ГАЛИЦЬКА ЗОРЯ


Доброзичлива мить благословення
Коли розпочалася інтервенція Росії проти україни, то три ракетні дивізіони 15 артполку, що дислокуються у Дрогобичі, виїхали на східні рубеж для захисту нашої незалежної суверенної держави. Наші ракетники з честю виконують свої військові обов’язки, чимало з них удостоєні нагород.

І ось настала ротаційна процедура; на фронт їдуть свіжі сили. Позавчора в артполку відбулися проводи. На них завітали міський секретар в.о.міського голови Дрогобича Тарас Метик, завідувач міського відділу культури і мистецтв Олег Яводчак, який регулярно здійснює волонтерські тури у зону бойових дій, священики Ігор Цмоканич та Іван Гнатів. Не на плацу, а біля штабу вишикувалися військові спеціалісти, яким доведеться замінити біля мобільних ракетних установок своїх колег-побратимів.

Подивитися на проводи прийшли близькі і рідні воїнів. Майора Анатолія Бровка виряджали на фронт дружина Ольга, яка є військовослужбовцем артполку, син Андрій і дочка Андріана (на фото). Керівник МКП «Транс-екіпаж» Йосип Дяків прибув у військову частину разом із водіями Романом Войтовичем і Василем Павлюком. Перед хлопцями – відповідальне завдання: без пригод і вчасно доправити військових на об’єкт дислокації третього ракетного дивізіону.

Зворушливою була доброзичлива мить благословення. Священик Іван Гнатів разом із військовими промовив спільну молитву, відтак побажав їм з Божою опікою зберегти себе й того, хто буде поруч, і повернутися додому з перемогою. Отець Ігор Цмоканич разом із Олегом Яводчаком завчасно виконали місію Святих Миколаїв, роздавши їм скромні гостинці, які приготували діти.

По-батьківськи, з глибокою шаною до хлопців, яких виряджали на передову, звернувся Тарас Метик, назвавши їх лицарями. Він вручив їм спільний скромний конверт від міського депутатського корпусу, потиснув руку кожному з них із побажанням повторити цю процедуру після повернення додому.

Під завісу проводів заступник командира артполку Андрій Шубейнічов розпорядився дати їм декілька хвилин на перекур і спільно з іншими побратимами побажав їм щасливої дороги.

Володимир ТУРМИС

Фото автора

На фото: перед від’їздом на фронт.Создан 17 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником