ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Новини в «ГЗ» від 7 листопада 2014р.
Дрогобиччину відвідала Посол Латвії

У четвер, 30 жовтня, Дрогобич відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе.

За доброю українською традицією членів делегації зустріли хлібом та сіллю у міській раді, де відбулася офіційна зустріч за круглим столом.

Секретар міської ради Тарас Метик розповів гостям про особливості Дрогобича, історію та розвиток міста, про останні події та участь у них дрогобичан.

Аргіта Даудзе поцікавилася співпрацею Дрогобича з містами Латвії, планами української сторони на майбутнє, а також висловила співчуття та розуміння латвійців щодо ситуації на Сході України. Вона також запевнила, що латвійці готові допомагати українцям на шляху євроінтеграції.

Нагадаємо, у наступному році Латвія головуватиме в ЄС. Тому у складі делегації також була латвійська знімальна група, яка працює над документальним фільмом про Україну. Цей фільм мають намір продемонструвати у Європарламенті. Він, за задумом його творців, розповість Європі правду про нашу країну.

Під час візиту до Дрогобича Аргіта Даудзе побувала у Народному домі ім. І.Франка, Дрогобицькому державному педагогічному університеті, музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича. Нагадаємо, що на базі цих закладів створені і діють художні та наукові колективи, знані не тільки в Україні, а й у Європі і світі. У переліку країн, де побували ці колективи, є й Латвія.

Також Посол відвідала пам’ятку архітектури церкву Святого Юра та музей «Тюрма на Стрийській». Латвійська делегація мала змогу помилуватися старовинною архітектурою міста.

***

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пані Аргіта Даудзе побувала і на фермерському господарстві “Меринос-Захід”, яке розташоване в селі Летня. Голова господарства Дмитро Огньов ознайомив високих гостей з його структурою та розповів про технологію вирощування овець та кіз.

Згодом під час офіційної зустрічі за участю заступників голови РДА С.Рудницького та І.Мізерника сторони обговорили перспективи розвитку співробітництва Дрогобиччини з Латвійською Республікою.

«Українці працьовитий народ, і я впевнена, що ви подолаєте труднощі і будете жити не гірше, а можливо і краще ніж європейці. У наступному році Латвія буде головувати в ЄС, – зазначила Аргіта Даудзе. – Одним з наших пріоритетів безумовно буде співпраця з країнами Східного партнерства, зокрема і Україною. Ми готові ділитися набутим досвідом, і допомагати українцям на шляху євроінтеграції».

Кор. «ГЗ»

 

Історія повторюється…

У п’ятницю, 31 жовтня, у залі ансамблю «Верховина» відбулася урочиста академія з нагоди 96-ї річниці створення ЗУНР.

З вітальним словом до громади звернувся секретар міської ради Тарас Метик. Він акцентував увагу на історичних подіях того часу, наслідки яких доводиться спостерігати ще й сьогодні. Також секретар міської ради згадав і про зрадників українського народу, ймення яких – москвофіли. Якщо провести паралель сьогодення і минулого, то ствердно можна сказати: історія має властивість повторюватися. На завершення Тарас Метик привітав переможців патріотичного фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги», які підготували до свята гала-концерт.

Також присутніх привітав новобраний депутат Верховної Ради України Богдан Матківський. Він зазначив, що сьогодні діти є взірцем любові до України і пообіцяв працювати так, аби не зрадити довіри виборців.

 

У місті спокою нема...

Під час оперативної нараді у ратуші секретар міської ради Тарас Метик розповів, що під час засідання сесії міської ради певні особи намагалися привласнити земельну ділянку площею маже 19 га, але їм це не вдалося.

Він також наголосив, що група провокаторів намагається втягнути місто у політичне болото: вносить деструктив у роботу міської ради, перешкоджає роботі сесії. Зірвано засідання міськвиконкому «дитячими» іграми його членів, що спонукає винести на наступну сесію міськради питання про зміну складу виконкому.

Також секретар міської ради відзначив сумлінну працю відділів та служб виконкому, перевізників і правоохоронних органів в організації перевезення громадян та забезпеченні порядку у поминальний день 1 листопада.

Згодом Тарас Метик вручив директору КУ «Інститут розвитку міста» Михайлові Лужецькому диплом Всеукраїнської програми «Золоті руки України».

 

Освітлення уночі вимикатимуть

Під час оперативної наради у ратуші з вуст директор департаменту міського господарства Івана Лепкого прозвучала інформація, що у нічну пору доби доведеться тимчасово вимикати освітлення вулиць.

Річ у тім, що лімітів на електроенергію до кінця року хоч і вистачає, а ось передбачених на це в бюджеті коштів бракує через підвищення тарифів на електроенергію.

 

Кошти на дороги «зависли»

Директор департаменту міського господарства Іван Лепкий під час наради у ратуші повідомив, що основною і єдиною проблемою вчасного ремонту доріг є затримка коштів Державним казначейством.

Таким чином створюється заборгованість оплати виконаних робіт підрядникам, що призводить до відмови цих фірм виконувати заплановану роботу. За словами І.Лепкогно, зараз у казначействі «зависли» кілька мільйонів гривень. Тому різноманітні звинувачення та підозри «доброзичливців», які поширюють деякі ЗМІ, є безпідставними.

 

Водоканал під загрозою відімкнення

За словами керівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали, підприємство надалі перебуває під загрозою відімкнення від електропостачання.

Причина – заборгованість перед ПАТ «Львівобленерго». Сума заборгованості сягає майже 2 млн грн. Причиною накопичення боргу є несплата за спожиті послуги Трускавецьким водоканалом та іншими користувачами. Проте, попри заборгованість користувачів, також у боргову яму підприємство заганяє законодавство та політика уряду.

 

Відзначили соцпрацівників

31 жовтня у ратуші відбулися урочистості з нагоди Дня соціального працівника.

Працівників соціальної сфери міста Дрогобича привітав секретар міської ради Тарас Метик. Він відзначив важливість цієї професії та вагомий внесок соціальних працівників у розвиток міста, побажав мужності, терпіння, професіоналізму та міцного здоров’я. Відтак Тарас Метик нагородив найкращих працівників грамотами та подяками.

Згодом присутніх вітали музичними композиціями юні таланти Дрогобиччини. Вела захід Уляна Воят.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

 

Пізнати Росію

З ініціативи керівника Науко-ідеологічного центру ім. Д.Донцова, дрогобицького науковця Олега Багана у київській Видавничій спілці ім. Ю. Липи вийшла класична книга визначного українського письменника і політичного мислителя Юрія Липи «Розподіл Росії». О.Баган виступив і автором передмови до видання. З огляду на останні політичні події в Україні, книга є особливо актуальною.

Написав свою працю Ю.Липа під час Другої світової війни, вона була третьою у його знаменитій політологічній та націософській трилогії. Перші дві книги: «Призначення України» (1938) і «Чорноморська доктрина» (1940). Автор прагнув обґрунтувати особливе геополітичне місце України як потенційно ключової держави Середньо-Східної Європи. Зрозуміло, що головною проблемою перед нею поставала Російська імперія у всіх своїх виявах: ментально-культурному, ідеолого-цивілізаційному, геополітичному. В усіх напрямках свого розвитку Росія вносила глобальну деструкцію в простір Євразії: вона по-імперськи масштабно асимілювала малі народи, руйнувала держави народів-конкурентів, хаотизувала громадське, культурне, інтелектуальне життя всіх країн, які потрапляли у зони дотику із імперією, ширила деспотію.

У перших розділах книги Ю.Липа аналізує специфіку російської ментальності, географії, політичних традицій, пояснює закономірності розвитку російського імперіалізму як продукту азійського монокретизму і нетолерантності, зручних рівнинних просторів, особливої експансивності її російських еліт. Ю. Липа пояснює неорганічність, складеність Росії як цивілізації, феномен її внутрішньої суперечності як формації державної і  культурної, яка може утримуватися в цілості лише суворою деспотичною владою. Інакше Росія починає розвалюватися політично і розходитися ідейно та ціннісно (адже побудована вона на цілком відмінних духовно-історичних «платформах» покорених народів – фіно-угорських, тюркських, кавказьких). Найбільше суперечною в російській політиці є історія і культура народів середньо-європейського простору, які були захоплені імперією, - балтійців, українців, білорусів, молдаван. Тому щодо них існували в Москві сталі нетерпимість і тиранія.

Об’єктивно Російську імперію будуть дезінтегрувати своїми підводними струменями закавказька, уральська, сибірська, центральноазійська та далекосхідна «платформи». Світ, аби позбутися загроз агресивної імперії, повинен підтримувати відцентрові тенденції цих «платформ».

Такою є головна проблематика книги Ю. Липи. Додамо, ще теперішнє видання її позначене належним рівнем редагування, зручним друком.

О.Баган у своїй передмові намалював творчий портрет Ю.Липи, ідеї якого він досліджує і пропагує ще від початку 1990-х рр. У 1994 р. до 50-річчя смерті Ю.Липи вийшла брошура О.Багана «Юрій Липа: людина і мислитель», яку широко розповсюдили, зокрема, на Одещині. У 1996 р. в збірнику «Лицарі духу: українські письменники-«вісниківці» (ВФ «Відродження») за ред. О.Багана було вміщено кращі поезії Ю. Липи і статтю «Геть слов’янські мрії сонні!» про особливості його естетики. У 2000-і рр. О.Баган написав кілька студій про світоглядні засади творчості Ю.Липи.

Нинішнє видання «Розподілу Росії», сподіваємося, прислужиться українським політикам і політологам, філософам і культурологам, історикам та націологам для наближення і розв’язання фатальної всесвітньої проблеми, яка має назву «Російська імперія».

Прес-служба Науково-ідеологічного центру ім. Д.Донцова

 

У районі – акція «Учень – учневі»

У рамках акції «Учень – учневі», що проходить у загальноосвітніх навчальних закладах Дрогобицького району школярі зібрали для своїх ровесників, які проживають на території, де проходить АТО, теплі речі, художні книжки, підручники, канцелярське приладдя.

Участь в акції взяли не лише школярі середніх та старших класів, а й молодших. Керівництво відділу освіти Дрогобицької РДА дякує всім, хто долучився до акції і відзначає, що найактивнішими були учні Меденицької, Доброгостівської, Залужанської шкіл, Ясенице-Сільнянського, Опорівського НВК та інші.

 

«Півнику» – 30!

31 жовтня з нагоди 30-ти річчя з дня заснування Доброгостівського дошкільного навчального закладу «Півник» відбулася панорама творчих ідей і знахідок працівників цього закладу.

У заході взяли участь представники районної влади, які привітали колектив дитячого садочка та його керівника Любов Козар з ювілеєм і вручили почесні грамоти.

Також для гостей, а ними були працівники дошкільних навчальних закладів району, вихователі та діти з різних вікових груп представили цікаві фізкультурні вправи, показали виставу про день народження Півника, казку про кошенят. Малята розповідали вірші про Україну, про рідний край, навіть «варили» гарбузову кашу та пригощали пирогом.

Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято вдалося.

 

У Дрогобичі понад 300 бездомних

Як повідомив 29 жовтня на сесії Дрогобицької міської ради начальник відділу охорони здоров’я депутат Андрій Шевкенич, за підрахунками медиків у місті є понад 300 бездомних громадян, для яких терміново необхідно вирішити питання щодо створення умов елементарної гігієни.

«Учора мав зустріч з духовенством і громадськими активістами, які запропонували, щоб міська лікарня №1 обслуговувала цих людей. Йдеться про їх миття, стрижку й інші гігієнічні речі, – сказав А.Шевкенич. – Ми не можемо взяти на себе таку функцію, оскільки лікарні передбачені для лікування хворих людей».

А.Шевкенич запропонував організувати систему надання подібних послуг у міській лазні, а депутатам відшукати компенсаційні кошти для цього комунального підприємства.

Вл.інф.

 

І буде капелан… у коледжі

Ще у 1999 році рада ректорів вищих навчальних закладів Львівщини «виплекала» документ «Програма національно-громадянського виховання студентської молоді», згідно з яким передбачалося впровадити капеланство. Це для того, щоб студентський душпастир своєю духовною працею сформував гуманістичний світогляд, сприяв вихованню любові до України та її народу, пошанування культурного і духовного надбання, виховання у юному поколінні стійких моральних якостей. Дбаючи про духовний розвиток студентів, капелан буде разом із ними проводити низку заходів.

Враховуючи важливість капеланства у виховному процесі, директор Дрогобицького коледжу нафти і газу професор Мирон Баб’як уклав з єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владикою Ярославом Прирізом угоду про студентське капеланство. Цими днями новопризначений капелан переступив поріг згаданого навчального закладу, але треба якомога швидше впорядкувати відповідне приміщення для духовних потреб студентської громади.

 

Помста з дурощів

Минулого тижня до редакції завітала добродійка В., і розповіла невеселу історію, пов’язану з її 11-річним внуком Дмитром. Хлопчик повертався зі школи додому і поряд із сусідським обійстям зібрав декілька підпеньок. Це побачила пані Л. і стрімголов кинулася на бідолашну перелякану дитину з погрозами і повчанням. Але на цьому її гнів не вичерпався. Наступною «жертвою» стала мати Дмитрика. Їй дісталося «на горіхи» добряче. Свідченням цього є зняті побої, і заява про хуліганство з боку сусідки.

Чи варто витрачати газетну площу для цієї інформації? Мабуть, що так, бо не є зайвим розповісти про таких людей, що живуть поруч…

В.Т.

 

Чи ступить російський чобіт на Хрещатик?

Нещодавно на першому російському телеканалі обговорювалася ситуація на сході України. У студії Петра Толстого були російські шовіністи, представник терористичної донецької банди, українські політичні експерти, зокрема Єрмолаєв, Карасьов, комуністка Калетнік. Безпардонно, ворожо налаштовані сусіди витирали ноги об Україну та всіх, у кого є патріотичний дух. Укотре озвучив наміри Путіна щодо України Жириновський: 31 грудня Росія проведе широкомасштабну військову операцію, захопивши Київ, а 5 січня 2015 року зникне з мапи держава Україна. Хтось може кепкувати із шизофренічних заяв Жириновського, але давно відомо, що він є рупором Путіна. Отже, готуймося до війни. Її не уникнути. Росія загарбала Крим, половину Луганщини і Донеччини, а, як відомо, апетит приходить під час їди. Слід очікувати подальшої інтервенції орди.

Що робити? Мудрі політики не повинні робити порожніх заяв, а згуртувати націю для оборони. Вони мають продемонструвати приклад вірності служіння Україні, а не ділити посадові портфелі. Бо післязавтра їх можуть запроторити у табори перевиховання, коли російський чобіт вступить на Хрещатик.

Ситуація в Україні дійсно драматична і проблемна. Путін пішов ва-банк, або, як кажуть, у народі – або пан, або пропав. Тому має бути клич лідерів держави, суть якого полягає в об’єднанні зусиль у боротьбі з ворогом. А він щораз ближче підходить до серця України – Києва. Суспільство ж нині перебуває у стані «бабиного літа» і це тривожний синдром. Жодна політична партія не активізує свою роботу на захист України. Гірко! Хто ж тоді має очолити визвольний похід нації на схід? Очевидно, народ і виплекані під час нинішніх подій лідери… Тримаймося вкупі, українці!

Володимир ТУРМИС

 

Ебола – це реальність. Захистіть себе та свою сім’ю!

Уперше вірус Ебола був ідентифікований в екваторіальній провінції Судану і прилеглих районах Заїру (зараз демократична республіка Конго) в 1976 році. Вірус був виділений в районі ріки Ебола, що в Заїрі, звідси й пішла назва.

Хвороба, викликана вірусом Ебола (ХВВЕ) є однією із багатьох вірусних гарячок. Вона має важкий перебіг, який часто закінчується летально. Вірус Ебола передається при прямому контакті з кров’ю або виділеннями (сечею, фекаліями, спермою, грудним молоком і, іншими виділеннями) інфікованої людини чи при контакті з предметами, забрудненими інфікованими виділеннями.

Інкубаційний період – від 8-10 діб (рідше 2-21 доба). Інфікування може відбутися як під час підйому температури, так і на пізніших стадіях хвороби, а також і після смерті хворих.

Хоча при відвідуванні тих країн, де зараз спостерігається епідемія хвороби Ебола, ймовірність зараження є низькою, краще відмовитися від їх відвідування. У разі перебування на їх території слід дотримуватися таких дій: уникати контакту з хворою або підозрілою на хворобу людиною; часто мити руки з використанням дезрозчинів; уникати контакту з кров’ю та біологічними рідинами будь-якої людини, особливо тих, хто хворий; не торкатися тіла людини, яка померла від хвороби Ебола; не торкатися кажанів і приматів або їхньої крові і біологічних рідин, не торкатися та не їсти сирого м’яса цих тварин; уникати потрапляння до лікарні, де лікують пацієнтів з хворобою Ебола, за іншою медичною допомогою;  водночас, при появі лихоманки (температура 38,6°С та вище) та інших симптомів (головний біль, м’язові болі, діарея, блювання, біль у горлі, біль у животі або нез’ясовні синці чи кровотечі) необхідно звернутися за медичною допомогою; обмежити контакти з іншими людьми.

Після повернення з країн, де зараз епідемія хвороби Ебола, треба слідкувати за самопочуттям упродовж 21 дня (щоденно проводити термометрію). При появі симптомів слід застосувати марлеву пов’язку (з 4-5 прошарків марлі) та негайно звернутися за медичною допомогою. Необхідно обов’язково попередити лікаря про перебування упродовж попередніх 21 діб у Західній Африці.

С.КРУЦ, лікар-епідеміолог відділення організації епідеміологічних досліджень Дрогобицького міжміського відділу лабораторних досліджень ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

 

Доброта – краса людської душі

У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшли урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

Директор центру Оксана Тринчук привітала присутніх зі святом, наголосивши: «Соціальний працівник – це нелегка, але благородна та дуже важлива професія допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви небайдужі до людських проблем, відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги».

Оксана Іванівна подякувала за роботу та побажала працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, миру та злагоди, щастя, домашнього затишку і тепла, професійних здобутків.

Також до професійного свята відбулася презентація збірника «Кулінарна спадщина Франкового краю», до якого увійшли понад сто забутих рецептів з різних сіл нашого району. Соціальні робітники упродовж цілого року збирали рецепти до збірника, у якому є три розділи: «Різдвяні смаколики», «Великодній кошик» та «Добра господиня – щастя берегиня». А опрацювала і презентувала завідувачка відділенням соціальної допомоги вдома Наталія Дем’яновська (на фото).

У зв’язку з подіями, що відбуваються в нашій країні у східних областях, святкування не було гучним, проте тепла та щира атмосфера, що панувала в залі, подарували всім гарний настрій та надію, що все у нас буде добре.

Кор. «ГЗ»

 

Пияцтво з кермом – несумісні

Проведений аналіз причин аварійності на території області свідчить, що однією з причин дорожньо-транспортних пригод (ДТП) є керування транспортом у нетверезому сані.

Упродовж цього року через порушення вимог Правил дорожнього руху у поєднанні з керуванням автомобілями у стані сп’яніння сталося 133 ДТП (18 осіб загинуло, більше двохсот тяжко травмовано). Особливе занепокоєння викликає те, що ця кількість на 34% більша, ніж торік.

Аби запобігти трагедіям, з 29 жовтня до 17 листопада тривають цільові профілактичні заходи з умовною назвою «Нетверезий водій». Нашим підрозділом заплановано і вже вжито низку заходів. Звідси, лише за останній час на Дрогобиччині затримано вісім таких водіїв. Матеріали щодо встановлення покарання для цих осіб скеровано до суду.

Звичайно, боротьба з пияцтвом за кермом – це не окремий епізод, а систематична робота інспекторів ДАІ. Відповідно до нинішнього законодавства, за власну безрозсудність і за можливий ризик своїм же життям винуватцям доведеться сплатити штраф від 2500-3400 гривень. Але, як би впевнено не почував себе водій, що скуштував алкоголю, проте сівши за кермо в такому стані він автоматично стає злочинцем.

То ж прохання до учасників дорожнього руху: не ризикуйте марно своїм життям, ні, тим більше, здоров’ям і життям інших людей.

В.ЛАВРИК, начальник ВДАІ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області, капітан міліції

 

СПОРТ

В освіті – футбольна осінь

Від 7 жовтня до 3 листопада на стадіоні ДЮСШ проходив Чемпіонат Дрогобича та Стебника з футболу серед збірних юнацьких команд загальноосвітніх шкіл у залік 19-х спортивних ігор школярів «Юність Прикарпаття». Цього року у змаганнях взяли участь 14 команд, до складу яких увійшли 219 учнів.

Спершу команди за коловою системою змагалися у двох підгрупах по 7 команд у кожній. По дві найкращі потрапили до фінальної частини. У матчі за 3-4 місця зустрілися команди ЗОШ №5 та ЗОШ №17. Бронзовими призером стали учні ЗОШ №17 завдяки єдиному влучному удару – 1:0.

У фіналі зустрілися футбольні дружини СШ №2 та гімназії. У напруженій боротьбі незначну ігрову перевагу мали гравці гімназії, але скористалися нею лише наприкінці зустрічі, забивши два м’ячі у ворота суперників. Спершу вони вдало розіграли кутовий удар. А коли на останніх хвилинах учні ЗОШ №2 мало не усією командою пішли у напад, аби зрівняти рахунок, гімназисти вдало організували контратаку – 2:0. Цікаво, що фінальну гру, очевидно, у пошуках футбольних талантів, переглядав тренер стрийської «Скали» Василь Малик.

У підсумку команди посіли такі місця: 1 місце – гімназія (на фото); 2 місце - СШ №2; 3 місце – ЗОШ №17; 4 місце – ЗОШ №5; 5 місце – ЗОШ №1; 6 місце – педагогічний ліцей; 7 місце – СШ №16; 8 місце – СШ №7; 9 місце – ЗОШ №14; 10 місце – ЗОШ №4; 11 місце – ЗОШ №15; 12 місце – ЗОШ №11; 13 місце – ЗОШ №10; 14 місце – ЗОШ №3.

У церемонії нагородження переможців та призерів взяли участь директор ДЮСШ Іван Файчак та член виконкому міської ради, голова Федерації хокею Дрогобича Юрій Кушлик. Команди отримали кубки та грамоти.

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради висловлює щиру подяку директорам та вчителям фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, відділенню футболу і медичному персоналу Дрогобицької ДЮСШ, меценатам за допомогу в організації та проведенні турніру.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

 

Серед лідерів – вихованці «Медика»

16-18 жовтня у Львові проходив командний чемпіонат України серед навчальних закладів фізичної культури і спорту з велосипедного спорту (трек). Його учасниками змагань були й учні Дрогобицької СДЮСШОР з велоспорту «Медик».

Приємно відзначити, що наші земляки повернулися додому з нагородами. У груповій гонці серед юнаків І місце виборов Віктор Строгуш (Дрогобицький коледж нафти і газу). У гонці скретч (10 кіл) ІV місце посів Святослав Шимко (коледж нафти і газу).

У груповій гонці серед чоловіків віком до 23 років ІІ місце здобув Юрій ІІоляков. Він же посів перші місця у командному спринті та у гіті на дистанції 1000 м.

У командній гонці переслідування на дистанції 2 км серед дівчат Марія Ямельницька (ЗОШ №16) виборола ІІІ місце, а в командному спринті – ІV місце.

Серед молодших юнаків Ярослав Паращак (Дрогобицька гімназія) здобув І місце у командній гонці, ІІ місце у гонці скретч (10 кіл), ІІІ місце у груповій гонці. А Василь Олеш (гімназія) посів ІІ місце у командній гонці.

Михайло Малинівський виборов ІІ місце у командній гонці серед юніорів та ІІІ місце у командному спринті.

Ярослав ГРИЦИК

 

Ярослав Пиль збирає медалі

2 листопада збірна команда Дрогобича взяла участь у змаганнях з армспорту за програмою ХХІІІ Спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІІ Обласних ігор ветеранів спорту до 75-річчя створення Львівської області.

Турнір пройшов на базі Львівського державного університету фізичної культури.

Серед дрогобичан відзначився представник ветеранської дружини Ярослав Пиль. Загалом цей рік став плідним для Ярослава у завоюванні різного ґатунку нагород на всеукраїнських та обласних аренах у змаганнях з легкої атлетики і гирьового спорту. Тепер свою скарбничку він поповнив і «сріблом» обласних змагань з армспорту. У ваговій категорії до 80 кг (при власній вазі до 75 кг) Я.Пиль зумів здолати на праву руку трьох молодших і важчих атлетів, і лише у фіналі поступився значно молодшому супротивнику.

Ярослав ГРИЦИКСоздан 07 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником