розпочали озеленення газонів та висадження квітів. Через кризову ситуацію на це у бюджеті заклали лише 200 тис. грн., коли торік на озеленення витратили 600 тис. грн. Отож, цьогоріч квітники виглядатимуть дещо скромнішими. Але департамент міського господарства у співпраці з дизайнерами знайшов вихід – квітники комбінуватимуться з газонами.

За виділені кошти висаджуватимуть квіти, посіють газони та доглядатимуть за ними. Роботи здійснює підприємство «Тандем». Сподіваємося, що дрогобичани дбайливо ставитимуться до зелених насаджень. Адже благоустрій – це обличчя нашого міста.

 

Відбулися громадські слухання щодо продажу алкогольних виробів

21 травня у сесійній залі ратуші відбулися громадські слухання щодо Правил продажу алкогольних виробів у Дрогобичі. У них взяли участь перший заступник міського голови Іван Даців, начальник відділу економіки Роман Корпан та підприємці. На жаль, жодна громадська організація, жоден представник громади, в тому числі від ВО «Майдан» не прийшли до зали. Оскільки питання потребує всебічного розгляду та шляхів його вирішення, домовлено, що підприємці делегують осіб до складу робочої групи для напрацювання відповідного Положення. Перша робоча зустріч відбулася вже 23 травня.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 

Музи не мовчать

13 травня 2014 року у Народному домі імені І.Франка відбувся мистецький проект під назвою «Музика сфери», автором ідеї якого є Ірина Марківська. Слід зазначити, що це вже другий проект подібного плану (перший «Пісня землі» пройшов 19 грудня 2012р.).

Поєднати кращі зразки класичної вокальної та інструментальної музики з рок музикою, подати їх у сучасній обробці, більш доступнішій для широкого кола слухачів (особливо для молоді) стало основною метою задуму і реалізації цього мистецького заходу.

Класичний кросовер – музичний стиль, який представляє синтез, гармонійне поєднання елементів класичної музики, поп, рок, електронної музики. Цей стиль сформувався у 70-і роки ХХ ст.

Завдяки самовідданій праці, цікавому аранжуванню творів та належному професійному рівню музикантів інструментального ансамблю «Explosion» у складі: Миколи Токарчука (клавіші), Івана Романишина (ритм-соло гітара), Ігора Владики (соло гітара), Ольги Шипіти (скрипка), Василя Шуневич (бас гітара), Богдана Рудзинського (ударні) цілком по-новому прозвучало ціле розмаїття класичних творів. До програми концерту увійшли справжні «хіти» класичної музики.

Твори вокальної класики майстерно репрезентували відомі у Дрогобичі та за його межами співаки : Ростислав Герилів (актор – вокаліст Львівського академічного театру імені Юрія Дрогобича), дует у складі Світлани та Галини Дицьо (доценти ДДПУ ім.І.Франка). Справжнім вокальним відкриттям проекту стала Ольга Яворська (студентка факультету іноземних мов ДДПУ ім.І.Франка, яка чуттєво та витончено виконала арію Н.Паганіні, її ліричне сопрано милувало слух публіки і у дуетах з Ростиславом Герилівим.

Надзвичайні були поетичні коментарі Світлани Дицьо.

Слід відзначити високий фаховий рівень репетитора з вокалу доцента ДДПУ ім.І.Франка, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Євгенії Шуневич.

Завдяки світловим ефектам справжнє видовищне шоу забезпечив Роман Ярема.

Внаслідок вдало підібраному цікавому і різноплановому репертуару та майстерному виконанню всі твори підтримувалися бурхливими оваціями. У залі панувала атмосфера високого емоційного підйому.

Цей унікальний проект не відбувся би без підтримки та сприяння відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради та директора Народного дому Ім. І.Франка Петра Коса. Окремо слід подякувати за інформаційну допомогу дрогобицькому регіональному радіо «Франкова земля», рекламно-виробничій компанії VDV, «Твоє радіо», громадському об’єднанню «Альтер», інтернет провайдеру Starlan.

 

Молодь вчилася спілкуватися на тренінгах

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках діяльності молодіжного клубу «Секрет успіху» та за сприяння Партнерства «Кожній дитині» провів тренінгові заняття на тему: «Спілкування», «Соціальні ролі та зв’язки».

Основною метою тренінгів було сприяння формуванню життєвих навичок спілкування, покращення основних показників соціалізації та мотивування до їх розвитку. У результаті проведених тренінгів молодь засвоїла вміння ефективного спілкування та отримала навички самоконтролю та вираження емоцій. Учасники оволоділи технікою «Я – повідомлення» та усвідомили важливість невербального спілкування. Молоді люди визначили власні соціальні ролі та були мотивовані до набуття нових, бажаних соціальних ролей. Під час тренінгу учасники отримали навички формування позитивних соціальних зв’язків.

З метою закріплення навичок спілкування був організований майстер-клас «Мистецтво кулінарії». Учасники ознайомилися з особливостями приготування холодних закусок, проявляючи при цьому креативність і творчість.

 

Дітей навчали обирати професію

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з партнерством «Кожній дитині» проводять молодіжний клуб «Секрет успіху», куди залучені діти-сироти та діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У рамках молодіжного клубу відбулися тренінги «Профорієнтація» та «Працевлаштування». Основною метою тренінгів було допомогти молоді знайти свій шлях у житті, зрозуміти зв’язок професії та людини, її особистісних рис та якостей, які, при вдалому виборі справи, будуть опорою та гарантом професійного успіху.

Разом з тим, наголошувалось на ролі індивідуальності та унікальності кожної людини в професії. Крім того, учасники тренінгу мали змогу пройти декілька тестів на визначення схильностей до того чи іншого типу професій та обговорити свої результати з психологами.

Другим етапом ознайомлення з професіями та їх особливостями стала екскурсія у ТзОВ «Тандем» в оранжерею троянд та гербер. Працівники підприємства розповіли молоді про особливості професії садівника та наочно продемонстрували учасникам, як доглядати за рослинами. Екскурсія була цікавою та пізнавальною і залишила приємні враження.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 

«СпАрт» скликає друзів

«СпАрт» – рекреаційний фестиваль, який вдруге відбудеться у нашому місті з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей – 1-го червня.

«СпАрт» – це поєднання спорту і мистецтва. Спорт – це естафети, змагання, ігри, а мистецтво – конкурси художньої самодіяльності; виступи творчих колективів, виставки творчих доробків.

Днем проведення фестивалю обрано 1 червня. Міжнародний день «СпАрт» має показати, що бар’єрів серед дітей та молоді з обмеженими можливостями та їхніми здоровими ровесниками не існує, що у них однакові інтереси, усі талановиті, веселі та завзяті. Усі діти хочуть бути однаково сильними, здоровими, захищеними та щасливими. Спільними діями треба руйнувати стереотипи сприйняття неповносправності як самими неповносправними, так і тими, хто їх оточує.

Традиційне місце проведення фестивалю – територія біля Шпихліру на вул.М.Грушевського,17. Старт о 12:00.

Організатори фестивалю – Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія», Дрогобицький міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Співорганізатори – ДДПУ ім.І.Франка та ДЮСШ.

Цього року захід відбуватиметься у рамках проекту «Сходинки подолання – шлях до кардинальних змін» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні та вдруге за підтримки благодійників і меценатів Дрогобича.

Запрошуються усі бажаючі!

Святослав АНДРІЇВ

 

З Трускавця до столиці курсуватиме Hyunday

Прочинаючи від першого червня між Києвом та Трускавцем курсуватиме поїзд «Інтерсіті+» №741/742 виробництва компанії Hyundai Rotem.

Він відправлятиметься зі станції Дарниця о 6.25, а зі станції Київ-Пасажирський о 6.48 і зупинятиметься на станціях Львів (11.59 – 12.19) та Дрогобич (13.34 – 13.44). Прибуватиме поїзд до Трускавця о 14.00. Відстань між станціями Київ – Трускавець (705 км) поїзд долатиме за 7 годин 12 хвилин.

У зворотному напрямку «Інтерсіті+» вирушатиме із Трускавця о 15.40, зупинятиметься на станціях Дрогобич (15.56 – 16.06) та Львів (17.29 – 17.58), і прибуватиме до Києва о 22.55, а до ст. Дарниця – о 23.19 хв.

За квиток з Києва до Трускавця доведеться заплатити 409 грн. за перший клас та 309 грн. за другий клас.

Святослав АНДРІЇВ

 

У ВІНОК ФРАНКОВІ

У ці тривожні для України травневі дні минає 97 весен відтоді, як 16 травня 1916 року відійшов за межу Вічності справжній Князь українського народу Іван Франко.

Тоді повсюди панувала смерть, яку несла незряча біда Першої Світової війни, що розпочалася рівно сто літ тому… До речі, Ярослава Мельник написала винятково змістовну монографію «І остатня часть дороги… Іван Франко: 1908-1916», власне, про дивовижно болісну драму Франкового життя на схилі віку. Нині мимоволі зринають на думку різні рефлексії, які викликають щоденні звістки зі Сходу України. Може, тому сьогодні так доцільно взяти до рук Франкові твори й вичитати в них перше-ліпше прагнення поета:

Бажав я для скованих волі,

Для скривджених – кращої долі,

І рівного права для всіх… 

З іменем Каменяра органічно пов’язана як історія Дрогобича, так і його Храму науки. Адже тут, у місті Юрія Котермака, він зростав як потужня особистість. Один з університетських корпусів – меморіальний: зі стіни дивиться на студентську молодь меморіальна дошка, що потверджує факт навчання Івана Франка в гімназії. За сучасної доби важливою складовою є Інститут франкознавства, що покликаний постійно розгортати динаміку вивчення життя й творчості Генія.

Відрадно, що проведення літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» набуває традиції. Її організаторами виступили цього разу Дрогобицький університет, музей «Дрогобиччина» та Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича. Відкриття урочистостей припало на 26 травня, коли відбувся мистецький вечір «Пісня і праця». Наступного дня заплановані такі заходи: наукова конференція «Іван Франко – письменник, державотворець, речник соборності України»; огляд робіт визначного художника сучасності Євгена Безніска, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, концерт духовного співу; 28 травня, у день Вічного спочинку українського Мойсея, передбачені панахида, покладання квітів до величного пам’ятника, а також низка заходів у рідному селі Івана Франка, зокрема, концерт із пісенних творів Франкіани у «Франковому гаю», презентація «Повного зібрання творів» Маркіяна Шашкевича та інших книжкових новинок франкознавства та шевченкознавства. Того ж дня матиме місце вистава драми Івана Франка «Украдене щастя».

Кожний, кому болить душа за красу рідної землі як Вітчизни, хай прийде до Франка, голос якого так сольно звучить сьогодні:

Не пора, не пора, не пора

В рідну хату вносити роздор!

Хай пропаде незгоди проклята мара!

Під Украйни єднаймось прапор!

І від адекватного розуміння цих слів, їхнього докладного й гармонійного осмислення,— так, тоді й стане легко на душі…

Микола ЗИМОМРЯ, голова Дрогобицького осередку Національної спілки письменників України

 

Шевченків світ у музиці юних

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!

Т.Шевченко

…Він був сином мужика і став володарем у царстві духа.

І.Франко

Місце Тараса Шевченка в українському світі є незрівнянно великим. 200-річчя Поета покликало до життя неохопне число найрізноманітніших акцій – мистецько-культурологічних, наукових, політичних. І це незважаючи на вкрай несприятливі обставини нашої дійсності – насамперед революційні події Майдану та агресії РФ. Зрештою, творчість Т.Шевченка впродовж усієї історії багатостраждальної України завжди була до неї активною і суголосною.

Дрогобиччина також відгукнулася на ювілей Поета. Численні акції – виставки, конференції, концерти – відбулись у найрізноманітніших інституціях та установах міста і району. В цьому контексті багатозначними є заходи, в яких беруть участь молодші покоління: під керівництвом педагогів-наставників вони долучаються до багатогранного слова Поета, що відбилося у творчості мистців – композиторів, акторів, художників та ін.

Власне про одну з таких акцій, організованих у Дрогобицькій музичній школі №1, хочеться розповісти. Розгорнена композиція – Літературно-музичний вечір «Тарас Шевченко в краю Івана Франка» представила, крім поезії, чимало музичних творів – сольних, ансамблевих, хорових – тісно пов’язаних із творчістю Кобзаря. Зрозуміло, в будь-якій школі навчаються діти різного віку, ступеня обдарованості, мистецького хисту і тому завдання вчителя – вже в найменших учнів – зберегти і максимально розвинути здібності на основі творчості національних авторів. Доречно наголосити, що в цій акції десятки хлопчиків і дівчаток гідно представили своє, ще маленьке мистецтво, але робили вони це відповідально, натхненно і зворушливо. Прозвучало немало поетичних рядків українських авторів. До читання віршів були залучені викладач Тетяна Андрієвська, яка проводила цю композицію (разом з викладачем Любов’ю Ляшенко вони ініціювали та координували цю акцію) і юні музиканти.

Звичайно, домінувала музика: крім опрацювань наших відомих народних пісень звучали твори, як композиторів-класиків – В.Сокальського, В.Барвінського, Н.Нижанківського, так і їхніх наступників – Ю.Щуровського, Ф.Надененка, Б.Фільц, М.Степаненка, Н.Боєвої. Сольні номери чергувалися з ансамблевими, фортепіанна музика, яка домінувала – чергувалася з творами для народних, струнно-смичкових, духових та ударних інструментів.

У цю композицію гарно вписалася музика ансамблю юних бандуристів під керівництвом Оксани Шулдак. Особиста ансамблева участь викладачів у виконанні тих чи інших музичних композицій була чудовим, надихаючим прикладом для учнів, що роблять у музичному мистецтві перші кроки. У цьому ж контексті – досконалого професійного виконання – був спів викладача школи Галини Гагалевич. Завершуючи ці рядки, хочу відзначити, що, мабуть, не всі юні виконавці стануть професійними музикантами. Але безперечно одне – учасники концерту, учні Дрогобицької музичної школи №1 – І.Аксьонова, Х.Аксьонова, Г.Вінсковська, В.Возняк, С.Галелюк, Д.Гамзяк, А.Гентош, Н.Далявська, Г.Домін, А.Журав, С.Зубрицька, А.Іванюш, В.Коваленко, В.Ковальчук, Ю.Колінко, Б.Кондратюк, Х.Ляхович, Ю.Малиш, А.Охрамович, Н.Павлюх, Є.Поєдинцева, М.Прунчак, Ю.Савка, М.Середяк, Л.Товстяк, М.Толстопятко, О.Тустанівський, А.Хазінова, О.Шевчук класу викладачів А.Ананенко, Т. та В.Андрієвських, І.Грицюк, В.Звір, О.Казимирів, Т.Кузняк, Л.Ляшенко, Г.Макаренко, Н.Онищак, Л.Сов’як, З.Сов’як-Герасимович, Р.Терес, О.Шулдак, Н.Яцюшко далі понесуть естафету української культури. Ініціатива організаторів цієї композиції Любові Ляшенко та Тетяни Андрієвської заслуговує визнання та підтримки.

Завершився вечір музичною фантазією в опрацюванні В.Максимлюка на текст Т.Шевченка «Серцем лину на Україну», яку яскраво виконав шкільний хор (в супроводі інструментального ансамблю) під керівництвом Наталії Вачко.

Володимир ГРАБОВСЬКИЙ

На світлині: хор та учасники концерту, в центрі – Л.Ляшенко, Р.Яцюшко (директор школи), Т.Андрієвська.

 

Завчасно підготуйте документи та поспішайте на ЗНО!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує та акцентує увагу абітурієнтів:

1. Заздалегідь підготуйте необхідні документи:

- Сертифікат учасника ЗНО-2014 (із фотокарткою);

- Паспортний документ (паспорт або свідоцтво про народження – документ, за яким проводилася реєстрація);

- Запрошення-перепустку (на якому вказано адреси пунктів тестування, дати проведення тестувань).

Запрошення-перепустки абітурієнти повинні отримали поштою. У випадку необхідності всі мають можливість роздрукувати їх з інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої можливий за номером Сертифіката та пін-кодом.

2. Пропуск учасників у пункти тестування – з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

3. Необхідно попередньо дізнатися про можливі шляхи та час добирання до того чи іншого пункту тестування. З цією метою на сайті ЛРЦОЯО – www lvtest.org.ua розміщено карти, які допоможуть зорієнтуватись у розташуванні потрібного пункту тестування на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.

4. З метою забезпечення організованого проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання, Український та Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вживають запобіжних заходів:

- проводиться подвійна ідентифікація осіб у пунктах тестування;

- за кожним пунктом тестування закріплені працівники медичної служби, Державної служби охорони та патруль УМВС;

- заплановані проведення огляду учасників із використанням металодетекторів із метою виявлення несанкціонованого використання електронних носіїв та мобільних телефонів;

- окремі пункти тестування оснащені камерами відеоспостереження.

5. При виявленні фактів порушення процедури ЗНО в аудиторії чи пункті тестування, учасники мають право звернутися до відповідального за пункт тестування чи уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти, не виходячи з пункту тестування.

 

Графік проведення ЗНО-2014

03.06.2014р. – іноземні мови;

05-06.06.2014р. – українська мова і література (І, ІІ сесії);

10.06.2014р. – російська мова;

12.06.2014р. – математика;

14.06.2014р. – географія;

16.06.2014р. – всесвітня історія;

18.06.2014р. – фізика;

20.06.2014р. – історія України;

23.06.2014р. – хімія;

25.06.2014р. – біологія;

27.06.2014р. – світова література.

Бажаємо успіхів!

 

СПОРТ

Визначилися найкращі бадмінтоністи відкритої першості Дрогобича

«Пригадую, як ще зовсім недавно я не вміла тримати ракетки у руках». «А я згадую, як Валерій Йосипович казав: «Іди геть – ти поламаєш волан». Так висловилися щодо свого шляху до вершини слави найкращі вихованці Валерія Юдашкіна після напружених перепетій відкритої першості Дрогобича з бадмінтону серед молоді віком до тридцяти років, що днями проходила у спортзалі Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського під патронатом члена виконкому міської ради, голови дрогобицького Автомайдану Ігоря Шевчика.

Укотре цей «екзотичний» вид спорту на правах господаря приймав майстер ракетки, незмінний «патріарх» бадмінтону на Дрогобиччині, екс-чемпіон України, головний суддя змагань Валерій Юдашкін. І все більше і більше рясніє наша земля його вихованцями. З шести призерів – четверо ті, які вийшли «з-під молотка» цього висококласного тренера.

Серед дівчат пальму першості отримала вихованка Євгена Бабія, студентка Дрогобицького коледжу нафти і газу Василина Бабій (с.Ходовичі, Стрийський р-н). Другою стала підопічна Валерія Юдашкіна, студентка музучилища Роксолана Босак (м.Добромиль). І третє місце посіла ще одна студентка коледжу нафти і газу, підопічна Володимира Зав’ялова Тетяна Григорська (м.Долина).

Щодо хлопців, то тут домінували «музиканти» і виключно вихованці Валерія Юдашкіна. Отож, «новоспеченим» переможцем став студент музучилища Василь Терещук (смт.Торчиновичі, Старосамбірський р-н), який у впертій і драматичній боротьбі здолав колишнього випускника, нині викладача фізвиховання музучилища Ігоря М’язика (с.Вороблевичі). Третім став студент львівської політехніки Марко Сенюра (м.Дрогобич).

Складається враження, що скоро статус переможця здобуватимуть тільки студенти та випускники музучилища. Адже цьогорічний переможець першості обійшов спортсменів, котрі ще зовсім недавно мали титул «переможець». Слід зазначити, що в цьогорічній першості взяла участь рекордна кількість учасників.

Роботу керівника фізвиховання Валерія Юдашкіна в плані виявлення і підготовки нових талантів важко не помітити. А допомогти зробити йому це погодився голова дрогобицького Автомайдану Ігор Шевчик – людина не байдужа до спорту, і не тільки… Саме від нього цьогоріч отримали цінні нагороди призери змагань.

Орест ХАНДОНЯК

На фото: меценат Ігор Шевчик, головний суддя Валерій Юдашкін та призери змагань.

 

«Спорт проти СНІДу»

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді 19 травня 2014 р. організував для всіх бажаючих любительський турнір з настільного тенісу «Спорт проти СНІДу» до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу.

Мета заходу: запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу. Перед початком турніру відбулася міні-лекція «Шляхи передачі ВІЛ-інфекції» та роздача інформаційного матеріалу про ВІЛ/СНІД. У турнірі взяли участь 15 осіб. Переможцями стали Василь Попик – І місце, Ростислав Пелехач – ІІ місце, Ярослав Колодій – ІІІ місце. Переможців нагороджено грамотами та призами.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 Создан 27 мая 2014  Комментарии       
Всего 3, последний 6 лет назад
asdasd 03 июн 2014 ответить
123123123123
   
asdasd 03 июн 2014 ответить
qweqwe
asdasd 03 июн 2014 ответить
alert(1);
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником