ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ

 

СОЛОМОН ВІДПОЧИВАЄ. Суддя, приймаючи рішення щодо резонансної справи, видається, перевершив древнього мудреця
Де початок того кінця,

яким закінчується початок?

Козьма Прутков

10 червня у Дрогобицькому міськрайонному суді відбулося завершальне засідання за позовом Тараса Метика про визнання протиправними дій Дрогобицької міської ради щодо скликання та проведення позачергової сесії, яка прийняла рішення про звільнення його з посади секретаря ради.

Вимоги позивача у засіданні під головуванням судді Л.Медведика задоволено частково. Зокрема, в постанові суду йдеться (цитуємо дослівно): «Визнати протиправними та скасувати рішення Дрогобицької міської ради №1283 від 28.02.2014 року та рішення №1286 від 28.02.2014 року в частині пункту 1.3.».

Конкретизуємо. У рішенні сесії №1283 йдеться про дострокове припинення повноважень секретаря ради Т.Метика, а в пункті 1.3 рішення №1286 – про виведення його зі складу виконавчого комітету міської ради.

Здавалось би, з огляду на скасування цих протиправних рішень, Т.Метик знову автоматично є секретарем ради і членом виконкому. Проте, як говорив полковник Забрьоха з відомого твору Квітки-Основ’яненка: «Так то воно так, але трохи не так». Зокрема, в постановляючій частині зазначено (цитуємо дослівно): «В решті позову відмовити».

Решта позову – це, власне, вимога Т.Метика щодо поновлення його на роботі. Майже шекспірівська дилема: бути чи не бути? Або, як кажуть у народі: ні вашим, ні нашим.

Кажуть, Метик, котрий звернувся з цього приводу до Львівського апеляційного адміністративного суду, сподівається, що вища інстанція допоможе з’ясувати істину в справі, що зайшла в глухий кут.

До речі, ще оригінальніше розвиваються події навколо справи Олексія Радзієвського. Того ж дня, коли розглядався позов Метика, пополудні мало відбутися слухання за позовом Радзієвського. Проте не відбулося, позаяк той самий головуючий Л.Медведик наслідував приклад попередніх трьох суддів, котрі, як мовиться, вмили руки. Себто взяли самовідвід.

Вл.інф.Создан 13 июн 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником